PDA

צפה בגרסא המלאה : התייעצות בנוגע לקפאין

roykeren0079
15-04-07, 17:13
אני צריך את דעתכם בנושא יש לי כדורים של קפאין כל כדור 100 מ"ג כמה מומלץ לקחת ביום ?
יענו שאני יקח אותם וזה יהיה במקום 3-4 כוסות קפה!?

Vin diesel
15-04-07, 17:33
כך 200 מלגרם (שתי כדורים)ליפני אימונים משקולות/אירובי חצי שעה ליפני.

roykeren0079
15-04-07, 17:40
אחי לא עדיף 100 לפני אימון ו100 אחרי או עדיף 200 לפני וזהו?

Vin diesel
15-04-07, 17:41
מה אתה צריח קפאין אחרי אימון?:huh:
תיכך כמו שאמרתי.

shikoLM
15-04-07, 17:56
איזה מין תועלת אתה חושב שקפאין יביא לך לפני אנאירובי?

roykeren0079
15-04-07, 18:09
ממריץ

shikoLM
15-04-07, 18:14
ממריץ

אלא אם האימון שלך נמשך מעל שעתיים,במקרה שלא פלסבו זה ציפייה קצת יותר ראילית...:whistle:

roykeren0079
15-04-07, 18:32
תסביר קצת את עצמך לא הבנתי כלום

shikoLM
15-04-07, 18:49
תסביר קצת את עצמך לא הבנתי כלום

היעילות של קפאין בעת מאמץ גופני באה לידי ביטוי בתנאים הבאים:
1. אתה מקיים פעילות גופנית שנמשכת כשעתיים.
2. לא התקיימה צריכה של קפאין בערך שבוע לפני האימון (הגוף מפתח חסינות).
3. צרכת כ-6 מ"ג קפאין לכל ק"ג משקל גוף.

Bullet
15-04-07, 18:54
היעילות של קפאין בעת מאמץ גופני באה לידי ביטוי בתנאים הבאים:
1. אתה מקיים פעילות גופנית שנמשכת כשעתיים.
2. לא התקיימה צריכה של קפאין בערך שבוע לפני האימון (הגוף מפתח חסינות).
3. צרכת כ-6 מ"ג קפאין לכל ק"ג משקל גוף.
מה הקשר שעתיים? אפילו אם אתה עושה 10 דקות הקפאין ימריץ אותך.
ואתה לא חייב שבוע לפני, זה למה עושים סייקלים של 3 ימים ON ו 3 ימים OFF. הגוף לא יפתח חסינות את תמשיך להגדיל את המינון, למרות שבסופו של דבר תצטרך לקחת "חופש".
ה6 מ"ג לקג גוף זה לא מחייב בכלל. לאנשים שונים רגישויות שונות לממריצים

roykeren0079
15-04-07, 18:54
אני לא כל כך מסכים לי ידוע שלקחת קפאין לפני אימון זה ממריך אותך כמו אפדרין רק שזה לא אפדרין

shikoLM
15-04-07, 18:59
מה הקשר שעתיים? אפילו אם אתה עושה 10 דקות הקפאין ימריץ אותך.
ואתה לא חייב שבוע לפני, זה למה עושים סייקלים של 3 ימים ON ו 3 ימים OFF. הגוף לא יפתח חסינות את תמשיך להגדיל את המינון, למרות שבסופו של דבר תצטרך לקחת "חופש".
ה6 מ"ג לקג גוף זה לא מחייב בכלל. לאנשים שונים רגישויות שונות לממריצים

הקרדיט לתשובה שייך למולי אפשטיין שענה בדיוק לאותה שאלה בפורום שלו, אני אפרסם הודעה בקשר לסימוכין בפורום שלו אם זה מה שמדאיג אותך.
ואם אני לא טועה יאיר להב מחזיק באותה דעה לגבי קפאין.

Leo
15-04-07, 19:03
כוס תה ירוק אמיתי(עלים לא שקיות) = 20 מג' קפאין (ויקיפדיה)

ואפשר ללעוס את העלים האלה שלמים = הרבה מאוד קפאין

THE_JUGGERNAUT
15-04-07, 20:33
אני יכול להגיד ש400 מ"ג לפני אימון לא השפיעו עלי בכלל (שוקל ~90)

Bullet
15-04-07, 20:39
אני יכול להגיד ש400 מ"ג לפני אימון לא השפיעו עלי בכלל (שוקל ~90)
:huh: 2 כפיות קפה ואני עף דרך התקרה

THE_JUGGERNAUT
15-04-07, 20:41
:huh: 2 כפיות קפה ואני עף דרך התקרה

חח משהו מוזר.....אולי פעם הבאה אני יקח 600 נראה...אבל הבנתי שמבמינונים גבוהים זה כבר עלול ליצור תופעות לוואי....זה כבר יוצא 6.5 מ"ג לקילו...:5:

SaBaGMaN
15-04-07, 20:59
גם אני צורך קפאין בשיטת "סייקל" מה שניקרא..
אני בדרך כלל לא שותה קפה,אבל מדהים ליראות איך אחרי שבוע ללא טיפת קפאין בגוף אני כמו טיל בשמיי ישראל מאיזה 2 כפיות נס כפה
אני גם שוקל להזמין קפאין מרוכז,במיוחד לחודש-חודשיים האחרונים בחיטוב (אני לא רוצה לדעת מה הגוף שלי יעולל על 200 מ"ג:))

shikoLM
15-04-07, 21:01
גם אני צורך קפאין בשיטת "סייקל" מה שניקרא..
אני בדרך כלל לא שותה קפה,אבל מדהים ליראות איך אחרי שבוע ללא טיפת קפאין בגוף אני כמו טיל בשמיי ישראל מאיזה 2 כפיות נס כפה
אני גם שוקל להזמין קפאין מרוכז,במיוחד לחודש-חודשיים האחרונים בחיטוב (אני לא רוצה לדעת מה הגוף שלי יעולל על 200 מ"ג:))

מ-2 כפיות של נס קפה אפשר להגיד בביטחון די מלא שזה פלסבו.

THE_JUGGERNAUT
15-04-07, 21:02
איך לעזאזל כולם "עפים" פה מ2 כפיות קפה ורק לי 400 מג לא מזיז?!??!:huh:

אותו דבר גם עם קריאטין....:sad:

Shlomik
15-04-07, 21:31
אני גם מגיב טוב לקפאין, צרכתי בעבר 200 מ"ג טהור בטבליות ועבד עלי די טוב, לגבי ההשפעה של המוצר תוך שעתיים זה נשמע לי מאוד לא הגיוני,
1. כיוון שמרבית המוצרים המכילים קפאין נלקחים כחצי שעה-שעה לפני אימון.
2. תמיד הייתי מתחיל להרגיש את ההשפעה של הקפאין אחרי מקסימום שעה גם באימון וגם ללא אימון.

לדעתי כל אחד מגיב לזה אחרת ואותו דבר לגבי המינונים כל אחד מגיב אחרת למינון וthe_juggernaut אל תיקח 600 מ"ג בפעם אחת זה מתחיל להיות ממש מסוכן, או שלקחת קפאין מזויף/שלא נספג טוב או שאתה ממש לא רגיש לקפאין.

THE_JUGGERNAUT
15-04-07, 21:40
וthe_juggernaut אל תיקח 600 מ"ג בפעם אחת זה מתחיל להיות ממש מסוכן, או שלקחת קפאין מזויף/שלא נספג טוב או שאתה ממש לא רגיש לקפאין.

גם אני חושד בקפאין הזה, אני יצטרך לעשות בירור לגביו בחו"ל נראה מה התגובות עליו....ותודה על האזהרה :jockey:

shikoLM
15-04-07, 21:50
אני גם מגיב טוב לקפאין, צרכתי בעבר 200 מ"ג טהור בטבליות ועבד עלי די טוב, לגבי ההשפעה של המוצר תוך שעתיים זה נשמע לי מאוד לא הגיוני,
1. כיוון שמרבית המוצרים המכילים קפאין נלקחים כחצי שעה-שעה לפני אימון.
2. תמיד הייתי מתחיל להרגיש את ההשפעה של הקפאין אחרי מקסימום שעה גם באימון וגם ללא אימון.

בתשובה של מולי הכוונה לא היתה על השפעה לאחר כשעתיים מהצריכה, אלא על התועלת שבלקיחת קפאין באימון שנמשך מתחת לשעתיים.

Shlomik
15-04-07, 21:52
בתשובה של מולי הכוונה לא היתה על השפעה לאחר כשעתיים מהצריכה, אלא על התועלת שבלקיחת קפאין באימון שנמשך מתחת לשעתיים.
תועלת מאיזו בחינה, עליה ביחס ניצול השומן לעומת ניצול הפחמימות לאנרגיה?

shikoLM
15-04-07, 21:59
תועלת מאיזו בחינה, עליה ביחס ניצול השומן לעומת ניצול הפחמימות לאנרגיה?

היחס היה בנוגע למידת התועלת של קפאין כממריץ באימון.
בנוגע למידת התועלת של צריכת קפאין "כשורף שומן" מתשובה של יאיר להב (קרדיט "לשרירים")
העניין זניח עד לא קיים.

Jones
15-04-07, 22:10
אני 2 כפיות קפה טהור ליום מספיק לי.

Shlomik
15-04-07, 22:20
היחס היה בנוגע למידת התועלת של קפאין כממריץ באימון.
בנוגע למידת התועלת של צריכת קפאין "כשורף שומן" מתשובה של יאיר להב (קרדיט "לשרירים")
העניין זניח עד לא קיים.
מוזר לי מאוד, ביחוד שיש מחקרים שהוכיחו את ההבדל לאורך זמן אבל זה היה בשילוב עם עוד מוצרים טוב כממריץ עלי לפחות הוא עובד יופי.

Elevation
16-04-07, 23:01
קפאין בגישה סייקליסטית הוא קריטי....

חודש רצוף על קפאין (מניסיון), והגוף שלי לא מגיב בשיט. אחרי שהייתי בלי שום מקור קפאין בכלל במשך שלושה חודשים (דיאטה קיצונית) 60 מ"ג הקפיצו אותי כמו :):):):) בלאס ווגאס.

אבל.... משהו שאף פעם לא היה ברור לי.... אולי מי שיודע יגיב.... 3 Days on 3 Days off, האם זה עובר גם ביום כן יום לא? (יום עם קפאין, יום בלי קפאין, יום עם קפאין, יום בלי קפאין)? או, לדוגמא באימון AB דו שבועיי (ABXABXX), כשבימי אימון אני צורך קפאין ובאחרים לא?

כי אני חושב ששוב פיתחתי חסינות.... וזה מאוד לא רצוי.

גוליבר
16-04-07, 23:13
הרבה מידי

Moshe
17-04-07, 09:26
קפאין בגישה סייקליסטית הוא קריטי....

חודש רצוף על קפאין (מניסיון), והגוף שלי לא מגיב בשיט. אחרי שהייתי בלי שום מקור קפאין בכלל במשך שלושה חודשים (דיאטה קיצונית) 60 מ"ג הקפיצו אותי כמו :):):):) בלאס ווגאס.

אבל.... משהו שאף פעם לא היה ברור לי.... אולי מי שיודע יגיב.... 3 Days on 3 Days off, האם זה עובר גם ביום כן יום לא? (יום עם קפאין, יום בלי קפאין, יום עם קפאין, יום בלי קפאין)? או, לדוגמא באימון AB דו שבועיי (ABXABXX), כשבימי אימון אני צורך קפאין ובאחרים לא?

כי אני חושב ששוב פיתחתי חסינות.... וזה מאוד לא רצוי.
כן זה אפשרי לא חייב 3 ON 3 OFF רצוף אתה יכול לעשות גם 2 עם יום הפסקה 2 עם ויומיים הפסקה פשוט הקטע הוא לא לצרוך על בסיס יומי
גם בימים של הOFF אל תשתה אפילו קפה לא קולה כ-ל-ו-ם אפילו לא שוקולד (לא נראה לי שתצרוך בכל מקרה ^__^)
בכל מקרה קפיאין זה אחלה דבר כממריץ 200-400 מ"ג לפני אימון יעשו את העניין תלוי במשקל ובהשפעה על הגוף