PDA

צפה בגרסא המלאה : Daniele Seccarecci מת.

Jack4D
06-09-13, 15:35
http://www.youtube.com/watch?v=PQytPehyu-8

monster
06-09-13, 19:29
הבנתי שהוא מחזיק בשיא גינס כבעל המשקל הגבוה ביותר אי פעם בתחרות פיתוח גוף...135 קילו.

ThE HummeR
06-09-13, 20:10
הבנתי שהוא מחזיק בשיא גינס כבעל המשקל הגבוה ביותר אי פעם בתחרות פיתוח גוף...135 קילו.

רוני עלה ב-2004 על במת האולימפיה 134.5 קילו חטוב יבש.

ORs
06-09-13, 20:29
יש סיבה או ששוב התקף לב?

Yoshi-Moto
06-09-13, 21:46
התקף לב.
R.i.p

Jack4D
06-09-13, 22:26
התקף לב , מהדיאטה הקיצונית הייבוש ואולי אובר חומרים.

זהו הפעם השניה החודש שבאדי בילדר מת ימים ספורים לאחר התחרות.

לפני מספר שבועות נפטרה טרי הריס לאחר שעמדה על הבמה.

http://www.realfemalebodybuilding.com/real-female-bodybuilding-news/female-bodybuilder-terri-harris-reported-dead-just-two-days-after-competing-at-the-2013-tampa-pro.html

FeMeNeN
07-09-13, 00:21
חבל זה ספורטאי מדהים

Tayson
10-09-13, 11:08
מה יהיה עם רכבת המתים של הבודיבילדינג ?

זה לא מתחיל להדליק לכם נורות אדומות?

אני לא מבין, מה תדירות הסייקלים שהם עושים שהם מתים אחד אחד ?

אמרון
10-09-13, 12:06
כל יום מתים לך אלפי אנשים אם לא עשרות אלפים ויותר מסגריות ואלכוהול. אם מכל העולם מת איזה מפתח גוף פעם ב זה לא אמור להדליק שום נורה.

אתה לא יודע מה אורח החיים שלו אם הוא מעשן לוקח סמים או דברים אחרים.

Sahars1996
10-09-13, 13:00
כל יום מתים לך אלפי אנשים אם לא עשרות אלפים ויותר מסגריות ואלכוהול. אם מכל העולם מת איזה מפתח גוף פעם ב זה לא אמור להדליק שום נורה.

אתה לא יודע מה אורח החיים שלו אם הוא מעשן לוקח סמים או דברים אחרים.

עזוב... להתאמן זה לא בריא. לעשן סיגריות,סמים,וודקה,לדפוק גאנק שגרה...
שמת אדם מבילדינג כתוצאה מסייקלים וכו אחת ל.. כולם יוצאים על הספורט הזה,
אבל כמות האנשים שמתים מהחיים הזבל שהם חיים , הכל בסדר......
תמיד יראו את האורח חיים הזה בצורה שונה .צריך להתרגל לזה

Tayson
10-09-13, 13:43
אין קשר למה שאני רשמתי, רק בשנה האחרונה מתו כ 10 בילדינגים מהטופ העולמי
אני מניח שאלכוהול הם לא שותים (לא הולך ביחד עם סייקלים) אוכלים בריא, ספק אם מעשנים, ובטוח שעושים ארובי מידי יום כבר שנים, אז מה נשאר? לא סייקלים בצורה מוגזמת? הקטע שאני לא רואה על זה שום כתבה, ולא מזכירים את כמות המתים, ולא מדברים ממה זה. כאילו הם לא רוצים להעיר את המתים

goldBEN
10-09-13, 13:50
אני מניח שאלכוהול הם לא שותים (לא הולך ביחד עם סייקלים) אוכלים בריא, ספק אם מעשנים, ובטוח שעושים ארובי מידי יום כבר שנים, אז מה נשאר? לא סייקלים בצורה מוגזמת? הקטע שאני לא רואה על זה שום כתבה, ולא מזכירים את כמות המתים, ולא מדברים ממה זה. כאילו הם לא רוצים להעיר את המתים

זה נראה לך כאילו מנסים לא להעיר את המתים רק כי אין לזה גורם רשמי.
אי אפשר לקבוע בצורה חד משמעית שבן אדם מסויים קיבל התקף לב רק מגורם מסויים אחד כי הגוף של אותו אדם נתקל באינסוף דברים. זה יכול להיות מזיהומים באוויר, מחלות, גנטיקה, מומים מולדים, תזונה ועוד אינספור גורמים!

אמרון
10-09-13, 16:37

קודם כל לא יודע איך הגעת ל10 מהטופ העולמי אולי 5 וחלק מהם זה ברור ממה זה קרה,

לגבי מעשנים אז כן רובם מעשנים אולי לא קבוע ,מה שאני יכול להגיד בוודאות וזה משהו שידוע, רובם צורכים סמים ואני חותם על זה