PDA

צפה בגרסא המלאה : אשמח לקבל חוות דעת על האופן שבו אני מתאמן

Itshmaya
26-06-13, 18:16
קצת נתונים - גיל 17 וחצי, 182 ס"מ, משקל 61, התחלתי להתאמן לפני חודשיים אולי חודשיים וחצי
הייתי 58 קילו, כרגע אני כבר שבוע וחצי שותה גיינר יום יום כדי לשמור על מאזן חיובי, אני אוכל 3000 קלוריות ביום וגם זה בלחץ ואחר כך מחרבן אותם ומתבאס בקיצור קשה לי מאוד לעלות במשקל

התוכנית היא AB -abxabxx
A- חזה , יד אחורית ורגליים
B- גב , יד קדמית וכתפיים

התחלתי בבנץ' ב12.5 קילו ועכשיו אני דוחק 18.75 נראה לי שחשוב לציין שהמוט הוא 16 קילו (זה מה שהמאמן אומר, הגיוני?) אני תקוע על ה18.75 הזה כבר שלושה אימונים ככה זה מבאס אותי לא מצליח לסיים 8 חזרות בלי שיעזרו לי ב2 האחרונות, זה תקין? יש לי חברים שרצים במשקלים ואני ככה נתקע וזה גם משקל נמוך 53.75 קילו
מה אפשר לעשות? מSS אני מפחד, דדליפט ופרס הם תרגילים שמפחידים אותי רצח בגלל הגב
מישהו יכול קצת לתת לי כיוון לעשות לי סדר בראש?
תודה

Olonstake32
26-06-13, 21:02
אני תקוע בבנץ' ב-20 קילו (כל צד) כבר כמה חודשים...
לכל אחד יש אזור בגוף שיותר קשה לפתח אותו, אצלי זה החזה..

אתה נראה במשקל ממש נמוך יחסית לגובה שלך.
זה שאתה מחרבן הרבה, זה לא מבטל את האוכל שטחנת... זה בסדר בקיצור

Itshmaya
27-06-13, 16:15
מישהו יכול קצת לעזור קצת לכוון?
האם התוכנית בסדר, האם אני יתקדם בסוף במשקלים?
מה אני צריך לעשות

Yoshi-Moto
28-06-13, 11:20
אם לא עלית במשקלי עבודה 3 אימונים זה לא חריג בכלל... אנשים נתקעים הרבה יותר.

אל תשווה את עצמך בחיים לחברים שלך, אתה זה אתה הוא זה הוא, גנטית אתם שונים. יש כאלה שזה בא להם בקלות
חוץ מלקלל אותם אין לך מה לעשות.

רוצה לגדול באמת? קח את זה עד הסוף. תקפיד יל תזונה נכונה, תכניס כמויות נכונות של חלבון פחמימה שומן כל יום, חכה בסבלנות וזה יגיע

idanley
30-06-13, 11:10
תפרט על החזה..איך אתה עובד עליו? בקשר לתזונה להגיע ל3000 קלוריות ליום זה נחמד אבל גם למספרים האלו צריך להגיע בצורה יעילה
כמה פחמימות?חלבונים? שומנים? אני לא תזונאי ולא יכול באמת לאמר לך איך וכמה אבל סתם בשביל לקבל כיוון

Itshmaya
30-06-13, 14:28
בנץ'- 3x8 עוזרים לי בדרך כלל בשתי חזרות האחרונות של הסט השני והשלישי, אחרכך אני שם 10 קילו בכל צד ועושה 15-20 חזרות (סט סיבולת)
חזה עליון בסמית' - 15 קילו כל צד, 3x8, אני עושה בסמית' בגלל כאב בכתף שאני מרגיש בדמבלים או במוט חופשי
פרפר תחתון עם כבל קרוס - 3x10

זהו בעיקרון..

Yoshi-Moto
30-06-13, 19:09
Ab אני משער.

אם זה ab אז התוכנית בסדר.

לדעתי הבעיה טמונה בתזונה, למרות שלא הייתי ממהר לקרוא לזה בעיה. הגעת לשלב שאתה כבר לא מתחיל, והגוף כבר הגיע לרמה שקשה יותר להתקדם ממנה, זה לא בעיה, זה פשוט אתגר. תתעקש ואל תתן לגוף להתקע

idanley
30-06-13, 23:20
בנץ'- 3x8 עוזרים לי בדרך כלל בשתי חזרות האחרונות של הסט השני והשלישי, אחרכך אני שם 10 קילו בכל צד ועושה 15-20 חזרות (סט סיבולת)
חזה עליון בסמית' - 15 קילו כל צד, 3x8, אני עושה בסמית' בגלל כאב בכתף שאני מרגיש בדמבלים או במוט חופשי
פרפר תחתון עם כבל קרוס - 3x10

זהו בעיקרון..

דבר ראשוןהבחור מעלי צודק מאה אחוז..ההתקדמות הופכת למאד איטית עם הזמן (ראה ערך-התמורה הפוחתת)
דבר שני- לגוון! לדעתי אין צורך כרגע להוסיף סבולת אחרי הבנצ'. ואפשר לשחק קצת בסדר של הדברים
גמאני היתי "תקוע" הרבה זמן ועברתי לאימון חזה בצורה הבאה: (זו רק המלצה יש עוד המון וורסיות שאפשר לעשות)
סט ראשון בשיטת התשה מוקדמת (התשה מוקדמת: תרגיל פשוט ומיד אחריו תרגיל מורכב ללא מנוחה..לאותה קבוצת שריר!! ) יישום בפועל לדוגמה - לעשות פלייס בדאמבלים בשכיבה על הגב 8 חזרות ואיך שמסיימים לחיצת חזה עם דאמבלים עוד 8 חזרות אחרכך מנוחה של דקה-שתים ושוב לעוד סט
ורק עכשיו להיכנס לשלושה סטים על הבאנצ (שמין הסתם היכולת תהיה נמוכה בהרבה מאשר אם הבנצ היה ראשון אבל זה לא מה שקריטי לך בשלב הזה.)
אותי זה מאד קידם
ד.א האימון לחזה לא נגמר פה! אחרכך יש להוסיף חזה עליון ותחתון בצורה שבאלך..

idanley
30-06-13, 23:21
עוד דבר!
לך תבדוק את הכתף שלך!

Itshmaya
01-07-13, 14:51
סבבה לגמרי רק לא הבנתי מה זה פלייס עם דאמבלים,
ולא הבנתי מה זה נותן לעשות 5 סטים ששניים מהם סופר סט שגומרים אותך ואז להכנס לבנץ'

Cena
01-07-13, 15:00
אני ממליץ לך בהדרגה לעלות את צריכת הקלוריות היומית שלך
ואתה תראה גם שינוי במשקלי עבודה

idanley
01-07-13, 15:30
סבבה לגמרי רק לא הבנתי מה זה פלייס עם דאמבלים,
ולא הבנתי מה זה נותן לעשות 5 סטים ששניים מהם סופר סט שגומרים אותך ואז להכנס לבנץ'

כמו שכתבתי המטרה היא להשתפר בבנצ' לא באותה התקופה שבה אתה עובד בצורה הזאת..
המטרה היא לשפר את היכולות של החזה שלך ע"י גיוון בתוכנית..
אחרי תקופה שתעשה את השיטה הזו תוכל לחזור ולעשות בנצ כתרגיל ראשון..מנסיון שלי זה מאד עוזר..
מקווה שלא תהיה מקובע ותבין את הכוונה פה..
פלייס עם דאמבלים- שכיבה על הגב בכל יד משקולת חופשית ועושה תרגיל "פרפר" יש?

MaD
05-07-13, 11:27
אל תשכח שהאימון הוא לא העיקר התזונה היא העיקר !
אז זה שאתה לא עושה ss ? לא הכי קריטי בעולם יש המון דרכים לגדול כל אחד והדרך שלו
ושנית אם ממש מפריע לך שאתה לא עולה במשקלים קח 15 קילו אחורה ותעלה בהדרגתיות כך עושים בד"כ מתאמנים שנתקעים במשקלים.