PDA

צפה בגרסא המלאה : אני שחיף - מחפש חדר כושר - גיל 22 חיפה

PlayBoy22
23-08-13, 14:20
היי

אני בן 22, משקל 56.7 וגובה 1.85 , זה מפריע לי מאוד ומוריד לי תבטחון העצמי המראה שלי, בבעיטה אפשר להעיף אותי ובגלל זה התחלתי להתעניין בפיתוח גוף וכו'

הבנתי שבתור מתחיל הדרך הכי טובה והכי מהירה שלי להכנס לעסק היא להרשם לחדר כושר.. ולעשות כמה אימונים אישיים או משהו כזה... למישהו יש המלצות לחדר כושר? המכון הראשון שהלכתי אליו הוא הומלס פלייס אבל המחיר שם לא מציאותי 360 לחודש :(

יש לכם הצעות על חדר כושר בחיפה
או על אימונים לפחות איכשהוא להתחיל בבית לעשות משהו
או קישורים למדריכים??

תודה מראש

אחלה גבר (:
23-08-13, 16:39
התחלת להתאמן בפיתוח גוף כי מורידים אותך בבעיטה go home you drunk.

ואו אני חושב שאתה באמת בתת משקל
זה אולי אפילו אנורקסיה
אתה חייב ללכת לראות מישהו מקצועי ואני רציני לגמרי

PlayBoy22
23-08-13, 16:50
אני יודע שאני בתת משקל ולאיפה עפת עלק מישהו מקצועי

אחלה גבר (:
23-08-13, 19:51
מישהו בתת משקל שרוצה לעלות משקל יש לו בעיה בלעלות משקל ויש לזה הרבה סיבות.
לגובה שלך אתה אפילו נחשב אולי אנורקס
אתה רוצה לשמין לבד? בבקשה בוא ניראה אותך
תכניס חתיכת לחם לפה. [בלי להקיא]

PlayBoy22
24-08-13, 00:03
אני רואה שאין לך הרבה שכל .. לא נורא לפחות שרירים קצת יש

אחלה גבר (:
24-08-13, 10:05
http://replygif.net/i/956.gif

Elad_
26-08-13, 01:29
תחפש באינטרנט חדריי כושר בחיפה בגוגל, בטוח תמצא משהו, והולמס פלייס מן הסתם יעלו לך מלא כי זה חדר כושר יוקרתי שעולה די משמעותית יותר מחד''כ רגיל.

ה-bmi שלך הוא 16.36 אז אתה נחשב באמת בתת משקל, כשתשקל 63.5 תגיע בקירוב ל-bmi 18.5 שנחשב כבר לא תת משקל אבל עדיין מאוד רזה לגובה שלך.

לא יודע למה ''אחלה גבר'' מתנהג כמו מניאק אבל אנורקס אני בטוח ב-99% שאתה לא.

אם אתה לא מזדהה עם הדברים הבאים שמהווים את הבסיס לאנורקסיה אתה לא אנורקס.

1. סירוב לשמור על משקל גוף מינימלי נורמלי או אי-הגעה למשקל זה. כלומר, האדם שוקל פחות מ-85% מהמשקל הנחשב נורמלי לגילו. לרוב, ההפחתה במשקל נעשית על ידי הפחתה בכמות המזון הנכנסת, התעמלות כפייתית ושימוש לרעה בחומרים משלשלים.
2. הלוקה בהפרעה מפחד מעלייה במשקל או מלהיות שמן. האדם, גם כאשר נמצא במצב של תת-תזונה, חי בפחד מתמיד מפני עלייה במשקל וחושש להיראות שמן בעיני עצמו והסביבה. חישובים אובססיביים של כמות הקלוריות שצרך החולה הופכים למרכז חייו.
3. תפיסה מעוותת של צורת הגוף. גם כאשר הם נמצאים במצב תת-תזונה חמור הלוקים בהפרעה חשים עצמם כבעלי משקל עודף. יש מהחולים המבינים שהם רזים אך גם הם חוששים שחלקים מסוימים בגופם שמנים ולא תואמים לשאר הגוף. החולים משתמשים במגוון רחב של טכניקות על מנת להעריך את עצמם ואת משקל גופם והם כוללות שקילה כפייתית, מדידה אובססיבית של חלקים בגופם ושימוש חוזר במראה. אצל החולים, אובדן משקל נתפס כהישג אדיר וסימן למשמעת עצמית גבוהה ואילו עלייה במשקל נתפסת ככישלון צורב המעיד על אובדן השליטה בחייהם, בנוסף קיימת גם הכחשה של חומרת המשקל הנוכחי (הנמוך מהנורמה).

הנה כל מיניי מאמרים שאמורים לענות לך על השאלות:

-לא יכול להעלות לינקים אם אין לי 7 הודעות-

אתה חייב לעלות מסה מן הסתם.
אתה תצטרך או לבזבז כמות מכובדת של כסף על גיינרים או להתחיל לאכול הרבה.

אתה ''שחיף'' כנראה בגלל אחת משלוש סיבות:

1) אתה במודע לא אוכל כמו שצריך כי אתה מפחד לעלות במשקל. (תתחיל לאכול ותתגבר על זה!)
2) המטבוליזם שלך מאוד מהיר ומונע ממך לעלות במשקל ובכלל לשמור על משקל נורמלי. (אתה תצטרך לאכול יותר או כפי שרשמתי מקודם לקנות גיינר)
3) אתה אוכל דברים עם ערך קלורי נמוך מדי ביום יום, במקרה הזה תשנה תפריט, מומלץ ללכת לתזונאית. (אתה נרשם למכון אז אני מאמין שעדיף לך תזונאית ספורט)

מקווה שעזרתי, בהצלחה! :)

עריכה:
בגלל שאני לא יכול להעלות לכאן לינקים אני אנסה לשלוח לך בפרטי.

Tayson
26-08-13, 12:49
פלייבוי, אלעד ענה לך כמו שצריך.

בלי קשר, ממליץ כבר היום לקנות דחוף גיינר.

אם אתה צריך עזרה, תפריט תזונה, אימונים ומעקב תפנה אליי בפרטי אני אתן לך את הפייסבוק שלי

Yoshi-Moto
26-08-13, 16:41
הוא לא אנורקס ולא צריך פינוי לבית חולים תפסיקו להגזים.

פשוט לשנות דרך חיים, להתחיל לאכול יותר, להתאמן, ואחרי התמדה ממושכת הוא יעלה במשקל.
עשיתם ממנו חולה סופני.

יכול להוסיף אותי בפייסבוק אם אתה רוצה עזרה, בלי תשלום.

שיהיה לך בהצלחה.