PDA

צפה בגרסא המלאה : חדש בתחום - צריך עזרה / ייעוץ

Eliranz5
03-06-13, 20:18
שלום לכולם אני רוצה להתחיל לפתח את הגוף .. הבעיה אצלי שאני רזה אני תקוע על אותו המשקל ולא משנה כמה אני יאכל .. קראתי את המדריך עליה במסה ולא הבנתי כמעט כלום ואני צריך עזרה של אנשים מנוסים פה בפורום .. הנתונים שלי :
גיל ; 21
גובה: 1.70
משקל : 50
מתאמן : לא מתאמן
מטרה : גוף מחוטב לא רציני כמו באדי בילדינג פשוט שיהיה יפה.

חישבתי את הbmr שלי ע"פ המדריך בנעוץ , כתוב שהbmr שלי הוא 1463 קלוריות ואני צריך 1755 קלוריות.
אין לי מושג איך להרכיב לעצמי תפריט ואני אשמח אם יעזרו לי פה להרכיב אותו .. אני מתחיל גם להתאמן בחדר כושר והייתי רוצה המלצה לאבקות שיעזרו לי להעלות את המסה בצורה טובה יותר ..
תודה רבה לעוזרים

יועץ לתוספי תזונה
03-06-13, 22:38
BMR הוא מספר הקלוריות שאתה שורף במנוחה.כל פעולה נוספת שאתה עושה שורפת קלוריות,נשימה,אכילה,הליכה ועל אחת כמה וכמה אימון בחדר הכושר.
את הBMR אתה מכפיל ב1.2-1.4 לפי מידת הפעילות שלך,התוצאה המתקבלת היא מספר הקלוריות אותו אתה שורף ביום שלם.
על מנת לעלות במשקל אתה צריך לאכול יותר ממה שאתה שורף,כדי שהגוף יוכל לספק לעצמו את מה שהוא נחוץ לו ויותר על מנת להגדיל את מסת השריר.

אם אינך יכול להסתפק באוכל נגיש בבית כדי לעלות במסה אתה יכול להעזר בתוספי תזונה כגון אבקת חלבון שתעזור לך להשלים את ערכי החלבון.
ממליץ בחום על אבקת החלבון M5 של חברת סיינטרקס המכילה 3 סוגי חלבון ומכילה חלבון פרומינה איכותי אשר אינו עבר תהליך דנטורציה-,תהליך הדנטורציה הוא שלב כימי הפוגע באיכות החלבון.
לעמוד המוצר באתרינו-
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=1675

אם ובמידה ואתה נחוץ לעזרה קלורית בתפריט אתה יכול להעזר בגיינר-אבקה לעלייה במסה,אופציה זו היא טובה,אך פחות נוחה לכיס.
יש לרשותך את האבקה לעלייה במסה של חברת צ'מפיון,צ'מפיון מאס,גיינר ביחס 1:4 חלבון לפחמימה משמע על כל גרם חלבון יש 4 גרם פחמימות.
לעמוד המוצר באתרינו-
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=2079&CategoryID=100&Page=1

לפני כל בחירה בתוסף תזונה אני ממליץ לך מאוד לקרוא ולהחכים בפורטל של ישראלבודי ולהבין יותר מה זה תהליך העלייה במסה וגדילה במסת השריר.
ממליץ לך לקרוא שוב את המאמר לעלייה במסה כי הוא מאמר מפורט מאוד שיכול לעזור לך מאוד להמשך הדרך.