PDA

צפה בגרסא המלאה : יעוץ לעליה במסה

Azrad
27-07-13, 07:34
אני מחפש לעלות במסה בלי להשמין , הבעיה שאני בצבא אז מאוד קשה לי לחשב מינונים וכמות קלוריות בגלל אני לא יכול לדעת איך הכינו את האוכל, אז קשה לי לחשב ולהגיע למאזן חיובי של 300-400,
לכן חשבתי בלהתחיל לקחת גיינר שיתן לי יחס מדויק לקלוריות וגם לכמות פחממות ביחס לחלבון שאני צורך ( יכסה לי ארוחה וגם ידע איפה אני עומד) עכשיו אני גובה 174 משקל 68 ואחוז שומן 14
אחרי דיאטת רצח, למרות המשקל הטוב אני מכיר את הגוף שלי ואם טיפה אני לא שומר אני משמין מהר מאוד (נטייה להשמנה) אני צריך שתיעצו לי איך אפשר להסתדר בצבא ואיזה גיינר לדעתכם יתאים לי והוא הכי טוב ( לא מתפשר על כסף) אני חשבתי על גיינר של יחס 1:1 כי שוב אני רוצה לעלות במסה בלי להשמין. מה אתם אומרים ????

יועץ לתוספי תזונה
27-07-13, 16:33
קודם כל אם אתה מכיר את הגוף שלך ויודע שהגוף שלך נוטה להשמין עלייך לשים לב למה שאתה אוכל,ודאג לאכול מאכלים איכותיים,פחות ג'אנק וסוכר פשוט.
לשים דגש על פחמימות מורכבות כגון חיטה מלאה,שיבולת שועל במקום פחמימות פשוטות כגון סוכר השולחן ושומן איכותי כמו שמן זית,אבוקדו,אגוזים וטחינה גולמית במקום שומנים בעלי ערך של שומנים רווים רב מאוד ,שומנים מוקשים ושומן טראנס.

אפשר להשתמש במחשבוני קלוריות באינטרנט ע"מ לחשב ארוחות הנצרכות בצבא,כגון מנת חזה עוף עם אורז וכד'.

בנוגע לגיינר מומלץ.
הרבה מהגיינרים הנמכרים מכילים פחמימות פשוטות.
אני באופן אישי ממליץ על אבקה לעלייה במסה של חברת SYNTRAX ה MACRO PRO להרבה אנשים,ולא סתם.
מדובר בגיינר(אבקה לעלייה במסה) ביחס מאוזן מאוד של 1:2 המכיל 3 סוגי פחמימות ייחודיות(כמו הטריהלוז והפלטינוז),עליהם תוכל לקרוא בלינק הבא-
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=81&ArticleID=1720

בנוסף המאקרו פרו מכיל שומנים איכותיים המשמשים לגוף כאנרגיה חיונית ובכך אינם נספגים בגוף,אלא מעדיפים להישרף.

בנוגע לחלבונים במוצר-
המקרו פרו מכיל 3 סוגי חלבון-
חלבון מי גבינה-בעל הספיגה המהירה ביותר.
חלבון הביצה(אלבומין)-בעל ספיגה בינונית.
חלבון קזאין-חלבון בעל ספיגה איטית.
וכך זוכים לספיגת חלבון כוללת החשובה לגוף.

בנוסף החלבון במוצר הוא חלבון PROMINA איכותי שאינו עבר תהליך דנטורציה(תהליך כימי הפוגע באיכות החלבון)

ערכים תזונתיים של המוצר-
מנת הגשה מהמקרו פרו(3 כפות הנימצאות בתוך המוצר) 150 ג' מכילות-
500 קלוריות.
37 גרם חלבון!.
74 גרם פחמימות.

מדובר במוצר איכותי אשר זכה לשם המחמיא ברחבי אמריקה "המזון המושלם" ולא סתם.
לדף המוצר באתר ישראלבודי-
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1673&CategoryID=100&Page=1

הרבה בהצלחה,
ולכל שאלה אתה מוזמן לשאול.

Azrad
27-07-13, 17:43
קודם כל תודה רבה
הייתי בחנות של ישראלבודי בסניף של רמת גן ושם המליצו לי על איזיגיינר של חברת פרובדי יחס של 1/1
איך הגיינר החלבון והפחממות איכותיים?? זה יהיה יותר יעיל לי ?? ( שוב אני מדגיש שיש לי נטייה להשמין ואני רוצה לעלות במסה בהדרגתיות)

יועץ לתוספי תזונה
27-07-13, 19:30
ה EASY GAINER של פרובודי מוצר טוב ומאוזן מבחינת הפחמימות והחלבונים בו ועל כל גרם פחמימה יש גרם חלבון. ומספק כ259 קלוריות למנה.
אם ברצונך לעלות במסת השריר,עלייך לקחת את זה בחשבון ולהשלים ארוחות נוספות ע"מ להגיע למאזן קלורי חיובי.
שני המוצרים הללו מצויינים,שלב את המוצר שנכנס בצורה הטובה ביותר עם התפריט שלך.

בכדי לגרום לעלייה מקסימלית במסת השריר ומינימאלית במסת השומן עלייך לשים לב לארוחות לאורך כל היום ולבנות לעצמך תפריט כך שתדע בידיוק כמה קלוריות אתה מכניס וכמה אתה מוציא.
מאזן קלורי חיובי מדי,זאת אומרת אתה מכניס קלוריות במידה רבה יותר ממה שהגוף שלך שורף יגרום לעלייה במסת השריר,אך עם זאת תגרור איתה עלייה מיותרת של שומן.
לכן,תנסה להיות במאזן קלורי חיובי,אך לא גבוה מדי.
מאזן קלורי חיובי של +500 מההוצאה הקלורית היומית תהייה הנבונה ביותר והנכונה ביותר עבורך.
אם הנך שורך 2500 קלוריות ביום,תתחיל מתפריט המכיל 3000 קלוריות כאשר התפלגות אבות המזון(פחמימות,חלבונים ושומנים תהייה מאוזנת)
כאשר פחמימות יהוו כ50% מהתפריט,חלבונים 30% ושומן 20%.
תעזר בתפריט השלם לעלייה במסה שבאתר ישראלבודי,ע"מ ללמוד לעלות במסת השריר בצורה הנבונה ביותר.
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81&Page=1

Azrad
27-07-13, 23:26
תודה רבה גבר עזרת לי מאוד

מדוזה
28-07-13, 02:20
איך הטעם של המאקרו פרו ? מבחינת עירבוב והטעם שלו ?

אגב יש אבקות לעלייה במסה שב255 גרם אבקה יש 1000 קלוריות , פה ב300 גרם אבקה מגיעים ל1000 קלוריות .. זה גורם למנה להיות ענקית . איזה המלצה אתה יכול לתת לגיינר שבאמת טעים ומתערבב טוב , עם ערכים סבבה ולא רק סוכר , שמכיל 1000 קלוריות במינימום גרם אבקה ולא כמו הפרפקט שמוכרים שם בולשיט כמו 3000 קלוריות למנה שבעצם מנה זה איזה 800 גרם אבקה אם לא יותר משו לא הגיוני ...