PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב זוחל ונתקע

the raccoon
24-05-13, 16:31
משקל 102-3 בערך איזה 18 אחוז שומן
התחלתי חיטוב במכה מ4 אלף קלוריות ל2000
ירדתי מ107
קודם כל החיטוב לוקח יותר מידי זמן
ירדתי איזה חצי קילו בשבוע למרות שהייתי צריך לרדת לפחות קילו
וגם נתקעתי , במשך שבוע המשקל זהה בערך
איך אני מסדר את חילוף החומרים ?
ואיך אתם ממליצים לחלק את הערכים
כרגע הערכים הם : 200 חלבון , 120 פחמימה , 60 שומן .

אלברט ברכה
24-05-13, 18:06
על המשקל שלך 200 גרם חלבון זה לא הרבה, בטח בהתחשב בתנאים של חיטוב.
60 גרם שומן? זה כלום, תכפיל ב1.5 לפחות
והכי חשוב, 120 גרם פחמימה? תרד הרבה.

תשאל את עצמך מה אתה רוצה לאבד, משקל או שומן.
ולא, אתה לא חייב לעשות חיטוב עם תפריט של בילדרים, כי אין לך משהו שישאיר את הטסט' גבוה בזמן שהקלוריות ברצפה.

the raccoon
24-05-13, 18:10
על המשקל שלך 200 גרם חלבון זה לא הרבה, בטח בהתחשב בתנאים של חיטוב.
60 גרם שומן? זה כלום, תכפיל ב1.5 לפחות
והכי חשוב, 120 גרם פחמימה? תרד הרבה.

תשאל את עצמך מה אתה רוצה לאבד, משקל או שומן.
ולא, אתה לא חייב לעשות חיטוב עם תפריט של בילדרים, כי אין לך משהו שישאיר את הטסט' גבוה בזמן שהקלוריות ברצפה.

דניק אמר לי לאכול 30 גרם שומן :(

אז איזה ערכים אתה מציע ?
ואיך אני מאושש תמטבוליזם ? הוא מתפקד בצורה לא הגיונית בעליל

אלברט ברכה
24-05-13, 18:15
דניק אמר לך כי דניק בחיטוב שלו נמצא עם רמות טסט בשמיים, אתה מוזמן לשאול אותו איך הוא מצליח להגיע לזה.

מה שיכול לשמור לך על מטבוליזם לא בslow motion זה ספרינטים כמובן.
תאכל הרבה ביצים, אומרים שהן אנטי קטבוליות ברמה מסוימת.

תעלה את השומן קצת, תוריד 30-40 אחוז בפחמימה לפחות.

אני לא מבין בכלל בשיטות של בילדינג, את זה תשאיר לבילדרים שעושים תחרויות, אבל אתה לא משתמש באותם דברים כמוהם....
זה לא שעשיתי חיטוב אי פעם, גם לא ככ אכפת לי מחיטוב, אבל אני יכול להגיד לך שמהיום שהורדתי תפחמימות, ירדתי ארגז של מים ולאחרונה גם קצת שומן, ואני בכלל על מעל 3000 כל יום.

IGOR
24-05-13, 18:37
דניק אמר לך כי דניק בחיטוב שלו נמצא עם רמות טסט בשמיים, אתה מוזמן לשאול אותו איך הוא מצליח להגיע לזה.

מה שיכול לשמור לך על מטבוליזם לא בslow motion זה ספרינטים כמובן.
תאכל הרבה ביצים, אומרים שהן אנטי קטבוליות ברמה מסוימת.

תעלה את השומן קצת, תוריד 30-40 אחוז בפחמימה לפחות.

אני לא מבין בכלל בשיטות של בילדינג, את זה תשאיר לבילדרים שעושים תחרויות, אבל אתה לא משתמש באותם דברים כמוהם....
זה לא שעשיתי חיטוב אי פעם, גם לא ככ אכפת לי מחיטוב, אבל אני יכול להגיד לך שמהיום שהורדתי תפחמימות, ירדתי ארגז של מים ולאחרונה גם קצת שומן, ואני בכלל על מעל 3000 כל יום.
ברכהה איך לעזאזל אתה שורד במאסה בלי פחמימות? אתה מצליח לעלות במשקלי עבודה?

אלברט ברכה
24-05-13, 18:58
אני לא מסתכל על זה כמא0ה או חיטוב.

ההיצע עכשיו קטן אבל אני עדיין אוכל המון, ואני בד"כ גם נותן לעצמי קרדיט קטן בכמויות.
אני כל שבוע בקלייה ליד הבית קונה 1.5-2 ק"ג אגוזי מלך, קילו שקדים, הרבה קשיו, הרבה פיסטוקים, הכל לא קלוי כמובן.
ביצים, ב0ר, חמאת טרולים וכו'.

אני מסיים תיום על 60-70 גרם פחמימה במקרה הגרוע, במקרה הטוב על 40-50.

לי לפחות היתרון הכי גדול הוא שיש לי קקה של עיכול:
בתקופה שהייתי שותה חלב, חוץ משלשולים היו לי הרבה כאבים בעצמות, היום אני מבין למה.
שיבולת שועל גם לא מתעכלת לי טוב, ויש עוד כל מיני דברים אחרים שלא באים לי טוב.

אני מחליף תרגיל כל שבוע, אבל בפעם האחרונה למשל שסקיבטתי זה היה הייבאר 160 ל5 לרצפה, והרבה דדליפטים אחיזת סנאץ' על 4-5 אינץ' הגבהה.
אני מחליף כל שבוע תתרגיל במקסימום, כי זו התכנית. אבל באופן כללי חוץ מהבנץ' שירדתי בו קצת (מאוד מושפע ממשקל גוף) בכל השאר אני עולה.

צר1ר בכלל על 0 גרם פחמימה והולך לו טוב בקרוספיט, תשאל אותו גם..

IGOR
24-05-13, 19:22
אני לא מסתכל על זה כמא0ה או חיטוב.

ההיצע עכשיו קטן אבל אני עדיין אוכל המון, ואני בד"כ גם נותן לעצמי קרדיט קטן בכמויות.
אני כל שבוע בקלייה ליד הבית קונה 1.5-2 ק"ג אגוזי מלך, קילו שקדים, הרבה קשיו, הרבה פיסטוקים, הכל לא קלוי כמובן.
ביצים, ב0ר, חמאת טרולים וכו'.

אני מסיים תיום על 60-70 גרם פחמימה במקרה הגרוע, במקרה הטוב על 40-50.

לי לפחות היתרון הכי גדול הוא שיש לי קקה של עיכול:
בתקופה שהייתי שותה חלב, חוץ משלשולים היו לי הרבה כאבים בעצמות, היום אני מבין למה.
שיבולת שועל גם לא מתעכלת לי טוב, ויש עוד כל מיני דברים אחרים שלא באים לי טוב.

אני מחליף תרגיל כל שבוע, אבל בפעם האחרונה למשל שסקיבטתי זה היה הייבאר 160 ל5 לרצפה, והרבה דדליפטים אחיזת סנאץ' על 4-5 אינץ' הגבהה.
אני מחליף כל שבוע תתרגיל במקסימום, כי זו התכנית. אבל באופן כללי חוץ מהבנץ' שירדתי בו קצת (מאוד מושפע ממשקל גוף) בכל השאר אני עולה.

צר1ר בכלל על 0 גרם פחמימה והולך לו טוב בקרוספיט, תשאל אותו גם..
האמת שגם אני התחלתי לאכול מאט מאוד פחמימות לא יודע אם זה טוב אבל הולך לי טוב באימונים. חוץ מזה שאני רעב כל הזמן

gorneo1
24-05-13, 19:29
יש לי פתרון מעולה בשבילך.
אומנם רוב החברה פה נגד כדורים אבל אישית החיטוב שלי עף ואפילו אני מצליח לעבוד במשקלים מעט יותר כבדים.

קח טריבולוס. 2 כדורים אחד בבוקר ואחד לפני אימון. זה מוצר טבעי על צמח הטריבולוס שמעלה [ברב-ראבק] את הרמות של הטסטוסטרון שהגוף מייצר. [מתבטא גם בביצועים רציניים במיטה עם החברה אחי ;) ]

מעבר לזה לפני אימון קח כדורי קפאין 200 מיליגרם וכדור של גאוורנה שזה גם תוסף טבעי שמעלה את החילוף חומרים ונותן חדות ופאמפ ברמה עולמית...

ככה אני אוכל 50 גרם פחמימה וממשיך לשמור על חילוף חומרים גבוה...

ממש מעולה.

בהצלחה

אלברט ברכה
24-05-13, 19:54
יש לי פתרון מעולה בשבילך.
אומנם רוב החברה פה נגד כדורים אבל אישית החיטוב שלי עף ואפילו אני מצליח לעבוד במשקלים מעט יותר כבדים.

קח טריבולוס. 2 כדורים אחד בבוקר ואחד לפני אימון. זה מוצר טבעי על צמח הטריבולוס שמעלה [ברב-ראבק] את הרמות של הטסטוסטרון שהגוף מייצר. [מתבטא גם בביצועים רציניים במיטה עם החברה אחי ;) ]

מעבר לזה לפני אימון קח כדורי קפאין 200 מיליגרם וכדור של גאוורנה שזה גם תוסף טבעי שמעלה את החילוף חומרים ונותן חדות ופאמפ ברמה עולמית...

ככה אני אוכל 50 גרם פחמימה וממשיך לשמור על חילוף חומרים גבוה...

ממש מעולה.

בהצלחה

יש לך סימוכין לגבי הטיבולוס? (רציני, not trolling).
וגם לגבי הגווארנה.

בכל מקרה אני אשמח אם תפרט עוד.

gorneo1
24-05-13, 21:04
אין בעיה.
מחר אני יעלה לך סיכומים על שניהם.
אישית אני פשוט מאמין למה שעובד. עליי שניהם עובדים מצויין.

אלברט ברכה
24-05-13, 21:21
קראתי חוות דעת ו80 אחוז מהאנשים אמרו שזה לא עובד, כל מי שאמר שלא גם אמר שכל המחקרים שבוצעו לא הראו שום שינוי בכח או במא0ה, למרות שכן הראו עליה קלה בlibido.

nadavmoore
25-05-13, 22:51
מסכים עם אלברט ומחזק, אני רוב הימים בשבוע על 0 גרם פחמימה (יש ימים שאני על 0-50 וביום שישי זה היום היחידי שאני מתפרע עם איזה 100 גרם) בלי קשר לאימונים שאני מתקדם והולך לי מצויין, הכי חשוב מבחינת התאוששות (שזה פרמטר מאד חשוב בקרוספיט) אני כל לילה ישן 6-7 שעות גג ולפעמים פחות ועדיין אני קם כמו שור לעבוד כל יום, אני לא עייף בכלל בכלל במשך היום ומתאמן ב20:00 בערב אחרי יום עבודה והרבה זמן שאני ער ועדיין האימונים מצויינים. ירדתי 6-7 קילו (היום אני 81 קילו בערך) וזה נראה כאילו אני הרבה יותר גדול ושרירי (כי אני בלי הרבה נוזלים עלי ואני די חטוב, סביבות ה11 א.ש) בכל מקרה זה השינוי הכי טוב שעשיתי בחיים- מציע לכולם לעשות ככה גם אם זה לא בקטע של מאסה\חטוב פשוט דרך חיים

IGOR
25-05-13, 23:03
מסכים עם אלברט ומחזק, אני רוב הימים בשבוע על 0 גרם פחמימה (יש ימים שאני על 0-50 וביום שישי זה היום היחידי שאני מתפרע עם איזה 100 גרם) בלי קשר לאימונים שאני מתקדם והולך לי מצויין, הכי חשוב מבחינת התאוששות (שזה פרמטר מאד חשוב בקרוספיט) אני כל לילה ישן 6-7 שעות גג ולפעמים פחות ועדיין אני קם כמו שור לעבוד כל יום, אני לא עייף בכלל בכלל במשך היום ומתאמן ב20:00 בערב אחרי יום עבודה והרבה זמן שאני ער ועדיין האימונים מצויינים. ירדתי 6-7 קילו (היום אני 81 קילו בערך) וזה נראה כאילו אני הרבה יותר גדול ושרירי (כי אני בלי הרבה נוזלים עלי ואני די חטוב, סביבות ה11 א.ש) בכל מקרה זה השינוי הכי טוב שעשיתי בחיים- מציע לכולם לעשות ככה גם אם זה לא בקטע של מאסה\חטוב פשוט דרך חיים

מסכים עם כל מילה!! הבעיה זה הרעב. אני שוקל 110 קילו ואוכל פי 4 יותר חלבון כדי להשתיק את התאבון .

IGOR
25-05-13, 23:04

מסכים עם כל מילה!! הבעיה זה הרעב. אני שוקל 110 קילו ואוכל פי 4 יותר חלבון כדי להשתיק את התאבון .לא יודע אם זה טוב אבל זה עוזר .

the raccoon
25-05-13, 23:05
אז בכמה זמן לעבור מניטרלי לדל פחמימה?

nadavmoore
25-05-13, 23:12
פשוט תעבור, לא ייקרה כלום...הגוף ייתרגל.

ואיגור: הקטע הוא שלא אמור להיות לך את עניין הרעב אם אתה אוכל מספיק שומן וחלבון, הרעב זה קטע של "סטרס" בגלל אינסולין גבוהה בגוף או משהו כזה, אין לי תחושה של רעב לאורך היום ואני אוכל רק 3 ארוחות ביום (ושייק חלבון)

IGOR
25-05-13, 23:19
פשוט תעבור, לא ייקרה כלום...הגוף ייתרגל.

ואיגור: הקטע הוא שלא אמור להיות לך את עניין הרעב אם אתה אוכל מספיק שומן וחלבון, הרעב זה קטע של "סטרס" בגלל אינסולין גבוהה בגוף או משהו כזה, אין לי תחושה של רעב לאורך היום ואני אוכל רק 3 ארוחות ביום (ושייק חלבון)

אולי בגלל שלא התרגלתי עדיין.. לא יודע בכל מקרה יש משהו רע בזה שאני מכניס 400 גרם חלבון ביום?

nadavmoore
25-05-13, 23:22
האמת, אין לי מושג- זה לא עולה לך איזה מליון שקל?! מאיפה אתה מכניס 400?!

IGOR
25-05-13, 23:26
המון בשר,קוטאג,ביצים ... יש כסף לאוכל ברוך השם..

nadavmoore
25-05-13, 23:42
תשמע אני דוגרי לא אוכל יותר מידי מוצרי חלב רק קוטג' פעם ביום וגבנצ' פעם ביום כל השער בשר וביצים (ושייק חלבון)

i.sh.
26-05-13, 20:22
אני חייב להתערב ולשאול שאלה.
עד לפני כמה חודשים שעדיין לא ידעתי שצריכים לאכול שומנים וכמה שהם חשובים, הייתי אוכל את רוב הסעודות שלי, חמש ביום, כמעט ורק מפחמימות וחלבונים, והרבה פחמימות.
לא התקדמתי הרבה ונתקעתי על 84 ק"ג, אבל הבטן היתה שטוחה לגמרי. לעומת זאת, לדוגמא עכשיו אני אוכל מעט פחמימות והרבה שומנים וחלבונים והבטן גדלה לא קצת (כיום 93 ק"ג).לצורך העניין הייתי היקף 89 בבטן והיום 97- בטטה. איך זה יתכן אם לפי מה שהבנתי כאן שכל הנפיחות היא מהפחמימות? משהו לא מסתדר לי. כאילו, למה בחיטוב לדוגמא ממעיטים דווקא בפחמימות?

nadavmoore
26-05-13, 21:56
השאלה כמה קלוריות אתה צורך מהתפריט עכשיו, ומה אתה עושה בשביל לשרוף את השומן? אם המטבוליזם (חילוף חומרים) שלך לא עובד ולא רץ , אז אין ספק שהשומן יאגר בגוף

i.sh.
26-05-13, 22:27
צורך בסביבות ה- 3000 קלוריות. מתאמן abc. ולאחרונה התחלתי לעשות ריצות, רבע שעה בסוף אימון, 3 פעמים בשבוע.

nadavmoore
26-05-13, 22:36
נו אז לא פלא שיש לך בטן, אתה לא מתאמן פונקציונאלי, אתה עושה ריצות (רבע שעה בסוף אימון) שאין להם שום משמעות קלורית או מטבולית... ואתה אוכל יחסית הרבה קלוריות.

אני מניח גם בabc שאתה לא מכניס יותר מידי תרגילים מורכבים , לכן גם אין לך חיזוק וחידוש של הגידים והמפרקים וחבל, אתה יכול להוציא הרבה מעצמך ואתה סתם מבזבז זמן על אימונים חסרי תועלת (ומשעממים)

אלברט ברכה
26-05-13, 22:38
אבל נדב, לא גדלים מאימוני כוח ואימונים פונקציונליים...

nadavmoore
26-05-13, 22:54
הקטע פה הוא לא "לגדול" הקטע הוא להתחזק ולהיות בריא ולהצליח לעשות דברים שמועילים לאימונים ולחיים בכללי ולא סתם למראה- הגוף זה רק פיצוי בסופו של דבר, אם הבחור כאן מפתח גוף אין לי כל כך עצות לתת לו אני מזמן שכחתי מה עושים בשביל "לפתח גוף"

i.sh.
26-05-13, 22:57
נו אז לא פלא שיש לך בטן, אתה לא מתאמן פונקציונאלי, אתה עושה ריצות (רבע שעה בסוף אימון) שאין להם שום משמעות קלורית או מטבולית... ואתה אוכל יחסית הרבה קלוריות.

אני מניח גם בabc שאתה לא מכניס יותר מידי תרגילים מורכבים , לכן גם אין לך חיזוק וחידוש של הגידים והמפרקים וחבל, אתה יכול להוציא הרבה מעצמך ואתה סתם מבזבז זמן על אימונים חסרי תועלת (ומשעממים)

רגע. בקשר לכמות הקלוריות אני לא מבין אותך. אני 182 ס"מ, שוקל 93, כמה קלוריות אני אמור להכניס?
ובתוכנית שלי אני חושב שיש מספיק תרגילים מורכבים. תקן אותי אם אני טועה:(לא בקי כ"כ בכל שמות התרגילים אבל אני מאמין שתבין)
a
חזה:
בנץ' פרס ישר- דרופ סט
בנץ' פרס שיפוע
דאמבלים ישר
דאמבליפ פתיחה לצדדים

יד אחורית:
משיכת פולי עליון- דרופ סט
פשיטת מרפק בחתירה
דאמבל מאחורי הראש

b
גב:
דד ליפט
מתח
חתירה בישיבה
פולי עליון

יד קידמית:
מוט ישר
דאמבלים
כיסא רומי מוט w

אמה:
מאחורי הגב עם מוט ישר

c
רגליים:
סקווט
פשיטת ברך
כפיפת ברך
שוקיים- רגיל בעמידה עם מוט עלי

כתפיים:
דאמבלים מעל הראש
הרמת מוט ישר לפנים
פשיטת כתף בשכיבה על הבטן

בטן- 3 תרגילים

nadavmoore
26-05-13, 23:03
אני אישית חושב שזאת תוכנית למוזרקים בכלל, ולא מבין איך אפשר להתאושש ולגדול מתוכנית כזאת ומה נותן לך כל הפאמפ הזה כל האימון. יש לך תרגילים מורכבים (בערך בהנחה ואתה נותן אותם בטכניקה כמו שצריך- אני מדבר על סקוואט,דדליפט,בנץ פרס, ופרס רגיל) אבל שוב , אני מניח שאתה נותן אותם למליוני חזרות ואתה לא מוציא מהם את המטרות שלהם.
אני מודה שהתאמנתי ככה בעבר, וזה לא נתן לי כלום...
אני לא יודע כמה קלוריות אתה אמור להכניס, השאלה מה המטרות שלך בסופו של דבר...

i.sh.
26-05-13, 23:16
בכל התרגילים אני עושה: שריר גדול 4x6-8
שריר קטן 3x6-8
בגדול המטרה היא פיתוח גוף. מן הסתם כמו כל המשתתפים בפורום הזה.
יש לך הצעות לשיפור?

nadavmoore
26-05-13, 23:26
לא יודע, אם המטרה שלך היא רק פיתוח גוף אז אין לי איך לעזור לך. אני לא רוצה לתת עצות סתם - ואתה טועה לא כל המשתתפים בפורום הזה מפתחי גוף, חלק ספורטאים חלק מתאמני כוח והרוב מפתחי גוף כל אחד ומטרותיו

אני רק יכול להגיד לך שאני בתור קרוספיטר כרגע כבר חודשים בדל פחמימה (לא חיטוב, די ניטרלי) זה התחיל בזה שירדתי מ86-87 ל79 קילו ואז עליתי 2 קילו בלי כמעט טיפת שומן (אולי עליתי במשקל בגלל שהעצמות ייתחזקו והגידים אין לי מושג אבל אני עובדתית יותר כבד ולא נראה שינוי באחוז שומן, אתה מוזמן להתסכל על הפוסט האחרון שלי עם התמונות) בעיקרון הנתונים שלי 178 על 81-82 קילו על 11 אחוז שומן בערך טוב לי ככה אני לא רוצה לרדת או לעלות יותר מזה, אני רוצה לצלוח את המטרות שלי בתור קרוספיטר, אם זה אומר שאני אעלה במסת שריר וארד באחוז שומן מה טוב, אני כרגע על סביבות הנייטרלי (2000-2400 קלוריות ביום) בדל פחמימה כמו שרשמתי.

i.sh.
26-05-13, 23:48
לא הבנתי אותך. מה כוונתך אם המטרה היא רק פיתוח גוף..? בטח שגם מבחינה בריאותית אני מתאמן, רוצה להיות בכושר.. והמטרה היא לא להיות ענק ומתחרה.
מן הסתם שגם אתה גדל בשרירים ובסה"כ שאלתי איך לגדול, לנצל את מקסימום האימונים ושהבטן לא תהיה כ"כ גדולה.
אגב, רציתי להסתכל גם על התמונות שלך אבל לא הצלחתי. משום מה אין לי שום לינק ללחוץ עליו.
בכל מקרה תודה רבה נדב לך על כל התשובות.

nadavmoore
26-05-13, 23:53
לא הבנתי אותך. מה כוונתך אם המטרה היא רק פיתוח גוף..? בטח שגם מבחינה בריאותית אני מתאמן, רוצה להיות בכושר.. והמטרה היא לא להיות ענק ומתחרה.
מן הסתם שגם אתה גדל בשרירים ובסה"כ שאלתי איך לגדול, לנצל את מקסימום האימונים ושהבטן לא תהיה כ"כ גדולה.
אגב, רציתי להסתכל גם על התמונות שלך אבל לא הצלחתי. משום מה אין לי שום לינק ללחוץ עליו.
בכל מקרה תודה רבה נדב לך על כל התשובות.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=78980
זה האשכול האחרון, לפני כמה זמן...היום קצת יותר חטוב

בכל מקרה, אם אתה רוצה לגדול מהר אין מנוס הבטן תגדל גם אבל גם תוריד אותה בחיטוב.
(ככה מפתחי גוף לרוב עושים את תקופות המאסה\חיטוב) אם אתה רוצה להיות בכושר\חזק + גוף יפה וחטוב זה כבר עולם אחר לגמריי , השאלה כמה אתה מוכן להתאמץ ולהשקיע וכמה סבלנות יש לך.

זה יידרוש ממך לשנות תוכנית אימונים, לעשות אימוני ספרינטים ואימונים פונקציונאלים וגם אימוני כוח לחזרות נמוכות לאכול תפריט שלא כולל הרבה פחמימה וכו' וכו' (ולא כמו שאתה רגיל לבוא לאימון לפמפם וללכת הביתה)

i.sh.
27-05-13, 12:21
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=78980
זה האשכול האחרון, לפני כמה זמן...היום קצת יותר חטוב

בכל מקרה, אם אתה רוצה לגדול מהר אין מנוס הבטן תגדל גם אבל גם תוריד אותה בחיטוב.
(ככה מפתחי גוף לרוב עושים את תקופות המאסה\חיטוב) אם אתה רוצה להיות בכושר\חזק + גוף יפה וחטוב זה כבר עולם אחר לגמריי , השאלה כמה אתה מוכן להתאמץ ולהשקיע וכמה סבלנות יש לך.

זה יידרוש ממך לשנות תוכנית אימונים, לעשות אימוני ספרינטים ואימונים פונקציונאלים וגם אימוני כוח לחזרות נמוכות לאכול תפריט שלא כולל הרבה פחמימה וכו' וכו' (ולא כמו שאתה רגיל לבוא לאימון לפמפם וללכת הביתה)

האמת שסדר היום שלי ממש ממש עמוס, ואין לי יותר מדאי זמן לשנות תוכנית ולהשקיע יותר. אני חושב שכרגע מספיק לי איך שאני מתאמן, אבל תודה בכל אופן.
בקשר להפחתת הפחמימות, אני משתדל לעשות כך, קראתי את מה שאמרת גם בשרשורים האחרים והחלטתי לנסות.
אבל אני חייב לשאול אותך על הדרך שני דברים:א. מה כוונתך בספרינטים? איזה מרחקים? כמה פעמים וכו'?(כי את זה אולי אני כן אוכל ליישם)
ב. אם אני רואה שהגוף לא הכי פרופורציונלי. החזה קצת קטן יותר יחסית לידיים וכו'. מה עושים?
אגב. את התמונות שלך לא מצליח לראות כי בלינק ששלחת אין לי אפשרות ללחוץ שם על לינק וכד' להצגה.

nadavmoore
27-05-13, 12:36
תשמע, מבחינת פרופורציות בגוף זה הפיצוי של תרגילים מורכבים כבדים בנוסף לתרגילים פונקציונאלים.

אני במקומך הייתי עושה בחזה - רק בנץ תחת מוט 3 סטים של 5 חזרות ( שכל שבוע נגיד אתה מעלה 2.5 קילו על המוט) ונותן מתח עם משקל ל3 כפול5 אותו סיפור. הא ומפסיק לכמה זמן לעשות תרגילים לבייספס תנסה להשתפר בלחיצות ובמתח ככה החזה והגב ייגדלו והידיים יקבלו פרופורציה לפי הכוח של הלחיצה והמשיכה במתח.

לגביי הספרינטים - תתן כמה שאתה יכול , נגיד תתחיל עם 10 ספרינטים שאחרי כל אחד אתה נח נגיד 30-60 שניות. אחרי הספרינטים אתה יכול לתת ריצה קלה של נגיד 15 דקות.

לגבי זה שאין לך זמן , אני עובד פול טיים ג'וב וסטודנט , אוכל 3 פעמים ביום ומתאמן כמעט כל יום ב8 בערב ההשקעה היא פשוט לאכול נכון ולהתאמן נכון זה הכל , לבוא למכון ולעשות אימון כמו שצריך ומה שנראה שעכשיו אתה לא נותן אימונים כמו שצריך ולכן הגוף שלך בחוסר פרופורציה ואתה מזמין.

בכל מקרה זה הכל פה על רגל אחת יש עוד המון ללמוד ולהבין, בהצלחה
(הייתי ממליץ לך לקרוא קצת על קרוספיט)

i.sh.
27-05-13, 14:08
טוב, אז לפני שאני מסיים. קודם כל תודה רבה נדב על התשובה המפורטת וכל התשובות עד כאן.
ורק בכדי שאדע שהבנתי אותך נכון, כמה שאלות לביסוס הדברים- בחזה אני אמור לעשות רק בנץ ושאר התרגילים בכלל לא? ומדובר על בנץ ישר בלבד או גם שיפוע?
וכוונתך הייתה לעשות מתח באימון חזה? מתח אחיזה קצת יותר מרוחב כתפיים זה טוב?
ובהזדמנות אני אשתדל לקרוא על קרוספיט, אני מבין שזו צורת האימונים שאתה ממליץ..
ושוב תודה!

nadavmoore
27-05-13, 14:46
לגביי הבנץ, התכוונתי שכן תעשה מתח רגיל בלבד, אתה יכול להוסיף גם מתח בשיפוע לחזרות קצת יותר גבוהות אבל שים לב שזה לא פוגע לך בהתקדמות בבנץ הרגיל!
לגבי המתח, תעשה את זה באימון גב על אותו סיפור, תעשה עוד תרגילים לגב וליד קדמית אבל תשים לב שהמתח עם משקל הוא התרגיל העיקרי ושאתה עושה את שאר התרגילים שהם לא פוגעים לך בהתקדמות (ממליץ לך לבנתיים להוריד את התרגילים ליד הקדמית) וליד האחורית לעשות מקבילים עם משקל : שהאימון של החזה\יד אחורית שלך יראה ככה- בנץ 3x5 , בנץ בשיפוע חיובי 3x10-12 (משהו כזה) ואז מקבילים (עם משקל עם אתה יכול) 3 סטים כל אחד עד כשל... זה נראה קצת, אבל אם תתחיל לעבוד עם משקלים נורמלים זה יהיה לך קשה

i.sh.
27-05-13, 15:01
לגביי הבנץ, התכוונתי שכן תעשה מתח רגיל בלבד, אתה יכול להוסיף גם מתח בשיפוע לחזרות קצת יותר גבוהות אבל שים לב שזה לא פוגע לך בהתקדמות בבנץ הרגיל!
לגבי המתח, תעשה את זה באימון גב על אותו סיפור, תעשה עוד תרגילים לגב וליד קדמית אבל תשים לב שהמתח עם משקל הוא התרגיל העיקרי ושאתה עושה את שאר התרגילים שהם לא פוגעים לך בהתקדמות (ממליץ לך לבנתיים להוריד את התרגילים ליד הקדמית) וליד האחורית לעשות מקבילים עם משקל : שהאימון של החזה\יד אחורית שלך יראה ככה- בנץ 3x5 , בנץ בשיפוע חיובי 3x10-12 (משהו כזה) ואז מקבילים (עם משקל עם אתה יכול) 3 סטים כל אחד עד כשל... זה נראה קצת, אבל אם תתחיל לעבוד עם משקלים נורמלים זה יהיה לך קשה

הבנתי אותך. תודה רבה נדב.

nadavmoore
27-05-13, 15:08
בכיף, בהצלחה

i.sh.
29-05-13, 11:09
היום אני רוצה להתחיל בצורת האימון הזו, רק לפני כן אני חייב לשאול האם ישנה סכנה גדולה יותר להפצע עם תוכנית כזו של 3x5 והעמסת משקלים כבדים? כי לא שווה לי להפצע, גם ככה אני עם דלקת קלה בכתף. ואם יש סיכוי כזה, אז האם ישנה דרך אחרת לפתח שריר שהוא בפיגור?

nadavmoore
29-05-13, 11:18
אתה לא אמור להפגע, אתה אמור להתחזק במיוחד אם אתה במאסה.

אני לא יודע מה יש לך בכתף אבל עם התוכנית הקודמת שלך (שכללה מלא מלא נפח יש סיכוי יותר גבוה ואולי בגללה גם נגרמה לך הדלקת בכתף)

i.sh.
29-05-13, 11:26
האמת היא שכרגע אני קצת בתקופת חיטוב, פחות פחמימות וגרעון קלורי. נמאס לי מהבטן הנפוחה. מה אתה אומר?זה עדיין בסדר?

nadavmoore
29-05-13, 12:01
אני תמיד ממליץ על סטים לחזרות נמוכות כיוון שזה שומר את הכוח בצורה הכי טובה בחיטוב ומגדיל את הכוח בצורה הכי טובה במאסה, הבעיה היא שאתה אומר שיש לך משהו בכתף- אז אין לי מושג. לך תבדוק מה זה לפני שאתה עובד כבד ל3x5 בחיטוב