PDA

צפה בגרסא המלאה : מספר האימונים בשבוע וכמות החלבון?

saharmal
11-06-13, 20:41
היי,
הייתי מתאמן לפני כמה שנים (לפני שהצבא הפך אותי לרכיכה חחח) ועכשיו השתחררתי ויש זמן בשפע אז יאללה! אבל לפני זה כמה שאלות -
קניתי את האבקה Macro pro שיש פה באתר (זוג שקיות בצבע סגול)
והתחלתי עם אימון ביתי לכל הגוף.
וכמובן עם תזונה נכונה.
המטרה שלי היא לעלות במסה עד שאני יגיע למצב שאני מרוצה מעצמי ואז חיטוב, אני לא שמן ולא רזה (למרות שהייתי שמח להוריד צדדים ובטן תחתונה) גובה 183 ומשקל 80 כרגע(עליתי 3-4 קילו מתחילת האימונים ואני באמת מרגיש שיפור)
עכשיו אני רוצה להתחיל עם אימון רציני כי אני כבר מרגיש שהאימון ההתחלתי לא משפיע עלי (אם צריך לציין - אני עובד בעבודה פיזית קשה במשך היום ככה שהאימון ההתחלתי הוא באמת ממש קל בשבילי)

הבנתי שצריך לחלק את האימון ל - חזה, יד קדמית ורגליים בנפרד...וגב, יד אחורית וכתפיים בנפרד.
כמה אימונים מכל אחד לבצע בשבוע? אני לא מוגבל בזמן בכלל ורוצה להגיע לתוצאות כמה שיותר מהר. ואני אשמח לטיפים או לאימון מומלץ

ולגבי האבקת חלבון - אני לוקח כף וחצי בבוקר שאני קם כל יום, ועוד 2 כפות לאחר אימון. האם זה בסדר? יותר מדי? פחות מדי?

תודה!

shay_323
11-06-13, 22:07
מבחינת החלבון זה יותר מידי. אם יש לך תפריט מסודר תראה כמה ג' חלבון אתה צריך ותנסה לאכול יותר אוכל נורמלי (בשר, דגים, מוצרי חלב אם בא לך...) ולראות אם חסר לך. אין סיבה שתצטרך יותר ממנה אחת מהאבקה.
לגבי האימון ההתחלתי שקל לך- אם קל לך תוסיף משקל/חזרות...

SaharKazes
12-06-13, 11:07
מאימון בייתי לא תתקדם הרבה.
לגבי המקרו פרו, מנת הגשה היא 2 כפות.
אם אתה לוקח פעמיים ביום, תיקח 2 כפות בבוקר ו-2 כפות מיד לאחר האימון.

saharmal
12-06-13, 16:16
אז זהו שלגבי האוכל זה טיפה בעייתי כי אני סוג של צמחוני שלא אוהב גבינות חחח אז עיקר החלבון שלי הוא מהאבקה...מעדשים וכל מני קטניות...ומדי פעם מתחליפי בשר.

ואני יודע שאני לא יתקדם מאימון בייתי, ובגלל זה שאלתי אם החלוקה שכתבתי למעלה היא נכונה? ואם כן אז כמה אימונים בשבוע? ואיזה תרגילים הכי מומלץ?
יש לי כמעט את כל המכשירים שצריך בבית ככה שאני לא צריך חדר כושר.
ולגבי המקרו פרו...צריך לקחת פעמיים ביום או לא? בעיקרון אני לוקח זה במקום ארוחת בוקר שאין לי כל כך זמן אליה...

תודה!