PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי חיטוב

אורי
22-07-13, 11:26
אני במסה כבר 4 חודשים ומתקדם סבבה רק שהבטן קצת התחילה לבלוט יותר ויותר
( עושה מסה נקיה)

רציתי ייעוץ האם שווה להיכנס למין חיטוב של שבוע שבועיים???
או ששומן לא ירד בפרק זמן כזה אלא רק נוזלים?

nadavmoore
22-07-13, 11:41
חבל לעשות פתאום חיטוב באמצע מאסה וסתם לשגע את המטבוליזם בגוף. תסיים במאסה ואז תצא לחיטוב.

אין מה לעשות בטן זה חלק מהמאסה במיוחד אצל אנשים שלא "בורכו" גנטית (כמוני כמוך למשל) שתגיע למטרות שלך תצא לחיטוב , תסיים אותו ואז פשוט תשמור על מה שיש לך עם מאזן קלורי נייטרלי ונסיון להתקדם במשקלים כמה שאפשר.

אורי
22-07-13, 12:04
חבל לעשות פתאום חיטוב באמצע מאסה וסתם לשגע את המטבוליזם בגוף. תסיים במאסה ואז תצא לחיטוב.

אין מה לעשות בטן זה חלק מהמאסה במיוחד אצל אנשים שלא "בורכו" גנטית (כמוני כמוך למשל) שתגיע למטרות שלך תצא לחיטוב , תסיים אותו ואז פשוט תשמור על מה שיש לך עם מאזן קלורי נייטרלי ונסיון להתקדם במשקלים כמה שאפשר.

כמה זמן ממוצע אמור להיות בחיטוב???

nadavmoore
22-07-13, 12:06
לא יודע, תלוי לכמה אחוז שומן הגעת במאסה ולאיזה א.ש אתה רוצה לחטב, תלוי גם בחיטוב איך החילוף חומרים שלך ואם תמצא את הנוסחה שהכי מתאימה לך בחיטוב. בקיצור זה תלוי בהרבה דברים אז אי אפשר לדעת

אורי
22-07-13, 12:14
לא יודע, תלוי לכמה אחוז שומן הגעת במאסה ולאיזה א.ש אתה רוצה לחטב, תלוי גם בחיטוב איך החילוף חומרים שלך ואם תמצא את הנוסחה שהכי מתאימה לך בחיטוב. בקיצור זה תלוי בהרבה דברים אז אי אפשר לדעת

מה זאת אומרת את הנוסחה?

פשוט לאכול דל פחמימות וגירעון קלורי... יש עוד משהו חוץ מאכילת חלבון וכו....??

nadavmoore
22-07-13, 12:26
תשמע יש המון סוגים של חיטוב, לא תמיד חייב דל פחמימה. אני דוגל בדל פחמימה או cbl חיטוב (שזה בעצם כן לאכול פחמימה בשיטה מסויימת) יש פרוטוקולים של שירפת שומן עיקש יש גישות של אירובי מתון לאורך זמן
כל השילובים האלו יחד משמעותם תקופת חיטוב , על חלק זה משפיע ככה ועל חלק אחרת.
הכל ניסוי וטעיה...

אורי
22-07-13, 13:09
תשמע יש המון סוגים של חיטוב, לא תמיד חייב דל פחמימה. אני דוגל בדל פחמימה או cbl חיטוב (שזה בעצם כן לאכול פחמימה בשיטה מסויימת) יש פרוטוקולים של שירפת שומן עיקש יש גישות של אירובי מתון לאורך זמן
הכל ניסוי וטעיה...

על כל סוגי החיטוב הללו?

nadavmoore
22-07-13, 13:15
אתה לא צריך לנסות הכל. אם משהו עובד אל תנסה לתקן.
פשוט לך על דל פחמימה, תעבוד כבד , תעשה פרוטוקולים - אם משהו שם לא עובד אז תתחיל לחשוב על כיוונים אחרים

אורי
22-07-13, 13:25
אתה לא צריך לנסות הכל. אם משהו עובד אל תנסה לתקן.
פשוט לך על דל פחמימה, תעבוד כבד , תעשה פרוטוקולים - אם משהו שם לא עובד אז תתחיל לחשוב על כיוונים אחרים

מה הכוונה בפרוטוקולים?

nadavmoore
22-07-13, 13:48
Hiit - חפש פרוטוקול שומן עיקש בגוגל או משהו. בקצרה אינטרוולים כדי לשרוף יותר שומן

אורי
22-07-13, 14:04
Hiit - חפש פרוטוקול שומן עיקש בגוגל או משהו. בקצרה אינטרוולים כדי לשרוף יותר שומן

תודה תודה

i.sh.
23-07-13, 06:13
הכל ניסוי וטעיה...

של מה הראשי תיבות cbl? איך אני יכול להשיג מידע על השיטה הזו?

nadavmoore
23-07-13, 09:28
carb back loading.

תעשה גוגל...