PDA

צפה בגרסא המלאה : היי אני חדש

motherfuckerscreamer
13-08-13, 22:32
נכנסתי לעסק הזה של הפיתוח גוף מאחר ונעשה לי מנוי לחדר כושר (שנתי)
המשקל שלי הוא 77
אני 1.73
בן 19 (בצבא, עושה יומיות).

אני בעל מודעות עצמית מאוד נמוכה בכל העניין של הכושר, לכן אני לא מבין במה עליי להתחיל.
אני רוצה לבנות לעצמי גוף מחוטב, ולא הבנתי איך זה הולך התהליך עם המסה-חיטוב או ישר חיטוב? בקיצור אני על הפנים בתחום הזה.

המדריך במכון כושר הציג בפניי תוכנית ab שאני עוקב אחריה כבר שבוע אבל יש לי כמה שאלות (ומצטער עם אני מעלה גיחוך בפיכם בשל הבורות שלי).

1. כמה התזונה חשובה באמת במערך הזה? הבנתי שלפני אימון עדיף לאכול משהו קל ואחרי אימון פחמימה וחלבון?
היום עשיתי אימון אגרסיבי, ולא היה לי משהו לאכול, אז כמה חבר'ה אמרו שאם אתה לא אוכל ישר אחרי האימון זה נחשב 'אימון שרוף'. בכל מקרה אחרי חצי שעה הגעתי הבית (החדכ רחוק המבית) ואכלתי 2 ביצים עם עוף.

2. כמה זה רלוונטי הסדר-עבודה על חלקים שונים בגוף? ז"א זה באמת רלוונטי אם אני עובד יום אחד חזה יד אחורית רגליים ויום אחרי זה כתפיים ים קדמית ?

3. האם התוספים הטבעיים האלה שנמכרים בחדר כושר באמת שווים את הכסף ?

4. מה אתם ממליצים לבנאדם עם נתוני משקל וגובה כמו שלי ? חיטוב או מסה ? אם מה להתחיל ?

5. מישהו יכול להפנות אותי למדריכים שמראים איך עושים דדליפט סקוואט ותרגילים כאלה בצורה נכונה ?

תודה מראש על ההענות ומצטער על הבורות...
שבוע טוב!

ORs
14-08-13, 11:56
* אני גם בצבא וכן גם עושה יומיות וואלה קשה לי מאוד בצבא והרבה זה רק בגלל האוכל
1. האוכל שלך זה הבסיס להכל ועד כמה זה חשוב 75% בשביל לבנות גוף זה האוכל!!!"גוף לא בונים במכון גוף בונים במטבח"
כן חשוב לאכול אחרי אימון לגבי "אימון שרוף" זה תלוי במידה ואכלת חצי שעה אחרי לא נורא לא אכלת בכלל רק פגעת בעצמך פרקת מסת שריר....
זה שאכלת 2 ביצים ועוף וזה כלום שתהיה בעניין. אחרי האימון לא אוכלים ישר חלבונים קודם כל פחמימות ואז חלבונים או ביחד. כי אחרי האימון הגוף מחפש ישר פחמימה. תכניס ישר אחרי אימון חלבון לא עשית כלום הגוף ישתמש בזה בתור פחמימה.
2. רלוונטי מאוד ותמיד יש עדיפות לתרגילים מורכבים. ולא לשכוח שגוף נבנה במנוחה ולא שאתה במכון מרגיש את הpamp מיזה יוצא שאתה צריך גם לנוח והרבה.
3 . התוספים זה השלמות וכן זה שווה את הכסף במידה ואתה יודע מה אתה עושה (לא בשבילך)
4 . צריך לראות תמונה לא ממש עוזר לי מאמין שמסה
5. יש מליון מדריכים של תרגילים של דדליפט סקוואט ביוטיוב רק תחפש

בהצלחה

Yoshi-Moto
14-08-13, 21:05
Eitan davidovich
דבר איתי בפייסבוק יש לי הצעה בשבילך