PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בנוגע לאכילה אחרי שייק ולפני

mr.try
08-07-13, 19:33
קניתי היום את אבקת החלבון ואי שייק של סיינטרקס , עכשיו אחרי אימון הבנתי שצריך שייק + פחמימה קטנה כמו תמרים בננה או משו בסגנון, עכשיו השאלה היא , אם אני מסיים נגיד אימון בשעה 12 אז אני אחרי האימון אני לוקח שייק פחמימה ואז רק אחרי שעתיים נגיד יכול לאכול ארוחה גדולה ? (אורז , חזה עוף ועוד)
ועוד שאלה היא לשייק השני ביום ,
ביום של אימון לוקחים פעמיים , אז לדוגמא בבוקר , אני לוקח רק שייק ופחמימה קטנה , וזה בעצם מחליף לי לארוחת בוקר , כי אני בארוחת בוקר אוכל גם ארוחה גדולה יחסית בשביל לעלות במשקל.
תודה מראש.

nesiha
08-07-13, 23:40
אתה יכול לאכול ארוחה גדולה אחרי כמה זמן שנוח לך. אם אתה לא רעב תאכל אחרי שעתיים-שלוש. אם אתה רעב מיד אחרי השייק אתה יכול לאכול את הארוחה הגדולה.

לא הבנתי את השאלה השניה שלך
אם אתה יכול לאכול ארוחת בוקר גדולה ולקבל 24-30 גרם חלבון, למה שתיקח אבקת חלבון פעמיים באותו יום?
לוקחים תוספים כאלה ואחרים רק אם לא מצליחים להגיע לערכים התזונתיים שצריכים מהמזון הרגיל

mr.try
09-07-13, 02:01
השאלה השניה שלי בעצם נשאלת מכיוון ש - אמרו לי ביום שח אימון לשתות פעמיים ביום , בבוקר או בערב ואחד אחרי האימון ישר , עכשיו השאלה היא אם אני יכול לשתות גם את השייק בבוקר לדגומא וגם לעששות ארוחת בוקר למשל שלושה טוסטים או משהו בסגנון , כי כתוב בדף שהביאו לי שעם השייק לאכול רק פחמימה קטנה כמו בננה או תמרים , וסליחה על הסיבוך פשוט זה חדש כל העניין הזה בשבילי