PDA

צפה בגרסא המלאה : הורדת בטן לאחר הרזייה

Bodybraker
28-07-13, 02:41
שלום
אני בן 16.5 177 שוקל 62
אני שקלתי בעבר מעל 95 והורדתי ע״י תזונה ואירובי
עכשיו, נשארו לי בבטן בחזה ובזרועות שומן מדלדל מעצבן כזה ואני משתגע כבר

מה ניתן לעשות כדאי להוריד? אני התחלתי מסה נקייה ומכון כושר ( אני עושה אימוני כוח לשרירים)

תודה

Bodybraker
28-07-13, 12:00
הקפצה

Bodybraker
29-07-13, 02:04
אפשר עזרה :0?

Bodybraker
03-08-13, 01:26
????????? עזרה

Bodybraker
03-08-13, 12:43
?? אפשר עזרה בבקשה

Yoshi-Moto
03-08-13, 15:27
אם זה עור עודף צריך ניתוח, אם זה שומן עיקש צריך להתעקש בחזרה

dani_katz
03-08-13, 20:52
לא ניתן להוריד שומן במקום שאתה רוצה, הגנטיקה בוחרת בשבילך...
ותקרא את המדריך השלם לחיטוב שיש באתר. מומלץ מאוד.

Bodybraker
05-08-13, 00:33
לא ניתן להוריד שומן במקום שאתה רוצה, הגנטיקה בוחרת בשבילך...
ותקרא את המדריך השלם לחיטוב שיש באתר. מומלץ מאוד.

אני במסה כרגע זה בסדר שאעשה אחרי חיטוב?

אין מצב שאני מוריד את הבטן הזאת תוך כדאי המסה ע״י תרגילים של בטן?

Yoshi-Moto
05-08-13, 07:47
לא.
אי אפשר לעלות במסה ולהרזות במקביל.
מעבר לזה, זה שתעשה כפיפות בטן לא ישרוף לך שומן בבטן, זה לא עובד ככה

Bodybraker
05-08-13, 22:47
לא.
אי אפשר לעלות במסה ולהרזות במקביל.
מעבר לזה, זה שתעשה כפיפות בטן לא ישרוף לך שומן בבטן, זה לא עובד ככה

אז זה לא יעזור אם אעבוד על תרגילי בטן שונים?

yzfr125
06-08-13, 10:27
אני ממליץ לך תוציא 200 שקל ותקנה יהומובין hci+כדורי קפאין ותשלב את זה עם אירובי.
במידה ואתה קונה אתה צריך לקחת 0.2 מ"ג יהומובין על כל קילוגרם גוף שלך. נגיד אתה שוקל 80:
0.2x80=16 אתה צריך לקחת 16 מ"ג יהומובין שזה בערך 4 כדורים.
וכדור קפאין אחד.
את התוספים מומלץ לקחת בצום של 4 שעות לפני ואחרי זאת מפני שכשאתה אוכל הגוף שלך מפריש הורמון שניקרא אינסולין. היומובין לא מגיב טוב עם ההורמון הזה. זאת אומרת האפקטיביות שלו יורדת. לכן אתה צריך לצום 4 שעות לפני הכדורים ו אחרי. אני אישית ממליץ לך לעשות כמו שאני עושה לוקח אותם על הבוקר זז למכון לאירובי חוזר הביתה מחכה 4 שעות אוכל והולך לאימון כוח..

שחכתי להסביר לך מה התוספים הללו עושים: היומובין ביחד עם הקפאין מעודדים הנעת שומנים בדף ושריפתם מה שאומר אתה תזיע פי 4 ותצליח להילחם בשומן העיקש הזה
בהצלחה! מקווה שעזרתי

gin
06-08-13, 11:17
אני ממליץ לך תוציא 200 שקל ותקנה יהומובין hci+כדורי קפאין ותשלב את זה עם אירובי.
במידה ואתה קונה אתה צריך לקחת 0.2 מ"ג יהומובין על כל קילוגרם גוף שלך. נגיד אתה שוקל 80:
וכדור קפאין אחד.
את התוספים מומלץ לקחת בצום של 4 שעות לפני ואחרי זאת מפני שכשאתה אוכל הגוף שלך מפריש הורמון שניקרא אינסולין. היומובין לא מגיב טוב עם ההורמון הזה. זאת אומרת האפקטיביות שלו יורדת. לכן אתה צריך לצום 4 שעות לפני הכדורים ו אחרי. אני אישית ממליץ לך לעשות כמו שאני עושה לוקח אותם על הבוקר זז למכון לאירובי חוזר הביתה מחכה 4 שעות אוכל והולך לאימון כוח..

שחכתי להסביר לך מה התוספים הללו עושים: היומובין ביחד עם הקפאין מעודדים הנעת שומנים בדף ושריפתם מה שאומר אתה תזיע פי 4 ותצליח להילחם בשומן העיקש הזה
בהצלחה! מקווה שעזרתי

א. תקרא את חוקי הפורום.

ב. אתה יודע מתי משתמשים ביומהימבין?
בדקת כמה אחוז שומן הוא?
ראית איך נראה ה"שומן העיקש" הזה שלו?
אולי יש לו בעיות לחץ דם?

לפותח הפוסט, "השומן העיקש" שלך לדעתי הוא לא "עיקש" אלא עודפי עור, שזה דבר גנטי\נובע מירידה חדה במשקל\עודף שומן.
הירידה שעשית הייתה מבוקרת? למה להתחיל מסה כשיש עודפי שומן?

yzfr125
06-08-13, 12:38
א. תקרא את חוקי הפורום- אני מצטער אני חדש.

ב. אתה יודע מתי משתמשים ביומהימבין? -כן אני משתמש. לשרוף שומן עיקש
בדקת כמה אחוז שומן הוא?
ראית איך נראה ה"שומן העיקש" הזה שלו?- מהפוסט שהוא פרסם חשבתי שמדובר בשומן עיקש ולא בעודף עור
אולי יש לו בעיות לחץ דם?

לפותח הפוסט, "השומן העיקש" שלך לדעתי הוא לא "עיקש" אלא עודפי עור, שזה דבר גנטי\נובע מירידה חדה במשקל\עודף שומן.

מצטער פעם הבאה אני יבדוק הכל

slava
06-08-13, 19:33
וכדור קפאין אחד.

בהצלחה! מקווה שעזרתי

4 שעות צום? איפה לעזאזל ראית אנשים שמתאמנים שעושים צום בשביל לקחת קפאין? מי בכללי עושה צום כשהוא במאסה\חיטוב?
אפשר לקחת את הקפאין גם אחרי האוכל.

yzfr125
06-08-13, 20:08
4 שעות צום? איפה לעזאזל ראית אנשים שמתאמנים שעושים צום בשביל לקחת קפאין? מי בכללי עושה צום כשהוא במאסה\חיטוב?
אפשר לקחת את הקפאין גם אחרי האוכל.

עם היית קורא את התגובה עד הסוף היית מבין שאת ה 4 שעות צום מדובר לגבי יהומובין ולא הקפאין.

Bodybraker
09-08-13, 13:39
א. תקרא את חוקי הפורום.

ב. אתה יודע מתי משתמשים ביומהימבין?
בדקת כמה אחוז שומן הוא?
ראית איך נראה ה"שומן העיקש" הזה שלו?
אולי יש לו בעיות לחץ דם?

תראה, עשיתי ירידה גדולה אבל לפני הירידה עשיתי עלייה גדולה ככה שהגעתי ל90-95 וירדתי ל60
אז הגוף שלי חווה השמנה ממש ענקית ועכשיו הרזייה.
הירידה הייתה ע״י תזונה נכונה ופעילות אירובית במשך כמעט שנה

מה אתה מציע שמסה לא טובה כשיש עודפי עור? חשבתי שזה יעזור לשומן הזה להעלם