PDA

צפה בגרסא המלאה : בן 15+ כמה שאלות של מתחיל

L&T
05-09-06, 17:08
האלן חברה אני חדש פה יש לי כמה שאלות בנוגע לפיתוח גוף...עם תוכלו לעזור לי יהיה מעולה ...
אז ככה חבר'ה בן 15+ משקל 56... גובה 165 +-...
אז ככה חבר'ה המבנה גוף שלי בוא נאמר ככה קשה להגדיר אבל הוא פשוט ניראה רפוי (חזה במיוחד וכן אני יודע שאין כזה מושג אבל בטן תחתונה יש לה משהו כמו מדרגה...למרות שהיא עצמה לא שמנה) למרות שמשקל הגוף תקין בסה"כ מין מבנה שכזה...הכתפיים רחבות ובסה"כ מבנה רחב בכתפיים.
לפני 3 שנים הורדתי ממשקלי 19 קילו ככה שזה ניראה לי הגורם...זה קרה דיי מהר
ויותר מהפסקה באוכל מאשר בעבודה בספורטיבית
אני עכשיו מתכוון להתחיל בפיתוח גוף רציתי לשאול לגביי האימונים המתאימים לגילי (אני לא רוצה לגרום לבעיות גדילה וכולי ולכן המאמרים לא ממש עוזרים לי הם יותר לציבור הבוגר ככל הנראה...)
רציתי לשאול על דברים בסיסים כמו כמה פעמים בשבוע אני זקוק לאימון למשך כמה זמן ומה כולל אותו אימון?...(מפרט של האימון...) (אני יותר רוצה לעבוד על ידיים חזה ו"בטן תחתונה")
כנ"ל לגביי תזונה רציתי לשאול לגביי חיטוב ותזונה נכונה בעצם מהו התפריט שעליי ללכת עלפיו +- אני יודע שאלה שאלות רחבות אבל אולי יש פה כמה אנשים עם ניסיון באימון בגילאים האלה אז אני ישמח עם תעזרו לי בנושא ...
אז תודה לעונים ושבוע טוב :jockey:

ran_z
05-09-06, 19:14
(אני לא רוצה לגרום לבעיות גדילה וכולי ולכן המאמרים לא ממש עוזרים לי הם יותר לציבור הבוגר ככל הנראה...)

למה אתה חושב כך,
המאמרים מאוד יעזרו לך, המאמרים מיועדים לכולם ולא רק לציבור הבוגר.
יש באתר מאמרים שיענו לכל שאלותיך בצורה מספקת.

ran7
05-09-06, 19:46
האלן חברה אני חדש פה יש לי כמה שאלות בנוגע לפיתוח גוף...עם תוכלו לעזור לי יהיה מעולה ...
אז ככה חבר'ה בן 15+ משקל 56... גובה 165 +-...
אז ככה חבר'ה המבנה גוף שלי בוא נאמר ככה קשה להגדיר אבל הוא פשוט ניראה רפוי (חזה במיוחד וכן אני יודע שאין כזה מושג אבל בטן תחתונה יש לה משהו כמו מדרגה...למרות שהיא עצמה לא שמנה) למרות שמשקל הגוף תקין בסה"כ מין מבנה שכזה...הכתפיים רחבות ובסה"כ מבנה רחב בכתפיים.
לפני 3 שנים הורדתי ממשקלי 19 קילו ככה שזה ניראה לי הגורם...זה קרה דיי מהר
ויותר מהפסקה באוכל מאשר בעבודה בספורטיבית
אני עכשיו מתכוון להתחיל בפיתוח גוף רציתי לשאול לגביי האימונים המתאימים לגילי (אני לא רוצה לגרום לבעיות גדילה וכולי ולכן המאמרים לא ממש עוזרים לי הם יותר לציבור הבוגר ככל הנראה...)
רציתי לשאול על דברים בסיסים כמו כמה פעמים בשבוע אני זקוק לאימון למשך כמה זמן ומה כולל אותו אימון?...(מפרט של האימון...) (אני יותר רוצה לעבוד על ידיים חזה ו"בטן תחתונה")
כנ"ל לגביי תזונה רציתי לשאול לגביי חיטוב ותזונה נכונה בעצם מהו התפריט שעליי ללכת עלפיו +- אני יודע שאלה שאלות רחבות אבל אולי יש פה כמה אנשים עם ניסיון באימון בגילאים האלה אז אני ישמח עם תעזרו לי בנושא ...
אז תודה לעונים ושבוע טוב :jockey:
תאמת אני יגיד לך מה שהכי מעצבן אותי זה לא שאלות של מתחילים זה שהם אומרים "אני רוצה רק ידיים בטן וחזה"
כל פעם שאני אומע את זה אני משתגע!!11

L&T
05-09-06, 20:39
תיקח אויר ותירגע...
תשמע באופן כללי זה החלק שאני רוצה לעבוד עליו לא רגליים ולא כל השאר... עצבים מזיקים לבריאות חבל להשתמש בהם... :jockey:

עכשיו ככה שאלה שלי פה היא הריי הכל מותאם פה לאנשים בוגרים העניין פה שאימון לנוער ולבן אדם בוגר הוא שונה וזה בטוח השאלה היא מה השוני...

תודה על העזרה..

Yoshi-Moto
05-09-06, 21:17
אם אתה רוצה פיתוח גוף זה צריך להיות הכל כולל הכל(גם רגליים) כמה שלא אוהבים רגליים...
מקסימום רגליים תעבוד חלש... אני כמה שאני שונא רגליים ואני חלש בזה אנ בחיים לא אפסיק...
אז דבר ראשון חשוב לעבוד כללי.... עצות אחרות קבל מהמומחים פה....
כי אני לא מבין גדול ומפחד להטעות אותך

L&T
07-09-06, 16:38
בסה"כ הכללי כבר קיבלתתי רקע מהמאמרים באתר אז תודה למי שניסה לעזור