PDA

צפה בגרסא המלאה : הפסקת ss עקב קילה

nadir107
16-07-13, 08:20
שלום לכולם,אני חדש בפורום הזה
אני מתאמן כבר באזור השנה ושלושה חודשים ועד לפני כשלושה שבועות עבדתי ללא כל ידע מהאינטרנט פשוט עשיתי תרגילים למיניהם ושמרתי על תזונה בריאה.
לפני פחות מחודש החלטתי שאני רוצה להתחיל לעשות ss.
לכן עשיתי הכל לפי המדריך של ריפטו אבל כשמנסים ללמוד לבד את התרגילים לא תמיד זה הולך.
עליתי במשקלים די מהר וגם במשקל עד שיום אחד תוך כדי הסקוואט הרגשתי כאבים חזקים במפשעה ימין.הלכתי לרופאה הצבאית והיא אמרה לי שזה חשד לבקע וככל הנראה שבוע הבא יש לי צילום למקום.אני מבואס ברמה שאין דברים כאלה סהכ הרמתי 85 סקוואט,וכעת אני לא יכול לעבוד בכל מה שקשור לרגליים(סקוואט פאוור קלין דד ליפט) ולכן אני חייב להפסיק עם התכנית עד להחלמה מלאה אם בכלל... רציתי לשאול אותכם מה אתם מייעצים לי לעשות? בעיקרון המטרה שלי היתה לעלות ל90 קילו ואז לרדת חזרה... אשמח שתעזרו לי לשפר את המצב רוח ולהגיד לי שאני יכול לקבל תוצאות טובות גם מאימון אחר ושיום אחד אוכל להמשיך את הss מהמקום שהפסקתי
תודה לכל העוזרים מעריך זאת מאוד!

nadavmoore
16-07-13, 09:20
איזה תוצאות אתה מחפש? היפרטרופיה? אז אל תדאגה את זה תוכל להשיג גם מאימון רגיל ומכונות בחד"כ

nadir107
16-07-13, 10:07
אני מתאמן בבית,אני מחפש תוצאות שss יביאו לי(כח וניפוח)הבעיה היא שלא משנה מה אני יעשה אני לא יכול לעבוד על תרגילים עם הרגליים עקב הפציעה...
אז יש לי שתי שאלות;
1.האם לאחר ניתוח בקע/קילה אוכל לחזור ולבצע את הss?
2.אם לבינתיים אני יעשה תרגילים שעובדים על פלג גוף עליון זה יהיה תקין?(אם כן אשמח להמלצות)

nadavmoore
16-07-13, 10:52
1. לא יודע לא עברתי את הניתוח הנ"ל ואין לי מושג מה ההשלכות שלו.
2. תתייעץ ברופא. אני לא יודע מה הבעיה שלך בדיוק ועל מה היא משפיעה- תבדוק איתו אם הוא ייתן לך אישור לך על זה

nadir107
16-07-13, 11:09
בקשר ל2 הכוונה שלי היתה אם זה בסדר שאני יתאמן על פלג גוף עליון ללא תחתון וימשיך לאכול את אותה התזונה של ss..

nadavmoore
16-07-13, 11:14
עדיף לך שלא...אתה סתם תשמין יותר מידי

nadir107
16-07-13, 11:29
סבבה.... תוכל להביא לי אולי תכנית לבינתיים לפלג גוף עליון?

nadavmoore
16-07-13, 11:36
אני אוכל אבל זה יעלה לך כסף דרכי, אז עדיף שתחפש בעצמך , תקרא מאמרים ותבנה לעצמך תוכנית

nadir107
16-07-13, 11:42
אוקי תודה בכל מקרה, אשמח לעוד דעות..

Abercrombie
20-07-13, 18:27
אני אוכל אבל זה יעלה לך כסף דרכי, אז עדיף שתחפש בעצמך , תקרא מאמרים ותבנה לעצמך תוכנית
אתה רציני?

sbtgn1
20-07-13, 19:25
אתה רציני?

לא , פשוט נמאס לו מעצלנות של אנשים

IGOR
21-07-13, 09:21
אתה רציני?

הכנת תוכנית אימונים עולה כסף. חוץ מזה,עם קצת השקעה אפשר למצוא הכל ברשת.
אתה מוזמן להכין לו אם בא לך.

nadavmoore
21-07-13, 10:09
כן אני רציני, יש לי הכשרה- שילמתי עליה כסף.

זה כמו שעכשיו אחרי התואר (עריכת דין) מישהו יבקש ייצוג משפטי ואני אעשה לו את זה חינם.