PDA

צפה בגרסא המלאה : ירדתי 25 קילו שומן, עכשו איך אני מעלה 25 קילו שריר ?

sha15
26-06-13, 23:23
שלום לכולם,
בשנה האחרונה הורדתי 25 קילו ממשקל גופי (השמנת קיצונית דאז) ועדיין יש
להערכתי 7-8 קילו לרדת כדי להיראות חטוב. מתאמן כשנה , בהחלט רואים שרירים
בכל חלקי הגוף.

המטרה שלי להגיע ל90 קילו בחיטוב מלא (כלומר עם אחוזי שומן מאוד נמוכים שמתאימים
למפתחי גוף בתחרויות). כרגע אני שוקל 83 קילו וכמו שאמרתי צריך להוריד עוד כמה ק"ג.

מתאמן 4 פעמים בשבוע : רגליים כתפיים, גב, חזה , יד קדמית אחורית

אז התוכנית שלי כזאת :
להוריד 6 קילו תוך חודשיים (כדי לא לאבד שריר, נכון ?) למשקל של 77, ואז להתחיל להעלות בכל חודש קילו אחד.
המטרה : להגיע ל90 קילו תוך 12 חודשים. כלומר, בכל חודש מעלה ק"ג אחד ותוך 12 חודשים מגיע לכמעט 90 ק"ג.

השאלה שלי : האם לדעתכם התוכנית הזאת שלי הגיונית ? האם אני לא אמצא את עצמי שוב בעוד 12 חודשים
שמן ? האם התוכנית הזאת שלי תביא אותי ב12 חודשים למשקל של 90 ק"ג בחיטוב ? האם כדאי להעלות
רק חצי ק"ג בחודש או שגם קילו אחד לא יעלה שומן כמעט?

תודה מראש

nadavmoore
27-06-13, 08:59
אתה לא יכול להעלות קילו שריר בחודש, בשנה המקסימום שתגיע אליו הוא 5 קילו שריר (וזה במידה ואתה מתאמן רציני שאוכל נכון ושומר על עצמו)
אז א. צא מהסרט.
ב. תרד לאחוז שומן הרצוי שלך ומשם תתחיל לבנות תוכנית אימונים ותזונה שמתאימות למטרות שלך טיפ שלי: תעבוד כבד בתרגילים המורכבים - דדליפט,בנץ,סקוואט,פרס,מתח עם משקל. ותקרא על תזונת carb backloading או משהו דומה. תאכל במאזן חיובי אבל לא יותר מידי גבוה אבל תזכור אם לא תעבוד כבד! אלא סתם תפמפם מליון סטים לתרגילים לא מועילים אתה לא תעלה בשריר, לא תגדל וסתם תעלה בשומן.

בהצלחה!

sha15
27-06-13, 09:19
אתה לא יכול להעלות קילו שריר בחודש, בשנה המקסימום שתגיע אליו הוא 5 קילו שריר (וזה במידה ואתה מתאמן רציני שאוכל נכון ושומר על עצמו)
אז א. צא מהסרט.
ב. תרד לאחוז שומן הרצוי שלך ומשם תתחיל לבנות תוכנית אימונים ותזונה שמתאימות למטרות שלך טיפ שלי: תעבוד כבד בתרגילים המורכבים - דדליפט,בנץ,סקוואט,פרס,מתח עם משקל. ותקרא על תזונת carb backloading או משהו דומה. תאכל במאזן חיובי אבל לא יותר מידי גבוה אבל תזכור אם לא תעבוד כבד! אלא סתם תפמפם מליון סטים לתרגילים לא מועילים אתה לא תעלה בשריר, לא תגדל וסתם תעלה בשומן.

בהצלחה!

תודה על התשובה,
אז אתה אומר שבעצם אם אני אעלה 12 קילו תוך 12 חודשים, 6 קילו מזה בערך
יהיה שריר ו6 קילו יהיה שומן ? כלומר ההמלצה תהיה להעלות את ה12 ק"ג ולאחר מכן
להתחיל חיטוב של להוריד 6 קילו ?

עוד שאלה אלייך, האם הורדה של 6 ק"ג בחודשיים הגיונית ותלווה במינימום איבוד שריר?

nadavmoore
27-06-13, 09:36
כן, אבל אתה לא יכול לעשות מאסה חיטוב ומאסה חיטוב בתקופות קצרות כי הגוף שלך ייתרגל לזה ואז המטבוליזם שלך ישתנה וייתרגל למצב. אם עושים מאסה אז לפחות לתקופה של 8 חודשים משהו כזה ואז לצאת לחיטוב. אגב במאסה אתה לא חייב להעלות יותר מידי שומן אתה יכול לנסות לשמור על עליה יחסית "נקייה" אבל העליה תהיה איטית ואתה תעלה אולי 3 קילו שריר בשנה (אם הגנטיקה שלך טובה) בגלל זה תראה שרוב המתאמנים הטבעיים יוצאים לתקופות מאסה ארוכות כדי למקסם את העלייה בשריר ואז יוצאים לחיטוב שהוא טיפה יותר ארוך אבל בסופו של דבר מתגמל.

AchiliZ
27-06-13, 23:15
אז א. צא מהסרט.

בהצלחה!

הפסקתי ליקרוא ברגע שאמרתה שאפשר לעלות 5 קילו שריר בשנה במקסימום.....

מחרבן בקשת
28-06-13, 02:07
אז א. צא מהסרט.

בהצלחה!
אחי...

nadavmoore
28-06-13, 10:04
אפשר לעלות יותר ולא ידעתי!?

Homie
28-06-13, 10:43
אפשר לעלות יותר אם עושים תרגילים חד מפרקיים ולא עושים אירובי אה ומזריקים.

אנשים כנראה חיים בסרט, תחשבו ש 10 קילו שריר, לצורך העניין זה כמו 10 ליטר +/- , תחשבו להוסיף 10 ליטר של שרירים מבחינת נפח
איך זה יראה, כל טאבל אחרי שנה יוכל לקחת מר ישראל ואחרי שנתיים-שלוש לוקח את האולימפיה.

nadavmoore
28-06-13, 10:49
כן גם ככה העליה של 5 קילו שריר תהיה במזל אם גנטית הוא בורך וגם רק בשנה הראשונה אח"כ כבר יהיה לו יותר קשה להעלות כזה מספר בשנה

AchiliZ
28-06-13, 11:01
זאת אומרת שכול אדם שעשה שינוי ב3 שנים האחרונות ועלה מ58 קילו ל80 קילו על אחוז שומן זהה(אני מדבר על מישהו שכבר עשה את זה,ואפילו רשם תוכנית מפורטת והכול)מזריק?
אהה והגיל הוא גיל 19 -21 שזה פרמטר חשוב...וכניראה שאותו בחור אמריקאי לא עשה צבא.
באיזה סרט אתם חיים כאילו שכול אחד שעושה משהו עם עצמו בצורה רצינית חייב להיות מוזרק?!!?

nadavmoore
28-06-13, 11:18
7.5 קילו שריר בשנה זה הגיוני אולי אם הוא התחיל משחיף מת! ויש לו גנטיקה מדהימה (יש כאלה, מספרם מאד מאד מצומצם) וגם הוא לא ימשיך לגדול 7 קילו בשנה , שנה אחרי זה זה כבר יהיה 5 אחרי זה 3 אחרי זה אולי הוא יצליח להעלות קילו שריר בשנה (אם הוא טבעי).
רוב רובם הגדול של האנשים לא יצליח להעלות 5 שריר בשנה (אחרי השנה הראשונה) אם כן היה אפשר היית מקבל פה מפלצות מאסה בגודל של האולימפיה מהלכות לך במכון.

אז גם אתה אכיליס, צא מהסרט

AchiliZ
28-06-13, 11:23
7.5 קילו שריר בשנה זה הגיוני אולי אם הוא התחיל משחיף מת! ויש לו גנטיקה מדהימה (יש כאלה, מספרם מאד מאד מצומצם) וגם הוא לא ימשיך לגדול 7 קילו בשנה , שנה אחרי זה זה כבר יהיה 5 אחרי זה 3 אחרי זה אולי הוא יצליח להעלות קילו שריר בשנה (אם הוא טבעי).
רוב רובם הגדול של האנשים לא יצליח להעלות 5 שריר בשנה (אחרי השנה הראשונה) אם כן היה אפשר היית מקבל פה מפלצות מאסה בגודל של האולימפיה מהלכות לך במכון.

אז גם אתה אכיליס, צא מהסרט

7.5 קילו בשנה הראשונה,5בשנה השניה,3 בשלישית וקילו (תוך שנה)שריר אחרי זה? תגיד אתה מאמין למה שאתה אומר? ברצינות אני שואל

AchiliZ
28-06-13, 11:35
אתה יודע מה הייתי רוצה שכול אחד שהעמיס על עצמו מאסה מכובדת של שריר בשנה שנתיים ואפשר גם 3 יגיב פה במקום רק לקרוא ולצחוק כמו שהרוב עושים ואז ניראה אם כול החרטה הזאת של הגנטיקה אחת למיליון שלך צודקת...פחחח עוד אחד שלא יכול לגדול ומזיין תמוח על "גנטיקה" או "כבר ניצלתי את הגדילה הטבעית שלי"

אני מיתאמן קרוב לשנה ברצינות מהיום הראשון שהישתחררתי עם תפריט מסודר ותוכנית אימון שאני בונה לעצמי כול פעם מחדש (כול חודש חודשיים מחליף תוכנית אימונים וכול אימון אחר משנה גם תתרגים והסדר שלהם)והעלתי 13 קילו ואני על לא יותר מ10 אחוז שומן וכן אני עובר את ה75 קילו(שזה לא הרבה)על ה175 סמ גובה,וסתם כדי לציין עובדה ששקלתי יותר מ80 קילו אחרי המאסה הראשונה שלי על אחוז שומן שלא עולה על 12 ולא נגעתי בשיט!

nadavmoore
28-06-13, 11:35
זה לא בהכרח המספרים. הכוונה פה שכל שנה תהיה מגמת ירידה בכמה שהשריר ייגדל (בצורה טבעית)
אתה לא מבין באמת שאי אפשר לגדול (בצורה טבעית) כל שנה אותו מס' של קילו שריר?! זה תמיד יהיה במגמת ירידה כי בהתחלה הגוף מגיע לפוטנציאל הגנטי שלו ומשם מאד מאד קשה להוסיף מאסת שריר. מאותה סיבה גם אתה ממתאמן מתחיל הופך להיות מתאמן מתקדם ואז מתאמן עלית' ברמת המתאמן המתחיל תוכל להוסיף לפחות 2.5 קילו על המוט כל אימון , לאחר מכן כבר לא! ואז צריך לעבור לתוכניות מתקדמות. תחשוב כמה זמן לוקח לך להגיע ל100 בנץ? וכמה יקח לך להגיע לנגיד 120-30 נגיד שנה של אימון נכון ואז כמה זמן ייקח לך להגיע ל140-160? עוד שנה? בחיים לא. או שכנראה אתה לא מתאמן מספיק כבד כדי להבין את הדברים האלו.

אתה מתאמן סה"כ שנה אחת שתתאמן שלוש+ שנים תדבר איתי, ילד

AchiliZ
28-06-13, 11:45
זה לא בהכרח המספרים. הכוונה פה שכל שנה תהיה מגמת ירידה בכמה שהשריר ייגדל (בצורה טבעית)
אתה לא מבין באמת שאי אפשר לגדול (בצורה טבעית) כל שנה אותו מס' של קילו שריר?! זה תמיד יהיה במגמת ירידה כי בהתחלה הגוף מגיע לפוטנציאל הגנטי שלו ומשם מאד מאד קשה להוסיף מאסת שריר. מאותה סיבה גם אתה ממתאמן מתחיל הופך להיות מתאמן מתקדם ואז מתאמן עלית' ברמת המתאמן המתחיל תוכל להוסיף לפחות 2.5 קילו על המוט כל אימון , לאחר מכן כבר לא! ואז צריך לעבור לתוכניות מתקדמות. תחשוב כמה זמן לוקח לך להגיע ל100 בנץ? וכמה יקח לך להגיע לנגיד 120-30 נגיד שנה של אימון נכון ואז כמה זמן ייקח לך להגיע ל140-160? עוד שנה? בחיים לא. או שכנראה אתה לא מתאמן מספיק כבד כדי להבין את הדברים האלו.

אתה מתאמן סה"כ שנה אחת שתתאמן שלוש+ שנים תדבר איתי, ילד

פה כבר העלתה נקודה אחרת לגמרי שאני חייב להסכים איתך-שבכול שנה תיהיה מגמת ירידה הן במשקלים והן במאסת שריר שאני יוכל להוסיף על עצמי אבל מפה עד ללומר שמיתאמן מתקדם נגיד 3 שנים ומעלה יוסיף רק קילו שריר בשנה?

nadavmoore
28-06-13, 11:54
זה כבר תלוי בגנטיקה ולאיזו רמה של שריר הגעת. אם אחרי שלוש שנים התאמנת כמו שצריך הגעת למשקלים שמאד קשה כבר להתקדם מהם, יהיה לך קשה מאד להוסיף יותר מ2-3 קילו שריר בשנה. אחרי 5-6 שנים של אימון כבר אין מצב שתוסיף יותר מקילו-שתיים גג אם אתה טבעי וניצלת ממש את כל הפוטנציאל הגנטי שלך. אין מה לעשות ככה הגוף שלנו בנוי, שוב תקח דוגמא שאדם(70 קילו) מוסיף בממוצע 3 קילו בשנה, אז טבעי הוא מגיע ב15 שנה ל115 קילו על אחוז שומן נמוך מאד, עכשיו תחשוב שכדי להיות מר אולימפיה לוקח לחבר'ה שם לפחות 20 שנה של אימון (הגיל הממוצע של המתחרים הוא 40, חוץ מכמה שהם נגיד 30-35) הם בערך 120-130 קילו על אחוז שומן נמוך מאד, והם מוזרקים מהתחת!! וכל שנה מגדילים את כמות החומרים שלהם כדי לגדול.
אז לפי הטענה שלך אחרי 20 שנות אימון אפשר להגיע לרמה של מר אולימפיה, נקי, בלי חומרים.

AchiliZ
28-06-13, 12:48
זה כבר תלוי בגנטיקה ולאיזו רמה של שריר הגעת. אם אחרי שלוש שנים התאמנת כמו שצריך הגעת למשקלים שמאד קשה כבר להתקדם מהם, יהיה לך קשה מאד להוסיף יותר מ2-3 קילו שריר בשנה. אחרי 5-6 שנים של אימון כבר אין מצב שתוסיף יותר מקילו-שתיים גג אם אתה טבעי וניצלת ממש את כל הפוטנציאל הגנטי שלך. אין מה לעשות ככה הגוף שלנו בנוי, שוב תקח דוגמא שאדם(70 קילו) מוסיף בממוצע 3 קילו בשנה, אז טבעי הוא מגיע ב15 שנה ל115 קילו על אחוז שומן נמוך מאד, עכשיו תחשוב שכדי להיות מר אולימפיה לוקח לחבר'ה שם לפחות 20 שנה של אימון (הגיל הממוצע של המתחרים הוא 40, חוץ מכמה שהם נגיד 30-35) הם בערך 120-130 קילו על אחוז שומן נמוך מאד, והם מוזרקים מהתחת!! וכל שנה מגדילים את כמות החומרים שלהם כדי לגדול.
אז לפי הטענה שלך אחרי 20 שנות אימון אפשר להגיע לרמה של מר אולימפיה, נקי, בלי חומרים.

זה לא בדיוק מה שאמרתי וניפחתה פה את כול העסק....בעיניי כבר אחרי 10 שנות אימון +- כבר מיציתה את הפוטנציאל הגנטי ופה כבר יש כאלו שחושבים על הלזריק למרות שזה לא כמה אתה מרים או שוקל זה איך אתה ניראה וכול אחד והמטרה שלו אבל להגיע טבעית לגוף המטרה שלך לדוגמא כמו של גרג פליט(סתם זרקתי שם,אני אישית מעדיף את ג'קו דה ברון למרות שאני בספק ענק אם ניתן להגיע לרמה כזאת בטבעיות) או מישהו בסגנון הזה הוא לגמרי ריאלי

nadavmoore
28-06-13, 13:03
אתה חושב שאתה יכול להגיע לגוף כמו שלו כי למרות שהוא טוען שהוא "טבעי" הוא לא , הוא משתמש בחומרים (שנויים במחלוקת כמו שורפי שומן אני לא אתפלא אם גם טסט או gh וכו') כדי להשאר בא.ש נמוך(ממש נמוך כמו שהוא) כל הזמן ועם אותה מאסת שריר דבר שלא כל כך אפשרי אצל מתאמן "רגיל" זאת העבודה שלו אז כמובן שהוא ייטען שאפשר להגיע לזה טבעי וייתן לאנשים את ה"תקווה" שאפשר להגיע לזה טבעי. אבל ראית פעם בדיקת דם שלו? הלכת איתו לרופא? לא... אז תפסיק להיות ילד.

AchiliZ
28-06-13, 13:12
אתה חושב שאתה יכול להגיע לגוף כמו שלו כי למרות שהוא טוען שהוא "טבעי" הוא לא , הוא משתמש בחומרים (שנויים במחלוקת כמו שורפי שומן אני לא אתפלא אם גם טסט או gh וכו') כדי להשאר בא.ש נמוך(ממש נמוך כמו שהוא) כל הזמן ועם אותה מאסת שריר דבר שלא כל כך אפשרי אצל מתאמן "רגיל" זאת העבודה שלו אז כמובן שהוא ייטען שאפשר להגיע לזה טבעי וייתן לאנשים את ה"תקווה" שאפשר להגיע לזה טבעי. אבל ראית פעם בדיקת דם שלו? הלכת איתו לרופא? לא... אז תפסיק להיות ילד.

ואתה תפסיק להיות מקובע לא כול אחד באחוז שומן כזה מזריק ואני בטוח שהוא לא נישאר באחוז שומן נמוך כול השנה הוא עולה גם ל10 אחוז שומן שאצלו זה נחשב "גבוהה" וברור שהוא לא מיתאמן רגיל אני בטוח שעובדים איתו מיטב המאמנים והדיאטנים ובנוסף לכול התוספים שהוא רק רוצה או צריך ובכול מינון הוא מקבל בחינם,לגבי שורפי שומן מכול סוג הם לא נחשבים תחת ההגדרה לסטרואידים(חומרים אסורים בספורט אולימפי כן) אז הוא עדיין יהיה טבעי במידה והוא לקח,אולי למעט dn* שיש הרבה שלוקחים אותו(בחול) והוא נחשב להכי חזק שיש שיכול בכיף להוריד קילו שומן ביממה אבל אידיוט מי שלוקח אותו גם ספורטאי מקצועי

nadavmoore
28-06-13, 13:16
אגב אני 178 ו80-82 קילו על א.ש די נמוך, לא מעניין אותי היפרטרופיה בכלל רק להיות חזק ולהצליח בספורט שאני עושה. אז כל הדברים האלו לא באים מקנא פשוט מהבנה של אנטומיה ופיזיולוגיית גוף האדם.
להלן תמונה להמחשה https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1044067_10152932381990652_1256472021_n.jpg

AchiliZ
28-06-13, 13:21
אגב אני 178 ו80-82 קילו על א.ש די נמוך, לא מעניין אותי היפרטרופיה בכלל רק להיות חזק ולהצליח בספורט שאני עושה. אז כל הדברים האלו לא באים מקנא פשוט מהבנה של אנטומיה ופיזיולוגיית גוף האדם.
להלן תמונה להמחשה https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1044067_10152932381990652_1256472021_n.jpg

חחח אחי הכול בסדר אנחנו מנהלים דיון ברמה טובה (סוף סוף יש כזה) לרגע לא חשבתי שאתה איזה faggot שמיתחבא מאחורי מקלדת

gin
28-06-13, 13:38
אתה יודע מה הייתי רוצה שכול אחד שהעמיס על עצמו מאסה מכובדת של שריר בשנה שנתיים ואפשר גם 3 יגיב פה במקום רק לקרוא ולצחוק כמו שהרוב עושים ואז ניראה אם כול החרטה הזאת של הגנטיקה אחת למיליון שלך צודקת...פחחח עוד אחד שלא יכול לגדול ומזיין תמוח על "גנטיקה" או "כבר ניצלתי את הגדילה הטבעית שלי"

אני מיתאמן קרוב לשנה ברצינות מהיום הראשון שהישתחררתי עם תפריט מסודר ותוכנית אימון שאני בונה לעצמי כול פעם מחדש (כול חודש חודשיים מחליף תוכנית אימונים וכול אימון אחר משנה גם תתרגים והסדר שלהם)והעלתי 13 קילו ואני על לא יותר מ10 אחוז שומן וכן אני עובר את ה75 קילו(שזה לא הרבה)על ה175 סמ גובה,וסתם כדי לציין עובדה ששקלתי יותר מ80 קילו אחרי המאסה הראשונה שלי על אחוז שומן שלא עולה על 12 ולא נגעתי בשיט!

אני חייב להתערב בויכוח שלכם, קודם כל, כל גוף רגיל, שזה בערך מה שיש לכולנו, מבלי להיכנס לגנטיקה, יכול להעלות בערך 0.5 קילו שריר בחודש וזה בחודשים הראשונים של האימון ורק אם אתה עושה אימונים טובים. בגדול בשנה אתה יכול לתת עליה יפה של 5 קילו שריר אם עשית עבודה טובה.
הבחור השני צדק בכך שהוא אומר שמשנה לשנה אתה במגמת ירידה, מה לעשות זה הטבע של הגוף.
1. לעשות מאסה ולהישאר על 12 אחוז שומן זה מאוד מעניין, עוד לא שמעתי על דבר כזה.
2.כל הקילוגרמים שאתה מעלה/עלית זה לא תרגום לשרירים- זה שריר, סחוס, עצם, נוזלים, גידים, סיבים. אין חיה כזאת להעלות 10 קילו שריר בשנה (טבעי).

nadavmoore
28-06-13, 13:57
Gin אתה מבין עניין .

Holy_Templar
28-06-13, 14:08
אני חייב להתערב בויכוח שלכם, קודם כל, כל גוף רגיל, שזה בערך מה שיש לכולנו, מבלי להיכנס לגנטיקה, יכול להעלות בערך 0.5 קילו שריר בחודש וזה בחודשים הראשונים של האימון ורק אם אתה עושה אימונים טובים. בגדול בשנה אתה יכול לתת עליה יפה של 5 קילו שריר אם עשית עבודה טובה.
הבחור השני צדק בכך שהוא אומר שמשנה לשנה אתה במגמת ירידה, מה לעשות זה הטבע של הגוף.
1. לעשות מאסה ולהישאר על 12 אחוז שומן זה מאוד מעניין, עוד לא שמעתי על דבר כזה.
2.כל הקילוגרמים שאתה מעלה/עלית זה לא תרגום לשרירים- זה שריר, סחוס, עצם, נוזלים, גידים, סיבים. אין חיה כזאת להעלות 10 קילו שריר בשנה (טבעי).

אני אתערב גם :)

אתה צודק לחלוטין... אין כזה דבר לעלות כל כך הרבה שריר בשנה ובמסה אתה עולה בהכול יחד, שומן, נוזלים, שריר וכן הלאה.

הוא מתכוון לזה שמסתכלים על הגוף, זה נראה כאילו עלינו מלא שריר, כי השריר נראה ויזואלית הרבה יותר גדול משהיה, האם העלייה היא בשריר נקי או בדברים אחרים זה פחות האישיו :) (מבחינת התפיסה של האדם הפשוט שמסתכל במראה אחרי חודשיים אימונים)

מה שלדעתי הוא מתכוון, זה שעולים במסה בתחילת הדרך נשארים נקי, כלומר לפחות אני כאקטומורף נשאר על 11% אחוז שומן יציב גם כשעיליתי 8 קילו ראשונים. לאחר מכן התחלתי להעלות אחוזי שומן בצורה יותר מאסיבית כי זה הטבע של מסה - אתה לא באמת יכול לעלות נקי אין כזה דבר (גם אם יש זה נקי יחסי זה לא נקי)

פשוט צריך לעשות מסה נקייה כמה שאפשר ולאחר מכן ולבצע חיטוב.

gin
28-06-13, 15:05
.........

Homie
28-06-13, 15:10
זאת אומרת שכול אדם שעשה שינוי ב3 שנים האחרונות ועלה מ58 קילו ל80 קילו על אחוז שומן זהה(אני מדבר על מישהו שכבר עשה את זה,ואפילו רשם תוכנית מפורטת והכול)מזריק?
אהה והגיל הוא גיל 19 -21 שזה פרמטר חשוב...וכניראה שאותו בחור אמריקאי לא עשה צבא.
באיזה סרט אתם חיים כאילו שכול אחד שעושה משהו עם עצמו בצורה רצינית חייב להיות מוזרק?!!?

לא קראתי את כל הדיון אבל אתה גאון,
הבן אדם עלה 22 קילו סך הכל על אותו אחוז שומן ב3 שנים?
נגיד שזה 7 קילו לשנה כי יהיה לנו יותר קל, זתומרת שהוא עלה 7 קילו בשנה,
אבל נשאר על אותו אחוז שומן, נגיד והוא היה 10% שומן אז היה לו 5.3 קילו שומן בגוף נכון?
ועכשיו יש לו 7.9 קילו שומן בגוף? אז הוא העלה 2.6 קילו שומן?
אז בעצם נשאר לנו 21 קילו, פחות ה2.6 = 18.4 / 3 - 6.1 /12 = 0.508 קילו שריר בחודש
ובשנה הראשונה עולים טיפה טיפה יותר, אז בממוצע הוא עלה חצי קילו בחודש בסופו של דבר?
בהנחה שהוא היה 10, הוא אני מניח שהיה 12-14 ולכן זה נע לכיוון ה0.4-03.5 קילו שריר בחודש בממוצע
וזה סותר את מה שאמרנו כי?

gin
28-06-13, 15:11

אתה צודק לחלוטין... אין כזה דבר לעלות כל כך הרבה שריר בשנה ובמסה אתה עולה בהכול יחד, שומן, נוזלים, שריר וכן הלאה.

הוא מתכוון לזה שמסתכלים על הגוף, זה נראה כאילו עלינו מלא שריר, כי השריר נראה ויזואלית הרבה יותר גדול משהיה, האם העלייה היא בשריר נקי או בדברים אחרים זה פחות האישיו :) (מבחינת התפיסה של האדם הפשוט שמסתכל במראה אחרי חודשיים אימונים)

מה שלדעתי הוא מתכוון, זה שעולים במסה בתחילת הדרך נשארים נקי, כלומר לפחות אני כאקטומורף נשאר על 11% אחוז שומן יציב גם כשעיליתי 8 קילו ראשונים. לאחר מכן התחלתי להעלות אחוזי שומן בצורה יותר מאסיבית כי זה הטבע של מסה - אתה לא באמת יכול לעלות נקי אין כזה דבר (גם אם יש זה נקי יחסי זה לא נקי)

מחזק ומגבה. זה נכון מאוד- בהתחלה, בד''כ אצל אקטומורפים, עולים מספר קילוגרמים מבלי לטפס בשומן ולאחר מכן מתחילה עליה חדה, כצפוי מכל מאסה. אבל הבחור טוען שהוא עלה 13 קילו על 10אחוז שומן.. (?!) 12-13 אחוז אפשר להבין עליה של כמה קילוגרמים מבלי לטפס בא.ש. אבל ב-10 אחוז הגוף נוטה לעלות מהר מאוד מהסיבה הפשוט שהוא זקוק לשומנים האלה ומנגנון הרעב מתפתח יחסית מהר. כמו שאמרת, נקי זה יחסי, זה לא באמת נקי.

AchiliZ
28-06-13, 19:19

הולי צודק זה מה שהיתכוונתי וכול העיניין עם הגידים וכול זה לא באמת מעניין(למרות שאתה צודק) הכוונה הייתה לאיך שהאדם ניראה.
והומי אם תיהיה מחובר למציאות תיראה שלא על זה הויכוח בכלל אלא על זה שנדבמור אמר שבשנה השלישית אדם יעלה בממוצע 1 קילו שריר בשנה לצורך העיניין,או שלא ניתן לעלות יותר מ5 קילו בשנה שריר

nadavmoore
28-06-13, 20:21
אני עדיין טוען שלא ניתן לעלות יותר מ5 קילו שריר בשנה. כמו שאמרו לך אתה עולה במסה רזה גידים,העצמות מתחזקות(חוק וולף) אבל לא נטו 5 קילו שריר.

Homie
30-06-13, 01:29
אם אני אתחבר למציאות? אתה חי באיזה סרט, לך תכופף ותפשוט היד ממש מהר אולי זה ירגיע אותך.

AchiliZ
30-06-13, 13:14
לך תכופף ותפשוט היד ממש מהר אולי זה ירגיע אותך.

http://cdn2.dualshockers.com/wp-content/uploads/2013/04/Obama-Deal-With-It.jpg