PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבון אחרי אימון

liad
04-06-13, 00:23
תגידו אם אני עושה אירובי אחרי אימון כוח אז לקחת את החלבון ישר אחרי האימון כוח ולפני האירובי או אחרי כל האימון כולל הארובי
הרבה אמרו לי אחרי כל האימון כולל הארובי אבל לאחרונה ראיתי כאלה שאומרים לקחת ישר אחרי האימון כוח וזה קצת בילבל אותי
אז מה כדי?

IGOR
04-06-13, 07:54
אל תתעסק בקקי.. תאכל מספיק חלבון לפני האימון וזהו

elnorv
04-06-13, 08:44
תואכל טוב ובריא לא זבל לפני אימון כוח פחמימה מורכבת,חלבנים.. תעשה אימון כוח.. תוכל פרי כל שהוא אחרי אימון כוח.. תתחיל אימון אירובי.. תגיע הביתה תוכל ארוחה טובה.. שעה\ שעה וחצי אחרי הארוחה תשתה את שייק..

אחרי אימון כוח\אירובי ובכלל כוח ואירובי יחד.. הגוף נמצא במצב "מצוקה" נגיד כך.. אם תשתה אתהאבקה ישר אחרי אימון.. עדיף שהייתה שותה מים היה יותר מועיל... צריך להכניס אורחה טובה לגוף "שירגע" שמערכת העיכול תחזור לעצמה ואז לשתות את האבקה שיהיה לה "השפעה מועילה" (תכלס זה חלבון לכל דבר רק אם קלוריות מזעריות ללא ושמן ללא פחמימה).

סתם לידע כללי כי אתה נראה לי אחד אם דעה "אני ישתה אבקת חלבון אני יתנפח " :)

liad
04-06-13, 13:50
תואכל טוב ובריא לא זבל לפני אימון כוח פחמימה מורכבת,חלבנים.. תעשה אימון כוח.. תוכל פרי כל שהוא אחרי אימון כוח.. תתחיל אימון אירובי.. תגיע הביתה תוכל ארוחה טובה.. שעה\ שעה וחצי אחרי הארוחה תשתה את שייק..

אחרי אימון כוח\אירובי ובכלל כוח ואירובי יחד.. הגוף נמצא במצב "מצוקה" נגיד כך.. אם תשתה אתהאבקה ישר אחרי אימון.. עדיף שהייתה שותה מים היה יותר מועיל... צריך להכניס אורחה טובה לגוף "שירגע" שמערכת העיכול תחזור לעצמה ואז לשתות את האבקה שיהיה לה "השפעה מועילה" (תכלס זה חלבון לכל דבר רק אם קלוריות מזעריות ללא ושמן ללא פחמימה).

סתם לידע כללי כי אתה נראה לי אחד אם דעה "אני ישתה אבקת חלבון אני יתנפח " :)

אחשלי תאמין לי שאני לא מתחיל בתחום ואל תזיין לי בשכל עם המשפט המעצבן הזה כי זה ממש לא ככה
תודה בכל מיקרה..

BlueNinja
04-06-13, 17:19
תעשה את האירובי ישר אחרי האימון ואז תשתה את השייק, תדאג שהאימון + האירובי לא יעבור את השעה וחצי, בהצלחה.

liad
04-06-13, 17:30
תעשה את האירובי ישר אחרי האימון ואז תשתה את השייק, תדאג שהאימון + האירובי לא יעבור את השעה וחצי, בהצלחה.

או..תודה (:

elnorv
05-06-13, 19:07
בסדר אל תעלב :) בהצלחה