PDA

צפה בגרסא המלאה : ארוחה אחריי גיינר

nagasakikaki
18-06-13, 15:57
התחלתי לשתות אחריי האימון גיינר 640 קלוריות ו25 גרם חלבון למנה בערך של gainer inner armour hard mass לא משו בטעם אני שותה מימנו 2 כפות בשייק
כמה זמן אני צריך לאכול אחריי שאני שותה את השייק אני בנתיים אוכל שעה וחצי שעתיים אחריי רציתי לדעת אם אני עושה נכון

Holy_Templar
18-06-13, 17:40
התחלתי לשתות אחריי האימון גיינר 640 קלוריות ו25 גרם חלבון למנה בערך של gainer inner armour hard mass לא משו בטעם אני שותה מימנו 2 כפות בשייק
כמה זמן אני צריך לאכול אחריי שאני שותה את השייק אני בנתיים אוכל שעה וחצי שעתיים אחריי רציתי לדעת אם אני עושה נכון

גיינר מטרתו להיות השלמה לאוכל, כלומר אם אתה כבר אוכל המון וקשה לך להוסיף מנה יומית של הגיינר יוסיף לך הרבה קלוריות וישלים לך תזונה.

אין כל כך חוקיות לגבי מתי אתה שותה או אוכל, אני הייתי מחליף את אחת הארוחות במשך היום במנה שלמה של גיינר, והייתי אוכל חצי מנה לפני אימון וחצי מנה אחרי בנוסף ביום של אימון.

בגדול אני צורך את הגיינר כי קשה לי לעלות במשקל.

לכן אני אוכל שתי מנות ביום של הגיינר במקום אחת :)

1106 קלוריות
50 גרם חלבון

כל השאר אוכל.

itaymadddd
18-06-13, 23:45
שעתיים שלוש לפחות אחרי הגיינר אפשר לאכל

nagasakikaki
19-06-13, 01:33
תודה :)

nagasakikaki
27-06-13, 22:29
המאמן שלי בחדר כושר אומר שאפשר לאכול גם ישר אחריי ששותים את הגיינר וזה סתם שטיות שצריך לחכות שעתתיים שלוש

Holy_Templar
28-06-13, 06:32
המאמן שלי בחדר כושר אומר שאפשר לאכול גם ישר אחריי ששותים את הגיינר וזה סתם שטיות שצריך לחכות שעתתיים שלוש

חברים גיינר זה סה"כ השלמת ארוחה. זה עוד פחמימות חלשבונים שומנים וכו'

אין פה חוקיות של תמתין שעתיים שלוש, תאכל מייד אחרי תטחן יחד עם...

פשוט תאכל גיינר בין הארוחות שלך בשביל להוסיף עוד קלוריות לצריכה היומית שלך..