PDA

צפה בגרסא המלאה : היקף יד

VADIM_FT
08-08-13, 03:16
אני יודע שזה לא כלכל משנה .. וזה תלוי איך זה נראה על הגוף שלך וכל זה ... אבל אני במאסה עכשיו והיקף היד גדל רק ב-ס״מ 1 , עליתי 10 קילו במשקל ב3 חודש האלה וזה עלה רק בפאקינג ס״מ 1 ! עכשיו אני שוקל 1.78 משקל 81 היקף יד 37 , וכן אני אוכל מסודר לפי תפריט שהכנתי מי אתר foodsdictionary . האם זה בסדר ? ככה זה בערך אמור להיות ?

gorneo1
08-08-13, 10:30
לא, היית אמור להעלות יותר בהיקף, סביר להניח שלא התאמנת נכון ידיים, או שהתאמנת יותר מידי ידיים...

תפרט פה את התוכנית אימונים שלך ואת התפריט שלך כדי שנבין יותר...

:)

VADIM_FT
08-08-13, 20:40
לא, היית אמור להעלות יותר בהיקף, סביר להניח שלא התאמנת נכון ידיים, או שהתאמנת יותר מידי ידיים...

תפרט פה את התוכנית אימונים שלך ואת התפריט שלך כדי שנבין יותר...

:)

A: חזה - 1. לחיצת חזה , פירמידה - 3 סטים , 2. לחיצת חזה אם משקולות - 3 סטים + 2 דרופ סט , 3 . פרפר בשכיבה אם משקולות - 3 סטים. כתפיים - 1. לחיצת כתפיים 3 סטים , 2. הרחקת זרועות הצידה אם משקולות - 3 סטים . יד אחורית - 1. מקבילים - 4 סטים לפי יכולת , 2. לחיצה צרפתית - 2 סטים + 2 דרופ סט. B: רגליים - 1. סקוואט - 3 סטים , 2. לחיצת רגליים - 3 סטים , 3 . תרגיל כזה שיושבים על כיסא ועושים אם הרגליים - 3 סטים . גב - 1. חתירה בנט אובר - 3 סטים , 2. תרגיל שניקרא pullover - 3 סטים , 3. משיכת פולי צר לסנטר - 3 סטים . יד קידמית- בישיבה על כיסא רומי אם מוט w - 3 סטים , פטישים יד יד - 3 סטים + 2 דרופ סט ... כל התרגילים מתבצעים בחזרות של 6 -10 , ותזונה אין ספק שאני אוכל מספיק בקשר לזה אין מצב , אני במאסה די מלוכלכת , ואני כותב את זה מהמצפון אז מצטער שזה לא נוח לקריאה ;)

VADIM_FT
08-08-13, 20:40
9 סטים שריר גדול 6 קטן , אם קצת דרופ סטים

gorneo1
09-08-13, 12:32
כמה פעמים בשבוע אתה מתאמן? מה הרצף? Abxabxx? Axbxaxx?

יכול להיות שאתה עושה מספיק תרגילים אבל לא באמת עובד מספיק חזק... יכולת להיות מיליון סיבות...

בפועל אם אתה עושה אימון יד קידמית ויד אחורית [וכתפיים!!!] פעמיים בשבוע זה אמור לכסות לך את הגירוי שאתה צריך כדי לגדול אבל רק אם תרים מספיק משקל ובאמת תאתגר את השריר כל פעם.

Sahars1996
09-08-13, 13:56
סתפ לצורך עניין, לי יש היקף 43 קר ו45 חם.
חצי שנה אני כבר לא עובד ידיים.
יש כאלה שההיקף שלהם טס ויש כאלה שיותר לאט.
אל תפמפם 20 סטים ידיים.
תעבוד טוב ותשלב סופרסטים/או שתעבוד 3-6 סטים אחורית קדמית,
ממילא הידיים מקבלות הרבה מתרגלים מורכבים ומשקלים כבדים.

gorneo1
09-08-13, 14:44
זה בדיוק מה שרשמתי לו גבר... :/

IGOR
09-08-13, 20:40
אצלי אותה הבעיה. אני כבר שנה וחצי לא מצליח להרים יותר מ 65 קילו בידיים. הם מסרבות לגדול למרות המשקלים בתרגילים המורכבים.

gorneo1
09-08-13, 21:57
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח, איזה מטריל igor.... חחחחחחחחחח

VADIM_FT
10-08-13, 06:08
כל המטרילים למינהם לא מעניינים אותי , אני ימשיך בשלי אולי הגנטיקה שלי לא טובה כמו של אחרים , אבל זה לא מדגדג לי תביצה השמאלית מה שאנשים אומרים , אני ימשיל בשלי ובסוף יהיו השגים , אולי קצת חסר לי ידע כי אני די חדש בתחום , אבל אם הזמן הכל יגדל ואני ממשיך להשקיע אז Igor לך קיבימט אחי ואל תגיב באשכולות שלי בכלל הדעה שלך לא מעניינת אותי ...:)

IGOR
10-08-13, 11:51
:bow:

alpha
10-08-13, 18:24
כל המטרילים למינהם לא מעניינים אותי , אני ימשיך בשלי אולי הגנטיקה שלי לא טובה כמו של אחרים , אבל זה לא מדגדג לי תביצה השמאלית מה שאנשים אומרים , אני ימשיל בשלי ובסוף יהיו השגים , אולי קצת חסר לי ידע כי אני די חדש בתחום , אבל אם הזמן הכל יגדל ואני ממשיך להשקיע אז igor לך קיבימט אחי ואל תגיב באשכולות שלי בכלל הדעה שלך לא מעניינת אותי ...:)

אל תדאג עוד מעט איגור ידרס או משהו

YakirCho
10-08-13, 19:32
אל תדאג עוד מעט איגור ידרס או משהו

חחחחחחחחחח

AchiliZ
10-08-13, 20:18
אל תפמפם 20 סטים ידיים.

Nahh אתה רחוק מ43-45 לפי התמונות שלך,כדי להמחיש לך היד של אלון בערך 43-45...... לא שמעניין לי תביצים מה ההיקף שלך אבל הטרלה לא במקום,אני מאוכזב son

Sahars1996
10-08-13, 20:51
nahh אתה רחוק מ43-45 לפי התמונות שלך,כדי להמחיש לך היד של אלון בערך 43-45...... לא שמעניין לי תביצים מה ההיקף שלך אבל הטרלה לא במקום,אני מאוכזב son

לא משקר ואין לי סיבה כזאת.
אתה לא מאמין? אל.
אתה משווה ביני לבין אלון? הבנאדם אזור ה5 א"ש,אז בטח שהיד שלו תראה הרבה הרבה יותר גדולה.
למרות שזה לא מעניין אותי מה אתה חושב,אני יעלה תמונה שמגבה את מה שאני אומר..
יד מכווצת על הפיק של ההיקף למעלה.

VADIM_FT
13-08-13, 03:52
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח, איזה מטריל igor.... חחחחחחחחחח

אל תפמפם 20 סטים ידיים.

אוקיי אבל למה ההיקף שלי לא טס ...? אה ודרך אגב שאני ניזכר בעצם היד שלי הייתה 35 בתחילת המאסה ועשיו 37 , זה משפר את המצב ? 2 ס״מ בשלוש וחצי חודש ... בעיקרון אני מתאמן 7 חודש כדי לי אולי לנסות abcd ? תוכנית אם ווליום גבוה ?

IGOR
13-08-13, 06:28
Abcdefg יותר טובה

nadavmoore
13-08-13, 08:36
מה האובססיה של אנשים עם היקף של היד שלהם אין לי מושג...זה שתהיה לכם יד 50 לא יגדיל לכם את היקף הזין זה לא יעזור לבעיה של חוסר הביטחון

VADIM_FT
13-08-13, 17:40
מה האובססיה של אנשים עם היקף של היד שלהם אין לי מושג...זה שתהיה לכם יד 50 לא יגדיל לכם את היקף הזין זה לא יעזור לבעיה של חוסר הביטחון

abcdefg יותר טובה

מה הקשר אחי שואל מה כדי לעשות איך להיתאמן , מה קשור אחי , ואיגוד סתום צפה יאפס לא רואה אותך

IGOR
14-08-13, 06:35
:rolleyes:You mad bro?
שמע אתה יכול גם לנסות לעשות 20 חזרות ו 50 סטים. רק מנסה לעזור לך גבר