PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בבניית תפריט לעלייה במסה

Ariels27
19-08-13, 08:51
לפני שיצוצו להם כל מיני אנשים שיגידו שלא חיפשתי וקראתי, אז חיפשתי מצאתי קראתי וניסיתי לבד אבל התפריט יוצא לא מתואם בכלל אני זקוק לעזרה בבניית תפריט מסה.
ובחייאת אנשים תגיבו רק תגובות רציניות, תודה לכם!
אז לעניין :
הגיל שלי - 15
המטר שלי - 170 ס"מ
המשקל שלי - 48

רק מי שבאמת יכול לעזור לי שיעזור אני מחפש ומנסה לבנות תפריט כבר המון זמן תודה לעוזרים.
ושאלה קטנטנה - בזמן שאני נמצא בהעלאת מסה אמורים להתאמן?(אני כן קראתי מאמרים, פשוט לא הבנתי כלום.)
תודה לכם!

Yoshi-Moto
19-08-13, 12:17
כן בטח שאתה צריך להתאמן במהלך העלייה במסה. זה חלק בלתי נפרד מהתהליך.

ועזרה לגבי תפריט, למה לא הצלחת? מה היה הקושי?

Ariels27
19-08-13, 15:20
לא הבנתי את כל ענייני החישובים את כל ההכפלות, את חישוב האחוזים בחלבון - שומן - פחמימות
וכל פעם שחשבתי שהבנתי יסתבר שטעיתי.
אז עכשיו אני מחפש שמישהו יעזור לי בבניית תפריט כי אני מת להתחיל לעבוד כבר

Yoshi-Moto
19-08-13, 17:27
פנה אליי בפייסבוק, אני ביומיים הקרובים די עסוק אבל יהיו לי כמה נסיעות באוטובוס אז אני אמצא זמן
מה השם רק?

Ariels27
19-08-13, 21:01
תודה רבה על המענה אחי, אני לא אחד שמחזיק בפייסבוק מזמן הפסיק לעניין יש סיכוי לתפריט דרך פה? דרך סקייפ?
כל דבר?

XVGX5310
19-08-13, 21:25
140 גרם חלבון תסגור
80 שומן תסגור
300 גרם פחמימה תסגור

חוץ מזה תאכל יותר לפעמים לפעמים פשוט תדאג לאכול

תתאמן עצים באיזה fbw (סקוואט, לחיצות (בנץ',פרס) , משיכות(דדליפט, חתירה) וזהו...) או ss

אתה שוקל 48 על 1.70 (לא מנקודת מבט של לרדת עליך) אתה צריך לעלות משקל והרבה ורוב הסיכויים שבגלל האפקט של המתאמן המתחיל אם תלמד את הטכניקה טוב, תתאמן עצים, ותאכל הרבה אתה תראה תוצאות רק אם תאכל.

Ariels27
19-08-13, 21:42
קודם כל תודה על העזרה חבר, וכן האמת שאני רזה מאוד זה מפריע לי בכל דבר ופוגע המון בביטחון העצמי.
זה אחת הסיבות שהחלטתי את המהלך הזה אני עכשיו יעלה הרבה במשקל יתחיל חיטוב וישמור על זה.
אני צריך תפריט מסודר והסבר פחות או יותר מה להתאמן ואיזה סוגי תרגילים(אני חדש בזה לגמרי.)
תודה

XVGX5310
19-08-13, 22:06
קודם כל תודה על העזרה חבר, וכן האמת שאני רזה מאוד זה מפריע לי בכל דבר ופוגע המון בביטחון העצמי.
זה אחת הסיבות שהחלטתי את המהלך הזה אני עכשיו יעלה הרבה במשקל יתחיל חיטוב וישמור על זה.
אני צריך תפריט מסודר והסבר פחות או יותר מה להתאמן ואיזה סוגי תרגילים(אני חדש בזה לגמרי.)
תודה

STARTING STRENGTH יש ספר כזה באנגלית אם אתה טוב באנגלית ויש שם הסברים מעולים
אם לא תרצה ותרצה FBW זה ממש קל להרכיב נגיד סתם דוגמא מהראש:
FBW:
Squat 3-4x6-8
Bench 3-4x6-8
Deadlift 3-4x6-8
Press 3-4x6-8
Chin Ups 3-4x6-8

התוכנית זה פחות משנה מה שמשנה זה התזונה.
תפריט כבר תבנה לבד באתרים השונים שיורכב מבשר, גבינה, ביצים במיוחד וגם אפשר להוסיף נגיד שיבולת שועל וחלב ולחם וכו'

לגבי הטכניקות הנה הטכניקה לסקוואט, בנץ',דדליפט,פרס ומתח אני חושב שאתה יודע כבר..
http://thepiratebay.se/torrent/4776509/Starting_Strength_DVD

ממש האכלתי אותך בכפית ככה שפה סיימתי אם אתה ממש רוצה אתה תמצא דרך, בהצלחה.

Ariels27
19-08-13, 22:12
באמת עזרת לי אחי תודה!
דבר אחרון אפשר דוגמא לתפריט שיתאים לי?
לפי זה אני ידע איך לבנות כי אני לא יודע בכמות של מה כל דבר מבין?