PDA

צפה בגרסא המלאה : כאב באזור היד האחורית למעטה מעל המרפק

VADIM_FT
02-07-13, 14:51
לפני כמה ימים כאב לי באותו מקום ולכן הפסקתי את האימונים לכמה ימים ...
והיום חזרתי למכון וכשה עשיתי לחיצה צרפתית ועוד תריל ליד האחורית כאב לי בעזור הזה של- מעל המרפק איפה שהיד האחורית ...

אני יודע שעדיף ללכת ולשאול מומחה... אבל מזה יכול להיות אימון יתר ? או סתם דלקת ?
וכמה זמן לנוח ?

Holy_Templar
02-07-13, 15:44
לפני כמה ימים כאב לי באותו מקום ולכן הפסקתי את האימונים לכמה ימים ...
והיום חזרתי למכון וכשה עשיתי לחיצה צרפתית ועוד תריל ליד האחורית כאב לי בעזור הזה של- מעל המרפק איפה שהיד האחורית ...

אני יודע שעדיף ללכת ולשאול מומחה... אבל מזה יכול להיות אימון יתר ? או סתם דלקת ?
וכמה זמן לנוח ?

זכור לי כשעבדתי משקלים גבוהים, והייתי עובד חזק על היד האחורית היה מתחיל הכאב שאתה מדבר עליו - חשוב שתלך לבדוק את זה. ייתכן וזו התפתחות של דלקת ואז לא כדאי לך להמתין גם אם הכאב יעלם ויחזור שוב ויעלם אתה מחמיר את מצב הדלקת.

כמו כן מציע לך לעבור משקל מעט נמוך יותר ולשפר טכניקה, בדרך כלל שהטכניקה נקייה בתרגילים כאלו לא מופיעות דלקות, למעט בכתפיים שזה שריר שרגיש למשקלים.

בהצלחה

VADIM_FT
02-07-13, 15:50
זכור לי כשעבדתי משקלים גבוהים, והייתי עובד חזק על היד האחורית היה מתחיל הכאב שאתה מדבר עליו - חשוב שתלך לבדוק את זה. ייתכן וזו התפתחות של דלקת ואז לא כדאי לך להמתין גם אם הכאב יעלם ויחזור שוב ויעלם אתה מחמיר את מצב הדלקת.

כמו כן מציע לך לעבור משקל מעט נמוך יותר ולשפר טכניקה, בדרך כלל שהטכניקה נקייה בתרגילים כאלו לא מופיעות דלקות, למעט בכתפיים שזה שריר שרגיש למשקלים.

בהצלחה

שמע אני מבין מה שאתה אומר אבל אני לא בטוח עד כמה זה חמור ועכשיו לרוץ לבית חולים לבדוק את זה ?

כשה זה קרה לך? מה אתה עשית ? כמה זמן נתת מנוחה ?

Holy_Templar
02-07-13, 18:35
שמע אני מבין מה שאתה אומר אבל אני לא בטוח עד כמה זה חמור ועכשיו לרוץ לבית חולים לבדוק את זה ?

כשה זה קרה לך? מה אתה עשית ? כמה זמן נתת מנוחה ?

א. לא רצתי לבית חולים, קבעתי תור לאורטופד והלכתי לבדוק את זה.. כי אני לא משחק בדברים האלה פציעה תוביל להשבתה ארוכה חבל לך על האף :) אתה רוצה לחסוך זמן של הליכה לרופא בסוף אתה תשב חודש בבית עם דלקת

ב. נתתי לעצמי 5-7 ימים שהכאב יעבור לחלוטין לאחר מכן הלכתי להתאמן שוב, מצאתי את עצמי עם דלקת מהגב ועד למרפק.

ממליץ לך ללכת לבדוק את זה לכל מקרה אצל רופא.

adlena
05-07-13, 12:19
תודה על שיתוף, פוסט אינפורמטיבי

jonathan
05-07-13, 12:40
נשמע כמו דלקת בגיד ,הרבה מתאמנים מתלוננים על כאבים בעקבות לחיצה צרפתית,אחת הסיבות היא שהמפרק עדין לעומס משקל אצל מתאמנים מתחילים, גם אם השריר מצליח לסיים את הסט.
אני לא חושב שכרגע יש סיבה ללכת לאורתופד מאחר ואם רק התחילה הדלקת אפשר לטפל בה גם בלי nsaids(אלא אם כן הכאבים חמורים)
תנסה לנוח שבועיים מנוחה מוחלטת עם המפרק ותחזור בהדרגה.

gorneo1
06-07-13, 11:46
מכיר את מה שאתה אומר וחוויתי את זה.
ג'ונתן נתן פה דוגמא מעולה לנושא...
ישנם תרגילים ספציפית שמגרים דלקת יותר מאחרים, ובעיקר הטכניקה היא מה שקובע, תנועה לא נכונה מובילה לפציעות ודלקות...
במקומך [והייתי במקומך וזה מה שעשיתי] גם החלפתי תרגילים [לא עשיתי לחיצה צרפתית כבר שנה +-] וגם הורדתי מעט משקלי עבודה והתחלתי להתמקד עד מאוד בטכניקה מושלמת ואיטית...

לי אישית זה עבד ועובד מעולה...

בהצלחה.
:)