PDA

צפה בגרסא המלאה : מתי לשתות אבקת חלבונים?

avi_shahar1989
30-06-13, 19:02
שלום לפורום ישראלבודי אני משתמש חדש פה וגם מתאמן מתחיל(כשבועיים).
עכשיו שאלתי ככה אני בן 24, שוקל 78, גובה 1.81.
קניתי את האבקת חלבונים של Nature's Best PERFECT 3000 באריזה החדשה שלהם בטעם תות דווקא נחמד התות.
אוקי אז לשאלתי אני יודע שביום האימון עד חצי שעה אחרי האימון לקחת את האבקה, אבל השאלה אם ביום שלמחרת גם לקחת? (כי כמה אנשים אמרו לי כולל תזונאית במשפחה שלי שיותר מידי לא טוב לכליות.)
אז בכללי בלי לחפור יותר מידי, רציתי לדעת מתי לקחת מהאבקת חלבונים?

יועץ לתוספי תזונה
30-06-13, 19:39
קודם כל הפרפקט 3000 הוא גיינר(אבקה לעלייה במסה) ולא אבקת חלבון!.
הפרפקא 3000 הוא מוצר מצויין לאלו הרוצים לעלות במסה.
את המוצר מומלץ לצרוך על בסיס יומי,מכיוון שגם ביום ללא אימון חשוב לשמור על תזונה נכונה,לא פחות מיום שבו מתאמנים.

בעיות בכליות הם דבר שקורה בעת תזונה לא נכונה,לא רק בגלל שימוש בתוספי תזונה אלא בכלל מתזונה שלא מותאמת נכון לאותו אדם,לכן חשוב מאוד להבין מה אתה לוקח ואוכל ובאיזה כמויות.
לכן אני ממליץ על קריאת מאמרים,באתר הבית שלנו WWW.ISRAELBODY.ORG יש מלא מאמרים שיכולים לעזור לך.

או עזרה מקצועית,ישראלבודי מספקת פגישות ייעוץ עם מיטב היועצים בתחום פיתוח הגוף,תזונה,אימונים,חיטוב והרזיה,עלייה במסת השריר וכח.
למידע נוסף על פגישות הייעוץ שלנו-
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=311&CategoryID=167&Page=1

avi_shahar1989
30-06-13, 20:10
תראה הינה התמונות רשום שזה אבקת חלבון
אז בעיקרון אני אמור לקחת גם בבוקר שלאחר האימון ובבוקר שלפני האימון?
בלי שום קשר לחצי שעה אחרי האימון.
טוב לא משנה לצערי אני לא יכול להעלות את התמונות אבל רשום על המדבקה של האריזה אבקת חלבון perfect whey protein nature best זה האבקה טעיתי עם ה3000

avi_shahar1989
30-06-13, 20:13
ואני לא כזה חדש חדש היתאמנתי בעבר אבל אחרי 3 שנים של צבא ועוד שנתיים של הזנחה הספיקו לי בגלל זה חזרתי להתאמן רק רציתי לברר על האבקת חלבון כמה פעמים צריך לשתות.

יועץ לתוספי תזונה
01-07-13, 11:21
כן זו אבקת החלבון של חברת נייצ'רס בסט.
הפרפקט 3000 הוא הגיינר(אבקה לעלייה במסה) של חברת נייצ'רס בסט.

את המוצר מומלץ לצרוך מיד עם תום האימון ובבוקר,שם יש חשיבות רבה לחלבון בעל ספיגה מהירה על מנת לצפות על שעות רבות ללא אכילה לדוגמא אחרי מצב של צום(שינה) ואחרי אימון בו השריר זקוק נואשות לחלבון במהירות האפשרית.

כמו כן תקפיד על צריכה של חלבון ואבות המזון האחרים ממזון.

avi_shahar1989
01-07-13, 12:12
אחלה תודה רבה לך! :) israel body אחלה של אתר וגם אני מתרשם מהפורום והמידע שיש פה.