PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עזרה בתוכנית תזונתית לעליה במשקל.

avihamo
12-08-13, 01:19
אני אשמח לקצת עצות חכמות מאנשים מנוסים..
אני בן 26, גובה 168 ס"מ, שוקל 57.5 ק"ג.
עשיתי מנוי בחדר כושר לפני קצת פחות משבוע.
קראתי קצת מאמרים על תפריטים אבל די קשה לי לבחון כמה זה "150 חזה עוף" ואם אני לא אוהב "2 כפיות חמאת בוטנים" אז אין לי מושג מה אפשר במקום..
בנוסף, עוד לא הבנתי כמה אני צריך לאכול ביום בערך, ומה קורה בימים שאני מתאמן ובימים שלא.
בנוסף, שעות האימונים הרי הם לא קבועות. לפעמים אני מגיע לחדר כושר רק ב8 בערב ומסיים ב10 בערב אז איך זה משנה את הסדר בתפריט אם בכלל?...

אני אשמח לכמה עצות חכמות עם טיפים לבחור מתחיל שבסה"כ עוד אין לו משקל של גרמים במטבח ולא בשלן גדול על מה לאכול (מגוון אם אפשר), מתי, כמה, איך, הבדלים מסוימים בסיטואציות כמו שתיארתי ועוד כל דבר אחר שחשוב לדעת.
תודה רבה מראש.

avihamo
12-08-13, 10:35
מישהו?

IGOR
12-08-13, 12:17
קודם כל ממליץ לך לקנות משקל תזונה. דבר שני,תכתוב בגוגל "מחשבון קלוריות".
לגבי האוכל,אתה לא חייב לאכול חמאת בוטנים למרות ששני כפיות זה כלום. אתה יכול להחליף את זה בשמן זית,אגוזים למינהם,חלבה וכו' שיהיה לך שומן איכותי בתפריט. תנסה להתחיל עם 2000 ק' ביום. תראה איך תתקדם. תאכל חלבון כפול 2 ממשקל הגוף זאת אומרת 2*57.5. אם יש לך בעיה בזמן תקנה אבקת חלבון/גיינר. אישית אני ממליץ על אבקת חלבון יותר משתלם וגם אתה יכול לעשות גיינר מצויין ממנה. מה לאכול? יש לך קוטאג,חלב,בשר וביצים מקור מעולה לחלבון. מה שיקבע אם תעלה במשקל זה כמות הקלוריות שתכניס ביום ולא השומן. אל תגזים עם הקלוריות פשוט תתקדם לאט ובטוח. תשלב אימונים עם משקל כבד כי השריר חייב התנגדות וגירוי מסויימים כדי לגדול ולהתחזק. תאכל טוב,תישן,תתאמן כמו שצריך זה הכל.
אם לא הבנת משהו תשאל.
בהצלחה גבר.

yanix0
12-08-13, 13:02
איגור אני לא מסכים איתך...הבנאדם שורף ביום ללא אימון בערך 2200..שלא נדבר על יום עם אימון, אז לאכול גם אם זה בהתחלה רק 2000 קלוריות נראה לי קצת טיפשי, אלא אם כן התכוונת שיאכל בתחזוקה שלו.

IGOR
12-08-13, 13:48
מן הסתם שבתחזוקה שלו. אין סיבה שהוא ידחוף 3000 קלוריות.
אם לא יספיק לו שיוסיף 500 ק.

yanix0
12-08-13, 13:58
ברור שלא צריך לדחוף 3 אלף סתם...מסכים שבהתחלה שבוע שבועיים להישאר בתחזוקה ואז להוסיף 500 לתפריט

m6589884
12-08-13, 20:40
אני אשמח לקצת עצות חכמות מאנשים מנוסים..
אני בן 26, גובה 168 ס"מ, שוקל 57.5 ק"ג.
עשיתי מנוי בחדר כושר לפני קצת פחות משבוע.
קראתי קצת מאמרים על תפריטים אבל די קשה לי לבחון כמה זה "150 חזה עוף" ואם אני לא אוהב "2 כפיות חמאת בוטנים" אז אין לי מושג מה אפשר במקום..
בנוסף, עוד לא הבנתי כמה אני צריך לאכול ביום בערך, ומה קורה בימים שאני מתאמן ובימים שלא.
בנוסף, שעות האימונים הרי הם לא קבועות. לפעמים אני מגיע לחדר כושר רק ב8 בערב ומסיים ב10 בערב אז איך זה משנה את הסדר בתפריט אם בכלל?...

אני אשמח לכמה עצות חכמות עם טיפים לבחור מתחיל שבסה"כ עוד אין לו משקל של גרמים במטבח ולא בשלן גדול על מה לאכול (מגוון אם אפשר), מתי, כמה, איך, הבדלים מסוימים בסיטואציות כמו שתיארתי ועוד כל דבר אחר שחשוב לדעת.
תודה רבה מראש.

אתה לא חייב לאכול שתי כפיות חמאת בוטנים ככה כי זה באמת מגעיל ולא אכיל
פשוט תחמם 2 פרוסות לחם ואז אתה יכול לשים בינהם גם 5 כפות בלי בעיה וזה לא יהיה
כזה נורא...
וכדי שתקנה משקל של גרמים כמה כבר עולה 50 שקל והכי פשוט..