PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבי בטן בתקופת מסה

MrT
31-05-13, 18:39
התחלתי תקופת מסה לפני שבועים בערך והתחלתי להרגיש כאבי בטן, אני מרגיש את זה כמעט לאורך כל היום, כלומר זה בא והולך. את המסה האחרונה שלי הייתי צריך לעצור בגלל אותה בעיה, חשוב לציין שבתקופת המסה האחרונה הרגשתי את זה רק בסוף התקופה ולא לאורכה. מאז עשיתי חיטוב, הכאבים נעלמו ועכשוו שחזרתי למסה זה חזר. אני בסך הכל צורך כ-200 קלוריות מעל הניטרלי שלי (2400) כך שזה נראה לי מוזר. שורה תחתונה שזה תוקע אותי במקום ואני לא יודע מה לעשות (בפעם האחרונה שזה קרה לי הלכתי לרופאים ועשיתי ים בדיקות ולא מצאו שום דבר), מישהו חווה דבר כזה ?

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)

אלברט ברכה
31-05-13, 21:29
אתה במא0ה עם +200 על 2400 קלוריות?
יש לי חדשות בשבילך ידידי - אתה לא במא0ה.

תלוי בכמה פחמימות אתה אוכל ואיזה דברים אתה הוספת\החסרת מהתפריט.

MrT
31-05-13, 23:39
אתה במא0ה עם +200 על 2400 קלוריות?
יש לי חדשות בשבילך ידידי - אתה לא במא0ה.

תלוי בכמה פחמימות אתה אוכל ואיזה דברים אתה הוספת\החסרת מהתפריט.

2400 קלוריות זה הניטרלי שלי, החלטתי להתחיל בפלוס קטן גם בגלל שאני נכנס לתקופת מבחנים ואני לא אוכל להתאמן כמו שאני מתאמן בדרך כלל, ובעיקר בגלל הסיבה שציינתי בפוסט, עם הזמן נעלה שאני אראה שהכול בסדר.
לגבי הפחמימות אני מכניס 266 גרם והם מהווים 48% מהתפריט שלי, פעם קודמת לאורך כל התקופה זה לא קרה לי והייתי פחות או יותר על אותם ערכים, רק בסוף זה התחיל. אתה אומר שיש מצב שזה בגלל הפחמימות? שפיתחתי רגישות כלשהי או משהו בסגנון?

אלברט ברכה
01-06-13, 13:39
תלוי איזה פחמימות אלה..
לי זה קרה מדי פעם כשאכלתי שיבולת שועל.
פלוס של 200 זה לא פלוס, זה מקסימום סטיית התקן של הנייטרלי שלך.
אתה בנייטרלי לכל דבר ועניין.

MrT
01-06-13, 18:38
יש משהו במה שאתה אומר, בכל אופן תודה, אני אנסה לתת לזה עוד שבוע שבועיים, אולי זה יעבור מעצמו.

returnix
07-06-13, 09:05
אם אתה שותה חלב, פשוט תפסיק וזה יעבור מעצמו