PDA

צפה בגרסא המלאה : אירובי אחרי אימון רגליים?

Famous
13-06-13, 01:45
יש לי שאלה מאוד חשובה,
כשאני מסיים אימון אנאירובי שכלל בו אימון רגליים, סקוואטים ודד ליפט לדוג'
ולאחר מכן אני עושה אירובי,ריצה/אינטרוולים,
האם לא מומלץ לעשות אירובי אחרי אימון רגליים או שזה בסדר?

DaSpider
13-06-13, 07:49
כשאני עושה אימוני כח, אני בדרך כלל עושה את האירובי החזק, שמכוון לשיפור סיבולת לב ריאה לפני האימון, ככה אני גם חם לקראת המשקולות. אחרי המשקולות אפשר לעשות את האירובי הקליל, להתרענן קצת - קשה לדפוק ספרינטים ואינטרוולים בצורה רצינית אחרי שרצחת את פלג הגוף התחתון הרגע. היו אימונים שניסיתי לעשות אירובי חזק אחרי הסקוואטים והרגליים\אגן פשוט סוג של השתתקו.

Famous
19-06-13, 20:43
השאלה שלי היא האם זה מזיק בצורה כלשהי כשאתה עושה אירובי אחרי אימון רגליים?

Yoshi-Moto
20-06-13, 07:44
זה תמיד יבוא אחד על חשבון השני
אבל אירובי תמיד יותר יעיל מיזיק. גם אם הוא קצת פוגע בעלייה במסה.
בריאותית אני מתכוןן

SMURF
20-06-13, 11:20
משהו לא בסדר עם האימון שלך אם אם אתה מסוגל לעשות אירובי אחרי אימון רגליים

alpha
20-06-13, 11:32
אירוביי לא אמור לפגוע במאסה חבר..כל עוד אתה יודע מה אתה עושה ולא טוחן 400 דקות יומיות של אירוביי,במידה נכונה הוא רק יכול לתרום

alpha
20-06-13, 11:33
משהו לא בסדר עם האימון שלך אם אם אתה מסוגל לעשות אירובי אחרי אימון רגליים

ממש לא,מאיפה אתה אומר את השטות הזו

SMURF
23-06-13, 09:38
ממש לא,מאיפה אתה אומר את השטות הזו

ניסיתי פעם לרוץ אחרי סקווטים כבדים? פשוט בלתי אפשרי. ואני לא מדבר על אימוני ליפטינג.

gin
23-06-13, 15:21
ניסיתי פעם לרוץ אחרי סקווטים כבדים? פשוט בלתי אפשרי. ואני לא מדבר על אימוני ליפטינג.

אפשר בהחלט לרוץ אחרי אימוני סקוואטים ורגליים. אתה מרגיש קצת יותר את הרגליים בהתחלה אבל אחרי 7-10 של ריצה זה עובר. לפותח הפוסט, תמיד עדיף לשלב אירובי כמה שעות אחרי האימון או ביום ללא אימון מאשר אחרי האימון מייד- מפריע להתאוששות השריר.

Famous
01-07-13, 01:23
אני בחיטוב כרגע לכן אני עושה את האירובי אחרי האנאירובי כדי לשרוף יותר שומן,
ואני לוקח bcaa לפני האנאירובי ולפני האירובי ככה שזה אמור להיות בסדר לא?

idanley
01-07-13, 15:35
בסדר גמור לרוץ אחרי אימון רגלים אפילו מאד מומלץ..אומנם לא יהיה לך ריצה בקצב מהיר ולא תהיה במצב אופטימלי..
אבל כשאנחנו רצים עד 70% מהדם שלנו זורם ברגליים..מה שאומר המון חמצן לשרירים ותהליכים של פינוי חומצות חלב,"החלמה" של השריר אחרי האימון ועוד רבים אחרים בקצב מהיר הרבה יותר.
דבר שדווקא יעזור לך להשתקם בצורה טובה יותר אחרי האימון רגליים.