PDA

צפה בגרסא המלאה : מוטות אולימפיים בחד"כ

Touro_CDO
18-08-13, 21:35
שלום,
אני במטרה של פיתוח גוף ולא של פאוורליפטינג (למרות שזה מאוד קורץ לי), אבל עדיין רוצה לנסות להגיע למשקלים מכובדים..

אני רוצה להרשם לחד"כ בריזה בחולון, חד"כ באמת גדול, מאובזר, יש לו את כל המכשירים, איזור משקולות גדול, יש כלובים וראקים, אפשר לעשות דדליפט וסקוואט, אבל יש בעיה אחת,
אין מוטות אולימפיים.

יש בספות בנצ' מוטות של 12, ובסקוואטים של 17.5.. אין אולימפיים של 20,
עד כמה זה קריטי?
יש מספיק פלטות קטנות וגדולות, אז חשבתי שאולי אפשר להשלים עם קטנות את המוט שיגיע ל20 קילו ומשם להתחיל להעמיס פלטות בהתאם ליכולת שלי, עד כמה זה בעייתי?

שוב, אני בעניין של פיתוח גוף, אבל אני כן רוצה לנסות להגיע למשקלים טובים, 200 + דדליפט וסקוואט,
כתפיים וכו'..
עשו לי פשוט מחיר מעולה ויש שם גם בריכות וסאונות, וזה מנוי ל20 חודש במחיר של מנוי לשנה בשאר חדרי הכושר בעיר שלי,

תודה.

Yoshi-Moto
18-08-13, 21:47
האמת די קריטי, זה בסיסי...
אבל נסבל. אם יש לך מחיר תלך, ישאר יותר כסף לאוכל

Touro_CDO
18-08-13, 23:07
האמת די קריטי, זה בסיסי...
אבל נסבל. אם יש לך מחיר תלך, ישאר יותר כסף לאוכל

עשו לי מחיר ממש מטורף בגלל שאני חייל -
175 לחודש, מנוי למשך 20 חודשים, כולל בריכות אולימפיות, חד"כ ו2 סוגי סאונה.
מה שטוב זה שהחדכ כל יום פתוח מ05:45-23:00, ובשישי-שבת 05:45-18:00

175 לחודש זה מחיר של כל חד"כ אחר בעיר שלי אבל למנוי של שנה בלי בריכות, בלי תנאים כמו של המקום הנ"ל ובלי השעות פתיחה האלה..

בטוח שזה בסדר המוטות האלה?

Yoshi-Moto
19-08-13, 07:15
אמרתי לך, זה לא בסדר.. אבל בתור חייל אתה לא ממש יכול להרשות לעצמך את המיקוחים האלה. אני לא מבין איך פותחים מכון בלי מוט אולימפי, מי עושה סקוואט עם מוט קצר? או בנץ..

אבל אם אין אופציה אחרת אז לך על זה.

nadavmoore
19-08-13, 07:46
ברגנ שתעמיס פלטות זה כבר לא יהיה משנה וכן, תוכל להשלים את המשקל עם פלטות קטנות, הבעיה שמוט קטן/קצר/קל בדרכ לא יכול להחזיק יותר מידי משקל...
אבל אתה בהתחלה אז אל תתעסק שים את המוט עליך ותסקביט כמו מטורף, תירוצים למוצצים

ENMA
19-08-13, 21:57
כפי שנדב אמר, מה הבעיה להוסיף פלטות למוט של 17? אין פה שום בעיה, כול עוד אתה מודע למשקל שעל המוט.

Yoshi-Moto
20-08-13, 06:25
אין בעיה עם בנץ, אבל מה תעשה בסקוואט, שהמוא הקצר לא יושב על הכלוב?

nadavmoore
20-08-13, 10:09
מי אמר שמוט של 17 הוא קצר? חוץ מזה שאין מה לעשות מאלתרים- הנה מה שאני הייתי עושה במכון לפני 200 שנה שרק התחלתי להסקביט

derldg3vEJU

Yoshi-Moto
20-08-13, 10:53
אההה אז סבבה.
חשבתי שהוא מדבר על מוט קצר