PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים ביתית

Avanti
15-06-13, 21:44
אני בתקופת מסה ונתנו לי פה לפני דיי הרבה זמן תוכנית על בסיס יומי, אחרי תקופה שהשתמשתי בתוכנית הזאת מחסור בזמן לא מאפשר לי להתאמן על בסיס יומי ואני מאוד אודה למי שיוכל להעלות לכאן תוכנית אימונים ביתית שמתאימה לשלושה אימונים בשבוע, למסה כמובן.
אם הציוד משנה יש לי זוג משקולות 15 ק"ג כל אחת.

תודה.

Avanti
18-06-13, 14:53
עזרה מישהו? זה דיי דחוף.
ד"א אם לא הייתי ברור, לא ביקשתי מאף אחד לכתוב לי תוכנית במיוחד אני לא מצפה מאף אחד שיעשה את זה, התכוונתי מכיר תוכנית כתובה ומוכנה למסה על בסיס 3 אימונים בשבוע.

Holy_Templar
18-06-13, 17:42
אני בתקופת מסה ונתנו לי פה לפני דיי הרבה זמן תוכנית על בסיס יומי, אחרי תקופה שהשתמשתי בתוכנית הזאת מחסור בזמן לא מאפשר לי להתאמן על בסיס יומי ואני מאוד אודה למי שיוכל להעלות לכאן תוכנית אימונים ביתית שמתאימה לשלושה אימונים בשבוע, למסה כמובן.
אם הציוד משנה יש לי זוג משקולות 15 ק"ג כל אחת.

תודה.

להעלות לך לכאן תוכנית אימונים ?

Let me Google that for you

http://bit.ly/17jpA9v

Avanti
18-06-13, 19:05
להעלות לך לכאן תוכנית אימונים ?

Let me google that for you

http://bit.ly/17jpa9v

קודם כל תודה, לפחות מישהו מנסה לעזור.
דבר שני, כן הרצתי חיפוש בגוגל לפני שביקשתי את הבקשה הזאת כאן, אבל אני לא יודע איך לחלק אותם לפי מספר ימים, אני לא יודע כמה סטים לעשות מכל תרגיל, כמה חזרות, ובגלל זה אני לא יכול לבנות לעצמי תוכנית אימונים.
בגלל זה ביקשתי אם מישהו מכיר תוכנית מוכנה או אפילו תוכנית שהוא עשה כשהיה בתקופת מסה ויכול להעלות אותה לכאן אני מאוד אודה לו, לא צריך לבנות במיוחד.

Holy_Templar
18-06-13, 19:44
קודם כל תודה, לפחות מישהו מנסה לעזור.
דבר שני, כן הרצתי חיפוש בגוגל לפני שביקשתי את הבקשה הזאת כאן, אבל אני לא יודע איך לחלק אותם לפי מספר ימים, אני לא יודע כמה סטים לעשות מכל תרגיל, כמה חזרות, ובגלל זה אני לא יכול לבנות לעצמי תוכנית אימונים.
בגלל זה ביקשתי אם מישהו מכיר תוכנית מוכנה או אפילו תוכנית שהוא עשה כשהיה בתקופת מסה ויכול להעלות אותה לכאן אני מאוד אודה לו, לא צריך לבנות במיוחד.

שמע כשאני התאמנתי בבית לא היו לי משקולות ולא היה לי כלום...

הייתי עושה 3 סטים של מתח - מתח ביתי שתולים על הדלת

3 סטים של 8-12 חזרות
אם אתה לא מצליח אז שלושה סטים של כמה שאתה מצליח

אחרי כן עשיתי 3 סטים של שכיבות שמיכה

20 חזרות 3 סטים כאשר בהמשך עליתי ל 30 חזרות בכל סט

לאחר מכן לקחתי כיסא או אפילו מיטה, ועשיתי תרגילים ליד אחורית.

התרגיל הזה:

http://www.thetotaltoner.com/shapefit-pics/triceps-exercises-bench-dips.gif

3 סטים של 25 חזרות

לאחר מכן הייתי עושה סקוואטים ללא משקל בשלב ראשון כי לא היה לי. לאחר מכן הייתי שם תיק על הגב ומעמיס עליו משקל משמעותי, או ספרים או כל דבר אחר שוקל אותו ורואה שהוספתי לפחות 15-20 קילו

אז עושה סקוואטים שוב.

לאחר מכן הייתי עושה בטן

30-50 חזרות לסט 3 סטים

מקווה שזה יכול לעזור לך

Avanti
19-06-13, 00:53
תודה רבה על העזרה.
כמה שאלות אחרונות:

א. בתור אחד שכן התאמן בבית, אפשר להגיע עם זה לתוצאות טובות לדעתך? שאני אומר תוצאות אני לא מתכוון לגוף לתחרויות או מסה של באדיבילדר, גוף עם מסה מכובדת וחטוב.

ב. אני אנסה לבנות תוכנית שמתאימה לשלושה אימונים בשבוע (abc), איזה איזורים היית ממליץ להתמקד בכל אימון?

שוב תודה.

Holy_Templar
19-06-13, 09:47
תודה רבה על העזרה.
כמה שאלות אחרונות:

א. בתור אחד שכן התאמן בבית, אפשר להגיע עם זה לתוצאות טובות לדעתך? שאני אומר תוצאות אני לא מתכוון לגוף לתחרויות או מסה של באדיבילדר, גוף עם מסה מכובדת וחטוב.

ב. אני אנסה לבנות תוכנית שמתאימה לשלושה אימונים בשבוע (abc), איזה איזורים היית ממליץ להתמקד בכל אימון?

שוב תודה.

א. אפשר להגיע לתוצאות באימונים מהבית, יקח לך יותר זמן זה יהיה פחות אפקטיבי מאשר מכון כושר כמובן אבל בהחלט אפשרי, תלוי כמה אתה נחוש להשיג את המטרה שלך.

ב. אם אתה מתאמן מהבית לא הייתי עושה abc, אין לך מספיק ציוד לגוון הייתי עושה fbw 3 פעמים בשבוע ולאחר מספר חודשים משנה פשוט את התרגיל שאני עובד איתו על כל קבוצת שרירים