PDA

צפה בגרסא המלאה : ידע = כח

אחלה גבר (:
20-08-13, 22:40
תשמעו, במשך החודשיים האחרונים יום ביומו אני עובר וקורא חומר וחומר ועובר על הפייסבוק גם של יזראל באדי וגם של קבוצות נוספות, קורא ואוגר חומר ועוד ידע ועוד כח.

עכשיו מעניין אותי לשאול פה אני בטוח שיש פה שמבינים יותר ממני כי תמיד יהיה מישהו שידע יותר

מה האנשים והצוות בישראלבודי יודעים?
מה מפתחי גוף יודעים?

הם משלמים למישהו שייעץ להם לגדולות והם אלו שרק מרימים את המשקולות ומזיעים?
או שהם צברו ידע וניסיון במהלך השנים?

אני כל הזמן רואה דברים שקשורים לביולוגיה, לכימיה, למה קורה אם תיקח את החלבון עכשיו, למה קורה אם יהיה לך סוכר בדם לפני החלבון והספיגה המהירה יותר,

מה לומדים? מה צריך לדעת? זה עולם שלם ומדהים

nadavmoore
21-08-13, 01:57
מי שמספיק אינטיליגנט ויודע לקרוא מאמרים ולקטלג למה זה מאמר אמיתי ואיכותי ומה זה מאמר פח, מוצא וקורא חומר על תזונה\אימונים + ניסיון על עצמו של כל מיני דברים ועל מתאמנים אחרים + הכשרה ריאלית אפשר להגיד שהוא מישהו "שמבין" משהו מהחיים שלו.

יש בילדרים שמקבלים ייעוץ , בדר"כ הם לא כל כך מבינים באימונים אלא בתזונה ובממתקים אבל יש באמת כמה כאלו שכן מבינים עניין.
מי שחוקר את התחום, רואה הרבה סוגים של מתאמנים חווה על עצמו כל מיני סוגים של אימונים ותזונות , קרא מאמרים רלוונטים ויישם זה בדרך מאמן או מתאמן עם ידע.

Yoshi-Moto
21-08-13, 02:02
באדיבילדרים מבינים המון, אבל לרוב עובדים עם מאמן שנותן להם הכוונה מקצועית.
יש ראיון של קאי והמאמן שלו ביוטיוב 40 דק ממש מענייניות, אתה רואה כמה הם למדו על הגוף מהסיון אישי ולא רק מקריאה

DaSpider
21-08-13, 15:43
רוב הבילדרים והאנשים שיותר בפרקטיקה מאשר בתיאוריה לומדים בעיקר מהנסיון ומטעויות שהם עשו עם הגוף שלהם.