PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה|סקוואט

just3man
20-08-13, 14:53
היי בפורום מקביל נתתי תסרטון הזה אני במקום להסביר לי טעויות הם בתכלס כמעט כולם אמרו לי בגדול

פרוש לדוקים
אנסה את מזלי פה
בשביל לשפר את עצמי

אוקי אז אני עושה אל הפנים
אבל תסבירו לי מה הטעויות תודה

http://www.youtube.com/watch?v=a-7lfMoD30s

XVGX5310
20-08-13, 14:55
לא אמרו לך פרוש לדוקים אמרו לך להחליף נעליים כי עד אז אי אפשר לשפר כלום ואתה החלטת לקחת את זה כמו כוסית, בהצלחה.

just3man
20-08-13, 15:05
לא אמרו לך פרוש לדוקים אמרו לך להחליף נעליים כי עד אז אי אפשר לשפר כלום ואתה החלטת לקחת את זה כמו כוסית, בהצלחה.

אמרו לי להחליף נעליים חוץ מזה לא נתנו לי שום עזרהה
קיצר מי שלא רוצה שלא יעזור אתה לא מבין
לא רוצה אל תעזור אבל אל תגרום לאחרים לא לעזור לי
כן זה גרום לאחרים לא לעזור ...
תודה

אורי
20-08-13, 15:08
???????????

XVGX5310
20-08-13, 15:18
אמרו לי להחליף נעליים חוץ מזה לא נתנו לי שום עזרהה
קיצר מי שלא רוצה שלא יעזור אתה לא מבין
לא רוצה אל תעזור אבל אל תגרום לאחרים לא לעזור לי
כן זה גרום לאחרים לא לעזור ...
תודה

עכשיו תקשיב
איך ייתנו לך עזרה אם יכול להיות שחצי מהבעיות יפתרו אם רק תחליף נעליים??
תחליף נעליים ותעלה מחדש או שתלך ראש בקיר ותיעלב.

אורי
20-08-13, 15:29
עכשיו תקשיב
איך ייתנו לך עזרה אם יכול להיות שחצי מהבעיות יפתרו אם רק תחליף נעליים??
תחליף נעליים ותעלה מחדש או שתלך ראש בקיר ותיעלב.

מה יש לו בנעליים למה לא טובות?

peta11
20-08-13, 22:03
לא עושים סקוואט עם נעלי ספורט.
לא חסר מאמרים על למה לא לעשות עם כאלה נעליים אז פשוט תחפשו בגוגל.

ENMA
20-08-13, 23:25
"לא עושים סקוואט עם נעלי ספורט" - זה מה שנקרא להתעסק בקקי. גם אם הוא יחליף נעליים הוא לא ישבור מקביל טוב, הוא יתן לברכיים לקרוס ולא ישמור על הגב כמו שצריך.

כשהוא יהיה מתאמן מתקדם תעיר/תאיר לו על הנעליים. נכון לעכשיו, הנעליים הן בטח לא הבעיה.

just3man
21-08-13, 02:32
"לא עושים סקוואט עם נעלי ספורט" - זה מה שנקרא להתעסק בקקי. גם אם הוא יחליף נעליים הוא לא ישבור מקביל טוב, הוא יתן לברכיים לקרוס ולא ישמור על הגב כמו שצריך.

כשהוא יהיה מתאמן מתקדם תעיר/תאיר לו על הנעליים. נכון לעכשיו, הנעליים הן בטח לא הבעיה.

אז אתה אומר שאני צריך לעבוד על הגמישות יותר בשביל לשבור מקביל

פלוס
לשמור על גב ישר יותר?

XVGX5310
21-08-13, 06:00

תביא סירטון של סקוואט 125 לפחות עם נייק אייר .

Tayson
21-08-13, 12:44
תפסיקו לזיין את השכל, הנעליים זו הבעיה האחרונה פה.

נתחיל בכך שאל תטה את כפות הרגליים לצד, זה מתכון לפציעה

nadavmoore
21-08-13, 13:01

פחחחח מה?!??!

Tayson
21-08-13, 14:37
גמגמתי?

ORs
21-08-13, 15:06

תפסיק לבלבל את השכל טוב

Tayson
21-08-13, 15:25
תפסיק לבלבל את השכל טוב

ילד מבחנה שרק אתמול התחיל להתאמן, מה? מה? מה אתה מבין מהחיים שלך?

nadavmoore
21-08-13, 16:06
גמגמתי?

אתה מוזמן להסביר פיזיולוגית את השטות שאמרת עכשיו ובדרך לספר לנו איך עושים סקוואט נכון או יותר טוב להראות לנו סרטון שלך עושה סקוואט, צא...

dani_katz
21-08-13, 17:32
ממה שאני רואה בסרטון וממש מפריע לי בעין זה כל העבודה עם הישבן והגב, משהו שם לא מסתדר, אין עבודה נקיה בכלל...
הישבן שלך משנה שוויות לעומת הקו של הגב וזה ממש לא תקין.
תוריד משקל, תעבוד אפילו רק עם המוט, תסתכל על עצמך במראה, גם בפרונט גם מהצד, אני לא מבין למה אתה מסתכל בכלל למטה, כל הצוואר של מכופף עם הגב העליון קדימה למטה כזה.
תסתכל על סרטונים של מומחים בנושא ותסתכל מה לא בסדר אצלך.
מה שחשוב שלא תעמיס סתם משקל כי זה נראה מגניב ואתה רוצה להתאמץ, אתה סתם תהרוס לעצמך את הגוף וחבל.

מקווה שעזרתי.

nadavmoore
21-08-13, 18:07
ממה שאני רואה בסרטון וממש מפריע לי בעין זה כל העבודה עם הישבן והגב, משהו שם לא מסתדר, אין עבודה נקיה בכלל...
הישבן שלך משנה שוויות לעומת הקו של הגב וזה ממש לא תקין.
תוריד משקל, תעבוד אפילו רק עם המוט, תסתכל על עצמך במראה, גם בפרונט גם מהצד, אני לא מבין למה אתה מסתכל בכלל למטה, כל הצוואר של מכופף עם הגב העליון קדימה למטה כזה.
תסתכל על סרטונים של מומחים בנושא ותסתכל מה לא בסדר אצלך.
מה שחשוב שלא תעמיס סתם משקל כי זה נראה מגניב ואתה רוצה להתאמץ, אתה סתם תהרוס לעצמך את הגוף וחבל.

מקווה שעזרתי.

הנה עוד אחד שאין לו מושג.

קיצר , רשמתי לך גם בפורום השני- דבר ראשון תחליף נעליים העקב שלך לא יציבה וכל הקטע בסקוואט זה לעמוד על קרקע יציבה במיוחד שרוב משקל הגוף אמור להיות מאמצע הרגל לעקב ששם יש לך כרית אויר שמוציאה אותך ואת הברכיים שלך משיווי משקל,
דבר שני- אחרי שהחלפת נעליים תנסה לשבור מקביל ובעליה לדחוף את הברך החוצה , בסרטון אתה קורס עם הברכיים פנימה מה שגורם למוט לבוא קדימה , לא לעשות תנוחה אופקית ואז אתה קורס עם החזה גם. תזכור שהתנועה מתחילה מהאגן ולא מהברך (אתה עושה את זה די בסדר בסרטון) פשוט שוב, כנראה בגלל הנעל אתה לא מצליח לשמור על השיווי משקל והברכיים שלך קורסות.

זהו בערך בהצלחה.

ORs
21-08-13, 18:56
אתה מוזמן להסביר פיזיולוגית את השטות שאמרת עכשיו ובדרך לספר לנו איך עושים סקוואט נכון או יותר טוב להראות לנו סרטון שלך עושה סקוואט, צא...

עזוב אותו הוא לא שווה את הדיבור בכלל

לפותח הנושא הנעלים פה זה שטויות ממש

אתה צריך דבר ראשון להוריד משקל לישר את הגב כי הוא גם קורס לך קדימה הרבה. אתה צריך כמה שיותר גב ישר...
ברכיים לא נכנסות פנימה אתה שובר כל עליה אתה שובר את הברכיים שאתה מכניס אותם לכיוון המפשעות וזהו יוצר פציעה בסוף .

יש מבין ???

amit1
21-08-13, 20:30
היי בפורום מקביל נתתי תסרטון הזה אני במקום להסביר לי טעויות הם בתכלס כמעט כולם אמרו לי בגדול

פרוש לדוקים
אנסה את מזלי פה
בשביל לשפר את עצמי

אוקי אז אני עושה אל הפנים
אבל תסבירו לי מה הטעויות תודה

http://www.youtube.com/watch?v=a-7lfmod30s
קח פיסוק קצת יותר קטן ותעמוד על משקולת דיסקית של 1.25 ק"ג שאתה עושה

dani_katz
21-08-13, 20:46
הנה עוד אחד שאין לו מושג.

קיצר , רשמתי לך גם בפורום השני- דבר ראשון תחליף נעליים העקב שלך לא יציבה וכל הקטע בסקוואט זה לעמוד על קרקע יציבה במיוחד שרוב משקל הגוף אמור להיות מאמצע הרגל לעקב ששם יש לך כרית אויר שמוציאה אותך ואת הברכיים שלך משיווי משקל,
דבר שני- אחרי שהחלפת נעליים תנסה לשבור מקביל ובעליה לדחוף את הברך החוצה , בסרטון אתה קורס עם הברכיים פנימה מה שגורם למוט לבוא קדימה , לא לעשות תנוחה אופקית ואז אתה קורס עם החזה גם. תזכור שהתנועה מתחילה מהאגן ולא מהברך (אתה עושה את זה די בסדר בסרטון) פשוט שוב, כנראה בגלל הנעל אתה לא מצליח לשמור על השיווי משקל והברכיים שלך קורסות.

זהו בערך בהצלחה.

אתה רושם שאין לי מושג? ומוסיף עוד שטויות?
באמת שפעם ראשונה שאני שומע שנעליים משפיעות על העבודה של הגב בסקוואט... יש מאמרים שאומרים שכדאי להשתמש בנעליים מתאימות לתרגילים האלה בגלל התמיכה לכף הרגל ולקרסול, אבל לא לגב... אין סיבה שנעליים יגרמו לכזאת צורה של סקוואט להראות ככה. זה נטו עבודה נכונה מבחינת העמסת משקל יתר וטכניקה גרועה.

nadavmoore
21-08-13, 21:23
אתה רושם שאין לי מושג? ומוסיף עוד שטויות?
באמת שפעם ראשונה שאני שומע שנעליים משפיעות על העבודה של הגב בסקוואט... יש מאמרים שאומרים שכדאי להשתמש בנעליים מתאימות לתרגילים האלה בגלל התמיכה לכף הרגל ולקרסול, אבל לא לגב... אין סיבה שנעליים יגרמו לכזאת צורה של סקוואט להראות ככה. זה נטו עבודה נכונה מבחינת העמסת משקל יתר וטכניקה גרועה.

לא רק שאין לך מושג, אתה גם לא יודע קרוא וכתוב.
איפה רשמתי שזה משפיע על הגב?
שים סרטון של הסקוואט שלך, אני ביצה אם אתה מסקביט מעל 120 קילו

just3man
22-08-13, 01:01
תודה לכולם
קיצר החלפתי נעלים
עשיתי 92.5
חלק מהחזרות יוצא לי טוב חלק לא
בכל מקרה אני הולך להוריד ל 80 ולעלות שוב סירטון
הבעיה שאני בדיכאון אני מתאמן חודש וחצי ואני מרגיש שאני עולה לאט מדי
יש אימונים שאני לא מעלה בכלל בבנץ פרס או בפרס

ENMA
23-08-13, 17:22
לרדוף אחרי משקלים, זו נטייה לעבודה עם טכניקה לקוייה. תעבוד נכון ותשפר את הטכניקה ואז יגיעו הכוח, הגדילה וההתקדמות במשקלים. אתה חושב שאתה מרשים מישהו במכון אם אתה עובד עם משקלים גבוהים? תעבוד בשביל עצמך ונכון.

תקח את הערות הרציניות שרשמו לך פה ותיישם. תעדכן עוד חודש מהיום ואני מבטיח לך שתראה שיפור.