PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים למסה

Bodybraker
24-07-13, 00:01
היום היה היום ה1 שלי במכון והמאמן בנה לי את התוכנית הבאה: יש לציין שאני עושה מסה!!!!
נתונים :
בן 16.5
משקל 60 גובה 177
עושה מסה נקייה
כל תרגיל 3 סטים : 15,12,10
תרגיל 1. פשיטת ברכיים: משקל 2
תרגיל 2. לחיצת חזה: משקל 2
תרגיל 3. משיכת פולי עליון: משקל 4
תרגיל 4. לחיצת כתפיים: משקל 1
תרגיל 5. פשיטת מרפקים: משקל 1
תרגיל 6. כפיפת מרפקים: משקל 1
תרגיל 7. שכיבות סמיכה: סט 20 סט 15 וסט 10

אני יודע שזה חלש אבל היא אמר לי שזה בגלל שלא התאמנתי כמה שנים ב שקולות חייבים ככה 5 שבועות ואז עושים יותר סטים ומשקולות ויותר תרגילים וכו וכו

מה לדעתכם?? יש מקום לשינוי ?

Yoshi-Moto
24-07-13, 06:22
יש הרבה דעות בנושא, תוכנית למתחיל תיתן בין סט אחד לארבע סטים לכל שריר, אני מעדיף לתת 3, לא בשביל התוצאות, זה יהיה אצל מתחיל לא משנה מה תעשה. אלא בעיקר בשביל תרגול טכניקה ובשביל שיהיה קצת עייפות שרירית, מה שנקרא פאמפ.

התוכנית בסדר, לתקופה הקרובה.
הייתי משנה את העבודה על הרגליים, לא הבאת תרגיל לכופפי הברך, והתרגיל הבודד שכן הביאו לך הוא תרגיל פשוט...
הייתי עושה ברגליים:
סקוואט 3 סטים
כפיפת ברכיים 3 סטים

הכמות סטים זה כבר עניין של דעה, אבל עובדתית- בתוכנית שנתנו לך אין עבודה על האמסטרינג(ירך אחורית)

Bodybraker
24-07-13, 13:17
יש הרבה דעות בנושא, תוכנית למתחיל תיתן בין סט אחד לארבע סטים לכל שריר, אני מעדיף לתת 3, לא בשביל התוצאות, זה יהיה אצל מתחיל לא משנה מה תעשה. אלא בעיקר בשביל תרגול טכניקה ובשביל שיהיה קצת עייפות שרירית, מה שנקרא פאמפ.

התוכנית בסדר, לתקופה הקרובה.
הייתי משנה את העבודה על הרגליים, לא הבאת תרגיל לכופפי הברך, והתרגיל הבודד שכן הביאו לך הוא תרגיל פשוט...
הייתי עושה ברגליים:
סקוואט 3 סטים
כפיפת ברכיים 3 סטים

הכמות סטים זה כבר עניין של דעה, אבל עובדתית- בתוכנית שנתנו לך אין עבודה על האמסטרינג(ירך אחורית)

תודה אחי
המאמן אמר לי שאחרי חודש יצרפו לי עוד תרגילים זה סבבה?

Bodybraker
10-08-13, 12:45
הקפצה

Bodybraker
11-08-13, 11:56
הקפצה

Bodybraker
12-08-13, 13:30
הקפצ?? בקשה

Yoshi-Moto
12-08-13, 13:53
מה השאלה? קודם כל שיוסיף, אחרי זה נראה מה הוסיף וכמה ונחליט אם זה סבבה