PDA

צפה בגרסא המלאה : נא להוריד כובעים

Yoshi-Moto
04-08-13, 11:24
אלון גבאי שניה לפני התחרות מן פיזיק בגרמניה.
ניצח את הקטגוריה שלו ולקח שלישי באוברול.

http://i39.tinypic.com/30acbow.jpg

nadavmoore
04-08-13, 12:01
מאד לא מפתיע. תותח (התמונה לא עושה איתו חסד)

עמרי מרג
04-08-13, 12:37
דווקא תמונה נהדרת לדעתי. לא חייבים לעשות פוזות כל הזמן.

IGOR
04-08-13, 12:58
הוא ניהיה הרבה יותר קטן או שנדמה לי?

כל הכבוד אלון!

ניגרי ענק
04-08-13, 13:08
יפה, כל הכבוד

אמרון
04-08-13, 13:09
תעלו תמונות מהתחרות למי שיש

Yoshi-Moto
04-08-13, 13:29
ננסה להשיג עוד עד הערב
http://i40.tinypic.com/2vl3401.jpg

alpha
04-08-13, 13:37
איפה כל החבר'ה שגחחו עליו?

alpha
04-08-13, 13:38
יש עוד תמונות עם המתחרים עצמם ?

Sahars1996
04-08-13, 16:12
כבוד.

JuJitsu
04-08-13, 16:57
אפחד לא צחק עליו,הטענה היחידה הייתה שהוא לא מתחרה ואין לו מקום בפורום זה (לא טענה שלי כן).
עכשיו כשהוא מתחרה הכל טוב ויפה,הבנאדם תותח רק שיצליח.וזה רק אני או שהיו לבחור תמונות הרבה יותר מוצלחות..

Yoshi-Moto
04-08-13, 18:51
אפחד לא צחק עליו,הטענה היחידה הייתה שהוא לא מתחרה ואין לו מקום בפורום זה (לא טענה שלי כן).
עכשיו כשהוא מתחרה הכל טוב ויפה,הבנאדם תותח רק שיצליח.וזה רק אני או שהיו לבחור תמונות הרבה יותר מוצלחות..

כן דיברו בטון מזלזל("אם הוא מחטב הוא יורד לפחות 15 קילו") אבל בוא לא נפתח את זה כאן זה ממש לא הנושא.

Yoshi-Moto
04-08-13, 19:24
http://i40.tinypic.com/16c3kuc.jpg

nadavmoore
04-08-13, 21:55
לא יודע לגביי אלון אבל אין ספק שהבחור מימנו טבעי :)
פושט בושה הקטע הזה של ה"מאן פיזיק" אין בעיה שהם מתחרים יותר בקטע של אסטטיקה אבל למה בכוח להוציא את ה"קהל" שלהם מפגר ולטעון שזאת תחרות של טבעיים.

ההישגים יפים באמת, זה באמת גוף מטרה של המון אנשים אבל זה פשוט זלזול באינטיליגנציה.

nesiha
05-08-13, 03:52
למה אתם כל הזמן מתעסקים בטבעיים/לא טבעיים
האנשים מתאמנים, אוכלים נכון, משקיעים הרבה זמן ומאמץ ומגיעים לתוצאות. מה זה משנה מה הם לקחו בדרך?
החוסר פירגון התמידי הזה של לא מוסיף לאף אחד. גם בקרב גברים וגם בקרב נשים
כל מי שחטוב עם מסה יפה הוא מזריק וכל הדוגמניות אנורקסיות. וכל השנים של ההשקעה והקרבה מתבטלות.
לא יודעת אם אלון טבעי או לא, אני לא הכי מבינה מבינה בזה והאמת זה גם לא מעניין אותי.
הוא בכל זאת אחד האנשים שיותר נותנים לי מוטיבציה להמשיך להתאמן ולאכול ולא לפרוש מהאימונים
(כי אחרי כמה שנים כבר מגיעים לנקודה שנמאס להשקיע. לראות אנשים שמתאמנים יותר זמן ממך והם לא פורשים זה נותן מוטיבציה)
ואני עוד בחורה, בטוח לגברים הוא נותן פי כמה יותר מוטיבציה.
פשוט תנסו לפרגן קצת יותר. זה שמישהו לא טבעי או שיש לו גטניקה יותר טוב או כל דבר אחר, לא אמור לעניין אתכם. תתנו את המאה אחוז שלכם וזהו.
שום דבר לא מונע מכם לקחת חומרים אם אתם רוצים אז באמת שאין סיבה לא לפרגן
לא מעלים פה תמנות של נשים אבל באינסטגרם יש אלפי נשים חטובות ברמה של פיטנס ויותר,
ואני יודעת שהן לא טבעיות ושכמה שאני לא אשקיע אני לא אגיע לרמה שלהן, אבל זה לא מפריע לי להמשיך לנסות להגיע להכי טוב שלי.

nadavmoore
05-08-13, 09:03
כי זה פורום ובפורום מותר להיות גם ביקורתיים , אני הכי מפרגן לאלון על הדרך ועל איך שהוא נראה אני חושב שגם אם אני אזריק לעצמי 800 סייקלים אני לא אראה כמוהו ולא כמו החבר'ה שעולים לידו על הבמה, עדיין- זה שהם אומרים שהם טבעיים זה מסריח מבחינתי וזלזול בקהל המעריצים שלהם, זה כמו שתראי זמרת שאת אוהבת ותגלי שהיא רק עושה עם השפתיים והקול הוא בכלל של מישהי אחרת ששרה ומקליטים אותה.

ChonGo
05-08-13, 10:16
תותח-על!! כל הכבוד!

אמרון
05-08-13, 10:30
כי זה פורום ובפורום מותר להיות גם ביקורתיים , אני הכי מפרגן לאלון על הדרך ועל איך שהוא נראה אני חושב שגם אם אני אזריק לעצמי 800 סייקלים אני לא אראה כמוהו ולא כמו החבר'ה שעולים לידו על הבמה, עדיין- זה שהם אומרים שהם טבעיים זה מסריח מבחינתי וזלזול בקהל המעריצים שלהם, זה כמו שתראי זמרת שאת אוהבת ותגלי שהיא רק עושה עם השפתיים והקול הוא בכלל של מישהי אחרת ששרה ומקליטים אותה.

הבאתה דוגמה ממש לא קשורה!

זמרת שהיא לא שרה באמת, היא לא זמרת . אבל מפתח שלוקח ממתקים הוא לא מפתח גוף?

שורה תחתונה תפסיקו עם התמימות הזאת שלוקח לא לוקח, אני מקורב להרבה חברה מכל ענפי הספורט ותתפלאו לשמוע שכמעט בכל ספורט יש שימוש בממתקים , וגם שם יש אותם וויכוחים הוא לוקח וההוא לא לא לוקח וכל החרטות האלה.

nadavmoore
05-08-13, 10:39
ברור שבכל ספורט יש שימוש ב"משפרי ביצועים" כאלו ואחרים.

וזאת דוגמא מאד נכונה, מפתח גוף שמכחיש שימוש בחומרים! זה בדיוק כמו זמרת שתגיד שזה הקול שלה אבל זה לא באמת הקול שלה היא כביכול "קנתה" את הקול כדי שהיא "תשמע" ככה. זה לא כזה פשוט אבל לא התכוונתי להשקעה של הזמרת אלא להכחשה של הקול שבא ממקור חיצוני.
בכל מקרה , שוב אני כן מעריך ומבין כמה השקעה וכוח רצון צריך בשביל להגיע לרמות האלו פיטנס\פיזיק\אולימפיה ואפילו מר ישראל (בחלק מהתחרויות) אבל להכחיש ככה באופן נחרץ בתחרות "פיתוח גוף"! זה קטע מגעיל לדעתי ולמה? כי פתאום יבוא איזה ילד ישקיע את החיים שלו במליון תוספים וזמן ולא ייקח ממתקים כי הוא ייגיד "אלון לא לוקח גם אני לא" והוא בחיים לא יגיע לרמה הזאת והוא יחשוב שזה בגלל שהוא לא מספיק טוב וזה לא נכון כי אלון "כביכול" שיקר כדי שהוא יהיה יותר טוב מכל ה"מעריצים" שלו שלא מגיעים לזה טבעי.
שוב- אני מאד מעריך את אלון ואת כולם , רק הקטע הזה קצת מעצבן.

אמרון
05-08-13, 12:15
ברור שבכל ספורט יש שימוש ב"משפרי ביצועים" כאלו ואחרים.

וזאת דוגמא מאד נכונה, מפתח גוף שמכחיש שימוש בחומרים! זה בדיוק כמו זמרת שתגיד שזה הקול שלה אבל זה לא באמת הקול שלה היא כביכול "קנתה" את הקול כדי שהיא "תשמע" ככה. זה לא כזה פשוט אבל לא התכוונתי להשקעה של הזמרת אלא להכחשה של הקול שבא ממקור חיצוני.
בכל מקרה , שוב אני כן מעריך ומבין כמה השקעה וכוח רצון צריך בשביל להגיע לרמות האלו פיטנס\פיזיק\אולימפיה ואפילו מר ישראל (בחלק מהתחרויות) אבל להכחיש ככה באופן נחרץ בתחרות "פיתוח גוף"! זה קטע מגעיל לדעתי ולמה? כי פתאום יבוא איזה ילד ישקיע את החיים שלו במליון תוספים וזמן ולא ייקח ממתקים כי הוא ייגיד "אלון לא לוקח גם אני לא" והוא בחיים לא יגיע לרמה הזאת והוא יחשוב שזה בגלל שהוא לא מספיק טוב וזה לא נכון כי אלון "כביכול" שיקר כדי שהוא יהיה יותר טוב מכל ה"מעריצים" שלו שלא מגיעים לזה טבעי.
שוב- אני מאד מעריך את אלון ואת כולם , רק הקטע הזה קצת מעצבן.

לפעמים אני לא מבין אותך באמת!!

אתה מצפה מבן אדם שיודה שהוא משתמש במשהו שהוא אסור!! , שדרך אגב בתחרויות בעולם עושים בדיקות לוקחים חמש מכל קטגוריה ובודרים אותם ופה בארץ המתחרים חותמים על הצהרה שהם לא לוקחים ואם יגלו שכן האיגוד יכול לתבוע אותם והיה מקרה כבר.
דבר שני אם כולם היו מודים שהם משתמשים בממתקים כל ילד שני בחדר כושר גם היה מתחיל לקחת, דווקא להפך זה טוב שאנשים מכחישים ככה אנשים ישאפו להגיע לתוצאות בלי ושיגיעו לגיל המתאים שיעשו את השיכול שלהם . לפני שאתה זורק מילים באוויר תחשוב שנייה ותפסיק אם ההשוואה המטומטמת הזאת!
זמרת שאין לה קול היא לא זמרת מלכתחילה, מפתח גוף שלוקח דברים זה לא אומר שהוא לא עובד קשה זה לא אומר שהתוצאה שלו היא רק בזכות זה, אני מכיר כל כך הרבה אנשים שלקחו דברים והתוצאות שלהם היו כאלה מעפנות שבושה להגיד שהם לקחו משהו.

וחבל על הדיון הזה באמת כל הכבוד לאלון על ההישג הזה למרות שאותי היה מעניין לראות אותו בפיטנס או משהו כזה ולא בקטגוריית בגדי ים ולהגיד שהוא רמאי על זה שהוא ניצח עם חומרים זה נשמע לך הגיוני?

nadavmoore
05-08-13, 12:20
אתה לא מבין אותי ומתעצבן סתם. לא אמרתי שיפרסמו לעולם "אני משתמש בחומרים" אבל לעשות את הפעולה ההפוכה ולהגיד "אני לא משתמש בחומרים, אתם סתם קנאים וכו' וכו" בסרטון שמפורסם למעריצים שלך , זה בדיוק אותו דבר כמו הדוגמא עם הזמרת.

לא אמרתי שהוא מרמה את המתחרים שלו, אלא את אלו שמעריצים אותו מנסים ללכת בדרך שלו.

אמרון
05-08-13, 12:51
אתה לא מבין אותי ומתעצבן סתם. לא אמרתי שיפרסמו לעולם "אני משתמש בחומרים" אבל לעשות את הפעולה ההפוכה ולהגיד "אני לא משתמש בחומרים, אתם סתם קנאים וכו' וכו" בסרטון שמפורסם למעריצים שלך , זה בדיוק אותו דבר כמו הדוגמא עם הזמרת.

לא אמרתי שהוא מרמה את המתחרים שלו, אלא את אלו שמעריצים אותו מנסים ללכת בדרך שלו.

אם הוא היה כותב אני נטורל ומתגאה בזה אז מסכים איתך , אבל אם הגיבו לו ואז הוא כתב כתגובה שהוא טבעי זה לגיטימי ביותר .

בקיצור שמישהו יארגן תמונות שלו עם המתחרים, מעניין.

nadavmoore
05-08-13, 12:54
הוא לא כתב, הוא הוציא סרט במיוחד! שהוא נוסע ברכב ומדבר על זה שהוא טבעי ומי שטוען אחרת מקנא בו וכו' וכו'... (לא מצאתי את הסרטון הזה כרגע, אבל בטח מישהו יוכל למצוא אותו)

Scylla
05-08-13, 15:22
ישראל יש שיטות להתחמק משאלות כאלה כמו קאי גרין "הכל מתפוזים". להכחיש בכל תוקף ולהתעקש על זה זו גם אופציה לא טובה במקרה שלוקחים, אני חושב שלהתחמק באלגנטיות זה יותר דיפלומטי. מנגד לא מצפה מאנשים שמסתירים מהסביבה / משפחה / חברים / איגודים (סיבות הגיוניות לחלוטין) שיודו, אבל אפשר למצוא את שביל הביניים.

שאקד
05-08-13, 19:10
לא יודע לגביי אלון אבל אין ספק שהבחור מימנו טבעי :)
פושט בושה הקטע הזה של ה"מאן פיזיק" אין בעיה שהם מתחרים יותר בקטע של אסטטיקה אבל למה בכוח להוציא את ה"קהל" שלהם מפגר ולטעון שזאת תחרות של טבעיים.

ההישגים יפים באמת, זה באמת גוף מטרה של המון אנשים אבל זה פשוט זלזול באינטיליגנציה.

נדב מור היקר, אתה בטוח לא טבעי :))))
רואים שאתה על ממתקים

דרך אגב איך בקרוספיט?? שובר שיאים בcj???@!#?!@#

Olonstake32
05-08-13, 23:21
כל הכבוד רואים שעבד קשה

אני לא הכי מבין אבל אני היחידי שחושב שהכתפיים\ידיים לא מפותחות מספיק..?

zivgin
06-08-13, 00:55
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/526445_563537297015168_1021535141_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q77/s720x720/533915_563585303677034_940172531_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q72/s720x720/1012910_564300490293786_718610720_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/995457_564300506960451_473767470_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/563880_564302773626891_550838767_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561828_564302803626888_2091440157_n.jpg

alpha
06-08-13, 08:22
על מה אתם מדברים "מן פסיק" זה לא "תחרות לטבעיים" , אפשר לקרוא לזה "הגוף הכי יפה בבגד ים" בשורט,ללא שרירי רגליים

אמרון
06-08-13, 17:49
לדעתי אתם סתם מתעסקים בשטויות יש לו גוף יפה גנטיקה מעולה וזהו תפסיקו לחפש את השלילי .
אם הוא לוקח כן או לא זה רק הוא והתחת שלו יכולים לדעת אז למה להיכנס לזה , גם אם הוא לוקח הרי זה לא מוריד ממנו.

ENMA
06-08-13, 17:52
alpha, אני לא יודע אם אתה מכליל את אלון באמירות שלך, אבל למען הסר ספק, לאלון יש פלג גוף תחתון מרשים מאוד.

אני זוכר את הפוסטים הראשונים שלו בתחילת דרכו ולראות את ההתקדמות שהוא עשה, פשוט לעצור ולמחוא כפיים.

alpha
06-08-13, 19:29
alpha, אני לא יודע אם אתה מכליל את אלון באמירות שלך, אבל למען הסר ספק, לאלון יש פלג גוף תחתון מרשים מאוד.

אני זוכר את הפוסטים הראשונים שלו בתחילת דרכו ולראות את ההתקדמות שהוא עשה, פשוט לעצור ולמחוא כפיים.

רק אמרתי מה הכוונה בקטגורית "מן פסיק" . לא אמרתי מילה על הרגליים של אלון :Embarrassment:

zivgin
07-08-13, 00:25
על מה אתם מדברים "מן פסיק" זה לא "תחרות לטבעיים" , אפשר לקרוא לזה "הגוף הכי יפה בבגד ים" בשורט,ללא שרירי רגליים

עדיף לשתוק מאשר לדבר ו.. אתה יודע את המשך המשפט

alpha
07-08-13, 13:17
עדיף לשתוק מאשר לדבר ו.. אתה יודע את המשך המשפט

אני לא יודע מה ההמשך ?

joony
07-08-13, 13:46
תותח כל הכבוד לו

JuJitsu
07-08-13, 15:27
הסכום זכייה רשום למטה?או שזה סתם..

Raw
09-08-13, 13:35
אני לא מבין למה כולם חושבים שאלון גבאי על חומרים, הבנאדם לא עבר את ה85 קילו והוא 11 שנה מתאמן וקורע תתחת אז אתם יכולים להמשיך לקנא קצת יותר בשקט.. וגם אם הוא לוקח חומרים, אף אחד לא אסר עליכם לקחת חומרים תיקחו כמה שבא לכם ותפסיקו לבכות