PDA

צפה בגרסא המלאה : מה עדיף יותר בסיבולת..?

IGOR
15-04-07, 20:08
שאני עושה סיבולת,איך כדי לעשות מתח: רחב או רגיל {ברוחב הכתפיים}?

Yoshi-Moto
15-04-07, 20:12
תעשה את הסוג שאתה רוצה לשפר...
בכל מקרה, כשהאחד ישתפר השני גם כן ישתפר, אבל הדגש יהיה על זה שעליו אתה מתאמן...

Johnny
15-04-07, 20:13
איתן עכשיו אני מבין למה אתה ראש מחלקת השאלות המפגרות של ישראלבודי.

IGOR
15-04-07, 20:14
אהה אוקיי תודה.אני מקווה שבזמן שאני עושה סיבולת,הגב בכל זאת התפתח..

נ.ב ג'וני יא חציל S:

Yoshi-Moto
15-04-07, 20:16
איתן עכשיו אני מבין למה אתה ראש מחלקת השאלות המפגרות של ישראלבודי.
חחח פעם שלישית שהזכירו את זה היום.
אני אוהב לעזור לאנשים במיוחד שזה לא דורש הרבה טרחה וזה יעזור להם הרבה.. אין דבר יותר מעצבן שאתה פותח פוסט עם שאלה שאתה כבר מת לדעת את התשובה לה ולא עונים לך...

הרבה זמן לא הגבתי בפורום אימונים באופן פעיל במיוחד כמו פעם, היום אני חזרתי, מקווה שאני אמשיך ושיהיה לי כוח וזמן לענות לאנשים עם שאלות מהסוג הזה.

Johnny
15-04-07, 20:18
זה לא דורש טרחה? חח מספיק להקליד כמה תווים, זו טרחה. חוץ מזה, אם איגור לא יבין למה לא משנה הצורה שהוא עושה את התרגיל הוא לא ילמד ושוב ישאל שאלות שכאלו.
הפתרון בכדי שאיגור ילמד ואני לא אצא חציל הוא שיקרא וישכיל, נקווה שהוא יעשה זאת במהירות.

IGOR
15-04-07, 20:20
אתה יכול לדבר אליי יא חציל X:

Leo
15-04-07, 21:36
זה לא דורש טרחה? חח מספיק להקליד כמה תווים, זו טרחה. חוץ מזה, אם איגור לא יבין למה לא משנה הצורה שהוא עושה את התרגיל הוא לא ילמד ושוב ישאל שאלות שכאלו.
הפתרון בכדי שאיגור ילמד ואני לא אצא חציל הוא שיקרא וישכיל, נקווה שהוא יעשה זאת במהירות.
במקרה הזאת התשובה הכי טובה היא:

SQUATS AND MILK!!!!!

IGOR
16-04-07, 19:59
יש לי עוד שאלה לגבי כוח וסיבולת.ררק אל תהרגו אותי בבקשה..האם סיבולת וכוח זה אותו הדבר? הרי שכאשר אני עושה נגיד שכיבות שמיכה כמה שאני יכול אז זה מפתח גם כוח וגם סיבולת לא? אז בעיקרון אם הססיבולת שלך משתפרת אז אתה ניהיה חזק יותר לא?

narokiki
16-04-07, 20:23
זה מפתח את ה ENDURANCE strength שלך,
וכוח במובן "הטהור" שלו בוא נגיד ככה שזה MAX strength מתפתח בחזרות נמוכות שעל זה לפי מה שראיתי פה בפורום LEO ו IDAN די מבינים ועוסקים בזה.
ויש גם את ה EXPLOSIVE strength שזה כבר סיפור אחר....
כל החפירה כדי שאתה ועוד הרבה פה יבינו שהמושג כוח מתחלק לכמה סוגים
ובינינו בודיבילדינג לא עוזר באף אחד מהם.. כמו שפבל אומר FAKE MUSCLE או משהו כזה.. אני יודע שזה טיפשי לומר את בפורום בודיבילדינג אך זאת האמת..... וראיתי שאתם אוהבים פה את הבלוג של קטריס, אז כנסו לשם עכשיו ותראו את הפוסט הכי עדכני....... זה אימונים!
ניסיתי לתרגם את האנגלית לעיברית אבל זה נשמע פלצני מידי אז לא אכפת לי אם תעזרו לי קצת בקטע הזה

IGOR
16-04-07, 20:27
למה מזוייף? יש אנשים שאוהבים כוח מאשר שרירים.וכמו שראיתי אצל החברים שלי שהם מפתחים סיבולת אז גם השרירים שלהם גודלים..

narokiki
16-04-07, 20:36
זה מה שאמרתי לך שבודיבילדינג זה כביכול FAKE MUSCLE. כשאמרתי חזרות נמוכות התכוונתי בטווח של 1-5

וגם לאלה שיותר מבינים בקטע הזה.... כוח מתחלק לעוד תת קטגוריות חוץ מהשלוש האלה, נכון? למשל SPEED strength וכאלה. אני ממש לא בטוח בזה אבל ניראה לי שאיפשהו קראתי על זה

IGOR
16-04-07, 20:39
הבאנתי בכוח צריך לעשות תנוע איטית ומספר חזרות של 20 משהו כזה.