PDA

צפה בגרסא המלאה : שתי שאלות

lironsD
06-06-13, 19:51
1.כשאני עושה תרגילים כמו פרפר,לחיצת כתפיים אני מזיז או מכווץ את הגב התחתון קצת,האם זה בעיה?כי למשל בפרפר אני עובד במשקל לא כל כך כבד לי ובכל זאת אני מזיז אותו קצת.
2.האם יש סכנה כלשהיא לגב כשאני עושה שכיבות שמיכה עם משקל?(מישהו שם לי את הפלטות על הגב)

Yoshi-Moto
07-06-13, 12:37
1. עדיף שלא לזוז, המפרק שאמור לנוע זה הכתף בלבד, כל תנועה מעבר זה ציט. אם כבר אז בחזרות האחרונות, אבל לא לעשות את זה בשוטף
2. אין סכנה כל עוד אתה לא מקצר את הגב והמשקולות מונחות על השכמות, אבל אני לא מבין למה לא לחיצת חזה, הרבה פחות מסורבל וזה בדיוק אותם שרירים שיעבדו

lironsD
07-06-13, 16:06
1. עדיף שלא לזוז, המפרק שאמור לנוע זה הכתף בלבד, כל תנועה מעבר זה ציט. אם כבר אז בחזרות האחרונות, אבל לא לעשות את זה בשוטף
2. אין סכנה כל עוד אתה לא מקצר את הגב והמשקולות מונחות על השכמות, אבל אני לא מבין למה לא לחיצת חזה, הרבה פחות מסורבל וזה בדיוק אותם שרירים שיעבדו

תודה על התשובות גבר :)
ואני עושה את זה בגלל שאני מתאמן בבית,
ויש לי עוד שאלה,האם הטווח תנועה והפעולה עצמה שאני עושה טובים בתרגיל הזה?
http://www.youtube.com/watch?v=eFUqi1HIEzQ&feature=youtu.be
כי אין לי ספת בנצ'

Yoshi-Moto
07-06-13, 22:18
זה סבבה אבל צריך עוד משקל, קל לך מידי. ואם אין משקל תנסה להשאר בטווחים הקשים קצת יותר, וכמה שפחות בטווחים שבהם המשקולת יושבת על המפרק ופחות מפעילה תשריר(שהיא מולך)

תנסה לרדת יותר לאט, להשאר בנקודת שיא חצי שניה, איכשהו לאתגר.

אבל אני ממליץ בחום שתרשם למכון כושר כי גם עם מה שאמרתי זה לא יעשה את העבודה...

lironsD
09-06-13, 14:46
זה סבבה אבל צריך עוד משקל, קל לך מידי. ואם אין משקל תנסה להשאר בטווחים הקשים קצת יותר, וכמה שפחות בטווחים שבהם המשקולת יושבת על המפרק ופחות מפעילה תשריר(שהיא מולך)

תנסה לרדת יותר לאט, להשאר בנקודת שיא חצי שניה, איכשהו לאתגר.

אבל אני ממליץ בחום שתרשם למכון כושר כי גם עם מה שאמרתי זה לא יעשה את העבודה...

יש לי עוד משקל אחי :)
איפה שקשה לי לנסות לעשות יותר לאט,ובכלל את הירידה עצמה לעשות יותר לאט?זה מה שאתה מתכוון?

Yoshi-Moto
09-06-13, 17:54
התכוונתי שאם אין לך עוד משקל וקל לך מידי, תתחיל לשחק עם הסט בכל מיני צורות כדי שגם המשקל שכבר נהייה לך קל יהיה קשה