PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה| בקשר לכמות הסטים לחזה

Show
11-09-13, 11:14
אוקיי אני מתאמן בתוכנית AB כבר חודש אבל יש לציין שאני לא מתאמן מתחיל, איך שנרשמתי למכון עשיתי תוכנית AB שמאמן נתן לי ולא ידעתי על תזונה והכל אז לא התקדמתי אבל אולי זה נחשב, עשיתי FBW מעולה לחודש וגם SS חודש, ועכשיו אני עושה AB טובה כבר חודש, אני עושה כרגע תשע סטים לחזה.
שלוש של 8 לחיצת חזה בדאמבלים
שלוש של 8 לחיצת חזה בדאמבלים בשיפוע חיובי
שלוש של 8 פרפר בדאמבלים בשיפוע רגיל

עכשיו אני מרגיש שאפשר להוסיף עוד שלוש סטים, חשבתי על להוסיף שלוש סטים של Cable Crossover
עכשיו זה סבבה? אני לא מרגיש גמור אחרי ה9 סטים לחזה וגם לפעמים לא עייף כל כך, עם אני אנסה לשלב את זה לכמה אימונים זה יהיה בסדר?
איך אני אדע עם הוספת התרגיל עוזרת לי?

trhetrhe
11-09-13, 15:47
הוספת עוד 3 סטים לחזה באימון לא יעזור לך...ב-ab מומלץ לעשות 8-9 סטים לחזה, לא מעבר לזה

Yoshi-Moto
11-09-13, 18:16
תזכור שלפעמים פחות זה יותר.
אם תוסיף עוד סטים הגוף לא יתאושש עד האימון הבא.

gorneo1
11-09-13, 22:20
במקום לזרוק לך עוד סיסמא אני יסביר לך מה לא בסדר....

מתאמן מתחיל זה שלב, לא זמן, זה שלב שבו לגוף לוקח זמן מסוים להתאושש מאימון לאימון.
אז יש קשר ישיר בין כמה זמן אתה מתאמן או יותר נכון לאיזה רמה הגעת לבין מה שתעשה איך וכמה.

אתה אומר פה שאתה עובד הרבה עם דמבלים?
מה עם לגוון? להכניס בנץ [לחיצת חזה עם מוט] במקום כדי להעלות משקל ובאמת להתחיל לתת עומס על החזה שיגדל?

מה עם לגוון בתרגילים?
במקום פרפר לעשות דיפים?
במקום חזה עליון רגיל לעבוד בקרוס או פרפר עליון מידי פעם.

יש מיליון דרכים להתקדם.
מה שכן, וזה הכי חשוב, כמו שכבר נאמר פה, כל עוד אתה עושה ab או בכללי מתאמן מתחיל!! אין סיבה לעבור 8-9 סטים חזקים של חזה...
תקפיד כל אימון לנסות להתקדם במשקלים, תקפיד כל אימון באמת למצות את החזה ולסיים שאתה מסיים [שאתה מרגיש שבאמת הגעת לשלב שהחזה כבר סיים לתת את האימון שלו] ולא כי בא לך או הפוך כי בא לך להמשיך.
כל דבר שהוא יותר מידי מביא יותר נזק מתועלת, כנ"ל גם הפוך.

אני עושה abcdex ועדיין עושה רק 10 סטים חזקים לחזה... אין סיבה ליותר מזה כל עוד ממשיכים לראות תוצאות.

ואתה תראה תוצאות אם תתאמן נכון, מספיק מצד אחד ומהצד השני משהו שעדיין הגוף יוכל להתאושש ממנו ולבנות מה ששרפת טוב יותר וגדול יותר...

בהצלחה.