PDA

צפה בגרסא המלאה : מה הסיבה שאוכלים ביצים?

mrmastergoku
02-06-13, 23:45
למה אוכלים ביצים או יותר נכון חלבון ביצה בעיקר אם אמנם הספיגה מצוינת אבל כמות החלבון היא קטנה מאוד.. אוכלים ביצים רק כדי לגוון או שיש סיבה אחרת?

IGOR
03-06-13, 00:18
מה אתה מטומטם? למה שותים חלב/קפה/תה/מילקשייק/פרישייק/בירה/וודקה/וויסקי? ולמה אוכלים יוגורטים/עוגיות/לחם ואין לי כוח יותר לרשום..

mrmastergoku
03-06-13, 13:41
מה אתה מטומטם? למה שותים חלב/קפה/תה/מילקשייק/פרישייק/בירה/וודקה/וויסקי? ולמה אוכלים יוגורטים/עוגיות/לחם ואין לי כוח יותר לרשום..

אצל המון מתאמנים ביצים זה אחד ממקורות החלבון הדומיננטיים שהם צורכים אבל אפילו שהספיגה מצוין הערך של החלבון ל100 גרם הוא מאוד מאוד נמוך(יותר נכון ערך החלבון נמוך והחלמון קצת יותר גבוהה).

בנוגע למה שאמרת-
רוב הדברים שאמרת אוכלים או שותים כי פשוט רוצים ולא מטעמי בריאות בניגוד לביצים שאוכלים במטרה לקבל את החלבון שבהן.

בנוגע לדברים האחרים שאמרת שהם לחם/יוגורט וכדומה..
לחם- במסה אפשר לאכול כדי להשלים את ערך הפחמימה הסופי היומי שלך/לקבל אנרגיה וכדומה..
יוגורט- עוזר בחיטוב, ערך קלורי נמוך..

פעם הבאה שאתה בא בגישה כזאת פשוט אל תגיב, אני לא אידיוט ואין לך סיבה להתנשא. אני קראתי המון בנושא תזונה ואני כן מבין ומכיר את הנושא.
גם אם הייתה לי שאלה מפגרת , כל עוד חיפשתי את התשובה ולאחר שלא מצאתי אותה שאלתי אותה כאן -אין לך סיבה לזלזל.

nadavmoore
03-06-13, 14:02
כנראה שלא קראת על ביצים והחשיבות שלהם, בכל מקרה אני אוכל 4-5 ביצים ביום ואז זה מגיע ל+30 חלבון מביצים

mrmastergoku
03-06-13, 16:08
כנראה שלא קראת על ביצים והחשיבות שלהם, בכל מקרה אני אוכל 4-5 ביצים ביום ואז זה מגיע ל+30 חלבון מביצים

אני בדרך כלל עושה מקושקשת מ5-6 חלבון ו2 חלמון..
אבל מבחינת כמה שזה תופס מקום בבטן ( בתקופת מסה צריך לאכול חחח ) עדיף לאכול איזה שניצל/בשר כלשהו/דג כלשהו...