PDA

צפה בגרסא המלאה : דחוף, כרס לאחר חודשיים של חיטוב

rani sade
11-07-13, 14:06
שלום, אני בן 18, לפני כחודשיים שקלתי 80, ועכשיו אני שוקל 71, גובה 185.
לפני חודשיים היה לי בטן בקטנה למטה כזה, ועכשיו אחרי שאני חודשיים מקפיד על תזונה ומתאמן מלא, אירובי ואנאירובי נשאר לי בטן קטנה קצת למטה..כלומר הגוף שלי צר אבל יש לי כרס קטנה.
האם יש לכך פתרון ? או שזה מבנה גנטי לא טוב, או עודפי עור?
תודה לעוזרים.

Shuhar
11-07-13, 14:55
אתה כנראה עדיין על אחוז שומן יחסית גבוה בנוסף לכך שהשרירים שלך חלשים. אני מציע לך להיכנס לתקופת מסה, לעזוב את המראה החיצוני שלך, להתרכז בעלייה במסת שריר, לאחר שתגיע לאיזור ה85-90 קילו, תתחיל לחטב. ואז תראה תוצאות.

rani sade
11-07-13, 15:41
אבל כל תקופת החיטוב עבדתי קשה מאוד על שרירי הידיים הרגליים והבטן, בכדי שהמשקל ירד מהשומן העודף ולא מהשריר. ואני מרגיש בדיוק אותו הדבר כמו קודם. אז איך להיכנס למסה ורק אחר כך חיטוב יעזור לי ?

Shuhar
11-07-13, 15:45
כי אתה בקושי העלאת מסת שריר בחיטוב. לעלות מסת שריר במאזן קלורי שלילי זה משימה קשה מאוד ולפעמים גם בלתי אפשרית.

rani sade
11-07-13, 20:11
אבל אני מעדיף שלא להגיע אחי למשקל הזה, אני רוצה פשוט להוריד את השומן עיקש הזה..אין דרכים אחרות ?

Shuhar
12-07-13, 00:30
יש מיליון דרכים .. הדרך הכי יעילה היא מה שאמרתי לך קודם.. זה נשמע מפחיד אולי אבל זה הכי יעיל ותהליך הכי מהיר

werewolf
12-07-13, 01:09
לא משנה מה תעשה רוב הסיכויים שזה לא יורד בגלל חוסר מסת שריר בגוף בגלל זה , זה גם לא "עומד" כמו שאתה רוצה שזה יהיה.

אתה כבר קרוב לתת משקל , כנס לנייטרלי שבועיים-שלושה ותתחיל מסה.

rani sade
12-07-13, 01:18
אבל מה יעזור אם זה היה שרירים? הרי עדיין יש מעל רקמות שומן וזה היה נראה בדיוק אותו הדבר (אגב אני לא אומר שלא צריך שרירים, אני אומר שיש שרירים אך רקמות השומן מסתירות אותם).

werewolf
12-07-13, 01:35
אבל מה יעזור אם זה היה שרירים? הרי עדיין יש מעל רקמות שומן וזה היה נראה בדיוק אותו הדבר (אגב אני לא אומר שלא צריך שרירים, אני אומר שיש שרירים אך רקמות השומן מסתירות אותם).

אחרי שאתה מסיים לצבור שריר אתה עושה חיטוב להוריד שומן.

וגם במקרה הטוב יהיה לך ריבועים אם תעלה במסת שריר , אין לך מה לחפש בחיטוב יותר אחי , תתחיל מסה תאכל נקי , יש לך הרבה משקל להעלות !