PDA

צפה בגרסא המלאה : ערך תזונתי של חלב

nadir107
02-09-13, 15:24
שלום לכולם אני כרגע במסה ואני צורך כמעט כל יום בין ליטר לליטר וחצי חלב,הבעיה היא שהחלב גורם אצלי לרגישות בקיבה. והאמת שזה ממש לא מפריע לי ללכת לשירותים כתוצאה מכך אבל השאלה שלי היא אם אני משלשל בגלל החלב אני מאבד חלק מהערך התזונתי שנכנס ממנו? סליחה על הבורות:unsure:

gorneo1
02-09-13, 23:32
כל דבר שפוגע לך בתהליך העיכול עושה יותר נזק מתועלת, אני שנים סלח לי על המילה, שילשלתי וזרמתי עם זה, עד שבמקרה אחר שהביא אותי לבית חולים כאחת מהבדיקות גילו לי שאני אלרגי ללקטוז [הסוכר שבחלב] מאז אני לא אוכל חלב ומוצריו בכלל [כבר 8 חודשים] ותאמין לי:
א' כאבי הבטן והשלשולים 555 עברו.
ב' בגלל שמערכת העיכול עובדת יותר טוב אתה סופג יותר טוב חומרים מזינים משאר המזון שלך, ורואים הבדל בגוף.[אצלי ממש בלט ההבדל]
ג' אתה תגלה שלאכול עוף בערב וחביתה לפני שינה [בנוסף לחביתה בבוקר ועוף/בשר בצהריים + אבקת חלבון סויה+אורז+ביצים לפני ואחרי אימון] עוזרים לך להירדם יופי יופי...

אישית ממליץ למצוא תחלופה ואתה תראה שהכל משתפר.
בהצלחה. :)

nadir107
03-09-13, 07:57
כמובן שאני אוכל את כל מה שציינת לעיל אבל אם אתה אומר שזה פוגע לי בספיגה של הערכים שלו ומעבר לכך בערכים של מוצרים אחרים אני אשקול להפסיק עם זה.
אשמח לשמוע עוד דעות בנושא

Tayson
03-09-13, 08:35
יש חלב דל לקטוז

אבל לפותח הפוסט, ליטר וחצי חלב ביום זה יותר מידי

אמרון
03-09-13, 11:28
מיותר לגמרי , לא חסר מקורות חלבון אחרים.

gorneo1
03-09-13, 22:13
מיותר לגמרי , לא חסר מקורות חלבון אחרים.

++111

Olonstake32
03-09-13, 23:26
ג' אתה תגלה שלאכול עוף בערב וחביתה לפני שינה [בנוסף לחביתה בבוקר ועוף/בשר בצהריים + אבקת חלבון סויה+אורז+ביצים לפני ואחרי אימון] עוזרים לך להירדם יופי יופי...

אתה מכין חביתה כולל החלמון..? כמה ביצים?

הבנתי שאם אוכלים רק את החלבון של הביצה אז זה בסדר, בגלל זה תמיד הרגשתי בנוח לאכול 6 ביצים (בלי חלמון) בארוחה.

nadavham
04-09-13, 01:59
חלב עושה שילשולים... =\

Tayson
04-09-13, 08:36
חביתה מ 4-5 ביצים רק של הלבן
ויש לך אחלה ארוחה עם 25 גרם חלבון

gorneo1
04-09-13, 11:36
אישית אני משאיר גם 2 חלמונים!
השטות הזאת שהחלמון מעלה כולסטרול כזאת טיפשית, הכולסטרול הזה הופך לטוסטסטרון ולהורמון גדילה בגוף.... הוא החומר שממנו הגוף מפיק את ההורמונים האלה.
כדאי שנספק לו את זה...

אמרון
04-09-13, 11:44
אישית אני משאיר גם 2 חלמונים!
השטות הזאת שהחלמון מעלה כולסטרול כזאת טיפשית, הכולסטרול הזה הופך לטוסטסטרון ולהורמון גדילה בגוף.... הוא החומר שממנו הגוף מפיק את ההורמונים האלה.
כדאי שנספק לו את זה...

כל עוד לא מגזימים הכל בסדר 2 צהובים ביום לא יעשה שום נזק, תהיו רגועים

nadir107
04-09-13, 13:01
אני מקבל חלבון מעוד המון מקורות מזון פשוט יש לי חלב בבסיס ואני יכול לקחת כמה שאני רוצה לכן זה הרבה יותר נח לי... בקשר לחלמון בביצים גם אני הבנתי שזה די שטויות לא צריך להגזים בנושא.
הקטע הוא שאני קורא על הרבה אנשים ששותים כמויות גדולות של חלב כחלק מהתפריט היומי
בקשר לשילשולים עקב החלב אני לא חושב שאני האדם היחידי שסובל מזה אני מאמין שכל מי שישתה חלב בכמות של ליטר-ליטר וחצי יצטרך לרוץ לשירותים(תקנו אותי אם אני טועה).
משקל הגוף שלי הוא 83 וקשה לי להגיע לצריכת החלבון היומית אפילו בתוספת אבקת חלבון

אמרון
04-09-13, 13:38
אני מקבל חלבון מעוד המון מקורות מזון פשוט יש לי חלב בבסיס ואני יכול לקחת כמה שאני רוצה לכן זה הרבה יותר נח לי... בקשר לחלמון בביצים גם אני הבנתי שזה די שטויות לא צריך להגזים בנושא.
הקטע הוא שאני קורא על הרבה אנשים ששותים כמויות גדולות של חלב כחלק מהתפריט היומי
בקשר לשילשולים עקב החלב אני לא חושב שאני האדם היחידי שסובל מזה אני מאמין שכל מי שישתה חלב בכמות של ליטר-ליטר וחצי יצטרך לרוץ לשירותים(תקנו אותי אם אני טועה).
משקל הגוף שלי הוא 83 וקשה לי להגיע לצריכת החלבון היומית אפילו בתוספת אבקת חלבון

אני חושב שענו לך על השאלה , כל דבר שעושה רע לגוף כנראה שמשהו שם לא תקין תקנה אבקת חלבון אם זאת הבעיה שלך .