PDA

צפה בגרסא המלאה : כידוע היום ערב יום השואה

טל יואב
15-04-07, 15:58
חברים ישראל בודי מוריד היום את הדגל שלו לחצי התורן לזכר כל הששת מיליון יהודים אשר נספו בשואה . יהי זכרם ברוך , תיהיה נשמתם צרורה בצרור החיים .

רק להיום תורידו מעט פרופיל בבקשה ובלי שטויות מיותרות . תנסו להימנע מלראות סרט מצחיק ב-DVD ולא יזיק לכולנו לראות סרט תעודה בנושא למען זכרם .

....."להיות עם חופשי בארצנו , ארץ ציון ירושלים ....."
:sad: :cry_1:

Daniel-Barak
15-04-07, 16:01
אשכול מבורך, יואב
יהי זכרם ברוך

SiX PACK
15-04-07, 16:02
אל תדאג אנחנו איתך יואב, נכבד את היום הזה.

Mazoz3
15-04-07, 16:04
יהיה זיכרם ברוך.

m0she
15-04-07, 16:04
יהי זכרם ברוך

HHHEELLBBOOYY
15-04-07, 16:05
כן אני משתתף היום בטקס.. אני זז לאימון קצר עוד מעט חוזר מתארגן והולך לטקס, תלכו לטקסים כולם

slim shady
15-04-07, 16:07
לא פחות עצוב מה שקורה לניצולי השואה במדינת ישראל... אם אני לא טועה יזכירו את זה היום בערב בטלויזיה...

Leo
15-04-07, 16:07
יהי זכרם ברוך.

לעולם לא שוב.

לא פחות עצוב מה שקורה לניצולי השואה במדינת ישראל... אם אני לא טועה יזכירו את זה היום בערב בטלויזיה...
זה פשוט מזויע שאנשים שהיו אחראים על כספי השילומים העלימו אותם לעצמם , לפי מה שידוע לי הירשזון וטומי לפיד אחראיים לזה בין היתר.

Danielllo
15-04-07, 16:08
ת.נ.צ.ב.ה :(

arbel2
15-04-07, 16:31
להיות עם חופשי ,בארצנו,ארץ ציון ירושלים

יהי זכרם ברוך.

Nareznoy
15-04-07, 16:34
רוב ניצולי השואה פחדנים...

אכן יום חשוב, אבל רוב האנשים שמכבדים את היום הזה דומים באופי שלהם לנאצים

Danielllo
15-04-07, 16:41
מה פחדנים אתה יודע איזה טראומה הם עברו?? מה אתה מבלבל במוח??

Naor Pinto
15-04-07, 16:43

חח פחדנים אני רוצה לראות אותך יום אחד עובבר שואה היתה בוכה כמו ילד קטן

Nareznoy
15-04-07, 16:48
מי שהראה קצת אומץ לא נשאר חי
כל מי שברח או התחבא שרד, כל מי שניסה להתנגד מת

SiX PACK
15-04-07, 16:51
מי שהראה קצת אומץ לא נשאר חי
כל מי שברח או התחבא שרד, כל מי שניסה להתנגד מת

עזוב אל תכנס לזה, באמת שאין טעם..

zidan
15-04-07, 16:52
נערך*

Leo
15-04-07, 16:55
ואללה ומה עם מרד וורשה וכל זה?
והפרטיזנים היהודים
את האמת כל היהודים באירופה היו דיי כבשים באותה תקופה וגם עכשיו , אבל בעצם כל אירופה כזאת בלי קשר ליהודים.

נ.ב
גם ה"ניצולים" לא כולם פחדנים... תאמין לי בשביל לברוח צריך הרבה אומץ כי גם אף אחד לא ידע מה היעד הסופי במיוחד בהתחלה

אתה כתבת פה את הדבר הכי מגעיל שאפשר לומר בנושא הזה.

Nareznoy
15-04-07, 16:59
אה אתה בטח היית לוקח מקל ורץ להרוג את כל הנאצים?

מה שלא הולך בכוח הולך במוח..

אתה צודק, זה מה שכנראה היה הכי חכם לעשות, אבל אם הם לא היו פוחדים אלה עושים משהו יכול להיות שזה לא היה נגמר ב6 מיליון

ד"א אלון אתה מכיר את יואב שטרן?

לאו אתה חושב שכולם השתתפו במרד בוורשה? המורדים היו בערך שליש מהאנשים שהיו בגטו.. אם כולם היו מורדים אולי זה היה מצליח הרבה יותר

נדב
15-04-07, 17:01
http://www.youtube.com/watch?v=edEhpjuqQek

zidan
15-04-07, 17:02
ועוד משהו אחי..רוב מי שניצל זה נערים/נערות שהסתתרו,ותינוקות שהחביאו אותם וכל זה,איך הם בדיוק היו יכולים להילחם ולא להיות "פחדנים" כמו שאתה קורא להם.

SiX PACK
15-04-07, 17:04
ד"א אתה מכיר את יואב שטרן?

חבר שלי טוב ומתאמן איתי למה..?

נ.ב אל תשתמש בשמי האמיתי בפורום, תודה..

Nareznoy
15-04-07, 17:04
ועוד משהו אחי..רוב מי שניצל זה נערים/נערות שהסתתרו,ותינוקות שהחביאו אותם וכל זה,איך הם בדיוק היו יכולים להילחם ולא להיות "פחדנים" כמו שאתה קורא להם.

אני לא מדבר על הילדים והתינוקות, אני מדבר על זה שכל ניצול שואה יגיד לך שההורים שלו והוא התחבאו באיזה בור כמה שנים..

Nareznoy
15-04-07, 17:06
סתם הוא חבר טוב של אחד מהשיכבה שלי סתיו גולשטיין...
יואב הוא גם אחד הסוסים!!

zidan
15-04-07, 17:07
נערך*

SiX PACK
15-04-07, 17:10
סתם הוא חבר טוב של אחד מהשיכבה שלי סתיו גולשטיין...
יואב הוא גם אחד הסוסים!!

כן, נראה לי הוא אפילו עקף אותי בגודל, אבל אני יותר חטוב ממנו בינתיים..

Nareznoy
15-04-07, 17:13
שמע לא שופטים אנשים במצבים כאלה,אני מתפלא בכלל שאתה מדבר על זה..
בשביל להינצל הייתי מתחבא בתחת של גרמני אחי

בטח שלא שופטים אותם אבל הם גם לא גיבורים כמו שחלק חושבים..
אם למשל היו אומרים לך שאתה חייב לרצוח 50 אנשים כדי להינצל ממוות והיית עושה את זה, מה היו חושבים עליך? שאתה גיבור ששרדת ואתה חי? או שאתה אחד שאכפת לך רק מעצמך וכל השאר שייזדינו?

Exhibit
15-04-07, 17:13
אשכול מבורך!
יהי זכרם ברוך.

SiX PACK
15-04-07, 17:16
http://www.youtube.com/watch?v=edEhpjuqQek

סרט חזק ביותר... מעלה הרבה רגשות צריך למצוא זמן טוב לשבת עליו..

הכי טוב להתבודד בחושך וממש להכנס לזה כדי להזכר קצת במה שהיה, אפילו שזה כואב...

בני זונות הנאצים האלה...

Nareznoy
15-04-07, 17:20
סרט חזק ביותר... מעלה הרבה רגשות צריך למצוא זמן טוב לשבת עליו..

הכי טוב להתבודד בחושך וממש להכנס לזה כדי להזכר קצת במה שהיה, אפילו שזה כואב...

בני זונות הנאצים האלה...

כן הם בני זונות, אבל חבל שאנחנו כל כך דומים להם..
אם הייתה לנו אפשרות אז כל מה שהם עשו לנו היינו עושים לערבים (איזה יופי שחלק עושים את זה כבר עכשיו מחסלים ערבים לכיף :) )
מה לעשות ככה זה בני אדם הטבע שלהם זה להרוג

Yoggie
15-04-07, 17:20
Nareznoy (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=1740) , אני חושב שהתגובות שלך מתאימות לילד קטן שעדיין לא התבגר. התביישתי לקרוא את מה שרשמת. אני חושב שחסרים לך כמה שיעורים בהיסטוריה וטקט.

Mad_dog
15-04-07, 17:21

פחדים....כה בטח סבא שלי ז"ל היה שותף במרד

Nareznoy
15-04-07, 17:26
פחדים....כה בטח סבא שלי ז"ל היה שותף במרד

בגלל זה כתבתי רוב..

Yoshi-Moto
15-04-07, 17:28
Nareznoy אני לא מבין איך אתה מדבר ככה...בכלל לא במקום...

יהי זכרם ברוך.

Nareznoy
15-04-07, 17:29
Nareznoy אני לא מבין איך אתה מדבר ככה...בכלל לא במקום...

יהי זכרם ברוך.

מדבר איך? לא אמרתי שום דבר נגד ניצולי השואה..

zidan
15-04-07, 17:30
נערך*

Nareznoy
15-04-07, 17:32
כמה שטויות אתה מדבר אחי,איפה אתה חיי?
ברגע שתהיה לערבי הזדמנות הוא יתקע לך סכין בגב,ולכן אנחנו נלחמים בהם,אם הם היו יושבים בשקט אז גם ישראל אתה יושבת בשקט,לעומת הנאצים שעשו זאת בלי סיבה מוצדקת(למרות שאין שום סיבה שתצדיק את זה).
ובקשר לסכסוך עם הערבים,"הקם להורגך השקם להורגו"

:):):):) ואתה חושב שהנאצים לא חשבו שהיהודים רוצים לחסל את כולם ולשלוט בעולם?

zidan
15-04-07, 17:36
נערך*

amir harduf
15-04-07, 17:41
כל הכבוד יואב..

אחלה בנאדם אתה

יהיה זכרם ברוך

Nareznoy
15-04-07, 17:44
מי המורה להיסטוריה שלך אחי?
וגם אם מה שאתה אומר הוא נכון,הנאצים חשבו שהיהודים רוצים לחסל אותם,אנחנו בטוחים שהערבים רוצים לחסל אותנו..(כל מי שיש לו טיפה שכל בטוח בזה.)

אני סיימתי אחי,כמו שיוגי אמר אתה עוד צעיר..

הנאצים שונאים אותנו, אנחנו שונאים ערבים, הצרפתים שונאים בריטים, בריטים שונאים אמריקאים
כל אחד חושב שהוא הכי טוב והוא צודק והאחר רע... אז הכל תלוי איך נולדת,
תאמין לי שאם היית נולד להורים נאציים אז לא היית אוהב יהודים ושונא את העם שלך, תחשוב על זה..

zidan
15-04-07, 17:49
נערך*

SiX PACK
15-04-07, 17:51
תבין! אנחנו לא שונאים תערבים סתם,הם נלחמים בנו כל יום,מחפשים הזדמנויות לעשות לנו רע כל הזמן,מתעלקים,מציקים,נדחפים,עושים פיגועים וכו' וכו' (כמובן שלא כל הערבים)
אם הם היו חיים בשקט באיזור שלהם,אז יכול להיות שהיינו שכנים טובים.
קיצר הם נותנים לנו כל יום סיבות לשנוא אותם!.

זה פוסט לזכר יום השואה, בבקשה ממכם, תכבדו.. יש פוסט על זה כרגע בדיבורים כללי...

Mad_dog
15-04-07, 17:53
הנאצים שונאים אותנו, אנחנו שונאים ערבים, הצרפתים שונאים בריטים, בריטים שונאים אמריקאים
כל אחד חושב שהוא הכי טוב והוא צודק והאחר רע... אז הכל תלוי איך נולדת,
תאמין לי שאם היית נולד להורים נאציים אז לא היית אוהב יהודים ושונא את העם שלך, תחשוב על זה..

יש הבדל גדול היהודים לא הלכו והתפצצו או הרגו גרמנים אז כן אנחנו שונים לגמרי מהנאצים הצרפתים שונאים בריטים אבל אף צרפתי לא הולך והורג בריטי סתם ככה או להפך וגם אף אמריקאי לא הולך להרוג בריטים

zidan
15-04-07, 17:54
זה פוסט לזכר יום השואה, בבקשה ממכם, תכבדו.. יש פוסט על זה כרגע בדיבורים כללי...

צדוק אחי,ערכתי תהודעות.

Nareznoy
15-04-07, 17:56
תבין! אנחנו לא שונאים תערבים סתם,הם נלחמים בנו כל יום,מחפשים הזדמנויות לעשות לנו רע כל הזמן,מתעלקים,מציקים,נדחפים,עושים פיגועים וכו' וכו' (כמובן שלא כל הערבים)
אם הם היו חיים בשקט באיזור שלהם,אז יכול להיות שהיינו שכנים טובים.
קיצר הם נותנים לנו כל יום סיבות לשנוא אותם!.

נעצור את זה פה,זה סתם הורס תפוסט,תפתח פוסט חדש בנושא אם אתה רוצה.

טוב הודעה אחרונה שלי בנושא..
לא נראה שאתה מבין כי אתה לא מסתכל על זה בצורה אובייקטיבית, אתה חושב שהנאצים רצו לחסל אותנו סתם? ואל תחשוב על זה מהצד שלך אלה מהצד שלהם שנראה לך לא צודק...
ד"א אל תחשוב שאני מגן עליהם או משהו צריך לחסל את כולם, בכלל אני בעד דיקטטורה בארץ.

:):):):) וזה מצחיק שהורידו לי איזה 5 מוניטין בגלל זה :1eye:

SiX PACK
15-04-07, 17:58
טוב הודעה אחרונה שלי בנושא..
לא נראה שאתה מבין כי אתה לא מסתכל על זה בצורה אובייקטיבית, אתה חושב שהנאצים רצו לחסל אותנו סתם? ואל תחשוב על זה מהצד שלך אלה מהצד שלהם שנראה לך לא צודק...
ד"א אל תחשוב שאני מגן עליהם או משהו צריך לחסל את כולם, בכלל אני בעד דיקטטורה בארץ.

:):):):) וזה מצחיק שהורידו לי איזה 5 מוניטין בגלל זה :1eye:

תכנס ללוח הבקרה, מה כתבו לך שם..?

Nareznoy
15-04-07, 18:02
תכנס ללוח הבקרה, מה כתבו לך שם..?

חחחחח איזה אחד כתב: "אתה מוקיון"
ועוד כמה בלי טקסט..

SiX PACK
15-04-07, 18:06
חחחחח איזה אחד כתב: "אתה מוקיון"
ועוד כמה בלי טקסט..

אני בזמן האחרון קיבלתי כל כך הרבה מוניטין שלילי.. היה לי איזה 25 נקודות עכשיו יש לי 6...

סהר!
15-04-07, 18:22
אשרייך יואב כל הכבוד לך!
באמת אשכול מבורך.
יהי זכרם ברוך
לא נשכח ולא נסלח!

Night_Wolf
15-04-07, 18:26
בטח שלא שופטים אותם אבל הם גם לא גיבורים כמו שחלק חושבים..
אם למשל היו אומרים לך שאתה חייב לרצוח 50 אנשים כדי להינצל ממוות והיית עושה את זה, מה היו חושבים עליך? שאתה גיבור ששרדת ואתה חי? או שאתה אחד שאכפת לך רק מעצמך וכל השאר שייזדינו?
אתה מדבר בטח על היודנרט (או איך שלא אומרים את זה) היהודים ששיתפו פעולה אם הנאצים כדי להעריך את הזמן של ה"דין" שלהם אתה יכול להיות בטוח שרובם בכלל לא יכולים להיכנס לארץ או שהם מתו ממיזמן או שהם באיזה בת כלא יושבים תשנה שנתיים האחרונות שנשארו להם לחיות..

בהתחלה חשבתי שניסרטתה לגמריי שקראתה לניצולי שואה פחדנים סבא שלי ניצול שואה והוא ואחותו היחידים שנשארו בגלל שאיזה "חבר" של ההורים שלהם הלשינו עליהם לגרמנים בזה אני מסכים איתך
ושתידע לך שלא כל היהודים ששרדו את השואה פחדנים היו כאלה שנלחמו והיתחבאו והחזיקו מעמד וצריך לכבד ולהעריך אותם

nati10
15-04-07, 18:29
כן יום השואה צריך לכבד אבל שחכתי מזה והמכון סגור ולא הספקתי להתאמן היום איזה ביעוס.

Nareznoy
15-04-07, 18:30
אתה מדבר בטח על היודנרט (או איך שלא אומרים את זה) היהודים ששיתפו פעולה אם הנאצים כדי להעריך את הזמן של ה"דין" שלהם אתה יכול להיות בטוח שרובם בכלל לא יכולים להיכנס לארץ או שהם מתו ממיזמן או שהם באיזה בת כלא יושבים תשנה שנתיים האחרונות שנשארו להם לחיות..

בהתחלה חשבתי שניסרטתה לגמריי שקראתה לניצולי שואה פחדנים סבא שלי ניצול שואה והוא ואחותו היחידים שנשארו בגלל שאיזה "חבר" של ההורים שלהם הלשינו עליהם לגרמנים בזה אני מסכים איתך
ושתידע לך שלא כל היהודים ששרדו את השואה פחדנים היו כאלה שנלחמו והיתחבאו והחזיקו מעמד וצריך לכבד ולהעריך אותם

אתה צודק... מכיר את המשפט: "הגיבורים האמיתיים מתים בקרב", ותאמין לי שיש הרבה אנשים בארץ ששיתפו פעולה עם הנאצים וניצלו ע"י זה

ran_z
15-04-07, 18:42
יהי זיכרם ברוך, אני תמיד רואה קצת סרטים, בישביל להיזכר ולעולם לא לשכוח, מאוד קשה לראות האמת, לא קל.

Bullet
15-04-07, 18:47
יהי זכרם ברוך. לפחות הפעם הספקתי להתאמן שלא כמו יום השואה שעבר.

Daniel-Barak
15-04-07, 18:50
יש היום בערוץ 10 בשעה 10 את הסרט "רשימת שינדלר", לטעמי ה-סרט על השואה (יש עוד המון רבים וטובים)

מאוד כדאי לראות

מתן18
15-04-07, 19:14
תהיה נשמתם צרורה בצרור החיים..

SuzukiR
15-04-07, 19:29
NEVER AGEIN
יהי נשמתם צרורה בצרור החיים לעולמי עד

Nareznoy
אתה ילד קטן שעוד לא היתבגרתה כמו שיוגי המנהל אמר לך תילמד קצת היסטוריה

Nareznoy
15-04-07, 19:33
NEVER AGEIN
יהי נשמתם צרורה בצרור החיים לעולמי עד

Nareznoy
אתה ילד קטן שעוד לא היתבגרתה כמו שיוגי המנהל אמר לך תילמד קצת היסטוריה

בן כמה אתה? :)

SuzukiR
15-04-07, 19:36
בן כמה אתה? :)

לא מבין מה אתה מחייך?

בוגר בנפש לא בגיל

ואתה לא בוגר ביכלל וראיתי את זה לפי התגובות שנתתה לי בפוסוט של מלחמת העולם ה3 התגובות הילדתיות וכן זה ממשיך

Nareznoy
15-04-07, 19:40
לא מבין מה אתה מחייך?

בוגר בנפש לא בגיל

ואתה לא בוגר ביכלל וראיתי את זה לפי התגובות שנתתה לי בפוסוט של מלחמת העולם ה3 התגובות הילדתיות וכן זה ממשיך

למה זה ילדותי אם זה מה שאני חושב?

SiX PACK
15-04-07, 19:43
למה זה ילדותי אם זה מה שאני חושב?

אתה יכול לחושב משהו גם אם הוא ילדותי זה לא סוטר אחד את השני..

אני מסכים עם חלק מהדברים שאתה אומר ולא מסכים עם סוזוקי...

*לא בקשר לשואה* בקשר מה שאמרת על הדתיים..

keen12
15-04-07, 19:48
יהיה זכרם ברוך..
Nareznoy
אתה חתיכת אידיוט.....
באיזה זכות בכלל, אתה שופט אנשים שבחיים אבל בחיים לא היית במרחק עשרות אלפי שנות אור מהמצב שלהם..
ברגע שדבר כזה קורה, האינסטינקט הכי בסיסי של האדם נכנס לפעולה - אינסטינקט ההישרדות.
אדם יעשה הכל כדי לשרוד..
ואם זה אומר להתחבא, אז הוא יתחבא, ואם זה אומר להלשין על מישהו בשביל לשרוד.. אז הוא ילשין, אין לך שום זכות ללעוג ליהודים שהתחבאו, אני רוצה לראות מה אתה היית עושה, אם מישהו היה יורה באבא שלך בראש מול העיניים שלך, ואז באמא שלך, ובכל שאר המשפחה.. כשאתה בתוך מחבוא, ילד בן 8 בסה"כ..
מה היית עושה? יוצא ומרביץ לנאצי?
I DOUBT THAT..
אתה גם שופט אנשים שהיו ביודנראט, ולא שאני מסכים עם מה שהם עשו, פשוט לא ניתן לשפוט אותם לדעתי..
אז תפסיק להתנהג כמו איזה גיבור כי אני בטוח שאם אני יקח רובה, ויגיד לך לבחור או שאני ירה בך, או במישהו שאתה לא מכיר, אני זין אם אתה תגיד לי לירות בך.
אתה חי בסרטים וכדאי שתתעורר מהמציאות המעוותת שלך, במיוחד זעזע אותי המשפט:"מי שמכבד את היום הזה, דומה באופי שלו לנאצי"
לאנשים כמוך לא מגיעה הזכות לחיות בארץ ישראל, לך תירקב במקום אחר אם זה מה שאתה חושב.

m0she
15-04-07, 19:54
אף דיון פה לא יכול להשאר הולם ונטול ויכוחים? כל כך קשה להגיד "יהי זכרם ברוך" ולא להכנס לעמותים האלה?

^סהר^אבוטבול^
15-04-07, 20:08
אני שומע דיכאון זה בסדר

Leo
15-04-07, 20:29
מה שכן לדעתי השואה זה כלום לעומת מה שקרה ברוסיה\סין בתקופה ההיא....... מבחינת מספרים וגם שיטתיות. אני מעריך את זה במאה מיליון שהדת האתאיסטית הקומוניסטית חיסלה דרך רעב מחנות עבודה וקווטת טרור יומית להצגת כוח המשטר.

אם כי אנחנו חיים בערך בסוף העידן הדמוקרטי\ליברלי.
הדמוקרטייה יפה אך קשה לשמר אותה , והיא תקרוס לכיוון כלשהוא
בין עם זה איסלאם , התחממות גלובאלית וקריסת האקלים , אוברליברליזם , אנארכיה ו, משבר אנרגייה וכו' ואז ימותו מיליארדים והמיליונים שישרדו יחיו בתת תנאים.

תתפללו שזה לא יקרה בתקופת החיים שלנו... (סיקספק ונוי אתם מוזמנים לקוות וזהו , אף אחד לא כופה עליכם כלום)

טוב רק רציתי לומר משהו כדי להוציא אנשים מקור הרוח , השואה קרתה לעם שלנו וחובתינו לזכור אותה ולא לשכוח!

Nareznoy
15-04-07, 20:40
יהיה זכרם ברוך..
Nareznoy
אתה חתיכת אידיוט.....
באיזה זכות בכלל, אתה שופט אנשים שבחיים אבל בחיים לא היית במרחק עשרות אלפי שנות אור מהמצב שלהם..
ברגע שדבר כזה קורה, האינסטינקט הכי בסיסי של האדם נכנס לפעולה - אינסטינקט ההישרדות.
אדם יעשה הכל כדי לשרוד..
ואם זה אומר להתחבא, אז הוא יתחבא, ואם זה אומר להלשין על מישהו בשביל לשרוד.. אז הוא ילשין, אין לך שום זכות ללעוג ליהודים שהתחבאו, אני רוצה לראות מה אתה היית עושה, אם מישהו היה יורה באבא שלך בראש מול העיניים שלך, ואז באמא שלך, ובכל שאר המשפחה.. כשאתה בתוך מחבוא, ילד בן 8 בסה"כ..
מה היית עושה? יוצא ומרביץ לנאצי?
I DOUBT THAT..
אתה גם שופט אנשים שהיו ביודנראט, ולא שאני מסכים עם מה שהם עשו, פשוט לא ניתן לשפוט אותם לדעתי..
אז תפסיק להתנהג כמו איזה גיבור כי אני בטוח שאם אני יקח רובה, ויגיד לך לבחור או שאני ירה בך, או במישהו שאתה לא מכיר, אני זין אם אתה תגיד לי לירות בך.
אתה חי בסרטים וכדאי שתתעורר מהמציאות המעוותת שלך, במיוחד זעזע אותי המשפט:"מי שמכבד את היום הזה, דומה באופי שלו לנאצי"
לאנשים כמוך לא מגיעה הזכות לחיות בארץ ישראל, לך תירקב במקום אחר אם זה מה שאתה חושב.

אוקיי אז ככה אם היו אומרים לי להרוג 1000 אנשים ואני יינצל, אני יהרוג אותם כי אני דואג לעצמי קודם כל... אם היה אפשר להרוג בן אדם ולקבל 10 שקל ולא להכנס לכלא אז גם הייתי עושה את זה אם אני יהיה ראש ממשלה אני ינסה להנהיג פה דיקטטורה, ולהתחיל לכבוש שטחים בדיוק כמו שנפוליאון עשה, אנשים כמו נפולאיון, אלכסנדר הגדול והיטלר הם אנשים רמה אחת מעל כולם ברמת החשיבה שלהם והלוואי ויהיו עוד כאלה, ואני לא יודע מה הייתי עושה אם הייתי בשואה וגם לא אכפת לי כי אני לא שם ולא אהיה שם (כן אין לי מצפון מה לעשות...) אז בעיה שלהם ושיפסיקו להתבכיין ועשות את הטקסים חסרי המשמעות האלה, (לי זה לא מפריע בכלל, אני הולך לשחק סנוקר עם חברים שלי מחר), והשקפת העולם שלי היא אובייקטיבית ולא קשורה לשום דת, אני מאמין אך ורק בעצמי ואני לא מבין אותכם בכלל, זהו זה מה שהיה לי להגיד

לאו אתה צודק השואה זה כלום, צריך לזכור את זה כהיסטוריה אבל לא להתייחס לזה בכזה עניין גדול..

zidan
15-04-07, 20:45
לאו אתה צודק השואה זה כלום, צריך לזכור את זה כהיסטוריה אבל לא להתייחס לזה בכזה עניין גדול..

שמע אחי עם כל הכבוד לחופש הביטוי ומדינה דמוקרטית,ניסחפת יותר מדי יש נושאים שפשוט עדיף לשתוק!

Nareznoy
15-04-07, 20:46
שמע אחי עם כל הכבוד לחופש הביטוי ומדינה דמוקרטית,ניסחפת יותר מדי יש נושאים שפשוט עדיף לשתוק!

אם לערבים מותר לדבר ולשמאלנים אז גם לי :D

Leo
15-04-07, 20:48
היטלר לא היה בידיוק אדם גאון , כל ברנש מהרחוב יכול היה להשיג כיבושים צבאיים כאלה
סך הכל דמוגוג שעלה לשלטון בטוח ע"י חיסול אויבים וכל הכיבושים שלו = גנרלים

ברגע שהוא תפס פיקוד על הצבא הגרמני הוא חטף בתחת.
אני מניח שלא קראת הרבה חומר בנושא ולא ראית ערוץ ההיסטוריה :\

נ.ב
נזרנוי , השואה זה לא כלום זה דבר חמור וקשה , אתה כמו החרדים האולטרה אורתודוקסים שאתה שונא בזה שאתה אומר את זה. (ואפילו חרדים אורתודוקסים עומדים דום בצפירה וזוכרים את השואה)
רק שהיו דברים יותר גדולים מהשואה , יחסית לגודל העם קטנים יותר ופחות "מרושעים" אבל גדולים יותר.

כמו שמן ששוקל 300 קילו שועשה סקווט עם 100 :\
לעומת שחיף שמרים פי 5 ממשקל גופו

SiX PACK
15-04-07, 20:50
אוקיי אז ככה אם היו אומרים לי להרוג 1000 אנשים ואני יינצל, אני יהרוג אותם כי אני דואג לעצמי קודם כל... אם היה אפשר להרוג בן אדם ולקבל 10 שקל ולא להכנס לכלא אז גם הייתי עושה את זה אם אני יהיה ראש ממשלה אני ינסה להנהיג פה דיקטטורה, ולהתחיל לכבוש שטחים בדיוק כמו שנפוליאון עשה, אנשים כמו נפולאיון, אלכסנדר הגדול והיטלר הם אנשים רמה אחת מעל כולם ברמת החשיבה שלהם והלוואי ויהיו עוד כאלה, ואני לא יודע מה הייתי עושה אם הייתי בשואה וגם לא אכפת לי כי אני לא שם ולא אהיה שם (כן אין לי מצפון מה לעשות...) אז בעיה שלהם ושיפסיקו להתבכיין ועשות את הטקסים חסרי המשמעות האלה, (לי זה לא מפריע בכלל, אני הולך לשחק סנוקר עם חברים שלי מחר), והשקפת העולם שלי היא אובייקטיבית ולא קשורה לשום דת, אני מאמין אך ורק בעצמי ואני לא מבין אותכם בכלל, זהו זה מה שהיה לי להגיד

אחי דפקת פה זייון שכל מטורף, אני מעריך את הדיעה שלך אבל מה זה השטויות האלה...

אתה לא מחשיב את יום השואה..?

SuzukiR
15-04-07, 20:50
בחיאת אנשים אל תיגררו אחרי הילד הזה

תכבדו את הפוסט הזה למען היום הקדוש לזכר 6 מיליון יהודים ואל תיגררו לויכוחים

אני שוב חוזר ואומר

יהי זכרם ברוך

Nareznoy
15-04-07, 20:53
היטלר לא היה בידיוק אדם גאון , כל ברנש מהרחוב יכול היה להשיג כיבושים צבאיים כאלה

נ.ב
נזרנוי , השואה זה לא כלום זה דבר חמור וקשה , אתה כמו החרדים האולטרה אורתודוקסים שאתה שונא בזה שאתה אומר את זה. (ואפילו חרדים אורתודוקסים עומדים דום בצפירה וזוכרים את השואה)
רק שהיו דברים יותר גדולים מהשואה , יחסית לגודל העם קטנים יותר ופחות "מרושעים" אבל גדולים יותר.

זהו בדיוק היטלר עשה את הכל והגיע למה שהגיע בזכות הכישרון האדיר וכושר הכנוע שלו
לפני זה הוא היה סתם עני מהרחוב... בטח שהשואה זה דבר קשה כמו שמלחמת האזרחים בארה"ב קשה... ואין עכשיו טקסים פשוט זוכרים את זה וזהו.

SuzukiR
15-04-07, 20:57
זהו בדיוק היטלר עשה את הכל והגיע למה שהגיע בזכות הכישרון האדיר וכושר הכנוע שלו
לפני זה הוא היה סתם עני מהרחוב... בטח שהשואה זה דבר קשה כמו שמלחמת האזרחים בארה"ב קשה... ואין עכשיו טקסים פשוט זוכרים את זה וזהו.

אתה מפליא אותי בטיפשות שלך כל פעם מחדש

אתה משווה את מלחמת האזרחים האמרקאית לעומת השואה??????

והיטלר לא היה עני מהרחוב אם הייתה קצת רואה היסטוריה הוא קורא קצת הייתה יודע בדיוק מאיפה בא היטלר ואיך הוא פעל זה שאתה אומר עליו שהוא היה סתם עני מהרחוב מראה את הידע שלך בנושא הזה

ימח שמו של היטלר
איך אתה הרסתה את הפוסט הזה זה לא יאמן אתה מבייש את כל העם בדברים שלך

DropDead
15-04-07, 21:01
נושא ממש כואב ..
יהי זכרם ברוך

ת.נ.צ.ב.ה

maradona
15-04-07, 21:31
יהיה זכרם ברוך
זה יום של צריך לכבד חברה!

Johnny
15-04-07, 21:37
היטלר לא היה אידיוט נ-ק-ו-ד-ה. להיטלר היה כושר שכנוע אדיר, הוא היה נואם מצויין ולא אידיוט. ליאו, אל תסתמך על ערוץ ההיסטוריה יותר מדי. הטעות של היטלר היתה שגעונו. אם היטלר היה מניח לתוכנית השמדת היהודים רק לשנה שנתיים הוא היה כובש את אירופה. היטלר פתח בחזית המזרחית רק מתוך שגעונו ורצונו להשמיד את העם היהודי ובכך הכריע את מלחמתו.

SiX PACK
15-04-07, 21:39
היטלר באמת היה גאון, אתם ביכלל לא יודעים מה הוא עשה..

הוא בנה את האוטוסתרדה, ועוד הרבה דברים אחרים, היה בנאדם משכיל ללא ספק.. אבל משוגע..

Johnny
15-04-07, 21:42
כל הרודנים גאונים. לא הייתי מרחיק לכת ואומר -משכיל- אבל בהחלט אינטיליגנט.

the_contractor
15-04-07, 21:46
אני לא רואה סיבה לשבח את הבנאדם אם אפשר להגדיר אותו בנאדם ולומר שהוא גאון בזה שהוא האשים את היהוידים בכל התחלואה שהייתה בגרמניה.
אני חושב שהוא חולה נפש שידע לנצל את משבר המנהיגות והתקופה הקשה בגרמניה לקידום האינטרסים האישיים שלו שהם היו כמובן השמדת העם היהודי..

Jones
15-04-07, 22:05
אני לא רואה סיבה לשבח את הבנאדם אם אפשר להגדיר אותו בנאדם ולומר שהוא גאון בזה שהוא האשים את היהוידים בכל התחלואה שהייתה בגרמניה.
אני חושב שהוא חולה נפש שידע לנצל את משבר המנהיגות והתקופה הקשה בגרמניה לקידום האינטרסים האישיים שלו שהם היו כמובן השמדת העם היהודי..

כנ"ל

shay
15-04-07, 22:06
"גורלנו כאזהרה לכם"

eminemfan
15-04-07, 22:18
יהי זכרם ברוך, "מי שאין לו עבר אין לו עתיד"

Nareznoy
15-04-07, 22:22
כבר 8 מוניטין שלילי :cry_1:

GaL-L
15-04-07, 22:34
יהי זיכרם ברוך !

keen12
15-04-07, 22:50
כבר 8 מוניטין שלילי :cry_1:
9:jockey:

OMRI-TURBO
15-04-07, 22:52
אנשים מבלבלים רגשות כמו שנאה וחוסר אובייקטביות לשיפוט של אנשים ומנהיגים בהיסטוריה. תצאו רגע מהראש של אנחנו יהודים איזה בן :):):):) היטלר שהעיף אותנו קיבינימט. כל החוכמה זה להתסכל על העניין ממבט של אדם שאין לו חלק בקונפליקט, כי ברגע שאתם מגיעים מהמצב הזה של "אנחנו יהודים" אין לכם שום יכולת ללמוד על שום נושא בעולם, כי כל דבר גורר רגשות אישיים.כל דבר בהיסטוריה היה נגד היהודים, מצרים,פרסים,יוונים,רומאים,צלבנים,זה לא נגמר..
כל החוכמה של בן אדם שרוצה ללמוד באמת זה להגיע מזווית ראייה שונה לגמרי.
אין שום מדען מדינה/היסטוריון שמטיל ספק בגאונות של היטלר. לקחת מדינה שלמה של מיליונים,במצב כמו שגרמניה היתה,לאחד אותה בצורה אבסולוטית תחת סמלים ותחת הדגל זאת משימה קשה ביותר שאין לה הרבה דוגמאות בהיסטוריה. גרמניה לפני עליית הנאציזם היתה מפוצלת עקב מספר רב של סיבות,אחת מהן היתה ניכור של התושבים עקב מעבר דמוגרפי חד מהכפר לעיר,אף אחד לא הכיר את שכנו אפילו,היה פיצול,חוסר איחוד,בעיות כלכליות,מוראל נמוך ביותר לאחר תבוסות, רגשות של הפסד/כניעה. היטלר עקב כריזמה אדירה כפי שלא היתה עדיין כמעט,לבדו הצליח לאחד את המעמד הבינוני,מעמד הפועלים,ואת המעמד העליון למדינה אחת שבא יש הזדהות וחיבור של כל המעמדות עם המדינה והערכים שלה. לגרור מהלך כזה עוד בצורה דמוקרטית(לא שזה משנה באמת) ולהצליח בו,זאת גאונות. כמו כן, להפוך מדינה מבולגנת ובעלת כאוס לאלפי שורות של חיילים צועדים,של ציבור שמעריך את המדינה שלו ומזדהה איתה על ידי השתתפות במצעדים והתנדבות אדירה בגופים מסויימים במדינה ובצבא זה גאונות. לגרום למיליונים של בני אדם להתייחס אליך ככמעט אל מאיזה מיתולוגיה זה גאונות, במיוחד שמדובר על עם משכיל כמו הגרמנים ולא על איזה כפר נידח באפריקה ששם קל להשפיע על דעותם של אנשים.
כמו כן היעילות של המשטר,הכיבושים המהירים של יותר מחצי אירופה תוך זמן קצר,תפעול של מחנות ריכוז והשמדה ותוך כדי כך, הרחקה של הנושא מהציבור הרחב ושמירה על הנושא החשוב ביותר שהוא הינו הסכמת העם.
ברגע שהעם רואה אותך כמושיע כגאון וכאל,אז אתה יכול לקרוא לעצמך גאון. המשטר היה חייב להיות מנוהל על ידי הסכמת העם על מנת לפעול ביעילות. אין כאן קטע של בן אדם אחד שכופה את עצמו בכוח, יש כאן הערצה אדירה מצד הציבור ושיתוף פעולה בין כל השכבות במדינה. התעשיינים,האריסטוקרטיה,המעמד הבינוני שנתן את רוב הכוח למשטר,המעמד הנמוך וכמובן הנוער שהיה חוד החנית. כל הגורמים האלו היו שותפים,ולכן אפשר לקבוע בקלות שאיחוד כל הפרמטרים האלו זה גאונות. כמובן שמדובר על הישגים אדירים שהושגו באותה תקופה על ידי גרמניה כמו פיתוח טכנולוגיות חדשות,קולנוע ותעמולה מודרנית שעליה מתבסס העולם היום,פיתוח תשתיות ומדע.
החסרון של היטלר היה בעצם ההכתרה שלו כאל כל יכול. וכאשר העם מציג אותך כמו אלוהים האגו שלך לא מאפשר לך לחשוב שאתה מסוגל לטעות. הנפילה היתה בהתערבותו ביותר מדי עניינים בצבא, הוא החליף את הגנרלים שלו בהחלטות חשובות ובכך גרם לתבוסה במלחמה.

שהיה לכם ערב טוב חבר'ה, אני חוזר ללימודים שלי..:cry_1:

d-undertaker
15-04-07, 22:56

omg היודנראט בכלל לא עזרו לגרמנים ..

gog
15-04-07, 22:56
יהיה זכרם ברוך.

דווקא אני ממליץ על הבריחה מסוביבור, בשעה 12 בלילה, מעניין מאוד!

חן מזרחי
15-04-07, 23:04
יהיה זכרם ברוך!

Leo
15-04-07, 23:05
לא הכל זה העבודה שלו עומרי , היה את המושג לכוון לרצון ה***** ז"א שמרגע שהוא היה בשלטון באמת הרבה אנשים עזרו לו..
גם בתעמולה וגם הכיבושים זה לא הוא ת מרגע שהוא לקח פיקוד על הצבא הוא קיבל תבוסות , זה הגנרלים שלו.

כמובן שלהשלט על מדינה צריך יכולת מסויימת , אבל יש עוד הרבה כמוהו וטובים ממנו.

נ.ב
מעניין עם נאאצימוני ישבור את שיא המוניטין השלילי....

d-undertaker
15-04-07, 23:07
נרזנוי לפי תגובות של אנשים פה לא נראה לי שכדאי לך לבוא למר ישראל

Johnny
15-04-07, 23:07
undertaker יש ויש, אמנם הרוב לא שיתפו פעולה ורק נכנסו לתפקיד בכדי לעזור ליהודים, היו גם אחדים שעשו זאת בשביל טובות אישיות.

ZoonD
15-04-07, 23:15
תהה נשמתם צרורה בצרור החיים !

18 איש מהמפשחה שלי נספו בשואה ....
אני עוד ינקום ....

HHHEELLBBOOYY
15-04-07, 23:31
כל המשפחה של סבי נרצחו,
רק הוא שרד
אכן מזעזע

dror
16-04-07, 00:15

נ.ב

היטלר לא היה גאון די תפסיק להסניף אבקות חלבון עם גז מזגנים ביחד לא בריא :whistle: :diractor:

gman
16-04-07, 03:04
יהיה זכרם ברוך.

דווקא אני ממליץ על הבריחה מסוביבור, בשעה 12 בלילה, מעניין מאוד!
עכשיו 3 וראיתי את הסרט, החצי הראשון של הסרט היה באמת קשה והראה את הצדדים הלא נעימים בשואה, אבל לדעתי החלק השני היה יותר כמו סרט פעולה ואפילו מעניין.

Johnny
16-04-07, 11:54
עכשיו 3 וראיתי את הסרט, החצי הראשון של הסרט היה באמת קשה והראה את הצדדים הלא נעימים בשואה, אבל לדעתי החלק השני היה יותר כמו סרט פעולה ואפילו מעניין.

טוב לדעת שיש צדדים נעימים לשואה.

סהר!
16-04-07, 12:02
גוני בבקשה בלי בדיחות באמת
דרור גם הדוגמא עם הסקווטאים גם לא ממש במקום.
והיטלר היה אכן אדם גאון רטוריקן אדיר(שיודע לדבר יודע לנאום)וזה מה שנתן לו את כוחו העצום,גם זה קרה בגלל האי התגובה של צרפת ואנגליה שהיטלר התחיל לכבוש שטחים ובעלות הברית צרפת ואנגליה לא הגיבו.
גם ארה''ב היה לה חלק לא קטן במלחמה היא נכנסה רק כשהתקיפו אותה אם לא כנראה היטלר יכל לכבוש את כל אירופה ומי יודע אז מה היה קורה.
ארה''ב היה לה מפות מדויקות איפה להלחם והיא לא עשתה כלום!ישבה בחיבוק ידיים!

gman
16-04-07, 12:56
טוב לדעת שיש צדדים נעימים לשואה.
בהנחה שאפשר לכנות בריחה ממחנה עבודה "צד נעים".

Nareznoy
16-04-07, 15:16
הסרט הפסנתרן אחד הטובים... הוא מספר על יהודי פסנתרן ועל חייו בגטו ועל המרד והוא גם מראה גם את המלחמה עצמה.

Nareznoy
16-04-07, 15:35
לא הכל זה העבודה שלו עומרי , היה את המושג לכוון לרצון ה***** ז"א שמרגע שהוא היה בשלטון באמת הרבה אנשים עזרו לו..
גם בתעמולה וגם הכיבושים זה לא הוא ת מרגע שהוא לקח פיקוד על הצבא הוא קיבל תבוסות , זה הגנרלים שלו.

כמובן שלהשלט על מדינה צריך יכולת מסויימת , אבל יש עוד הרבה כמוהו וטובים ממנו.

נ.ב
מעניין עם נאאצימוני ישבור את שיא המוניטין השלילי....

דבר ראשון אל תקרא לי ככה, לאו-נאצי דפוק
דבר שני אח של סבתא שלי נרצח בשואה בקרב אז אני שונא נאצים ואם אני יתפוס נאצי אז הוא יסבול..

shahaflol
16-04-07, 17:38

נ.ב

היטלר לא היה גאון די תפסיק להסניף אבקות חלבון עם גז מזגנים ביחד לא בריא :whistle: :diractor:

בבקשה, אל תביך את עצמך. עם כל השנאה להיטלר, הוא היה גאון. אתה מדבר על היסטוריה?
כל ברנש מהרחוב יכול להשיג כיבושים כאלה? תמשיך לחלום. מי אתה חושב חיזק את הצבא הגרמני כך שהוא יוכל לכבוש כאלה כיבושים? מי אתה חושב שיפר את הכלכלה של גרמניה באמת בצורה דרסטית לאחר המשבר של 1929?
כשהיטלר עלה לשלטון, המצב הכלכלי והחברתי בגרמניה היה גרוע. הם ספגו התמוטטות כלכלית שצריך להיות גאון כדי לצאת ממנה. הילטר, משעלה לשלטון, הציל את גרמניה מהדרדרות ושיפר את הכלכלה בגרמניה ואת צבאה. אז ברור, אחרי שהוא בנה צבא כזה שנתמך ע"י תעשיית נשק מהמתקדמות באותה תקופה, ש"כל ברנש מהרחוב יכול היה להשיג כיבושים צבאיים כאלה".
בסופו של דבר, היטלר כבש והיטלר הפסיד רק באשמתו, וכמובן שאנחנו מודים לו על זה ( על הנפילה שלו לקשיי ההבנה).

ohad77
16-04-07, 18:24
צודק,צריך לכבד את היום הזה

ran_z
16-04-07, 19:45
תם טקס יום השואה.

בעוד שבוע יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולמחורת יום העצמאות.

תחי מדינת ישראל:8:

Nareznoy
16-04-07, 20:40
תם טקס יום השואה.

בעוד שבוע יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולמחורת יום העצמאות.

תחי מדינת ישראל:8:

תחי מדינת ישראל!!!!

שלא נדע עוד מוות של חיילים
תמיד נזכור את אלו שהגנו על המדינה!

shahaflol
16-04-07, 23:25

נ.ב

אני לא מסכים איתך אז אתה מביא לי מוניטין שלילי? יש לך עוד הרבה מה ללמוד.

Nareznoy
16-04-07, 23:28
אני לא מסכים איתך אז אתה מביא לי מוניטין שלילי? יש לך עוד הרבה מה ללמוד.

כמו שלי הורידו, אני נמצא ב -20 חחח
אבל נמאס מהנושא, טעיתי שדיברתי ככה וצריך לסגור את הפוסט