PDA

צפה בגרסא המלאה : 3 שנים אימונים, לא השגתי כלום מה עושים

nadavmoore
14-08-13, 09:27
גובה:178 משקל:79 א.ש (11 בערך) לא מוריד שיערות כי אני גבר אחושרמוטה.

3 שנים אני מתאמן והבייספס שלי לא גדל, אני נשאר על 33 היקף מה עושים?!

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1085429_10153092677755652_1832848897_n.jpg?oh=5640 0ed5beb03bf2ab3954f99c52b81b&oe=520C752F&__gda__=1376596445_8bc49c8f5fb5eb0b44e0d4c4cccfa7d a

IGOR
14-08-13, 09:33
הייתי עושה אותך. אפשר פלא?

וזה בגלל שאתה עובד כוח אחי נראה לך שתגדל עם תעבוד רק עם חזרות נמוכות?!

The phenomenon
14-08-13, 10:00
יוסי יד 50 אמר לי שצריך לפמפם בייספס עם המוט w מול המראה עד ששורף

nadavmoore
14-08-13, 10:09
הייתי עושה אותך. אפשר פלא?

וזה בגלל שאתה עובד כוח אחי נראה לך שתגדל עם תעבוד רק עם חזרות נמוכות?!

אני בונה על חברה של שאקד הבנתי שמרוב אחוזי שומן לא רואים אצלו את הבולבול והיא מתבאסת עליו

Sahars1996
14-08-13, 11:02
שמע..
בוא נתחיל בזה שאתה לא 11 א"ש,מדדת? רואים שלא,כי הערכה שלך שגויה.
מה הקטע שלך לעלות תמונות סגנון בילדינג אם זאת בכלל לא המטרה שלך..
ואם כבר אתה מעלה מה זה הפוזינג הזה? אי אפשר להבין הרבה.
תאכלס,ממה שרואים אין לך הרבה מסה,אבל אם הקרוספיט עושה לך טוב,אז על הזין... כל אחד והמטרה שלו.
ותפסיק להתנהג כמו ילד קטן,אתה מזלזל הרבה ושים לב לעצמך גם.
בהצלחה

nadavmoore
14-08-13, 11:08
שמע..
בוא נתחיל בזה שאתה לא 11 א"ש,מדדת? רואים שלא,כי הערכה שלך שגויה.
מה הקטע שלך לעלות תמונות סגנון בילדינג אם זאת בכלל לא המטרה שלך..
ואם כבר אתה מעלה מה זה הפוזינג הזה? אי אפשר להבין הרבה.
תאכלס,ממה שרואים אין לך הרבה מסה,אבל אם הקרוספיט עושה לך טוב,אז על הזין... כל אחד והמטרה שלו.
ותפסיק להתנהג כמו ילד קטן,אתה מזלזל הרבה ושים לב לעצמך גם.
בהצלחה

ילד בן 16 יגיד לי אם הערכה שלי שגוייה או לא, כן מדד לי תזונאי ספורט מווינגייט עם קליפר ב2 שיטות אז זה בסדר מבחינתך?

זה נראה לך תמונה בסגנון בילדינג? זאת תמונת הטרלה.
מצחיק שעל 178 ו79 קילו אתה קובע ש"אין לי הרבה מאסה" יפה.

לך תעשה שיעורים ילד

SMURF
14-08-13, 11:23
בנינו נדב, קצת עפת על עצמך (גם יחסית לפוסט הטרלה).

nadavmoore
14-08-13, 11:25
בנינו נדב, קצת עפת על עצמך (גם יחסית לפוסט הטרלה).

דרדס, לא אכפת לי איך אני נראה(מבחינת הגוף) אם לא הבנת...:whistle:

Sahars1996
14-08-13, 11:25
ילד ילד..
אין לך הפרדות ברגליים בשיט,ולא רואים כלום בבטן,למרות שאני לא ממהר להעריך משם.
נו ו...? נתונים זה רק מספר,לא רואים אצלך כלום,אתה מדבר כמו אחד שלא מבין מהחיים שלו.
שיעורי בית אתה זה שצריך לעשות,אתה תקוע במקום ולא מתקדם בכלום,לפחות מבחינת פיתוח גוף,
בין אם זה המטרה שלך או לא,לזמן שאתה מתאמן אתה לא נראה בכלל כאילו דרכת בחדר כושר.
תפסיק להיות אפס שמזלזל בגיל,נו אני יותר צעיר ממך נכון ויכול ללמד אותך הרבה,תהיה בטוח.
מביאים לך ביקורת כמו שצריך ואתה מתחיל להתנהג כמו תינוק.
מה אתה מצפה?שאני יגיד לך שאתה סוס? לא אתה לא,בכלל לא.

gorneo1
14-08-13, 11:27
זאת עדיין ההטרלה הכי מוצלחת שראיתי... :):):):).. שאפו!!!

וסדר ת'חדר אחי... :/

nadavmoore
14-08-13, 11:31
ילד ילד..
אין לך הפרדות ברגליים בשיט,ולא רואים כלום בבטן,למרות שאני לא ממהר להעריך משם.
נו ו...? נתונים זה רק מספר,לא רואים אצלך כלום,אתה מדבר כמו אחד שלא מבין מהחיים שלו.
שיעורי בית אתה זה שצריך לעשות,אתה תקוע במקום ולא מתקדם בכלום,לפחות מבחינת פיתוח גוף,
בין אם זה המטרה שלך או לא,לזמן שאתה מתאמן אתה לא נראה בכלל כאילו דרכת בחדר כושר.
תפסיק להיות אפס שמזלזל בגיל,נו אני יותר צעיר ממך נכון ויכול ללמד אותך הרבה,תהיה בטוח.
מביאים לך ביקורת כמו שצריך ואתה מתחיל להתנהג כמו תינוק.
מה אתה מצפה?שאני יגיד לך שאתה סוס? לא אתה לא,בכלל לא.

אני יותר חזק ממך ויותר חטוב ממך, מה אתה בדיוק יכול ללמד אותי?
הגיע הזמן לחנך פה את כל הילדודס שחושבים שלעשות מאסה ולהיות שמנים וחלשים על א.ש גבוה עם מלא נוזלים נותן להם זכות לבקר פה אנשים שמתאמנים ומאמנים בערך 5-6 שנים.

יאללה בוא תלמד אותי

אגב בחיים שלי לא התאמנתי לבילדינג ותמיד התאמנתי לספורט שדורש אתלטיות כדורסל-פוטבול ואז קרוספיט.

SMURF
14-08-13, 11:31

נדב, שנינו כבר לא ילדים (טוב, אולי יחסית אליי אתה כן). יחסית לקרוספיטר, אתה די נרקסיסט :). אני ממש לא מנסה לפתוח ריב, סתם הערה לשם הארה.

nadavmoore
14-08-13, 11:34
נדב, שנינו כבר לא ילדים (טוב, אולי יחסית אליי אתה כן). יחסית לקרוספיטר, אתה די נרקסיסט :). אני ממש לא מנסה לפתוח ריב, סתם הערה לשם הארה.

ויחסית לעו"ד?

Sahars1996
14-08-13, 11:43
אני יותר חזק ממך ויותר חטוב ממך, מה אתה בדיוק יכול ללמד אותי?
הגיע הזמן לחנך פה את כל הילדודס שחושבים שלעשות מאסה ולהיות שמנים וחלשים על א.ש גבוה עם מלא נוזלים נותן להם זכות לבקר פה אנשים שמתאמנים ומאמנים בערך 5-6 שנים.

יאללה בוא תלמד אותי

אגב בחיים שלי לא התאמנתי לבילדינג ותמיד התאמנתי לספורט שדורש אתלטיות כדורסל-פוטבול ואז קרוספיט.

אני לא יתחיל ללכלך את הפוסט שלך.
זה שאתה יותר חזק ממני,סבבה.. עזוב את זה שאני לא מסתכל על משקלים,לא עוד הרבה זמן אני יעקוף אותך. יא קטנוני.
א"ש גבוהה ? וואלה 15 א"ש זה גבוהה. ובכל זאת ההפרדות שלי נראות פי אלף על שלך לעין.
הכי אירוני שאתה זה שמסתכל על א"ש,אתה לא הבילדר פה.
בכל זאת,אם הייתי רוצה,הייתי עושה חיטוב של שלושה שבועות ויורד ל12 א"ש,אבל לא הזמן להצטמק עכשיו.
ובכל זאת,זה לא מעניין,בסופו של דבר אתה נראה כמו אחד שלא דרך בחדר כושר.
יאללה שיהיה לך בהצלחה

nadavmoore
14-08-13, 11:48
אני לא יתחיל ללכלך את הפוסט שלך.
זה שאתה יותר חזק ממני,סבבה.. עזוב את זה שאני לא מסתכל על משקלים,לא עוד הרבה זמן אני יעקוף אותך. יא קטנוני.
א"ש גבוהה ? וואלה 15 א"ש זה גבוהה. ובכל זאת ההפרדות שלי נראות פי אלף על שלך לעין.
הכי אירוני שאתה זה שמסתכל על א"ש,אתה לא הבילדר פה.
בכל זאת,אם הייתי רוצה,הייתי עושה חיטוב של שלושה שבועות ויורד ל12 א"ש,אבל לא הזמן להצטמק עכשיו.
ובכל זאת,זה לא מעניין,בסופו של דבר אתה נראה כמו אחד שלא דרך בחדר כושר.
יאללה שיהיה לך בהצלחה

מי קבע שאתה 15? המכונה במכון?

נכון אני נראה כמו אחד שלא דרך בחד"כ צודק...:bye1:

אפילו יוסי יד 50 אמר שאני ס1ס.

הכי מצחיק שאתה כולך מנופח ואם יגידו לך בוא תעלה ל15 מתח אתה לא תצליח להרים את עצמך , :):):):) איזה מגוחך - תמשיך תמשיך לנפח את הבייצפס

SMURF
14-08-13, 11:52
ויחסית לעו"ד?

יחסית לעו"ד ינוקא....

Sahars1996
14-08-13, 12:07
מי קבע שאתה 15? המכונה במכון?

נכון אני נראה כמו אחד שלא דרך בחד"כ צודק...:bye1:

אפילו יוסי יד 50 אמר שאני ס1ס.

הכי מצחיק שאתה כולך מנופח ואם יגידו לך בוא תעלה ל15 מתח אתה לא תצליח להרים את עצמך , :):):):) איזה מגוחך - תמשיך תמשיך לנפח את הבייצפס

17 מתח מלאים,הומו.
אל תחפש אותי בקטנות

Sahars1996
14-08-13, 12:13
ד"א,דבר אחרון. ככה נראתי לפני שהתחלתי להתאמן
http://up387.siz.co.il/up2/twnotz5mnjyy.jpg (http://www.siz.co.il/)

אפילו יותר טוב ממך היום. אין לי עוד מה להגיד,ביי אחשלי הקרנף.

nadavmoore
14-08-13, 12:17
תמתח את השומן למטה אחי זאת השיטה. בתאורה כזאת אני נראה מר עולם

Sahars1996
14-08-13, 12:27
צודק,מר עולם.
עוד לפני שהתחלתי להתאמן,עדיין נראה טוב ממך.
תהנה במה שאתה עושה,זה העיקר.

nadavmoore
14-08-13, 12:29
צודק,מר עולם.
עוד לפני שהתחלתי להתאמן,עדיין נראה טוב ממך.
תהנה במה שאתה עושה,זה העיקר.

ד"ש ליוסי

Sahars1996
14-08-13, 12:32
יגיע,עוד יגיע.
אתה מודע לעובדה הזאת שאני נראה יותר טוב ממך,עוד לפני שהתחלתי להתאמן
ואתה מתאמן כבר כמה שנים טובות.

יום טוב,בי.

nadavmoore
14-08-13, 12:34
יגיע,עוד יגיע.
אתה מודע לעובדה הזאת שאני נראה יותר טוב ממך,עוד לפני שהתחלתי להתאמן
ואתה מתאמן כבר כמה שנים טובות.

יום טוב,בי.

אתה מודע לעובדה שאתה עיוור?

שאקד
14-08-13, 13:34
אני בונה על חברה של שאקד הבנתי שמרוב אחוזי שומן לא רואים אצלו את הבולבול והיא מתבאסת עליו

חחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה אפס אתה :):):):):)
אתה כולה שוקל קילו מעל הגובה שלך .. וגבררר אתה ממש לא 11 א"ש גם אם ממש תרצה.
אני לא מבין מה אתה מתלהב "מהתוצאות שלך", ומשקלים ממש לא מעניינים מה אתה ילד אנשים לא יבואו וישאלו אותך כמה אתה מרים אלא איך אתה נראה .. אז תהנה עם "המשקלים" שלך.
אהה ואני יגיד לך מה עושים 3 שנים ולא השגת כלום... עושים קרוספיטטט זוו השיטההה!!!!!!!!

נ.ב
לא יודע מה עובר עליך שאתה חושב שהשיערות האלה זה "גברי", זה לא אסתטי ואתה נראה כמו קוף.

alpha
14-08-13, 13:37
חחח אתה חושב שאתה כאילו טוב ?
שאתה פותח כותרת כזו ומסתלבט ?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

nadavmoore
14-08-13, 13:44
חחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה אפס אתה :):):):):)
אתה כולה שוקל קילו מעל הגובה שלך .. וגבררר אתה ממש לא 11 א"ש גם אם ממש תרצה.
אני לא מבין מה אתה מתלהב "מהתוצאות שלך", ומשקלים ממש לא מעניינים מה אתה ילד אנשים לא יבואו וישאלו אותך כמה אתה מרים אלא איך אתה נראה .. אז תהנה עם "המשקלים" שלך.
אהה ואני יגיד לך מה עושים 3 שנים ולא השגת כלום... עושים קרוספיטטט זוו השיטההה!!!!!!!!

נ.ב
לא יודע מה עובר עליך שאתה חושב שהשיערות האלה זה "גברי", זה לא אסתטי ואתה נראה כמו קוף.

פחחח איזה גבר כותב "זה לא אסתטי" gay

CADCA
14-08-13, 14:20
נדב יד33 קרוסfighter בדםםםםם תן דגשששש לבייספס אני מחפש דגש כבר שבוע ואני עדיין לא מוצא שמעתי ישך כמה

AchiliZ
14-08-13, 14:45
חחח פוסט טוב
נדב היה לנו הרבה ויכוחים ובטח עוד יהיה:ok: אבל אם נשפוט לפי הגוף אתה בסדר גמור למטרות שלך שזה לא בילדינג.

ודרך אגב אם הייתי פקק וניראה כמו שחיף וסתם ניכנס ליראות תמונות באתר ורואה תמונות שלך ושל כול החבר'ה האלה ש"ירדו" עליך הייתי מעדיף להיראות כמוך כול פעם מחדש....

מה שהולך היום זה אסתטיקה ופרופרציות ומי שלא מתחרה מקצועי תמיד עדיף לו שלא להיכנס לזה כי לעלות משקל זה הכי קל הדבר הקשה זה להיות אסתטי ופרופורציונלי עם מאסה מכובדת עליך ואחוז שמון נמוך.
---------------------
אקיליז בא אלייך!!!!(פוסט מאסה בינואר!!)

EliC
14-08-13, 15:33
3 שנים התוצאות שלך על הפנים מבחינת הגוף
יכול להיות שבכח אתה טוב, אבל אל תעוף על עצמך, אני רציני, יש לך מסה של שנה איימונים, ולפי המצב הנוכחי של הגוף אני מניח שהתחלת כממוצע- אולי שחיף אפילו, אבל לא שמן, מה שעוד יותר מקשה על השינוי.

nadavmoore
14-08-13, 15:34
חחח פוסט טוב
נדב היה לנו הרבה ויכוחים ובטח עוד יהיה:ok: אבל אם נשפוט לפי הגוף אתה בסדר גמור למטרות שלך שזה לא בילדינג.

ודרך אגב אם הייתי פקק וניראה כמו שחיף וסתם ניכנס ליראות תמונות באתר ורואה תמונות שלך ושל כול החבר'ה האלה ש"ירדו" עליך הייתי מעדיף להיראות כמוך כול פעם מחדש....

מה שהולך היום זה אסתטיקה ופרופרציות ומי שלא מתחרה מקצועי תמיד עדיף לו שלא להיכנס לזה כי לעלות משקל זה הכי קל הדבר הקשה זה להיות אסתטי ופרופורציונלי עם מאסה מכובדת עליך ואחוז שמון נמוך.
---------------------
אקיליז בא אלייך!!!!(פוסט מאסה בינואר!!)

חחח אתה בסדר אתה אקילס, למרות שאני סתם רב איתם כי משעמם לי ואני בכלל מטריל פה את הילדודס שחושבים שבילדינג4לייף אחיייייייייייייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!:dira ctor::bow:

אתה מבין על מה אני מדבר בסאבטקסט וזה מה שחשוב.

IGOR
14-08-13, 15:59
נו באמת.. כל אחד והמטרות שלו. וחלאס להגיד שמאימוני כוח לא גדלים ,זה לא נשמע הגיוני אפילו.

DaSpider
14-08-13, 16:00
לא רוצה להכנס לכל השיחה הזאת כי היא אחת המטומטמות שראיתי בחיי, אבל שמתי לב ש99% מהקרוספיטרים שנתקלתי בהם, לפי הסתכלות מהצד בטוחים שהם הברכה הכי גדולה לעולם הזה מאז הלחם הפרוס...

nadavmoore
14-08-13, 16:11
לא רוצה להכנס לכל השיחה הזאת כי היא אחת המטומטמות שראיתי בחיי, אבל שמתי לב ש99% מהקרוספיטרים שנתקלתי בהם, לפי הסתכלות מהצד בטוחים שהם הברכה הכי גדולה לעולם הזה מאז הלחם הפרוס...

התכוונת מאז הפליאו... :bow:

שאקד
14-08-13, 16:28
פחחח איזה גבר כותב "זה לא אסתטי" gay

רגע אני רוצה להבין... אתה חושב שזה יפה ?

חזה עוף
14-08-13, 16:36
אם אתה בוחר להתאמן בקרוספיט אז אל תזיינו את השכל אתה ו igor הזה ואל תעלו תמונות שלכם תעלו פעלולים של קרוספיט אחרת אתם סתם עושים מעצמכם צחוק .. במיוחד אחרי שאתם צוחקים פה על איך שחצי מהפורום נראים כשהם יותר גדולים מכם

IGOR
14-08-13, 17:10
אם אתה בוחר להתאמן בקרוספיט אז אל תזיינו את השכל אתה ו igor הזה ואל תעלו תמונות שלכם תעלו פעלולים של קרוספיט אחרת אתם סתם עושים מעצמכם צחוק .. במיוחד אחרי שאתם צוחקים פה על איך שחצי מהפורום נראים כשהם יותר גדולים מכם

ילד,מה קרה נעלבתה מביקורת? אף אחד לא צוחק פה.

אנחנו נותנים ביקורת זה הכל.
אותי לא מעניין שום קוביות ושום פסים והפרדות וכל שאר הבולשיט. בישביל מה? מה שנותן לי הרגשה טובה זה כוח,לך קוביות. זה שאתה לא מסוגל ללכת בים בלי קוביות שבולטות אצלך כנראה מוכיח על חוסר ביטחון מוחלט.
כל הילדי fxp מעלים תמונות עם קצת קוביות וישר נדלקים פה אני אישית לא רואה בזה משהו מיוחד מצטער. לי יש סיבות משלי למה אני הולך על כבד. תקרא קצת מדע ותסכיל אולי תפסיק לעשות abcdefg ואחרי 8 חודשים לראות שינוי רק בתספורת שלך. פעלולים של קרוספיט? לאשארה,אתה יודע מה זה לאשארה?!,אין לך זכות דיבור בכלל סמרטוט..
אתה רשאי לעשות חיפוש בפורום ותמצא תמונות שלי. אל תצפה להפרדות ופסים אמרתי למה. יום טוב.

gorneo1
14-08-13, 17:12
אני לא מבין מה כל הוויכוח, כל הילדודס פה מתחילים לריב איתך... מה להם ולאימונים כמו שאתה עושה????

:):):):)...
אני הייתי סוגר את הפוסט וזהו...

חזה עוף
14-08-13, 17:20
ילד,מה קרה נעלבתה מביקורת? אף אחד לא צוחק פה.

אנחנו נותנים ביקורת זה הכל.
אותי לא מעניין שום קוביות ושום פסים והפרדות וכל שאר הבולשיט. בישביל מה? מה שנותן לי הרגשה טובה זה כוח,לך קוביות. זה שאתה לא מסוגל ללכת בים בלי קוביות שבולטות אצלך כנראה מוכיח על חוסר ביטחון מוחלט.
כל הילדי fxp מעלים תמונות עם קצת קוביות וישר נדלקים פה אני אישית לא רואה בזה משהו מיוחד מצטער. לי יש סיבות משלי למה אני הולך על כבד. תקרא קצת מדע ותסכיל אולי תפסיק לעשות abcdefg ואחרי 8 חודשים לראות שינוי רק בתספורת שלך. פעלולים של קרוספיט? לאשארה,אתה יודע מה זה לאשארה?!,אין לך זכות דיבור בכלל סמרטוט..
אתה רשאי לעשות חיפוש בפורום ותמצא תמונות שלי. אל תצפה להפרדות ופסים אמרתי למה. יום טוב.

אז למה הוא מפרסם תמונה שלו ולא מפרסם את עצמו מרים משקלים זאת הרי המטרה בפאוור ליפטינג לך לפורום פאוור ליפטינג פה זה פורום פיתוח גוף ..
סבבה אז אני מתאמן בשביל המראה ..
ומה זה " יש לי סיבות משלי למה אני הולך על כבד "

אם אני מתאמן בגלל שאין לי ביטחון ללכת בים בלי קוביות אז לפי אותו ההיגיון אתה מתאמן על כוח בשביל שלא ירביצו לך ..

עכשיו טוס לפורום פאוור ליפטינג אתה לא קשור לפה

meirn
14-08-13, 17:24
כמה מגוחך זה ידיים קטנות.. נדב, אם אתה בחור רציני למה שלא תוסיף לך איזה אימון ידיים אחד בשבוע.

IGOR
14-08-13, 17:27
אז למה הוא מפרסם תמונה שלו ולא מפרסם את עצמו מרים משקלים זאת הרי המטרה בפאוור ליפטינג לך לפורום פאוור ליפטינג פה זה פורום פיתוח גוף ..
סבבה אז אני מתאמן בשביל המראה ..
ומה זה " יש לי סיבות משלי למה אני הולך על כבד "

אם אני מתאמן בגלל שאין לי ביטחון ללכת בים בלי קוביות אז לפי אותו ההיגיון אתה מתאמן על כוח בשביל שלא ירביצו לך ..

עכשיו טוס לפורום פאוור ליפטינג אתה לא קשור לפה

:):):):) סמרטוט.. אמרתי,לך תקרא מאמרים. תבין למה חייבים להרים כבד.
אתה הוחכה של בן אדם שאין לו מושג באימונים.

"8 חודשים של אימונים ב abcd" חחחחח

חזה עוף
14-08-13, 17:43
:):):):) סמרטוט.. אמרתי,לך תקרא מאמרים. תבין למה חייבים להרים כבד.
אתה הוחכה של בן אדם שאין לו מושג באימונים.

"8 חודשים של אימונים ב abcd" חחחחח

לך כוסאמק אתה מתאמן בשביל מטרה שונה מהמטרה שלי אז תסתום תפה ולך תהיה פאוור לפיטר אף אחד לא אמר שזה דבר רע פשוט זאת לא המטרה שלי כרגע

IGOR
14-08-13, 18:16
:sbb2::sbb2:

הבאתי לך ביקורת תקבל אותה ותמשיך הלאה במקום לבכות כמו ילדה. תשנה תוכנית ותראה איזה תוצאות יהיו לך.

nesiha
14-08-13, 18:24
אם אני מתאמן בגלל שאין לי ביטחון ללכת בים בלי קוביות אז לפי אותו ההיגיון אתה מתאמן על כוח בשביל שלא ירביצו לך .. [/b]

יש בזה משהו

nesiha
14-08-13, 18:33
נדב אתה נראה טוב. יותר מידי מנופח זה כבר לא יפה
אבל תוריד שערות בבטן שיראו שאתה 11%

silco100
14-08-13, 19:37
הפורום הזה נהיה זבל כל אחד שמעלה תמונה מזיינים אותו,ו90%מהאנשים שמגיבים מגיבים מקנאה,אין אובייקטיביות בשיט....חבל

אופטימוס_פריים
14-08-13, 22:40
מצחיק פה

עמרי מרג
14-08-13, 23:13

לא היית מעלה תמונה (בזוית/פוזה/וואטאבר) אילו בכלל לא היה אכפת לך.

Yoshi-Moto
15-08-13, 00:12
נדב דיברת פה על כל הילדודס בינתיים אתה מתבזה פה יותר מכולם.
אני אף פעם לא מגיב בצורה שלילית אבל אתה באמת עושה צחוק מעצמך ומהפורום.

הפורום ירד ברמה בכל פרמטר אפשרי.

the pharmacist
15-08-13, 08:36
:mad::mad:נדב דיברת פה על כל הילדודס בינתיים אתה מתבזה פה יותר מכולם.
אני אף פעם לא מגיב בצורה שלילית אבל אתה באמת עושה צחוק מעצמך ומהפורום.

הפורום ירד ברמה בכל פרמטר אפשרי.

מסכים לגמרי

nadavmoore
15-08-13, 09:25
נדב אתה נראה טוב. יותר מידי מנופח זה כבר לא יפה
אבל תוריד שערות בבטן שיראו שאתה 11%

העיקר שהנסיכה חושבת שאני חתיך, למרות שהיא לא אוהבת את מראה הרייזר רמון.

בכל מקרה מי שלא הבין שהפוסט הזה הטרלה גדולה , שימשיך לבכות....:laughing:

DaSpider
15-08-13, 12:45
הטרלה עצמית אולי...

Tayson
15-08-13, 13:06
עשית מעצמך צחוק.. נרקסיסט..

מחרבן בקשת
15-08-13, 17:35
פותח האשכול צוחק על כל מי שרוצה גוף יפה ולא מרים לחזרות נמוכות?

ד"א פותח האשכול ממליץ לך להוריד תשיער בבטן, אל תדאג הגבריות שלך לא תיפגע כמו שאתה חושב, גבר אמיתי ישאר גבר גם בלי שיערות.

אחלה גבר (:
16-08-13, 01:41
http://mememagnetic.files.wordpress.com/2012/02/watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme.png?w=645

אלברט ברכה
17-08-13, 13:56
3 שנים התוצאות שלך על הפנים מבחינת הגוף
יכול להיות שבכח אתה טוב, אבל אל תעוף על עצמך, אני רציני, יש לך מסה של שנה איימונים, ולפי המצב הנוכחי של הגוף אני מניח שהתחלת כממוצע- אולי שחיף אפילו, אבל לא שמן, מה שעוד יותר מקשה על השינוי.

הנה עוד שחיף שעושה 19 חזרות לרבעים מדבר.
אגב, התמונות פה של נדב לא נטענות לי ואין לי באמת מושג איך הוא נראה בתמונות, אבל זה לא משנה.
אולי חוץ מ1 שיצא על נדב כל השאר סתם ילדי פאמפ שמצטלמים אחרי אימון עם 9 ליטר דם בגוף וחושבים שהם ק1למן.

מי שמתאמן כח אוטומתית חסר בפאמפ ובהיפרטרופיה בכל מיני מקומות אזוטריים.
לעומת זאת רובכם גם ככה פאתטים כי אתם גם שחיפים וגם חלשים, אז קצת פרופורציה.

the raccoon
17-08-13, 14:02
אגב, התמונות פה של נדב לא נטענות לי ואין לי באמת מושג איך הוא נראה בתמונות, אבל זה לא משנה.
אולי חוץ מ1 שיצא על נדב כל השאר סתם ילדי פאמפ שמצטלמים אחרי אימון עם 9 ליטר דם בגוף וחושבים שהם ק1למן.

מוניטין

EliC
17-08-13, 17:58

u mad bro?
אולי הגיע הזמן שגם אתה תצטלם ותעשה מעצמך צחוק?

אלברט ברכה
17-08-13, 19:30
u mad bro?
אולי הגיע הזמן שגם אתה תצטלם ותעשה מעצמך צחוק?

כבר עשית בשבילי תעבודה.
לך תעלה למר העיגול בבת ים.

Tayson
18-08-13, 08:06
כמה מרמור יש באנשים פה

nadavmoore
18-08-13, 11:03
יואש זה בשבילך (ובשביל כל הקנאים פה שוב...)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1085429_10153092677755652_1832848897_n.jpg?oh=5640 0ed5beb03bf2ab3954f99c52b81b&oe=520C752F&__gda__=1376596445_8bc49c8f5fb5eb0b44e0d4c4cccfa7d a

JuJitsu
18-08-13, 17:58
כבר עשית בשבילי תעבודה.
לך תעלה למר העיגול בבת ים.

מר העיגול,יפההה

Homie
20-08-13, 12:37
נדב התמונות לא עולות לי אבל אתה אדיררררררר lolz כולם פה חלשים דיייייייייי

nadavmoore
20-08-13, 12:52
נדב התמונות לא עולות לי אבל אתה אדיררררררר lolz כולם פה חלשים דיייייייייי

ברוך שובך הומי.:bye1:

אגב חבל שאתה לא רואה את התמונות- שעיר, שרירי, קוביות- כמו שיאיר אוהב.

Homie
20-08-13, 18:28
תודה תודה
אני מתחרה בקרוב במר בית האבות השכונתי, מקווה שאצא מקום שני למרות שאתחרה לבד.
לא יודע אם שמעת אבל עשיתי בפסטיבל תחרות פיתוח גוף, מר הקהל של הבמה הימנית, ושוב פעם יצאתי
מקום שני לא יודע איך זה.

AchiliZ
20-08-13, 19:15
תודה תודה
אני מתחרה בקרוב במר בית האבות השכונתי, מקווה שאצא מקום שני למרות שאתחרה לבד.
לא יודע אם שמעת אבל עשיתי בפסטיבל תחרות פיתוח גוף, מר הקהל של הבמה הימנית, ושוב פעם יצאתי
מקום שני לא יודע איך זה.

fuckin lol!!!!

gorneo1
21-08-13, 17:17
הומי, גם אם תעשה תחרות לבד ותשלח מיליארד smsים לעצמך עדיין תצא מקום שני... :p

amit1
21-08-13, 21:54
שלח קישור/כתובת קישור אחי זה לא עובד

Homie
22-08-13, 03:42
הומי, גם אם תעשה תחרות לבד ותשלח מיליארד smsים לעצמך עדיין תצא מקום שני... :p

:):):):), כאילו ניסית לצאת גבר, אבל זה בדיחה, שלא עליך בכלל, ואתה לא הבנת אותה