PDA

צפה בגרסא המלאה : שומנים אחרי אימון- אפשר/מומלץ?

i.sh.
21-05-13, 16:05
שמעתי שאם אוכלים שומנים אחרי האימון זה מעכב את ספיחת החלבונים לשריר, האם זה נכון? ואם כן איזו ארוחה אוכלים אחרי אימון, בפרט בזמן חיטוב שרוב הארוחות בנויות מחלבונים ושומנים?
לדוגמא בשר בקר טוב אחרי אימון?
תודה.

SaharKazes
21-05-13, 17:56
אל תאכל שומן אחרי אימון.
אבקת חלבון עם תמרים או סוכר ענבים או מלטודקסטרין.

IGOR
21-05-13, 18:37
שחר,מה רע בשומן אחרי האימון אחי? למשל אגוזי מלך,שמן זית. זה דווקא סבבה לא? לא בכמות גדולה מן הסתם אבל 20 גרם אגוזים/כפית שמן זית לא יזיקו. לא?

i.sh.
21-05-13, 18:39
אל תאכל שומן אחרי אימון.
אבקת חלבון עם תמרים או סוכר ענבים או מלטודקסטרין.

טוב. אז הארוחה שאחרי האימון אחרי כמה זמן תהיה? ומה אוכלים בה חוץ ממה שאמרת? כי בחיטוב אין כ"כ פחמימות.

elnorv
22-05-13, 07:32
אחרי אימון עדיף לזרוק את החלבון ופחמימה בעלת אינדקס גליקמי גבוהה..
שומניים מומלץ יותר לפני האימונים \ בבוקר

יועץ לתוספי תזונה
22-05-13, 10:28
אחרי אימון הגוף זקוק נואשות לחלבון ולפחמימות פשוטות.
את השומן מומלץ להכניס לארוחות אחרות בתפריט.

i.sh.
22-05-13, 14:42
תודה רבה לכם.

אלברט ברכה
22-05-13, 21:14
אחרי אימון הגוף זקוק נואשות לחלבון ולפחמימות פשוטות.
את השומן מומלץ להכניס לארוחות אחרות בתפריט.

לבן אדם שאוכל פחמימות, מה שכתבת נכון.
אני ועוד 1-2 אנשים כאן כבר לא צורכים פחמימות בכלל, לא לפני ולא אחרי האימון, וואלה לפחות אני ונדב צ1ר מרגישים אפילו יותר טוב בלי, גם אני הייתי בטוח שזו תהיה נפילה.

אם אתה אוכל פחמימות תהיה לך תנודתיות באינסולין, אבל למה בכלל להתעסק בה (=לא לאכול פחמימות כלל).

בכל אופן אחרי האימון הגוף יכול להשתמש בגליקוגן (אם נשאר) ואם אין אז לפרק מהחלבון\שומן (שגם ככה צורכים עודף בגלל המחסור בפחמימות)..

denous
22-05-13, 22:32
לבן אדם שאוכל פחמימות, מה שכתבת נכון.
אני ועוד 1-2 אנשים כאן כבר לא צורכים פחמימות בכלל, לא לפני ולא אחרי האימון, וואלה לפחות אני ונדב צ1ר מרגישים אפילו יותר טוב בלי, גם אני הייתי בטוח שזו תהיה נפילה.

אם אתה אוכל פחמימות תהיה לך תנודתיות באינסולין, אבל למה בכלל להתעסק בה (=לא לאכול פחמימות כלל).

בכל אופן אחרי האימון הגוף יכול להשתמש בגליקוגן (אם נשאר) ואם אין אז לפרק מהחלבון\שומן (שגם ככה צורכים עודף בגלל המחסור בפחמימות)..

רק כדי לחדד את הנקודה שלך אצלי במוח, אתה מתכוון שאתה לא צורך פחמימות כלל במשך היום וחי על חלבונים ושומנים ?

אלברט ברכה
22-05-13, 23:34
רק כדי לחדד את הנקודה שלך אצלי במוח, אתה מתכוון שאתה לא צורך פחמימות כלל במשך היום וחי על חלבונים ושומנים ?

יס
וכך גם ידידי ורעי נדב צ1ר ולמיטב ידיעתי גם ידידנו המטאלי0ט יו יו ה1מי.

לפני אימון אני לוקח 200 מ"ג קפאין שמעיף לי תתחת ואז אני שוכח מהכאב ראש בקטוזיס ומזה שאני עייף (עוד לא התרגלתי לגמרי אז אני עייף רוב היום).

הייתי היקף 93-94 במותן לפני שהתחלתי (שזה המון ל84 ק"ג שהייתי, אני לא חושב שחוץ מהכבדים כאן כמו איש הלילה, הנחש וכל אלה שמעל 90 ק"ג מישהו פה היה מעל 90 במותן, של84 ק"ג זה פשוט שמן). הייתי מאוד נוזלי ונפוח מהפחמימות (גילוי נאות: יש לי בעיות עיכול עם לקטוז, ופחמימות מסיסות כמו שיבולת שועל, שהייתי מכניס 200 גרם ביום לפחות).
ירדת כבר ל85 בהיקף. ו1.5-2 קילו מים.
בכח חוץ מהבנץ' (שבכלל בו ירדתי כי היו לי כאבים בכתפיים מהסקבט) לא ירדתי בכלום.

אין לי כח לחפור ולסטות מהנושא, אם מעניין אותך שלח הודעה בפרטי ואני אפרט.