PDA

צפה בגרסא המלאה : אלון גבאי עם ג'ף סעיד ועוד כמה מטרילים ברחבי המלון

zivgin
18-05-13, 17:27
לפני הpwoer expo
http://youtu.be/MbdPDONDn1E

חזק!

אמרון
18-05-13, 17:34
מה זה הטימטום הזה ?

אלברט ברכה
18-05-13, 19:59
וואו, זה בערך הדבר הכי גיי שראיתי בחיים.

DanikNAC
18-05-13, 20:00
All natural hahahahah

מחרבן בקשת
18-05-13, 20:07
חבורה של קוקסינלים

hypertrophy
18-05-13, 20:17
טוב
זה מביך

לוזון
18-05-13, 20:55
מזה הסירטון גייז הזה לא הבנתי?!

SaharKazes
19-05-13, 00:58
dafuq did I just see?
all natural, טחח

Homie
19-05-13, 11:30
זה נראה לי יחס הפוך, ככל שה z יותר קטן ככה יש יותר חוסר ביטחון עצמי, שמסווה בהצגת עודף ביטחון על ידי הפיכה לבילדר.

TrueBlood
19-05-13, 11:32
http://www.troll.me/images/ancient-aliens-guy/americans.jpg

למרות שלא כולם אמריקאים חח העיקר הכוונה

zivgin
23-05-13, 00:56
זה נקרא
trolling
זה בקטע להציק\לשגע אנשים.
אלון ידע להסביר את זה טוב ממני כמובן

Homie
23-05-13, 02:22
זה כאילו להיות ערסים מגולחים בכל הגוף זה הקטע.
זה לא טרולינג כשזה מציק וחופר ולמישו שאתה לא מכיר שנמצא בחופשה במלון

alonl6
23-05-13, 19:10
היה יותר מצחיק אם הם היו דופקים על הדלת ובורחים כמו ילדים בכיתה ב.

להסתובב בלי חולצה עם תחתונים ולהראות את הקוביות שלך מול אנשים שאתה לא מכיר זה מפגר לדעתי. כשזה בקטע של טרולינג ובקטע של להציק להם.

חבל שהם לא נפלו על איזה מישהו מגודל שהיה שובר לאחד מהם את האף ומסיים את "קריירת הדוגמנות" שלו.

IGOR
23-05-13, 19:29
קוקסינלים.. מזה זה החוינה הזאת בלאט.. "הכל טיבעי" פפפחח.. לא צריך אף אחד מגודל,מספיק מומחה באומנויות לחימה שישתיק תגייז האלה.. אני מתפלא על אלון..

ניגרי ענק
23-05-13, 21:48
כל הארבעה ביחד לא מגיעים ל 80 קילו

ואגב, זה גם לא נקרא חטוב

זיו, אני אוהב אותך - אבל למה פוסט של שחיפים שבחיים לא עלו על במה מופיע בפורום שלי?

ניגרי ענק
23-05-13, 21:49
כי אני באמת ובתמים מעדיף את דני חן 70000 פעם מאשר כל אחד מהחברה האלה

goldBEN
23-05-13, 22:48
כי אני באמת ובתמים מעדיף את דני חן 70000 פעם מאשר כל אחד מהחברה האלה

למה? אתה איכשהו טוען שהם משקיעים פחות ופחות רציניים?

אלברט ברכה
23-05-13, 22:51
זה נקרא
trolling
זה בקטע להציק\לשגע אנשים.
אלון ידע להסביר את זה טוב ממני כמובן

מעניין מה היתה הפרשנות שלך לוידאו אם היו שם אנשים עם שפם, שעירים ובלי מא0ה.
גם אז היית אומר טרולינג?

ניגרי ענק
23-05-13, 23:05
למה? אתה איכשהו טוען שהם משקיעים פחות ופחות רציניים?

אני טוען שהוא מפתח גוף מתחרה והם לא

בפורום הזה צריכות לעלות תמונות וסרטים של מפתחי גוף מתחרים

goldBEN
23-05-13, 23:21

אממ ואיך בדיוק נקרא הזן הזה שלהם?
בוא נגיד שחלקם נראים יותר טוב מהאנשים האלה שמעלים תמונות שלהם לפורום מכל מיני תחרויות פה בארץ. לא ככה?

ניגרי ענק
23-05-13, 23:48
אממ ואיך בדיוק נקרא הזן הזה שלהם?
בוא נגיד שחלקם נראים יותר טוב מהאנשים האלה שמעלים תמונות שלהם לפורום מכל מיני תחרויות פה בארץ. לא ככה?

לא

רחוק מזה

SaharKazes
24-05-13, 02:21

כל מילה בסלע.

goldBEN
24-05-13, 06:10
לא

רחוק מזה

מת על הטיעונים שלך

Yoshi-Moto
24-05-13, 06:23
אני מסכים עם הניגרי שזה לא סרטון לפורום פיתוח גוף תחרותי, אלא לכללי.

ודעתי האישית והצנועה, אם אלון מכין את עצמו למר ישראל הוא מנצח במינימום את הקטגוריית משקל שלו.
זה שהוא לא דרך על הבמה של אומר שהוא לא מפתח גוף, הוא כן, פשוט לא תחרותי.

אני לא יודע כמה הוא ישקול בתחרות, אבל כרגע הוא מעל ל80 קילו.

ניגרי ענק
24-05-13, 08:37
אתה מדבר שטויות
הבחור הזה, כדי להיות מוכן לתחרות צריך להעיף 10 קילו
ייבוש לבד זה 6, 7 קילו
הוא בקושי בקושי נכנס לקטגוריית פיטנס
תעמיד אתו מול מתחרי פיטנס טובים כמו יחבס או מוניס, זה בדיחה פשוט
יש הבדל עצום בין דאווינים בלובי של מלון לבין במה והספורט הזה התקדם המון בשנים האחרונות, בזמן שהבנאדם - שזה לגיטימי וכנראה מתוך החלטה - לא התקדם מילימטר

Avunari
24-05-13, 12:53
ניגרי אתה משמיץ ומזלזל בבנאדם שלא רק משקיע המון, אלא גם הגיע לתוצאות מרשימות מאד.
לא התקדם מילימטר? תיהיה בטוח שהוא עושה הרבה יותר ממפתחי גוף ממוצעים בארץ (אם זה בפרמטר של כסף) שכן הם צריכים לעבוד בעבודות נוספות בשביל לחיות, והוא עובד עם הגוף שלו בלבד (קרי, פרי השקעותיו והתקדמותו).
תראה אני לא מבין גדול בפיתוח גוף תחרותי, אבל לפי איך שזה נראה, הוא עולה לבמה מול דני חן - הוא לוקח אותו בזחילה.
נ.ב, הוא יותר מ80 קילו, תפסיק לדבר שטויות.

ניגרי ענק
24-05-13, 13:01
דני חן ארבע מאות רמות מעליו
ולא רק דני חן אלא כל מתחרה פיטנס ממוצע
אין לך מושג מה זה חיטוב אמיתי שלא לדבר על ייבוש
אני לא מזלזל בו, אבל הוא לא שייך לפורום הזה אלא כמגיב

Avunari
24-05-13, 13:40
http://youtu.be/24QKymNZvyo
כן, זה לא נקרא חטוב.
הוא בערך עומד על 15 אחוז שומן ולפני הבמה הוא צריך להשיל מעצמו לפחות 20 קילו ולהתחרות בעד 65 ק״ג.

ניגרי ענק
24-05-13, 13:58
אני שוב אומר: זה פורום פיתוח גוף תחרותי
אם היה כתוב למעלה "אלוף מסדרונות המלון" או "סגן אלוף מסעדת מימר את נימר", אז סבבה

אלברט ברכה
24-05-13, 14:26
http://youtu.be/24qkymnzvyo
כן, זה לא נקרא חטוב.
הוא בערך עומד על 15 אחוז שומן ולפני הבמה הוא צריך להשיל מעצמו לפחות 20 קילו ולהתחרות בעד 65 ק״ג.

אתה מבין שאתה מתלהב מחבורה שבאה למסעדה ועושה פוזינג ומצלמת?

Avunari
24-05-13, 14:43
אתה מבין שאתה מתלהב מחבורה שבאה למסעדה ועושה פוזינג ומצלמת?

אני לא מתלהב, פשוט חורה לי לראות את הזלזול של ניגרי (חבורת שחיפים וכו׳).
מיותר לציין שוב מה אני חושב על אלון (no homo).
מסכים עם העובדה שזה לא צריך להימצא בפורום הזה, אבל ההתנסחות של ניגרי קיצונית מאד.

אלברט ברכה
24-05-13, 14:57
איפה הבעיה פה? הבן אדם הולך ומצטלם עם גברים אחרים בתחתונים, עושים פוזינג במסעדה, טוענים שהם טבעיים ועוד כל מיני קשקושים, מה אתה רוצה? שהוא יפרגן?

לגבי הרמה שלו ביחס לאחרים וכו', אני חושב שהוא קצת טועה (אבל זה אך ורק בגלל שהרמה הכללית נמוכה) אבל אלון הוא מזמן לא בילדר, לא במראה ולא בדרך שהוא בחר.

ניגרי ענק
24-05-13, 15:15
איפה הבעיה פה? הבן אדם הולך ומצטלם עם גברים אחרים בתחתונים, עושים פוזינג במסעדה, טוענים שהם טבעיים ועוד כל מיני קשקושים, מה אתה רוצה? שהוא יפרגן?

לגבי הרמה שלו ביחס לאחרים וכו', אני חושב שהוא קצת טועה (אבל זה אך ורק בגלל שהרמה הכללית נמוכה) אבל אלון הוא מזמן לא בילדר, לא במראה ולא בדרך שהוא בחר.

פעם ראשונה שאני נוטה להסכים איתך

Avunari
24-05-13, 15:37
אלברט ידידי, באף אחת מהתגובות שלי לא כתבתי מה אני חושב על הרעיון של להסתובב בתחתונים בלובי של מלון או להשתגע בפוזינג במסעדה. תקרא. סה״כ הסברתי לך מה הפריע לי. מפתח גוף הוא כן, מקצועי/מתחרה? לא, אבל זה לא הופך אותו לשחיף וזו לא הנקודה בכלל. הנקודה היא שהבנאדם הגיע לתוצאות מרשימות מאד בין אם טבעי או לא, ואתם בוחרים להתייחס לזה בשיא הזלזול ו״לשרוף״ את הבנאדם עם משפטי סרק סטייל ״אבא שלי יותר חזק״. ניגרי, דווקא מבילדר מקצועי כמוך הייתי מצפה לקצת יותר (בנאדם שיודע לקרוע תתחת בשביל להגיע לרמה גבוהה), במיוחד לאור ההתנסחות המנומסת והאינטיליגנטית שראיתי ממך עד לפוסט הזה. (ואני בפורום לא מעט זמן).

ניגרי ענק
24-05-13, 15:47
נשמה, מה שמרשים אותך לא מרשים אותי
אני מתרשם ממי שיש לו ביצים ללכת עם זה עד הסוף ולעמוד מול ספורטאים אחרים על במה
אני לא מתרשם מקצת ריבועים וטיפה ידיים
מה זה רמה גבוהה?
רמה גבוהה ביחס למי?
איזה הישגים הוא הגיע, נו באמת
מוטי הרוש זה הישגים
תומר שוקרון זה הישגים
לב פרגר זה הישגים
נועם ריבקין זה הישגים
נתי בן משה זה הישגים
רועי עבודי זה הישגים
וקח את הדור הבא, תראה איזה ספורטאים צעירים נפלאים יש פה: דניק, מורגן, סטרוסה, עידן מויס.
לאלה מגיע כבוד, לא לאלוף מסדרונות בית מלון
אנשים שעשו שינוי, שהעזו שעברו גיהנום ועמדו בזה - והתחרו
לעומתם הבחור הזה נראה אותו דבר כבר עשר שנים, איזה הישג זה?
הכל בסדר ואין לי כלום נגדו, רק הוא לא שייך לפורום הזה - אלא בתור מגיב

עמרי מרג
24-05-13, 19:23
הכל טוב וגם די נכון, אבל ניגרי,
היית מסוגל להסתכל על תמונה (לא במסדרון של מלון לצורך הדוגמא) של מישהו גדול מאוד, חטוב,
אבל לא מתחרה מכל סיבה שהיא, ולהגיד שהוא אכן גדול מאוד וחטוב?

liron1234
25-05-13, 10:59
היית מסוגל להסתכל על תמונה (לא במסדרון של מלון לצורך הדוגמא) של מישהו גדול מאוד, חטוב,

לא. גם בלי להסתכל בתמונה הוא היה אומר שהוא שחיף שלא עבר ייבוש

hypertrophy
25-05-13, 17:09
ניגרי צודק באלף אחוז
במיוחד בקטע של ההתקדות וכמו כן גם בעניין הגודל.....בנוי מרשים חטוב וכו' זה יפה מאוד והוא עשה עבודה קשה להגיע לזה ולהחזזיק את זה כבר כמה שנים-אבל,להתחרות בפיטנס?ספק גדול מאוד אם ישאר ממנו משהו....

juk89
25-05-13, 17:13
ניגרי אולי צודק אבל גם לי מפריעה הזלזול שלו בכל מי שלא מתחרה/לא התחרה
מה לעשות סנוביזם דיי מציק בעין

אמרון
26-05-13, 01:50
חולק על רובכם אם כל הכבוד הרמה פה בארץ נמוכה תחשבו אם הבחור חטוב ככה ביום יום שלו אז מה יהיה שהוא יעשה חיטוב לתחרות לוקח פה כל פיטנס שרק תביאו . נכון שהסרטון לא מתאים לפה אבל תלמדו לפרגן.

hypertrophy
26-05-13, 01:58
הטענה הייתה רק על אם הסרטון מתאים לפה או לא

ואם הוא יעשה חיטוב לתחרות לא בטוח שישאר ממנו משהו

אמרון
26-05-13, 11:09
הטענה הייתה רק על אם הסרטון מתאים לפה או לא

ואם הוא יעשה חיטוב לתחרות לא בטוח שישאר ממנו משהו

ואת זה אתה טוען כי ?

black
26-05-13, 11:19
אלון מסתובב יותר חטוב ביום יום מרוב המתחרים בארץ על מה אתה מדבר?

ניגרי ענק
26-05-13, 12:43

בוודאי שכן
הייתי מפרגן בשמחה
אבל אני מפריד בין מי שמתחרה למי שלא מתחרה
לא חוכמה להיות אלוף הרחוב
לא תדע מה אתה שווה באמת עד שתעמוד על במה מול ספורטאים כמוך
ועוד דבר: מה שאני באמת מעריך זו התקדמות, שינוי, שיפור
הבחור הזה נראה טוב מאוד ביחס למתאמן חובב מעולה אפילו
ואני סמוך ובטוח שיש לו 15 מיליון מעריצות
אבל הוא לא עונה לאף אחת מהקטגוריות בפסקה הקודמת

אני מעדיף לפרגן לבחור כמו אלי סטרוסה, ילד בן 18 שכבר ניצח שתי תחרויות ונראה יוצא מהכלל
אני מעדיף לפרגן לתומר שוקרון, חבר טוב שלי, שחטף בומבה ב 2010 עם מקום חמישי, הלך והוסיף על עצמו 5 קילו בשר, הגיע יבש מוות ולקח ראשון שנה אחר כך

zuko
26-05-13, 13:05
בוודאי שכן
הייתי מפרגן בשמחה

אני מעדיף לפרגן לבחור כמו אלי סטרוסה, ילד בן 18 שכבר ניצח שתי תחרויות ונראה יוצא מהכלל
אני מעדיף לפרגן לתומר שוקרון, חבר טוב שלי, שחטף בומבה ב 2010 עם מקום חמישי, הלך והוסיף על עצמו 5 קילו בשר, הגיע יבש מוות ולקח ראשון שנה אחר כך
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/268945_598106793547639_1186721541_n.jpg
הנה בחור "מתחרה" "העיז" לעלות על במה רק שהבחור עם הספרה 6 שכח שהוא עומד על 20 אחוז שומן,וגם הבחור שעומד ליד דני לא מציג משהו שאין לאלון או לכל "אלפי המלון" חוץ מגביע כמובן.
או שמבחינך "מר מרכז" ומר שאר הערים בארץ לא עולים בהגדרת תחרות פיתוח גוף?

zuko
26-05-13, 13:15
אלון מסתובב יותר חטוב ביום יום מרוב המתחרים בארץ על מה אתה מדבר?
זהב!,יצא לי לדבר עם מספר מתחרים(מבלי להכנס לשמות) בחדר הכושר שכן מתחרים בתחרויות,שמבחינתם להיות 8 אחוז שומן על במה זאת ה "מטרה",מנגד לפי מה שניתן לראות בסירטונים ובתמנות אלון נראה 6-7 אחוז שומן,נראה שחלק כאן חושבים שהרמה בישיראל זה לפחות ארנולד קלאסיק,אין לי ספק שעם הפרופוציות והאסטטיקה של אלון בארץ הוא היה מדורג במקום גבוה (באיזה קטגוריה שזו לא תהיה אפילו אם זה רק פיטנס).

ניגרי ענק
26-05-13, 13:18
אם ואם ואם
אם היית נותן לי 5 דקות בחדר סגור עם פקיד אוצר טמא מזוהם ואטום, הוא היה משנה את המדיניות שלו לאלתר
או לפחות אוכל דרך קשית עד סוף ימיו
אבל זה לא קורה
אם ואם

תמיד תוכלו לקחת דוגמאות שוליים של כל מיני ליצנים
אני רואה שהם ליצנים, מה אתם חושבים שאני דביל?
לא על הליצנים דיברתי
דיברתי על מתחרים מצויינים - ויש הרבה כאלה
שהוא לא מגיע לציפורן שלהם
אבל עושה הרבה יותר רוח

zuko
26-05-13, 13:37
אם ואם ואם
אם היית נותן לי 5 דקות בחדר סגור עם פקיד אוצר טמא מזוהם ואטום, הוא היה משנה את המדיניות שלו לאלתר
או לפחות אוכל דרך קשית עד סוף ימיו
אבל זה לא קורה
אם ואם

תמיד תוכלו לקחת דוגמאות שוליים של כל מיני ליצנים
אני רואה שהם ליצנים, מה אתם חושבים שאני דביל?
לא על הליצנים דיברתי
דיברתי על מתחרים מצויינים - ויש הרבה כאלה
שהוא לא מגיע לציפורן שלהם
אבל עושה הרבה יותר רוח
ז"א שמבחינתך מר מרכז זאת לא תחורת פיתוח גוף ראויה?

ניגרי ענק
26-05-13, 13:40
מבחינתי אתה מיתמם
מבחינתי אתה ואחרים סוגדים לאדם שלא עשה כלום בספורט הזה

הנה מתחרה פיטנס, טארק באסול, שלא מקבל ממך והחברים שלך חצי מילה לעומת האליל שלכם ממסדרונות בית המלון

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/934781_569319893090725_1393275872_n.jpg

ניגרי ענק
26-05-13, 13:43
עוד אחת, שלא צולמה במעלית של הולידי אין

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309906_573637652658949_375764688_n.jpg

מתחרה פיטנס, כן?

zuko
26-05-13, 14:03
אני נזכר באחד הפוסטים שהגבת לגבי החברה של אלכסי לסוקוב,אלכסיי הוא אחד למיליון והחברה שלו היא עוד אחת מיני רבים.
הבחור שעלת את התמונה שלו הוא מפתח גוף אחד מני רבים,אין לו שום דבר מיוחד בגוף, שום דבר שמפריד אותו למפתח גוף אחר ברמתו,אלון הוא נראה כאילו מיכאלנג'לו עצמו סירטט את הסימטריה הגופנית שלו,אני מסכים איתך שהרבה הוא לא התקדם במהלך השנים (וגם אתה וגם אני יודעים למה ההתקדמות שלו נעצרה) אבל אתה לא יכול להתחכש לזה שפשוט גנטיקה של הבחור שהעלת נחותה משל אלון,ומי כמוך יודע שבתחריות שופטים לא רק על פי גודל השריר אלה גם ע"פ פרופורציה וסימטריה (ראה מי זכה השנה בנאק בחור ששוקל חצי מנתי).

the raccoon
26-05-13, 14:06
לאלון יש גוף פי מאה יותר אסתטי ופרופורציות יותר טובות מהבחור הזה ^
ומה ההגזמה הזאת ? יש לו בסה"כ לעשות ייבוש . הוא בא"ש הממוצע בתחרויות פה
והוא בחר לעשות רוח ולקבל יותר הכרה , מאשר לעלות על במה ולהיות עוד מפתח גוף , שאף אחד לא מכיר חוץ מהחברים והמשפחה שלו .

ניגרי ענק
26-05-13, 14:27
אלכסי לסוקוב הוא אכן אחד למיליון
הבחור שאתה מתלהב ממנו לא נדיר בשום דבר
הבחור שהעלתי טארק באסול, הוא מתחרה ממוצע, וזו בדיוק הסיבה שהעלתי אותו
כי הוא עדיין טוב מהחבר שלך בארבע מאות דרגות
מה שאני מנסה לעשות זה לשים דברים בקונטקסט הנכון
אגב, "מיוחד", אם היית מבין בספורט הזה היית יודע שמי שזכה בנ"אק ו"שוקל חצי מנתי", הוא באמת מיוחד - וכישרון גנטי מוכח ומרשים
וקוראים לו לב פרגר
אתה לא יודע את זה כי אתה מתרכז בלהעריץ דוגמן שלא מהווה שום פקטור בספורט הזה

Homie
26-05-13, 14:44
בדרך כלל בכלל לא מספיק עם ניגרי, אבל צודק 100%
דרך אגב, דני פי כמה וכמה יותר גדול מאלון ,
בנוסף כמו שניגרי אמר יש את העניין ההתקדמות, עם כל הכבוד להתאמן ולסייקל במשך 5 שנים ולשקול 80 קילו
חטוב, זה לא מרשים.
ועניין השוואה הוא נכון לחלוטין, עד שלא מעמידים בן אדם ליד מתחרה אחר אי אפשר לקבל פרופורציות נכונות.

meirn
26-05-13, 16:08
אלכסי לסוקוב הוא אכן אחד למיליון
הבחור שאתה מתלהב ממנו לא נדיר בשום דבר
הבחור שהעלתי טארק באסול, הוא מתחרה ממוצע, וזו בדיוק הסיבה שהעלתי אותו
כי הוא עדיין טוב מהחבר שלך בארבע מאות דרגות
מה שאני מנסה לעשות זה לשים דברים בקונטקסט הנכון
אגב, "מיוחד", אם היית מבין בספורט הזה היית יודע שמי שזכה בנ"אק ו"שוקל חצי מנתי", הוא באמת מיוחד - וכישרון גנטי מוכח ומרשים
וקוראים לו לב פרגר
אתה לא יודע את זה כי אתה מתרכז בלהעריץ דוגמן שלא מהווה שום פקטור בספורט הזה

עם כל הכבוד אליך ואל שאר המתחרים, יש מקום להעריץ את אלון על זה שהוא טבעי, ומצליח לשמר מסה יפה על אח"ש נמוך. רוב האנשים פה בפורום לא מתכוננים לקחת ממתקים, אלא להתאמן ולנסות לשמור על אח"ש נמוך, ולכן אלון הוא סוג של מודל. אף אחד לא משווה אותו למפתח תחרותי, אלא למתאמן חובב ושם הוא נדיר.

the raccoon
26-05-13, 16:11
מה טבעי מה

meirn
26-05-13, 16:26
מה טבעי מה

אין לי סיבה להאמין שהוא לא.

alonl6
26-05-13, 17:36
אנחנו מדברים על בן אדם שהעלה סרטון ליו טוב שהוא אמר שלורנזו נפטר או משהו בסגנון.
לא הייתי לוקח את ההצהרות שלו יותר מדי ברצינות.

black
26-05-13, 19:10
תמונה עדכנית של אלון, "לא ישאר ממנו כלום" חח, איזה קשקוש. הוא עולה במצב הזה והוא יותר חטוב מ-99.9% מהמתחרים בארץ. וזה עוד בלי ייבוש. עזוב את זה שאני לא מכיר שום מתחרה בארץ בעל אסטטיקה ופרופורציות יותר טובות משלו. יש סיבה שאלון הוא שם הרבה יותר מוכר גם מעמית ספיר ומאור זרדז.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/378005_535538569815041_1430046402_n.jpg

אלברט ברכה
26-05-13, 20:12
אין לי סיבה להאמין שהוא לא.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

the raccoon
26-05-13, 21:03
מסכים עם בלאק
הוא אונס את מתחרי הפיטנס פה
לא מבין מה השליליות הלא מבוססת הזאת

the pharmacist
26-05-13, 21:55
תמונה עדכנית של אלון, "לא ישאר ממנו כלום" חח, איזה קשקוש. הוא עולה במצב הזה והוא יותר חטוב מ-99.9% מהמתחרים בארץ. וזה עוד בלי ייבוש. עזוב את זה שאני לא מכיר שום מתחרה בארץ בעל אסטטיקה ופרופורציות יותר טובות משלו. יש סיבה שאלון הוא שם הרבה יותר מוכר גם מעמית ספיר ומאור זרדז.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/378005_535538569815041_1430046402_n.jpg

שם הרבה יתר מוכר איפה?
איך אתה בכלל מעז להזכיר את מאור ועמית בנשימה אחת עם אלון.הם הרבה הרבה מעל.
אגב אסטטיקה לא לשכוח שיש בזה עניין פעוט של רגליים

SiX PACK
26-05-13, 22:10
קיבלתי תגובה על הפוסט האחרון שלי בפייסבוק שיש פה דייון מכובד ששווה צפייה ;)

אז קודם כל אני רוצה להגיד שקצת התאכזבתי פה מכמה אנשים שדווקא כן חשבתי שהם בעל אופי מכובד, ואף יותר מכך שהם שולפים מסכנות גורפות על אנשים אחרים מבלי להכיר אותם אבל מגיבים כאילו מדובר בבשרם האישי.

אני לא אכנס לזה אבל אני מוכרח להגיד שיש עוד דרכים לקבל כבוד או להפגין אומץ והתמקדות או התמדה בספורט מאשר לעלות על במה ולהתחרות עם שער גברים בחוטיני וצבע אחרי דייאטה קטלנית יום או יומיים בשנה. כל אחד ושלו, בשבילי פיתוח גוף זה דרך חיים ואני חיי ונהנה מהתוצאות 365 ימים בשנה ואם הייתי רוצה להתחרות אז כבר מזמן הייתי עושה את זה, ולא בגלל מה שנאמר כאן " הוא צריך לרדת 8 קילו פלוס נוזלים ולא ישאר ממני כלום".

תודה לכל המפרגנים, ובקשר לסרטון, אני לא אשקר הוא כן יצא גיי ברמה גבוהה חחח :d

אלברט ברכה
26-05-13, 22:14
תכלס זה נכון, הרמה פה פארטיה, אבל בלי קשר הוא ברמה של לפחות פיטנס, בטח אם הוא יתכונן לתחרות.

אז מה באמת אתה עושה בהקשר לאימונים ומה הקשר שלך לאנשים האלה?

Yoshi-Moto
26-05-13, 22:18
חחחחחחחחח

תמשיך לעשות לנו כבוד בחול.
ואני לא צריך להגיד לך שברגע שאתה מתפרסם תמיד ימצאו איך ללכלך.

אתה מגיע לאולימפיה הקרוב? אני כנראה שם

nadavmoore
26-05-13, 22:59
מה הנתנונים של אלון בכלל? כי אם אני משווה אותו (מתמונות לבד) הוא נראה בדיוק כמו לב, עם חיטוב יותר טוב, אסטטיקה ופרופורציות... (שוב , לפי תמונות אז אין אינדיקציה)

ניגרי ענק
26-05-13, 23:10
מה הנתנונים של אלון בכלל? כי אם אני משווה אותו (מתמונות לבד) הוא נראה בדיוק כמו לב, עם חיטוב יותר טוב, אסטטיקה ופרופורציות... (שוב , לפי תמונות אז אין אינדיקציה)

פשוט אין לך מושג. תתבייש בהודעה הזאת.

liron1234
26-05-13, 23:16
עזבו אותכם משטויות, הבן אדם עוסק בתחום שהוא אוהב ומצליח. אם הוא יעמוד על במה מפלסטיק עם עוד כמה מתחרים שאפילו לא נראים קשורים לענף ויקרא לעצמו מר מרכז יוסיף לו כבוד?

ניגרי ענק
26-05-13, 23:16
קיבלתי תגובה על הפוסט האחרון שלי בפייסבוק שיש פה דייון מכובד ששווה צפייה ;)

אז קודם כל אני רוצה להגיד שקצת התאכזבתי פה מכמה אנשים שדווקא כן חשבתי שהם בעל אופי מכובד, ואף יותר מכך שהם שולפים מסכנות גורפות על אנשים אחרים מבלי להכיר אותם אבל מגיבים כאילו מדובר בבשרם האישי.

אני לא אכנס לזה אבל אני מוכרח להגיד שיש עוד דרכים לקבל כבוד או להפגין אומץ והתמקדות או התמדה בספורט מאשר לעלות על במה ולהתחרות עם שער גברים בחוטיני וצבע אחרי דייאטה קטלנית יום או יומיים בשנה. כל אחד ושלו, בשבילי פיתוח גוף זה דרך חיים ואני חיי ונהנה מהתוצאות 365 ימים בשנה ואם הייתי רוצה להתחרות אז כבר מזמן הייתי עושה את זה, ולא בגלל מה שנאמר כאן " הוא צריך לרדת 8 קילו פלוס נוזלים ולא ישאר ממני כלום".

תודה לכל המפרגנים, ובקשר לסרטון, אני לא אשקר הוא כן יצא גיי ברמה גבוהה חחח :d

אלון, אין לך ממה להתאכזב
לאיזה מסקנות מוטעות הגעתי?
שאתה לא מפתח גוף מתחרה?
שלא התקדמת שנים?
שהשוואה היפותטית בינך לבין מתחרים היא מטופשת, לא לעניין ובי אישית מעוררת גועל נפש?
אני שוב אומר, אתה נראה מצוין למפתח גוף חובב
אתה רצוי פה מאוד כמגיב
ואם גם תחליט פעם להתחרות אהיה הראשון לפרגן לך
עד אז, תמונותיך כאן פשוט לא רלוונטיות למטרת הפורום
אני משאיר את הדיון פתוח רק בגלל שהוא כבר התפתח כל כך ואין לי רצון להשתיק אנשים כשנוצר כזה עניין

nadavmoore
26-05-13, 23:18
אני מתבייש מאד, אמרתי שרק מתמונות זה נראה ככה. לא ראיתי את לב ואל אלון מול עיניי ובגלל זה שאלתי על הנתונים של כל אחד מהם בשביל השוואה(במקום לרשום לי להתבייש אתה יכול פשוט להגיד לי מה הנתונים של לב ומה של אלון ולהוכיח לי כמה באמת אני לא מבין עניין- למרות שבאמת אף פעם לא טענתי שאני מבין עניין סתם הסתכלתי על התמונות בעין לא מזויינת)

ניגרי ענק
26-05-13, 23:24
אני מתבייש מאד, אמרתי שרק מתמונות זה נראה ככה. לא ראיתי את לב ואל אלון מול עיניי ובגלל זה שאלתי על הנתונים של כל אחד מהם בשביל השוואה(במקום לרשום לי להתבייש אתה יכול פשוט להגיד לי מה הנתונים של לב ומה של אלון ולהוכיח לי כמה באמת אני לא מבין עניין- למרות שבאמת אף פעם לא טענתי שאני מבין עניין סתם הסתכלתי על התמונות בעין לא מזויינת)

תשמע, אתה פשוט מרתיח אותי בעצם ההשוואה
רק בגלל המעמד שלי כמנהל כאן אני לא אומר לך מה שהייתי אומר לך בכיף ברחוב

לב פרגר זה זוכה אוברול (בליין אפ שכלל את מוטי הרוש בשייפ אדיר ואת נתי בן משה), בנאדם שיוצא להתחרות ביוניברס
על מה אתה מדבר בכלל??

nadavmoore
26-05-13, 23:30
אז בגלל שאחד מתחרה והשני לא מתחרה, זה אומר שהם לא יכולים להיראות אותו דבר ולהיות בעלי אותם נתונים? תגדיל קצת ראש ניגרי- אלון נמצא על א.ש נמוך כל השנה, אמנם לא יבש אבל עדיין א.ש נמוך , הוא מאד אסתטי ונראה גם די גדול, אז אם תשווה את הנתונים של לב על הבמה והנתונים של אלון כמו שהוא נמצא כל השנה מה יהיו ההבדלים, זה רק מה ששאלתי (אמרתי שבעין הלא מזויינת הם נראים אותו דבר בתמונות, אמרתי שלא ראיתי אותם במציאות ויכול להיות מאד שאני טועה ואין לי באמת מושג בזה) אתה מוזמן לענות או להתעצבן, מה שבא לך...

meirn
26-05-13, 23:31
ניגרי, מאיפה כל האנטי הזה בא לך?!

Sahars1996
27-05-13, 00:43
הוא לא אנטי,בכלל בכלל לא.
הוא מדבר בתור אחד שעשה את הקו של לפתח גוף יפה והכל ,ללעלות על במה ולעבור את ההכנות שמאחורייה.
והצורה שאביב עונה זה כי הוא סבל,עבר,עשה וכל המילים הללו בנוגע לקו המקצועי.
ולכן שאתם מזכירים את אלון ואת לב (שהוא בנאדם 10,תותח על)התשובה שלו כזו.
עד שלא תעלו לבמה (וצריך הרבה מאוד לזה,פיזית,נפשית והרבה ביצים) לא תוכלו לשפוט.
ואני מאוד מבין אותו..

the raccoon
27-05-13, 01:01
אז בגלל שאחד מתחרה והשני לא מתחרה, זה אומר שהם לא יכולים להיראות אותו דבר ולהיות בעלי אותם נתונים? תגדיל קצת ראש ניגרי- אלון נמצא על א.ש נמוך כל השנה, אמנם לא יבש אבל עדיין א.ש נמוך , הוא מאד אסתטי ונראה גם די גדול, אז אם תשווה את הנתונים של לב על הבמה והנתונים של אלון כמו שהוא נמצא כל השנה מה יהיו ההבדלים, זה רק מה ששאלתי (אמרתי שבעין הלא מזויינת הם נראים אותו דבר בתמונות, אמרתי שלא ראיתי אותם במציאות ויכול להיות מאד שאני טועה ואין לי באמת מושג בזה) אתה מוזמן לענות או להתעצבן, מה שבא לך...

לב משמעותית יותר גדול , מאוד מאוד פרופורציונאלי , ברמה כמעט מושלמת .
לאלון אין פרופורציות מושלמות , חסרים לו גב ורגליים למשל לדעתי .

אגב ניגרי , חשבת אולי על זה שאידיאל המראה של אלון , זה מה שגורם לו להשאר ככה ולא להפוך למפתח גוף ברמה שמגעילה אנשים ונשים ? ..

hypertrophy
27-05-13, 01:02
זה מוזר...לפי תמונות אלון נראה מינימום מתחרה פפיטנס ברמה בינ"ל ולפי הווידאו הוא נראה בחור מתאמן שלא היה לוקח קטגורייה.......

hypertrophy
27-05-13, 01:02
הוא מדבר בתור אחד שעשה את הקו של לפתח גוף יפה והכל ,ללעלות על במה ולעבור את ההכנות שמאחורייה.
ואני מאוד מבין אותו..

ילד בן 16 מסביר לכם יפה מאוד מה שאתם מתעקשים לא להבין

the raccoon
27-05-13, 01:09
ילד בן 16 מסביר לכם יפה מאוד מה שאתם מתעקשים לא להבין

מתעקשים לא להבין שהנתונים של אלון זה דבר שכל כך קל ביחס להכנה לתחרות ?
לשמור על כזה שייפ זה הרבה יותר ראוי להערכה , מאשר לעשות שלושה חודשים דיאטה גם אם מסיימים אותה בחדר מיון .
ובטח זו לא בעיה בשבילו לעשות ייבוש כי חיטוב הוא לא ממש צריך .
רק שזה לא מעניין אותו .

mishiko
27-05-13, 01:21
http://img809.imageshack.us/img809/6774/fit53045746592765344280.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/809/fit53045746592765344280.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

לא צריך לזכות 800 פעם במר ישראל כדי להבין 3 דברים פה:

1.אלון גבאי בעל גנטיקה עדיפה.

2.אלון פה ללא הכנה + ייבוש + צבע,ואחוז השומן שלו כבר במצב הזה טוב מרוב המתחרים בארץ.

3.הכול עניין של בחירה,לא קשה לראות שאם אלון היה בוחר לפתח תחרותי הרמה שלו לא היתה פה.

נ.ב
בתור אחד היוזמים והמשפיעים הבולטים על תודעת פיתוח הגוף בארץ,הייתי מצפה שתדע שלספורט הזה פנים רבות,ויש להעצים את כול ההיספקטים. זאת בדיוק הבעיה בארץ (מעבר לחוסר פרגון ואגו),
אין שלב ביניים - בין מתחרה לאחד שמעביר רוטינה במעלית. ובגלל זה הספורט הזה נראה ככה.

the raccoon
27-05-13, 01:22
אתה לא לקחת בחשבון שבייבוש הוא ירד 40 קילו

mishiko
27-05-13, 01:28
40 קילו בייבוש? חחחחחח...

ממצבו הנוכחי הייבוש לא רק שלא יהיה ארוך,אלא עם שיטה נכונה והעמסת סוכרים הוא יראה
יותר שלם,אני בספק שויזואלית הוא יהיה קטן יותר. באחוזים האלה יש אשליה מבחינת תפיסת הגודל

the raccoon
27-05-13, 01:34
סרקזם..

אלירמבו
27-05-13, 02:02
איזה הגזמה, פחות טוב מדני, חן, זה שהם חבורה של גייז, לא אומר שלאלון יש גוף ענק וחטוב ופרופורציונלי, וכל אחד מבם לוקח מר פיטנס בהליכה!!!

עמרי מרג
27-05-13, 02:05
בוודאי שכן
הייתי מפרגן בשמחה

לא ענית על מה ששאלתי :)

אבל אני כן מבין ומכבד את הרצון שלך לתמוך ולקדם את המקצוע הזה בבארץ.

zuko
27-05-13, 03:17
http://img809.imageshack.us/img809/6774/fit53045746592765344280.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/809/fit53045746592765344280.jpg/)

2.אלון פה ללא הכנה + ייבוש + צבע,ואחוז השומן שלו כבר במצב הזה טוב מרוב המתחרים בארץ.

3.הכול עניין של בחירה,לא קשה לראות שאם אלון היה בוחר לפתח תחרותי הרמה שלו לא היתה פה.

נ.ב
בתור אחד היוזמים והמשפיעים הבולטים על תודעת פיתוח הגוף בארץ,הייתי מצפה שתדע שלספורט הזה פנים רבות,ויש להעצים את כול ההיספקטים. זאת בדיוק הבעיה בארץ (מעבר לחוסר פרגון ואגו),
אין שלב ביניים - בין מתחרה לאחד שמעביר רוטינה במעלית. ובגלל זה הספורט הזה נראה ככה.
תגובה יפה

DaSpider
27-05-13, 11:07
דווקא המסדרונות של בית המלון נראים יותר יוקרתיים מאיפה שנערכה תחרות מר דרום האחרונה...

nadavmoore
27-05-13, 11:39
הנה בבקשה, בתמונה הם לא כל כך שונים- מישהו מוכן לרשום את הנתונים של השניים כבר?

meirn
27-05-13, 12:12
ואני מאוד מבין אותו..

תפסיק לבלבל את המוח, אתה מדבר כמו תינוק. ניגרי עשה את ההחלטה להיות תחרותי, כי בעיניו זה קסם לו, בנאדם לא עושה דברים שהוא לא רוצה לעשות! לשמור על רמת חיטוב כזאת כל השנה לא פחות קשה מאשר להרוג את עצמך 3 חודש, ובשאר לאכול כמו חזיר.

zivgin
27-05-13, 12:30

אביב,
חלקם מתחרים
מתחרי פיטנס, אבל מתחרים..
אנחנו מעלים לפורום הזה גם תמונות של מתחרי פיטנס בנאק\ifbb וכו... לא?
מה ההבדל?

דבר נוסף, מעבר לעניין של סמנטיקה(פורום תחרותי או לא), אני מביא את זה לפה בגלל אלון, שהיה מנהל (ועדיין?) בפורום הזה, וזה כיף לראות ישראלי מצליח בחו"ל, גם אם זה יותר בתחום של הפיטנס

ניגרי ענק
27-05-13, 12:33
זיו, אני לא מכיר את האחרים
אם הם מתחרים מקומו של הפוסט בהחלט כאן
לגבי אלון, הוא לא מתחרה
אם הוא מצליח בדוגמנות וכאלה, כל הכבוד לו, אבל זה לא קשור לפורום התחרותי

SMURF
27-05-13, 14:02
זיו, אני לא מכיר את האחרים
אם הם מתחרים מקומו של הפוסט בהחלט כאן
לגבי אלון, הוא לא מתחרה
אם הוא מצליח בדוגמנות וכאלה, כל הכבוד לו, אבל זה לא קשור לפורום התחרותי

העובדה שהם מתחרים (ובאמת שאין לי מושג אם כן או לא) אינה מעידה על כך שמקומו של הסרטון המפגר הזה ב"פורום פיתוח גוף". אני בטוח שלמאור יש לא מעט סרטונים שלו מאכיל את הבנות במחית אגסים. זה יכול להתאים לפורום? :sbb2:

Sahars1996
27-05-13, 14:12
תפסיק לבלבל את המוח, אתה מדבר כמו תינוק. ניגרי עשה את ההחלטה להיות תחרותי, כי בעיניו זה קסם לו, בנאדם לא עושה דברים שהוא לא רוצה לעשות! לשמור על רמת חיטוב כזאת כל השנה לא פחות קשה מאשר להרוג את עצמך 3 חודש, ובשאר לאכול כמו חזיר.

לבלבל את המוח? אתה יודע טוב מאוד למי להגיד את זה.
אתה מבלבל את המוח- אתה חושב שהכל טוב ויפה אחרי החיטוב לתחרות?
בכלל לא,אתה חי 24 שעות את זה ,הן בתזונה,הן באימונים והן בזמן השינה והתאוששות.
אם אתה חושב שמלבד הדיאטה הכל ורוד אתה טועה לגמרי.

meirn
27-05-13, 14:42
לבלבל את המוח? אתה יודע טוב מאוד למי להגיד את זה.
אתה מבלבל את המוח- אתה חושב שהכל טוב ויפה אחרי החיטוב לתחרות?
בכלל לא,אתה חי 24 שעות את זה ,הן בתזונה,הן באימונים והן בזמן השינה והתאוששות.
אם אתה חושב שמלבד הדיאטה הכל ורוד אתה טועה לגמרי.

והוא לא חי את זה 24 שעות?! והוא לא משקיע בתזונה ובאימונים כדי להראות כך ?!
האגו בספורט הזה מטריף אותי, חבורה של אנשים שלא מסוגלת לקבל אדם ששונה מהם.

the pharmacist
27-05-13, 15:36
כולנו שווים בעיני האל. אבל בפיתוח גוף תחרותי סהר הרבה מעל אלון

hypertrophy
27-05-13, 17:12

נ.ב

וואלה השתקת אותי

gog
27-05-13, 18:00
חייב להשתתף בדיון, דיי מרתיחה אותי הדיעה של ניגרי.

אלון, מבחירה ובמודע (!!) לא מתחרה, הזלזול הזה באדם לא מתחרה ומנגד הסגידה לכל מתחרה פשוט מטריפה. אלון נמצא כל השנה על אחוז שנמוך מ-10 (האמת, אפילו נמוך מ-8). זה הרבה (הרבה!!) יותר קשה לשמור תזונה נקייה ולא מתחזרת מאשר לעלות בתקופות מאסה ל-15-20% להתאמן קשה ושלום על ישראל.

למה מי שעלה על במת "מר שכונת ג' בב"ש" מגיע לו הכבוד ולמי שמתאמן לדוגמנות לא מגיע? הוא לא מתאמן קשה כמוהו? הוא לא שומר על תזונה כמוהו?

התגובה שלי מופנית בעיקר לניגרי, היכולת הכי גדולה של עיתונאי (וכזה אתה) היא ראייה רחבה וביקורתית. מה זה אומר ביקורתית? אולי יש לו דיעה מסויימת, אבל הוא צריך תמיד לסייג אותה ולהראות את הצד השני. בגלל שאתה בא מהתחום התחרותי, אתה לא מצליח להבין ולהכיל את הצד השני, שהוא לפעמים לא פחות טוב, כמו במקרה של אלון.

כל משפטי ה"דני/לב/נתי/משה וואטאבר ב-400 רמות מעל אלון" לא במקומן. בתמונת השוואה ששמו פה אני לא רואה את אלון מפגר ב-400 רמות אחרי לב (שהוא אלוף האלופים להזכירכם), אולי רמה-רמה וחצי.

ניגרי ענק
27-05-13, 21:54
נשמה, בפעם המיליון - תמונות השוואה זה לא תחרות
בפעם המיליארד - אני לא מזלזל
אבל הפורום הזה נועד לקדם מתחרים - לא דוגמנים
לגבי עניין העיתונאי, אני לא מסקר את פיתוח הגוף מנקודה אובייקטיבית אלא מהיבט פובליציסטי - במודע ובמוצהר
יש לי אג'נדה לקדם, ואני גאה ויודע שגם הצלחתי להנחיל ולהשפיע איתה, גם אם נותרה עוד המון עבודה
בכל אופן, כיוון שג'ף כן מתחרה, אין לי בעיה עם הפוסט הזה

אגב, בינתיים אתם אלה שמזלזלים
לוקחים כמה תחרויות זניחות ומתחרים לא ראויים - ויש כאלה - ומשליכים על הענף כולו
וזו היתממות
כי ברור לכל שכאשר אני מדבר על ספורטאים טובים, אני מתכוון לספורטאים טובים ולא לליצנים
גם הבאתי כמה דוגמאות באחת ההודעות הקודמות

FeMeNeN
27-05-13, 22:08
נשמה, בפעם המיליון - תמונות השוואה זה לא תחרות
בפעם המיליארד - אני לא מזלזל
אבל הפורום הזה נועד לקדם מתחרים - לא דוגמנים
לגבי עניין העיתונאי, אני לא מסקר את פיתוח הגוף מנקודה אובייקטיבית אלא מהיבט פובליציסטי - במודע ובמוצהר
יש לי אג'נדה לקדם, ואני גאה ויודע שגם הצלחתי להנחיל ולהשפיע איתה, גם אם נותרה עוד המון עבודה
בכל אופן, כיוון שג'ף כן מתחרה, אין לי בעיה עם הפוסט הזה

אגב, בינתיים אתם אלה שמזלזלים
לוקחים כמה תחרויות זניחות ומתחרים לא ראויים - ויש כאלה - ומשליכים על הענף כולו
וזו היתממות
כי ברור לכל שכאשר אני מדבר על ספורטאים טובים, אני מתכוון לספורטאים טובים ולא לליצנים
גם הבאתי כמה דוגמאות באחת ההודעות הקודמות

הם כולם מתחרים חוץ מאלון, ה 2 האחרים מתחרים בפיתוח גוף טבעי או חרטא אחרת אבל כן מתחרים

Scylla
28-05-13, 04:04
באתי לכתוב אוט' שאלון נראה יותר טוב מלב גם בפן תחרותי אבל כן במציאות (לפי הסרטון) מבחינת גודל המצב נראה אחרת. מה שכן, לב לדעתי מתחרה שאם הוא זכה באלוף האלופים - כנראה שהרמה בהחלט לא משהו. בזיונית היא לא, היו מתחרים לא רעים בכלל, אבל ניגרי בתחרות שאתה התחרית בנאבבא ב2010 אתה רוצה להגיד לי שהוא לא היה נראה מצחיק בקאסט של האוברול? הוא היה נראה כמו ילד שם. מה שכן בכל הנוגע לחיטוב / ייבוש, תן לאלון יום בלי מים בערך והוא נראה יותר טוב מ90% מהמתחרים המנוסים. זה כי יש לו גנטיקה של אחד לאלף.

מישהו יודע בודאות ממה אלון מתפרנס? זה מעניין אותי... לא ראיתי יותר מדי צילומים שלו וכאלה.

ניגרי ענק
28-05-13, 10:11
באתי לכתוב אוט' שאלון נראה יותר טוב מלב גם בפן תחרותי אבל כן במציאות (לפי הסרטון) מבחינת גודל המצב נראה אחרת. מה שכן, לב לדעתי מתחרה שאם הוא זכה באלוף האלופים - כנראה שהרמה בהחלט לא משהו. בזיונית היא לא, היו מתחרים לא רעים בכלל, אבל ניגרי בתחרות שאתה התחרית בנאבבא ב2010 אתה רוצה להגיד לי שהוא לא היה נראה מצחיק בקאסט של האוברול? הוא היה נראה כמו ילד שם. מה שכן בכל הנוגע לחיטוב / ייבוש, תן לאלון יום בלי מים בערך והוא נראה יותר טוב מ90% מהמתחרים המנוסים. זה כי יש לו גנטיקה של אחד לאלף.

מישהו יודע בודאות ממה אלון מתפרנס? זה מעניין אותי... לא ראיתי יותר מדי צילומים שלו וכאלה.

אני מתפלא עליך אופיר
בתור מישהו שעוקב ובקי בספורט הזה, אתה כותב "גנטיקה של אחד לאלף", על בחור שנראה מעולה למתאמן חובב - ואין לו שום דבר מיוחד מעבר לכך
בכלל, אתה ואחרים - אתם עושים לאלון עוול עם כל ההשוואות האלה
הוא עצמו מעולם לא התיימר להיות בודיבילדר תחרותי וגם אין לו יומרות כאלה לעתיד, אם אני מבין נכון
מה אתם מכניסים אותו לקלחת שהוא כלל לא מעוניין בה?
להגיד "הוא יותר טוב מ 90 אחוז מהמתחרים", אני אפילו לא יודע להגדיר לך עד כמה זה קשקוש עלוב
ותפסיקו כבר עם כל ה"אם" קיבינימט
אם משה כחלון היה ראש ממשלה היה טוב במדינה הזאת
כרגע יש לנו את נהנתניהו
אם ואם
אגב, בעניין "גנטיקה של אחד לאלף", זו גנטיקה של אחד לאלף:

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/184595_3752747551196_827465715_n.jpg

פה אתה רואה באמת סימטריה מולדת מדהימה וכישרון יוצא דופן

תעשו כבר את ההפרדה

the raccoon
28-05-13, 15:48
זה שהבאת תמונה של בחור יותר מוכשר , לא גורם לאף אחד לתפוס אותו כפחות טוב . והרוב פה תופסים אותו כמפתח גוף מוכשר די והותר , בטח בארץ , ובטח בפיטנס . זה נראה כמו אנטגוניזם לא מוסבר .

nadavmoore
28-05-13, 15:54
גם כמו שמישהו אמר פה, עוד לא ראינו את אלון מוזרק (הוא טוען שהוא טבעי) ולא מיובש ולא צבוע בצבע חום, כמו כן לא ראינו אותו על הבמה מתמודד מול שיפוט ומתחרים אחרים. אבל עדיין לפי תמונה (ונתונים כנראה כי אף אחד לא הביא לי ) הוא עומד ראש בראש עם הרבה בילדרים מוזרקים ומתחרים בארץ.

FeMeNeN
28-05-13, 16:40
גם כמו שמישהו אמר פה, עוד לא ראינו את אלון מוזרק (הוא טוען שהוא טבעי) ולא מיובש ולא צבוע בצבע חום, כמו כן לא ראינו אותו על הבמה מתמודד מול שיפוט ומתחרים אחרים. אבל עדיין לפי תמונה (ונתונים כנראה כי אף אחד לא הביא לי ) הוא עומד ראש בראש עם הרבה בילדרים מוזרקים ומתחרים בארץ.

מי אמר שאלון לא מזריק, רוב הבילדרים טוענים שהם טבעיים;

alpha
28-05-13, 18:20
מי אמר שאלון לא מזריק, רוב הבילדרים טוענים שהם טבעיים;

הנה היה חייב להיות אחד שיפתח פה את הוויכוח הזה כפיים:clap:

alonl6
28-05-13, 23:03
קראתי פעם אחת בפורום השני מאחד המנהלים (הוא כתב את זה בפומבי ככה שאני לא חושב שיש לו בעיה אם המידע הזה "נחשף") שאלון בוודאות השתמש בפרו הורמונים.

לא יודע מה לגבי היום.

Scylla
29-05-13, 01:04
אני מתפלא עליך אופיר
בתור מישהו שעוקב ובקי בספורט הזה, אתה כותב "גנטיקה של אחד לאלף", על בחור שנראה מעולה למתאמן חובב - ואין לו שום דבר מיוחד מעבר לכך
הוא עצמו מעולם לא התיימר להיות בודיבילדר תחרותי וגם אין לו יומרות כאלה לעתיד, אם אני מבין נכון
להגיד "הוא יותר טוב מ 90 אחוז מהמתחרים", אני אפילו לא יודע להגדיר לך עד כמה זה קשקוש עלוב
כרגע יש לנו את נהנתניהו
אם ואם

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/184595_3752747551196_827465715_n.jpg

תעשו כבר את ההפרדה

אתה שוכח שחלק מהקטע של בילדינג זה להביא את הגוף שלך לפיק של פעם בשנה. זהו. אלון כמעט כל השנה בפיק, וגם שהוא "שמן" הוא מתחת ל8%, אם לא הייתה לו גנטיקה של אחד לאלף, היית רואה אותו ב20 שנה האחרונות עם איזה קפל קטן אבל אתה לא. לגבי דניק אתה צריך לעשות חושבים אם הגנטיקה הביאה אותו למצב הזה או הדרך. תסתכל על דניק באוף סיזן, לא שהוא נראה רע אבל לך תשווה. יש לגוף "סט פוינט" שהוא שואף אליו, הסט פוינט של אלון הוא מאוד חטוב ומאוד שרירי. לדניק יש גם חסרונות בולטים, לאלון לא ממש מצאתי, חוץ מהעובדה שהוא לא בילדר ולא מנסה להתחשב בזה.

Scylla
29-05-13, 01:06
משהו נוסף - אני לא אוהב את השימוש במילה כשרון. כשרון זה יכולת מולדת לבצע משהו בצורה יוצאת דופן, מראה של הגוף / שריר זה לא פעולה, זה לא ביצוע, זה לא טכני וזה לא קשור לכשרון.

ניגרי ענק
29-05-13, 08:11
אתה שוכח שחלק מהקטע של בילדינג זה להביא את הגוף שלך לפיק של פעם בשנה. זהו. אלון כמעט כל השנה בפיק, וגם שהוא "שמן" הוא מתחת ל8%, אם לא הייתה לו גנטיקה של אחד לאלף, היית רואה אותו ב20 שנה האחרונות עם איזה קפל קטן אבל אתה לא. לגבי דניק אתה צריך לעשות חושבים אם הגנטיקה הביאה אותו למצב הזה או הדרך. תסתכל על דניק באוף סיזן, לא שהוא נראה רע אבל לך תשווה. יש לגוף "סט פוינט" שהוא שואף אליו, הסט פוינט של אלון הוא מאוד חטוב ומאוד שרירי. לדניק יש גם חסרונות בולטים, לאלון לא ממש מצאתי, חוץ מהעובדה שהוא לא בילדר ולא מנסה להתחשב בזה.

תשמע, אני חייב להודות שעם כל יכולתיי הוורבאליות המפורסמות - כבר די נגמרו לי המילים כשאני בא להתייחס לשטויות שאתה כותב פה
הבאתי תמונה של דניק רק כדי להמחיש לך מה זה מיוחד
לא בשביל שתעשה את ההשוואה המופרכת הזאת
אתה משווה בין אלוף בתחרות בינלאומית לבין אדם שלא קשור לפיתוח גוף תחרותי בכלל
אתה פשוט צריך להתבייש בהשוואה הזאת
לא רק שהם לא באותה רמה, הם לא באותו עולם בכלל
אנשים כמוך מוכיחים כמה חסרה במדינה הזאת תרבות ספורט

עוד דבר, עצם זה שאתה מעלה שוב ושוב את העניין הזה של "חטוב כל השנה", זה שוב מראה שאין לך מושג ירוק
לא בעיה להיות חטוב כל השנה ולא לגדול בגרם
אנשים יוצאים לאוף סיזן כדי להעלות משקל
זה המשמעות של אוף סיזן
ככה אני לדוגמא עליתי 3 קטגוריות במהלך כמה שנים
בבודיבילדינג זה דבר בסיסי כמו שצריך כדור כדי לשחק כדורסל
וגם אותו אתה לא מבין, אחרי כל כך הרבה זמן שאתה מתעניין בספורט הזה
מביך

nadavmoore
29-05-13, 09:02
ניגרי תפסיק עם "תתבייש לך" הזה שלך כל פוסט שני שלך, אנשים נותנים את הדעה שלהם וההשוואות שלהם - אתה לא חייב להסכים אבל מה זה הסדרת חינוך הלא מועילה הזאת.

בכל מקרה , אני לא מסכים איתך שלהעלות מסת שריר זה דבר בעייתי אצל בודיבילדר, בניינו זה פשוט להעלות מאסה ושריר עם כל החומרים והאוכל שדוחפים במהלך תקופת האוף סיזן הבעיה היותר גדולה היא לשמור על המאסת שריר הזאת שאתה מכין את עצמך לתחרות ולאבד כמה שפחות שריר בחיטוב. עצם העובדה שאתה נשאר על א.ש נמוך זמן ארוך ולא מאבד מהשריר שלך ואפילו מצליח להעלות קצת זה ראוי להערכה זה משהו שלא ראיתי אף בילדר בארץ או מתחרה פיטנס מצליח לעשות ולכן הערכה והשוואה לאלון. אם "זה לא בעיה להיות חטוב כל השנה" כמו אלון, אז איך אני לא רואה אנשים ברמה של אלון (אפילו בילדר או מתאמני פיטנס) מתהלכים להם חטובים בארץ? בניינו אם אלון עולה נגד דני חן במר מרכז יש מצב שהוא לוקח ואם לא אז הוא בטוח לוקח מקום שני. אתה מצד אחד אומר שצריך להתבייש בהשוואות בין אלון לבילדרים בארץ מצד שני אם אלון עולה על הבמה הוא לוקח מקום מכובד ברמתו היום ואפילו נותן פייט ללב. (להכירך "חדש" עלה בנאק שנה שעברה שהרמה הייתה הרבה יותר גבוהה ולקח מקום שלישי בקטגוריה שלו) אז מי צריך להתבייש פה , הרמה של הבילדינג בארץ או ההשוואה עם אלון? תחשוב פעמיים...
אני יודע שאתה אוהב את התחום הזה והוא מאד נוגע לליבך ופוגע בך הנושא הזה אבל אתה רושם פה דברים שיוצאים מאמוציות ועצבים ולא משכל והבנה אמיתית של הדברים. ולא הבנתי איך אנשים כמו אופיר מוכיחים את חוסר תרבות הספורט בישראל, שאופיר עושה ספורט (לא תחרות יופי, אלא ספורט אמיתי עם תוצאות ומנצחים שנשפטים ע"י הישגים בתחרות ולא בצורה סובייקטיבית) שהוא לא שכיח בכלל בארץ , אפילו די נדיר.

DaSpider
29-05-13, 11:04
איפה הימים שמפלצות כמו אלון צוקרמן וליאור גולדשטיין היו לוקחים אלוף האלופים...

Homie
29-05-13, 12:08
אנטון היום מספיק להגיע ל10% שומן ואתה מתחרה בארץ.

אלברט ברכה
29-05-13, 12:16
אנטון היום מספיק להגיע ל10% שומן ואתה מתחרה בארץ.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תסתכל במר דרום, הגיעו לשם חביות שיצאו מהמפעל של קרלסברג.

zivgin
30-05-13, 01:29
ניגרי תפסיק עם "תתבייש לך" הזה שלך כל פוסט שני שלך, אנשים נותנים את הדעה שלהם וההשוואות שלהם - אתה לא חייב להסכים אבל מה זה הסדרת חינוך הלא מועילה הזאת.

בכל מקרה , אני לא מסכים איתך שלהעלות מסת שריר זה דבר בעייתי אצל בודיבילדר, בניינו זה פשוט להעלות מאסה ושריר עם כל החומרים והאוכל שדוחפים במהלך תקופת האוף סיזן הבעיה היותר גדולה היא לשמור על המאסת שריר הזאת שאתה מכין את עצמך לתחרות ולאבד כמה שפחות שריר בחיטוב. עצם העובדה שאתה נשאר על א.ש נמוך זמן ארוך ולא מאבד מהשריר שלך ואפילו מצליח להעלות קצת זה ראוי להערכה זה משהו שלא ראיתי אף בילדר בארץ או מתחרה פיטנס מצליח לעשות ולכן הערכה והשוואה לאלון. אם "זה לא בעיה להיות חטוב כל השנה" כמו אלון, אז איך אני לא רואה אנשים ברמה של אלון (אפילו בילדר או מתאמני פיטנס) מתהלכים להם חטובים בארץ? בניינו אם אלון עולה נגד דני חן במר מרכז יש מצב שהוא לוקח ואם לא אז הוא בטוח לוקח מקום שני. אתה מצד אחד אומר שצריך להתבייש בהשוואות בין אלון לבילדרים בארץ מצד שני אם אלון עולה על הבמה הוא לוקח מקום מכובד ברמתו היום ואפילו נותן פייט ללב. (להכירך "חדש" עלה בנאק שנה שעברה שהרמה הייתה הרבה יותר גבוהה ולקח מקום שלישי בקטגוריה שלו) אז מי צריך להתבייש פה , הרמה של הבילדינג בארץ או ההשוואה עם אלון? תחשוב פעמיים...
אני יודע שאתה אוהב את התחום הזה והוא מאד נוגע לליבך ופוגע בך הנושא הזה אבל אתה רושם פה דברים שיוצאים מאמוציות ועצבים ולא משכל והבנה אמיתית של הדברים. ולא הבנתי איך אנשים כמו אופיר מוכיחים את חוסר תרבות הספורט בישראל, שאופיר עושה ספורט (לא תחרות יופי, אלא ספורט אמיתי עם תוצאות ומנצחים שנשפטים ע"י הישגים בתחרות ולא בצורה סובייקטיבית) שהוא לא שכיח בכלל בארץ , אפילו די נדיר.

מבלי להעליב או לפגוע, אבל אם אלון עולה לבמה בלי הכנה, ייבוש וצבע אפילו, הוא לוקח את דני.
דני כמובן כבודו במקומו מונח, אבל אי אפשר להשוות אותו לאלון.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941474_534883796547185_755366273_n.jpg
אלון ברמה גבוה מרוב המתחרים בארץ בטגוריות משקל הנמוכות.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/960149_533190976716467_705852696_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971904_534024063299825_125521355_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941474_534883796547185_755366273_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941474_534883796547185_755366273_n.jpg

SiX PACK
30-05-13, 05:49
באמת שרציתי להמנע מלהגיב, מה שבדרך כלל אני עושה בדיונים כאלו, אבל זה פורום "שגדלתי עליו" וחשוב לי לציין כמה עובדות. ניגרי, כמה שאני מעריך או יותר נכון הערכתי אותך אני דיי מופלא מהראיה הצרה שלך ורמת האינפנטיליות שאתה מפגין.

יש הרבה מעבר למה שאתה קורא לו מפתח גוף מתחרה, ואם יש מישהו שחיי את הספורט 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה זה אני. אתה אומר פה לחבר'ה שיתביישו להם בגלל ההשוואות שהם עושים, אך אתה זה שמזלזל ופוסל, בראשית אני חושב שהסרטון עצמו הוא חסר תועלת ואף מבייש, אבל הוא בטח ובטח במקום הנכון מכיוון ששלושת החברה שם הם מתחרים.

שנית, פיתוח גוף זה לא ספורט, זה דרך חיים. זה שאחד עולה על במה והשני לא, לא עושה אותו יותר טוב מהשני, ואם אתה חושב שכן, אז התפיסה שלך היא מעוותת. חוץ מזה שהספורט הוא כבר מזמן לא מה שהוא הייה ודברים השתנו לטובת פיתוח הגוף הטבעי והאסטתיקה כי זה מה שנוגע לרוב, זה יעד נגיש ואנשים מזדהים עם זה.

90% מהאנשים שעוסקים ואוהבים את הספורט הזה לא מתחרים, לא עולים על במה עם חוטיני וצבע, ולא עושים דייטות קטלנייות, מה שאומר שהם לא בחרו בדרך הקונבנציונאלית שאתה מנסה להציב כדרך הנכונה והיחידה, אלא הם עושים את זה בשביל האהבה אל הספורט. זה שאתה עלית על במה ועלית כמה קטגוריות לא עושה אותך ליותר. רמת הכבוד, האהדה, התגמול והתמורה שהספורט התחרותי (בארץ בכלל ואף בעולם) נותן היא מינימלית לחלוטין.

בסופו של דבר הגישה הקיצונית שלך לא מוסיפה לך, אלא גורעת ממך כספורטאי מתחרה. רוב האהדה שאתה מקבל היא בגלל הידע שלך והעיסוק בספורט, התרומה שלך בפורום והעזרה שלך לאנשים, אך כספורטי אתה לא מעליי בשום רמה ובשום קטגורייה, הדבר היחיד שיש לך מעליי היא הגישה המתנאשת שלך ואוליי על הנייר אתה יותר טוב כי עלית על במה, אבל בסוף יום אתה ואני לא שונים ומה שקובע זה מה שאתה עושה מעצמך.

אני מבין את אלו שעולים על במה כי גם אני עובר סוג דומה של החנות, אני יודע מה זה לעבור דייטת שחיטות ואז לעלות לאירוע 8 שעות רצוף שלוש ימים ברציפות, אבל אני חיי את הספורט ולא מקטר על מה קשה אלא פוסע קדימה ולא מוריד מרמתם של אחרים רק בגלל שהם לא בחרו בדרך שלי.

זה כל מה שיש לי להגיד, תודה לכל המגיבים והתומכים.

אלון

אלברט ברכה
30-05-13, 09:16
באמת שרציתי להמנע מלהגיב, מה שבדרך כלל אני עושה בדיונים כאלו, אבל זה פורום "שגדלתי עליו" וחשוב לי לציין כמה עובדות. ניגרי, כמה שאני מעריך או יותר נכון הערכתי אותך אני דיי מופלא מהראיה הצרה שלך ורמת האינפנטיליות שאתה מפגין.

יש הרבה מעבר למה שאתה קורא לו מפתח גוף מתחרה, ואם יש מישהו שחיי את הספורט 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה זה אני. אתה אומר פה לחבר'ה שיתביישו להם בגלל ההשוואות שהם עושים, אך אתה זה שמזלזל ופוסל, בראשית אני חושב שהסרטון עצמו הוא חסר תועלת ואף מבייש, אבל הוא בטח ובטח במקום הנכון מכיוון ששלושת החברה שם הם מתחרים.

שנית, פיתוח גוף זה לא ספורט, זה דרך חיים. זה שאחד עולה על במה והשני לא, לא עושה אותו יותר טוב מהשני, ואם אתה חושב שכן, אז התפיסה שלך היא מעוותת. חוץ מזה שהספורט הוא כבר מזמן לא מה שהוא הייה ודברים השתנו לטובת פיתוח הגוף הטבעי והאסטתיקה כי זה מה שנוגע לרוב, זה יעד נגיש ואנשים מזדהים עם זה.

90% מהאנשים שעוסקים ואוהבים את הספורט הזה לא מתחרים, לא עולים על במה עם חוטיני וצבע, ולא עושים דייטות קטלנייות, מה שאומר שהם לא בחרו בדרך הקונבנציונאלית שאתה מנסה להציב כדרך הנכונה והיחידה, אלא הם עושים את זה בשביל האהבה אל הספורט. זה שאתה עלית על במה ועלית כמה קטגוריות לא עושה אותך ליותר. רמת הכבוד, האהדה, התגמול והתמורה שהספורט התחרותי (בארץ בכלל ואף בעולם) נותן היא מינימלית לחלוטין.

בסופו של דבר הגישה הקיצונית שלך לא מוסיפה לך, אלא גורעת ממך כספורטאי מתחרה. רוב האהדה שאתה מקבל היא בגלל הידע שלך והעיסוק בספורט, התרומה שלך בפורום והעזרה שלך לאנשים, אך כספורטי אתה לא מעליי בשום רמה ובשום קטגורייה, הדבר היחיד שיש לך מעליי היא הגישה המתנאשת שלך ואוליי על הנייר אתה יותר טוב כי עלית על במה, אבל בסוף יום אתה ואני לא שונים ומה שקובע זה מה שאתה עושה מעצמך.

אני מבין את אלו שעולים על במה כי גם אני עובר סוג דומה של החנות, אני יודע מה זה לעבור דייטת שחיטות ואז לעלות לאירוע 8 שעות רצוף שלוש ימים ברציפות, אבל אני חיי את הספורט ולא מקטר על מה קשה אלא פוסע קדימה ולא מוריד מרמתם של אחרים רק בגלל שהם לא בחרו בדרך שלי.

אלון

צודק, 90 אחוז מהמתחרים בארץ לא ראויים לעלות על במה, עצם זה שהם עושים את זה הופך אותם ליותר גרועים ממה שהם באמת.

עוד לא הבנתי אבל מה הנישה שלך כרגע בתחום ומה אתה עושה?

nadavmoore
30-05-13, 09:16
אלון, אמרת יפה. אני דווקא בהתחלה חשבתי שאתה סתם דביל\נער חוף. אבל שים לב שלאורך הפוסט הזה דווקא תמכתי בפוסט ובך בגלל שלאורך הזמן ראיתי שאתה לקחת את העניין ברצינות משמע אתה הpro במה שאתה עושה (ואפילו מתפרנס מזה) אז אולי אני לא מסכים עם השיטת אימונים שלך ולא בטוח ב100 אחוז שאתה טבעי וכל החרא הזה אבל בדדבר אחד אני בטוח- בזה שהגעת רחוק, יותר רחוק מהרבה מדברים באויר או באדיבילדרים מבזים שיש פה בארץ. כל הכבוד!

לטעמי אדם כמוך יותר ראוי להערכה מ90 אחוז מהמתחרים בארץ, שעולים פעם אחת ונשכחים\עולים ברמה מבזה...

אלברט ברכה
30-05-13, 09:20
נדב, היה פה מישהו שלא טען שהוא טבעי?
מורגן, דני, דני השני, חדש, וכו'.

nadavmoore
30-05-13, 09:32
נדב, היה פה מישהו שלא טען שהוא טבעי?
מורגן, דני, דני השני, חדש, וכו'.

בכל ספורט בעולם אם תרצה להגיע לרמת העלית, תוכל לקרוא לעצמך "טבעי" כמה שאתה רוצה אבל אין כזה דבר. אני חושב שזה לא issue בכלל. התוצאות הסופיות זה מה שמשנה.
אם אלון הגדיר לעצמו שהוא רוצה להרוויח כסף מהגוף שלו (בדרכים לגיטימיות, לא כשחקן גיי פורנו) והוא עושה זאת- אז כל הכבוד לו. לא משנה איך הוא התאמן או מה הוא לקח כדי להגיע לשם(אפילו אם הוא טוען שכלום)

ניגרי ענק
30-05-13, 11:07

אלון

קודם כל, שאפו על תגובה אינטילגנטית ומעניינת

כמה דברים

אחד - הויכוח כולו נולד כי לא ידעתי שהאחרים שהיו איתך שם מתחרים
כבר אמרתי, שאם יש שם מתחרים - אין לי בעיה עם מיקומו של הפוסט

שניים - לא זלזלתי בך בשום רמה. אמרתי שאתה לא מתחרה. אני ממש לא מציב את דרך החיים של פיתוח הגוף התחרותי כדרך היחידה שקיימת - רק אני מציע לא לערבב

שלוש - אתה עצמך לא עושה את ההשוואות המטומטמות האלה עם מתחרים, כך אני מתרשם. לכן אמרתי שמי שעושה אותן עבורך עושה לך עוול. להשוות אותך לבחור שלקח מר יוניברס זה פשוט לא לעניין.

אני מכבד את הדרך שלך, ואני מציע שתכבד את הדרך שלי - ושאנשים לא יבלבלו ביניהן, כיוון שהדרכים שונות

בכל אופן, מאחל לך שתמשיך להצליח במה שאתה עושה

אלירמבו
30-05-13, 14:00
תשמע אלון, כל התגובה שלך באמת לעניין, אני חושב שהגוף שלך באמת ברמה גבוהה, בכל הפרמטרים, רק בחייאת תוריד תקטע של הטבעי, חוץ צכמה ילדים קטנים, אנשים פה לא טמבלים, אה, וקצת פחות סרטוני גייז יהיה נחמד, בכל מקרה בהצלחה בהמשך...

אלברט ברכה
30-05-13, 19:55
אני מתפלא עליך אופיר
כרגע יש לנו את נהנתניהו
אם ואם

תעשו כבר את ההפרדה

אני לא יכול שלא להגיב לזה.
סימטריה מולדת? אני מתערב איתך שהיו לו 900 אזורים בפיגור שהוא טחן ובעזרת החומרים זה הטשטש (אתה יודע יותר טוב ממני למה אני מתכוון).
אלון הרבההההההההההההההה יותר סימטרי ממנו לצורך העניין, וזה גם לא ככ מולד בעיני.

אתה מסתכל יותר מדי בקיצוניות על מי מתחרה ומי לא.
אלון 19 רמות מעל לב "אלוף האלופים" פרגר, אני אומר לך עכשיו וחותם לך, תעשה סקר, כלללללל הפורום, היה מעדיף להראות כמו אלון ולא כמו לב, ובתחרות כל אחד כאן היה נותן לאלון יותר ניקוד. אני לא מדבר כבר על מפלצות מא0ה בקטגוריות אחרות שהם באמת בילדרים, אבל אלוף האלופים של אחד האיגודים כאן נראה פחות טוב מsome youtube troll (אני סתם מגזים אבל זה לצורך הפרנציפ).

אז בהנתן זה, תסביר בבקשה למה להיות מתחרה זה כזה כבוד גדול?
אמרתי לך כבר בפוסטים קודמים שההאדרה הזו למתחרים יוצרת מצב שכל ילד טמבל ששוקל 60 קילו הולך לעשות חיטוב וכל ילד שמתאמן שנתיים עולה להתחרות.

היום כשאתה מדבר איתי על מר ישראל, אני לא חושב על מאור\עמית\יוני האנה וכו', אלא על עוד איזה מישהו שהתאמן במכון, קנה סייקל במחיר מבצע מאיזה דילר שהכין את החומרים באמבטיה שלו, ואמר "יאללה בוא נתחרה".

אין שום יוקרה בתחרויות כמו שהן נראות, אין שום תכלית בלעשות חיטוב-ייבוש-וואטאבר כשהתחרות נראת כמו שהיא.

ואגב, כמה שירדת עליו, הוא הרבה יותר זמן בעסק מ90 אחוז ממי שהזכרת.

liron1234
30-05-13, 20:02
אני לא יכול שלא להגיב לזה.
סימטריה מולדת? אני מתערב איתך שהיו לו 900 אזורים בפיגור שהוא טחן ובעזרת החומרים זה הטשטש (אתה יודע יותר טוב ממני למה אני מתכוון).
אלון הרבההההההההההההההה יותר סימטרי ממנו לצורך העניין, וזה גם לא ככ מולד בעיני.

אתה מסתכל יותר מדי בקיצוניות על מי מתחרה ומי לא.
אלון 19 רמות מעל לב "אלוף האלופים" פרגר, אני אומר לך עכשיו וחותם לך, תעשה סקר, כלללללל הפורום, היה מעדיף להראות כמו אלון ולא כמו לב, ובתחרות כל אחד כאן היה נותן לאלון יותר ניקוד. אני לא מדבר כבר על מפלצות מא0ה בקטגוריות אחרות שהם באמת בילדרים, אבל אלוף האלופים של אחד האיגודים כאן נראה פחות טוב מsome youtube troll (אני סתם מגזים אבל זה לצורך הפרנציפ).

אז בהנתן זה, תסביר בבקשה למה להיות מתחרה זה כזה כבוד גדול?
אמרתי לך כבר בפוסטים קודמים שההאדרה הזו למתחרים יוצרת מצב שכל ילד טמבל ששוקל 60 קילו הולך לעשות חיטוב וכל ילד שמתאמן שנתיים עולה להתחרות.

היום כשאתה מדבר איתי על מר ישראל, אני לא חושב על מאור\עמית\יוני האנה וכו', אלא על עוד איזה מישהו שהתאמן במכון, קנה סייקל במחיר מבצע מאיזה דילר שהכין את החומרים באמבטיה שלו, ואמר "יאללה בוא נתחרה".

אין שום יוקרה בתחרויות כמו שהן נראות, אין שום תכלית בלעשות חיטוב-ייבוש-וואטאבר כשהתחרות נראת כמו שהיא.

ואגב, כמה שירדת עליו, הוא הרבה יותר זמן בעסק מ90 אחוז ממי שהזכרת.

מסכים עם כל מילה.
:bow:

liron1234
30-05-13, 20:30
http://youtu.be/mVuBprRXVtU

הוכחה שכאן כל אחד יכול להתברג לTOP 3
מר דרום 2011

AchiliZ
30-05-13, 20:37
ניגרי אתה בחור קיצוני מאוד ומלא באגו ישראלי מהתוצרת הפחות טובה ואין לי כוח להסביר למה כי מי שקרא הכול פה יבין.

הדבר העיקרי בכול הסיפור פה זה המנטליות המפגרת שיש פה בארץ,רואים מישהו ברמה גבוהה שגם ככה הרמה פה פח וזה לא סוד אז ישר כולם מרימים ת'עף למעלה ואיכשהו יש את הסוגיה של הבמה,כאילו לא משנה כמה אתה משקיע ואיך אתה ניראה אתה עדיין אפס לאומת מתחרה "מקצועי"(שגם הוא חובבן גמור).והפואנטה היא פרגון!!! תילמדו לפרגן ואלון ניראה פי כמה רמות יותר טוב מהרבה מתחרים פה בארץ,וקשה להודות בזה כי מה לעשות אני הרי בילדר שמריץ תעסק ועולה לבמה עם חוטיני באופן מקצועני אז אין מצב שהוא ניראה יותר טוב כי הוא לא עשה ייבוש...

עוד דבר ששבר אותי פה זה הכישרון בלפתח גוף WTF?!!?!

haters gonna hate !

האלים איתכם,

ניגרי ענק
30-05-13, 20:40
אני באמת אמרתי את כל מה שהיה לי להגיד בפוסט הזה
אתם מתעקשים שוב ושוב להביא כדוגמא כל מיני ליצנים שהחליטו להתחרות כשהם לא בשלים ולא מוכנים בעוד שהבהרתי אלפיים פעם שכאשר אני מדבר על ספורטאי מתחרה, כוונתי לטובים שבהם - ויש לא מעט
אפשר להמשיך עם כל מיני פנטזיות של אם ואם ואם
רק בעיני זה דבר מטומטם לעשות
זה מטומטם גם להמשיך לדחוף בנאדם שמראש אומר שאין לו שמץ של עניין בכך לכל מיני משחקים היפותטיים של אם לסבתא היו גלגלים ואם לפיד לא היה רמאי פוליטי מתועב
בכל אופן, מתגנבת אלי תחושה שהפוסט הזה ממש מיצה את עצמו

AchiliZ
30-05-13, 20:46
אתם מתעקשים שוב ושוב להביא כדוגמא כל מיני ליצנים שהחליטו להתחרות כשהם לא בשלים ולא מוכנים בעוד שהבהרתי אלפיים פעם שכאשר אני מדבר על ספורטאי מתחרה, כוונתי לטובים שבהם - ויש לא מעט
אפשר להמשיך עם כל מיני פנטזיות של אם ואם ואם
רק בעיני זה דבר מטומטם לעשות
זה מטומטם גם להמשיך לדחוף בנאדם שמראש אומר שאין לו שמץ של עניין בכך לכל מיני משחקים היפותטיים של אם לסבתא היו גלגלים ואם לפיד לא היה רמאי פוליטי מתועב
בכל אופן, מתגנבת אלי תחושה שהפוסט הזה ממש מיצה את עצמו

"ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות"

הייתי משנה את החתימה..

וגם לפי דעתי אנחנו טוחנים מים....

ניגרי ענק
30-05-13, 20:54
אני מסייג ליצנים שמבזים את הספורט שלי כשהם עולים לבמה שמנים ולא בשלים
מעולם לא תמכתי בהם אבל תופעות כאלו לצערי תמיד יהיו
אתם צריכים לראות שבתחרויות הארציות הרמה מצוינת וגם עולה כל הזמן ולא להתקטנן על קאסט מביך שעולה בתחרות אזורית מידי פעם
וכן, אני מעריך הרבה יותר מתחרה מאשר מישהו שלא מתחרה ואני מעריך הרבה יותר את מי ששם לו מטרה להתקדם - ומתקדם, מאשר מישהו שהגיע לנקודה מסוימת ופשוט שומר עליה (וזה לגיטימי כמובן)
זו האג'נדה שלי והצלחתי גם להנחיל אותה להרבה מאוד אנשים - כמו שברכה טען לפעמים אולי לא לאנשים הנכונים- ועדיין אני גאה לעשות משהו בשביל הספורט הזה

SiX PACK
30-05-13, 21:10
ניגרי, באחת ההודעות האחרונות שלך אמרת שאי אפשר להשוות אותי למר יוניברס ושזה דבר מגוחך לעשות. אפשר לדעת למה? (לא נוגע רק אליי, אלא אל כל חובבן טוב מול ספורטאי תחרותי טוב, במידה וההשוואה היא בקנה מידה מציאותית) שוב אני חוזר, לא מדובר עליי באופן אישי, אלא מדוע אתה פוסל מראש השוואה שכזאת?

מעניין אותי לדעת למה אי אפשר להשוות שני גופים שעוסקים באותו הספורט אחד אל השני.

"ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות"

הייתי משנה את החתימה..

וגם לפי דעתי אנחנו טוחנים מים....

כשאתה אומר את זה, אני שם לב לחתימה:

ציטות:

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אין לי מילים לחוסר כבוד וזלזול הזה, אתה פוגע במס' עצום של ספורטאים. תתבייש לך.

ניגרי ענק
30-05-13, 21:34
אלון, הדבר האחרון שאני אעשה הוא להתבייש
אני גאה מאוד בדעות שלי ואני גם מנמק אותן
לא עשית דבר בספורט הזה כל עוד שלא התחרת, מה לא בסדר במשפט הזה?
אם זה לא היה מספיק ברור - כשאני אומר: הספורט הזה, אני מדבר על הישגים תחרותיים
אם עשית שינוי בגופך זה דבר נהדר
זה לא הישג תחרותי

לגבי השאלה שלך, השוואה יכולה להתבצע אך ורק על הבמה כששני ספורטאים עומדים זה מול זה

זה דבר ראשון

דבר שני, להשות אדם שניצח תחרות בחו"ל בקאסט קשה לאדם שמעולם לא התחרה, זה פשוט לבזות את הראשון מביניהם
זה לא מכובד
זה לא תרבות ספורט

DaSpider
30-05-13, 21:35
ויק ריצ'ארדס לא נטה לתחרויות מי יודע מה והוא היה בגודל של כל מתחרי איגוד נאק גם יחד...

meirn
30-05-13, 21:47
ובכן ניגירי, כל הספורט בפיתוח הגוף הוא ההכנה לתחרות והאימונים, המופע הינו תחרות יופי, אז תרשה לי לתקן את דברך ולומר שכל עוד לא עלית על במה לא התחרית בתחרות יופי, אולם, כל עוד הבאת את עצמך למצב של מסת שריר גבוהה ואח"ש נמוך, עשית הרבה בספורט הזה. לצורך ההמחשה, ג'ודאיסט שאינו מתחרה, עדיין ג'ודאיסט, ואילו דוגמנית שאיננה מדגמנת איננה דוגמנית.

ניגרי ענק
30-05-13, 21:47
ויק ריצ'ארדס כן התחרה
לא יודע מה הוא נטה או לא נטה
הוא התחרה
דבר שני, מה קשור גודל עכשיו
חשבתי שהתקדמנו קצת ברמת הדיון

ניגרי ענק
30-05-13, 21:48
ובכן ניגירי, כל הספורט בפיתוח הגוף הוא ההכנה לתחרות והאימונים, המופע הינו תחרות יופי, אז תרשה לי לתקן את דברך ולומר שכל עוד לא עלית על במה לא התחרית בתחרות יופי, אולם, כל עוד הבאת את עצמך למצב של מסת שריר גבוהה ואח"ש נמוך, עשית הרבה בספורט הזה. לצורך ההמחשה, ג'ודאיסט שאינו מתחרה, עדיין ג'ודאיסט, ואילו דוגמנית שאיננה מדגמנת איננה דוגמנית.

עניין של סמנטיקה והגדרות
אתם מתקטננים על שטויות ומפספסים את המהות

meirn
30-05-13, 21:54
עניין של סמנטיקה והגדרות
אתם מתקטננים על שטויות ומפספסים את המהות

מצחיק שמה שאמרת עלי זה בידיוק הטענות שלי כלפיך.

nadavmoore
30-05-13, 22:38
מאיר הגדרת את זה בדיוק נכון, זאת עדיין תחרות סובייקטיבית - כל פעם שתהיה תחרות בילדינג יהיו ספקות. ניגרי העניין פה הוא שאלון יכול יום אחד לעלות נגד לב למשל ולנצח אותו ועם הרכב שופטים אחר הוא יכול לעלות ולהפסיד (בהנחה ששניהם באותו יום בדיוק באותו שייפ ב2 התחרויות) מצד שני אם זאת הייתה תחרות של 100 מטר אז או שהוא היה יותר מהיר ממנו או שלא ואז באמת התחרות עצמה היא הקובעת, למשל שיאי עולם נקבעים רק בתחרויות רשמיות! בבילדינג שזה ספורט מאד סובייקטיבי, לגיטימי להגיד על פי נתונים ועל פי מראה חיצוני שאלון נראה יותר טוב מלב או מהרבה בילדרים אחרים בארץ כי זה סובייקטיבי זה משהו שאפשר להתווכח עליו - אתה לא יכול לקבוע עובדה שלב נראה יותר טוב נקודה סוף. אתה כן יכול לקבוע למשל שמאור נראה פי 100 מאלון(מבחינת בילדר) ולא יהיה על זה ויכוח , כולם יסכימו איתך כי זה משהו סובייקטיבי שנראה לעין בצורה ברורה אבל להשוות בין שני אנשים או בכלל בין כל מיני מתחרים שיושבים על אותו א.ש אותו משקל ואותו שייפ בערך זה סובייקטיבי לגמרי, כך כל ענף הבילדינג - לכן תצטרך לקבל את זה ולהבין את זה, זה מה שבחרת לעשות על זה בחרת לכתוב זה מה שאתה אוהב אין עם זה שום בעיה אבל אתה לא יכול להיות כל כך רחוק מהמציאות בעניין הזה. אני לא חושב שאנחנו טוחנים מים בדיון הזה, יש פה דיון רציני וברמת שיחה גבוה על רמת הבילדינג בישראל , על אלון וכו' זה סוף סוף מעניין ויש פה המון דעות ועמודים

the raccoon
31-05-13, 02:09
בסה"כ ניגרי , הדעה שלך היא דעת יחיד , שיותר נגזרת מהגישה שלך מאשר מושרשת במציאות .

Scylla
31-05-13, 03:04
דווקא בכל הנוגע לתחרות אני בדעה של הניגרי, אותו דבר כמו pl, לא חוכמה להיות הס1ס של המכון, החוכמה זה לעמוד בתנאי תחרות כלשהי מול אנשים בשיפוט שווה והוגן. אלון אני מכבד אותך אני פשוט חושב שאתה לא bb מתחרה (עובדתית) ואין טעם להשוות במיוחד, עצם העובדה שאני חושב שהיית לוקח מקום מכובד מבלי להזיע יותר מדי זה עניין אחר. מצד שני יש לתת את הדעת על הרמה הממוצעת ומטה של התחרויות בארץ, איך שלא תהפוך את זה לב לא נראה כמו אלוף האלופים, לא גדול מספיק לא חטוב מספיק ולא יבש מספיק. הוא נראה סבבה אבל רחוק מרבים וטובים שאפילו את הקטגוריה שלהם לא לקחו. אני יכול להגיד על מתחרים שאני מכיר אישית שראיתי בחורים שנראו מאוד גדולים ומאסיבים ואחרי חיטוב היו שלדים, ומנגד בחורים לא מרשימים ושמנמנים שעשו חיטוב מעולה ופתאום נראו ראויים ורציניים. יש מקום לתחרות ותחרותיות...

ניגרי ענק
31-05-13, 08:58
כשאתם מדברים על רמה נמוכה, האם אתם מדברים על אלברט לידרמן, על שרגא, על רועי עבודי, על חאפיז, על רועי סלמן, על חוסאם, על ליאור סנטו, על ליאור גיניש, על נועם ריבקין, על לוליק זיידמן, על תמיר עבוד, על וואליד נאסר אלדין, על איתי בושרי, על מרדכי בוכניק, או על מוטי הרוש על אלירן מורגן על אלי סטרוסה על לחן הרר על סאפי אבו חמיד על אנטון על תומר שוקרון או על דני קגנוביץ'?
מספיק לקשקש.
יש מתחרים מצוינים
אם כל אלה מגיעים בשייפ שיא לבמה אחת - ואני מצרף גם את עצמי במחילה מכם - אפשר לעשות תחרות שלא נופלת משום תחרות בינלאומית ברמה שהיא לא פרו - וכמי שרואה לא מעט חומרים מתחרויות כאלה, אני אומר את זה בלב שלם
וכן יש גם ליצנים
אני מאוד הייתי שמח אם הליצנים לא היו משתתפים
להגיד שהרמה נמוכה, זה פשוט מאוד לא נכון

אלברט ברכה
31-05-13, 11:38
גמעט חצי ממי שאמרת כאן הם אלה שהופכים את התחרויות לבינוניות שהן.

עמרי מרג
31-05-13, 16:19
ניגרי, יש bb נהדרים בארץ, אבל יש גם הרבה מאוד ליצנים או אפילו סתם כאלה שלא באמת אמורים לעלות על במה ולקבל גביעים ומדליות.
כפי שהצעת עוד מתישהו אתמול, אני בדיעה שהדיון/ויכוח הזה מוצה לחלוטין.

No_Troll
31-05-13, 21:59

ואם לפיד לא היה רמאי פוליטי מתועב

מה אתה רוצה מיאיר לפיד?

Scylla
01-06-13, 06:20
כשאתם מדברים על רמה נמוכה, האם אתם מדברים על אלברט לידרמן, על שרגא, על רועי עבודי, על חאפיז, על רועי סלמן, על חוסאם, על ליאור סנטו, על ליאור גיניש, על נועם ריבקין, על לוליק זיידמן, על תמיר עבוד, על וואליד נאסר אלדין, על איתי בושרי, על מרדכי בוכניק, או על מוטי הרוש על אלירן מורגן על אלי סטרוסה על לחן הרר על סאפי אבו חמיד על אנטון על תומר שוקרון או על דני קגנוביץ'?
מספיק לקשקש.
יש מתחרים מצוינים
אם כל אלה מגיעים בשייפ שיא לבמה אחת - ואני מצרף גם את עצמי במחילה מכם - אפשר לעשות תחרות שלא נופלת משום תחרות בינלאומית ברמה שהיא לא פרו - וכמי שרואה לא מעט חומרים מתחרויות כאלה, אני אומר את זה בלב שלם
וכן יש גם ליצנים
אני מאוד הייתי שמח אם הליצנים לא היו משתתפים
להגיד שהרמה נמוכה, זה פשוט מאוד לא נכון

כן גם על אלה, במקרה לקחת כביכול את "הכי טובים" המצחיק שאומנם כולם ברמה סבבה לגמרי בהחלט (חלקם יותר חלקם פחות) אבל חלקם התחרו פעם אחת, זה לא משקף רמה של ישראל כמו שליצן שמתחרה פעם אחת לא משקף רמה של ישראל. אני מוציא מהרשימה את אלברט שבהחלט הביא רמה שלא רגילים לראות בארץ, שוב, פעם אחת, ראה את הגועל שהולך כאן בתחרויות, שעם זה שהוא הביא רמה פסיכית הוא הפסיד לבחור עם קשרים יותר טובים משלו עם איגוד נאבבא. תסתכל על אלופי האלופים באיגודים בשנים האחרונות ותשאל את עצמך אם אלו המפלצות המפחידות שהיית מצפה לראות זוכות בתואר הנכסף הזה... לב אגב משקף תחרות ברמה סבבה לגמרי לא בזיונית בכלל לדעתי, אבל תראה אותו ותחשוב רגע אם הוא נראה כמו אלוף האלופים. לא גדול מספיק, לא חטוב מספיק לא יבש מספיק. בחיאת.

אלברט ברכה
01-06-13, 12:49
איך מישהו שלקח בפיטנס באיגוד אחד לןקח אלוף האלופים באיגוד אחר?

הוא נראה לך כמו בילדר? לי לא.

LB1string
01-06-13, 15:04
ניגירי היקר, אני חייב להבין דבר אחד:
איך אתה מעמיד שמות כמו עבודי ואלברט ואולי גם חברים שך שאתה מפרגן להם כמו סנטו וגייניש, ביחד עם שמות קיקיוניים ובינוניים מינוס שהם אפיזודה חולפת בביצה המקומית שנקראת פיתוח גוף בישראל?

איך אתה אומר? תתבייש לך...

ניגרי ענק
02-06-13, 00:11
ברשימה שהעלתי יש טובים ויש מעולים
אף אחד מהם לא "קיקיוני", תפסיק לבלבל את המוח
אני לא אומר שכולם סופרסטרים, אבל כל אחד מהם אם הוא עושה הכנה ובא בשייפ הוא מתחרה מכובד
אגב, זו רשימה אקראית שהבאתי בשלוף, יש עוד המון שמות שלא נכנסו, יודה בנעים למשל, מישל טרוני וגדי טרוני (שהולך לעשות עכשיו קאמבק) ועוד ועוד
אנשים רואים את הניו יורק פרו וחושבים שזו הרמה הממוצעת
אני מציע לכם לראות קצת תחרויות חובבים מהעולם
מספיק כבר עם החוסר פרגון הדוחה הזה, מה עוד שכל אותם מזלזלים למיניהם מעולם לא ראו תחרות בעיניים
התרשמות מתמונות זה לא מספיק

Scylla
02-06-13, 05:56
בנאדם באמת ענק ששכחת זה אדם מאשה (מה איתו באמת?)
אני אישית ראיתי תחרות אחת, שדווקא היא הייתה אולי הכי טובה שהייתה כאן בשנים האחרונות... שוב אם תאחד את כל האיגודים ותעשה קצת סלקציה תקבל רמה יפה, עד אז, אנשים לא קיקיוניים אבל לא סופרסטארים יקחו אלוף האלופים.

Scylla
02-06-13, 05:58
ושאני חושב על זה באמת בשנים האחרונות הזוכים בהחלט לא קיקיוניים הם נראים טוב וסבבה ולא מביישים אבל אף אחד לא וואו... והיו לנו בעבר לא מעט כאלו.

Abed5
02-06-13, 23:28
Alon, you're a dreamer and you're doing it right. I laughed when he compared ya as someone else always there are some different goals which that is ugly. in my opinion using YOUTUBE is more harder than participating in a competition, in contest there will be 5 judgements gives points for the best body but in YOUTUBE there are thousand of fans which inspired from Alon Gabbay and others Fitness models, I dare you not anyone can be lovely and get huge fan without hardwork , I just hate people saying ''that can't be done without steroids'' I want to say to them YOU ARE JUST CONVINCING YOURSELF BECAUSE YOU DIDNT REACH TO WHAT HE HAS DONE

ChonGo
04-06-13, 11:16

אלון

מילה במילה!!! תגובה מדהימה וצודקת!

zivgin
05-06-13, 22:06
דווקא בכל הנוגע לתחרות אני בדעה של הניגרי, אותו דבר כמו pl, לא חוכמה להיות הס1ס של המכון, החוכמה זה לעמוד בתנאי תחרות כלשהי מול אנשים בשיפוט שווה והוגן. אלון אני מכבד אותך אני פשוט חושב שאתה לא bb מתחרה (עובדתית) ואין טעם להשוות במיוחד, עצם העובדה שאני חושב שהיית לוקח מקום מכובד מבלי להזיע יותר מדי זה עניין אחר. מצד שני יש לתת את הדעת על הרמה הממוצעת ומטה של התחרויות בארץ, איך שלא תהפוך את זה לב לא נראה כמו אלוף האלופים, לא גדול מספיק לא חטוב מספיק ולא יבש מספיק. הוא נראה סבבה אבל רחוק מרבים וטובים שאפילו את הקטגוריה שלהם לא לקחו. אני יכול להגיד על מתחרים שאני מכיר אישית שראיתי בחורים שנראו מאוד גדולים ומאסיבים ואחרי חיטוב היו שלדים, ומנגד בחורים לא מרשימים ושמנמנים שעשו חיטוב מעולה ופתאום נראו ראויים ורציניים. יש מקום לתחרות ותחרותיות...

פה הטעות שלך.
אתה משווה את אלון לקטגוריות בילדינג והוא לא בילדר... הוא לא מחפש להיות מפלצת מאסה.
אלון הלך לכיוון פיטנס, בידיוק כמו אנשים אחרים.

ראית את הרמת פיטנס בארץ?
אלון לוקח את רובם בהליכה.

juk89
06-06-13, 19:43
[
מספיק כבר עם החוסר פרגון הדוחה הזה, מה עוד שכל אותם מזלזלים למיניהם מעולם לא ראו תחרות בעיניים

אביב, יש מצב שלך מותר לזלזל בכל מי שלא מתחרה אבל לאף אחד אסור לזלזל ו/או לא לפרגן למי שכן?
היה פה לפני איזה שבוע עוד בחור בשם דני חן, שהיה כותב משהו אחד ומשדר משהו אחר. ולמרות שחצי מהתגובות שלך בשרשור הזה התחילו באני לא מזלזל- אתה כן. אז אם אתה גאה בדעתך המאוד סובייקטיבית וצרה אז לפחות אל תכחיש.
וטיפה של מודעות כלפי עצמך וכלפי שאר העולם

אמרון
07-06-13, 00:47
כולם פה תפסו תחת והלכו עם הזרם נגד אביב , תפסיקו לנסות להוציא אותו רע או משהו הוא לא מזלזל ולא כלום הוא פשוט אומר ובצדק אי אפשר להשוות בין מישהו שמתחרה לבין מישהו שלא ! , אלון נראה פיצוץ לדעתי ואיך שזה נראה הוא לוקח את כולם בהליכה אבל ואבל גדול הוא לא התחרה אז זה סתם השערות תבינו שעל הבמה לא נראים כמו בתמונות במעלית או בתמונות עם החברים לא חסר אנשים שנראו פצצה ועל הבמה נראו כמו חרא אז חלאס לחפור מיצינו את הפוסט הזה לילה טוב לכולם !!

juk89
07-06-13, 22:40
אמרון, זה שאי אפשר להשוות בין מישהו שמתחרה לבין אחד שלא זה לא עובדה אלא דעה אחי, ולא כולם חייבים להסכים...

Scylla
08-06-13, 02:48
גם פיטנס זה תחרות...

LiLSauce
09-06-13, 03:12
לא יודע מה הדיון, קראתי רק 80 אחוז הדיון, אבל....
לפי התמונה שהעלו קודם שהוא בפיסוק רחב, באותו רגע הוא זוכה מר ישראל לאותו משקל שהוא נמצא בו, נקודה!
אין, רמה מטורפת, לא יעזור.
רק דבר אחד מפריע לי בדיון הזה :
אפחד שם לא נקי! ובטח שלא אלון :) ...
אלון אתה תותח והכל אבל חלאס עם החלטורות :) ....

Chest
09-06-13, 09:38
אלון שאפו על הגופה תמשיך לתת בראש ולהצליח
ניגרי, אני לא יודע למה אתה מזלזל באלון, הוא מצליח בדרך שלו, זה שהוא בחר בדרך האסתטיקה ויופי הגוף בצורה שרוב האנשים אוהבים וחותרים אלייה, לא צריך להוריד מהרמה שלו. הוא חיי ונושם את הספורט כל יום ומשקיע מעצמו הרבה.
אני אישית פעם הייתי מת על בילדינג ברמה עולמית על כל מפלצות המאסה למיניהם, עכשיו כשהתבגרתי הבנתי שזה ספורט אכזרי, והתחלתי להתחבר יותר לחברה האסתטיים.

ניגרי ענק
09-06-13, 11:38
אתמול ישראלי זכה במר עולם ואתם ממשיכים להטריל פה?

SiX PACK
09-06-13, 15:58
ניגרי מה הסיבה שאתה נועל את הדיון?? יש פה דייון ולא הטרלות, זה שאתה לא אוהב לשמוע את מה שחלק מהאנשים כותבים זה לא אומר שצריך לנעול את הדיון... אני מבקש ממך להשאיר אותו פתוח כל עוד אין סיבה שהיא לא אישית לנעול את הדיון. או שפשוט תעביר את הפוסט לפורום פיתוח גוף כללי אם לא בא לך לראות את הפוסט. תודה.

ניגרי ענק
09-06-13, 16:17
יודע מה? שיהיה

פשוט נראה לי שמיצינו