PDA

צפה בגרסא המלאה : סאבלימינל ומרי בן ארי - אדון עולם שיר לרגל יום השואה

The Iron Man
16-04-07, 15:54
שיר של סאבלימינל ושל מירי בן ארי לרגל יום השואה
ההורדה חוקית!
להורדה:
http://www.my-video.co.il/adon/index2.html

Jones
16-04-07, 15:58
...יפה.

Deja Vu
16-04-07, 15:58
הסאבלימינל הזה עובר כל גבול מאז שהאלבום האחרון שלו היה חרא הוא מנסה לפרסם שירים שלו בכל דרך אפשרית קודם תאונות דרכים עכשיו על יום השואה פשוט בושה :cry_1:

DMX
16-04-07, 16:25
לא סובל אותו

Naor Pinto
16-04-07, 16:52
אחלה שיר

gil-Nissim
16-04-07, 16:52
לא סובל אותו
1+..

yonip
16-04-07, 17:09
אחד הזמרים.. מת עליו

HHHEELLBBOOYY
16-04-07, 18:43
אחלהה שיר אחלה זמן ומי שאומר אחרת לא מבין מעצמו
הוא הכניס תראפ לארץ

slim shady
16-04-07, 19:02
אחלהה שיר אחלה זמן ומי שאומר אחרת לא מבין מעצמו
הוא הכניס תראפ לארץ

מסכים לשם שינוי עם הלבוי.. אין מה להשוות בינו לבין זמרים בארה"ב כמו.....
אבל בכל זאת הוא הכניס ת'ראפ לארץ והוא הזמר הכי טוב בארץ ואני מקווה שעם הזמן הוא ישתפר. עוד יותר..

Ilan-V
16-04-07, 19:07
שיר יפה.... אני לא מבין למה אתם אומרים שהוא חרא... אחלה שי אחלה מילים מה לא מוצא חן בעיניכם

Deja Vu
16-04-07, 19:44
הוא באמת ראפר טוב וכנראה גם הכי טוב בארץ אבל לאחרונה הוא התמסחר בשביל כסף ופרסום הוא יעשה ראפ על השואה על תאונות דרכים על שוקו קרלו וזה כבר נהיה מצחיק תשמעו תאלבום הראשון שלו ותבינו אך הוא הדרדר

maradona
16-04-07, 20:14
השיר הוא חינמי לא כדי לקדם מכירות אלא כדי להעביר את המסר שבשיר
היה על זה כתבה בחדשות והוא ציין שזה שיר מיוחד שכבר המון שנים הוא חושב לעשות אותו.

אני גם לא כל כך מת על סבלימנאל(כל אחד אחר שנוהג לשמוע את אמינם,jay Z וכו'...)
אבל יש לו כמה שירים טובים דווקא

Deja Vu
16-04-07, 20:46
השיר הוא חינמי לא כדי לקדם מכירות אלא כדי להעביר את המסר שבשיר
היה על זה כתבה בחדשות והוא ציין שזה שיר מיוחד שכבר המון שנים הוא חושב לעשות אותו.

אני גם לא כל כך מת על סבלימנאל(כל אחד אחר שנוהג לשמוע את אמינם,jay Z וכו'...)
אבל יש לו כמה שירים טובים דווקא
אתה תמים שיר כזה מפרסם אותו ואת השירים שלו גם אם הוא רוצה וגם אם לא

Johnny
16-04-07, 21:10
פחחחח defa vu מי הכניס לך לראש שהוא הראפר הכי טוב בארץ? רק כי הוא מפורסם לא אומר כלום, זה כמו לומר שפיפטי סנט הוא הראפר הכי טוב באיסט קוסט.

Deja Vu
16-04-07, 21:48
פחחחח defa vu מי הכניס לך לראש שהוא הראפר הכי טוב בארץ? רק כי הוא מפורסם לא אומר כלום, זה כמו לומר שפיפטי סנט הוא הראפר הכי טוב באיסט קוסט.
וואלה לא נכון יצא לי לשמוע מלא שירים ישנים שלו ויצא לי לשמוע עוד הרבה זמרים מהארץ ולדעתי הוא יותר טוב מכולם תן לי שם של אחד שיותר טוב ממנו ואני לא מדבר על השירים החדשים העלובים שלו כמו טורו אני מדבר איתך על שירים כמו חייל אוניברסלי יותר מחבר וכו פעם הוא היה חזק ובונה על תזלזל בפיפטי :nonono:

HHHEELLBBOOYY
16-04-07, 23:34
מסכים לשם שינוי עם הלבוי.. אין מה להשוות בינו לבין זמרים בארה"ב כמו.....
אבל בכל זאת הוא הכניס ת'ראפ לארץ והוא הזמר הכי טוב בארץ ואני מקווה שעם הזמן הוא ישתפר. עוד יותר..

מזה לשם שינוי!!! אה אחי חח!! תחמן..

shahaflol
16-04-07, 23:41
אתם מדברים על סאבלימינל, מה עם מירי בן ארי?
עם כל הכבוד לסאבלימינל, ויש כבוד, היא הצליחה בחו"ל הרבה יותר ממנו. היא עבדה עם הראפרים המצליחים ביותר, אז תנו גם לה כבוד.

סהר!
16-04-07, 23:56
תודה רבה

erezg
17-04-07, 00:18
לא מפריע לי שסאבלימינל ההתמסחר.

גם חלק מהשירים שלו נחמדים.

אבל אין מה לעשות ככה זה שלוקחים שירים קלאסיים מזמרים כמו ג'ו באדן בפרסית וקלאסי כמובן, avalenches - that boy needs therapy בריספקט מהאלבום הקודם, מליל ג'ון שאפילו את האוקיי שלו חיקו (באם סי נטו) והרשימה עוד ארוכה ופשוט מעתיקים..

שלא לדבר על כך שחצי מהשירים שלו מסומפלים משירים ישראליים (טורו - הפרח בגני, פרחים בקנה ועוד ועוד...)

מי שהיה בהופעה של פיפטי זה היה ממש מצחיק. הם עשו "זוז ביצ'" על הביט של move bitch וסאבלימינל העז בכלל לשיר על הביט של break your neck של באסטה כאילו הוא בכלל יכול להתקרב לפלואו שלו ועוד בשיר הזה.

Deja Vu
17-04-07, 00:29
לא מפריע לי שסאבלימינל ההתמסחר.

גם חלק מהשירים שלו נחמדים.

אבל אין מה לעשות ככה זה שלוקחים שירים קלאסיים מזמרים כמו ג'ו באדן בפרסית וקלאסי כמובן, avalenches - that boy needs therapy בריספקט מהאלבום הקודם, מליל ג'ון שאפילו את האוקיי שלו חיקו (באם סי נטו) והרשימה עוד ארוכה ופשוט מעתיקים..

שלא לדבר על כך שחצי מהשירים שלו מסומפלים משירים ישראליים (טורו - הפרח בגני, פרחים בקנה ועוד ועוד...)

מי שהיה בהופעה של פיפטי זה היה ממש מצחיק. הם עשו "זוז ביצ'" על הביט של move bitch וסאבלימינל העז בכלל לשיר על הביט של break your neck של באסטה כאילו הוא בכלל יכול להתקרב לפלואו שלו ועוד בשיר הזה.
חחח וואי תכזה צודק יש לי פה רשימה שלמה של חיקויים שלו כל המילים והמקצבים שלו זה חיקוי אחד גדול כל מי שקצת שומע ראפ כבר מזהה מלא קטעים שהוא גנב וגם הייתה כתבה גדולה אליו בעיתון תבעו אותו על גניבות שיררים כי אפילו תמוניטין ותכסף מהאנשים שהוא לוקח מהם קטעים הוא לא נותן קיצר אל תקשיבו לראפ ישראלי:cry_1:

Johnny
17-04-07, 00:43
תשמע, קובי לא ראפר רע, אבל אל תעשה ממנו הכי טוב בארץ, במיוחד כשאתה לא מכיר עשירית מהראפרים בארץ. רוב הראפרים בארץ עדיין באנדרגראונד בגלל שהתחום עדיין לא במיינסטרים. חוץ מזה, פיפטי לא רע, אבל הוא לא הכי טוב וגם לא מתקרב.

erezg
17-04-07, 01:00
חחח וואי תכזה צודק יש לי פה רשימה שלמה של חיקויים שלו כל המילים והמקצבים שלו זה חיקוי אחד גדול כל מי שקצת שומע ראפ כבר מזהה מלא קטעים שהוא גנב וגם הייתה כתבה גדולה אליו בעיתון תבעו אותו על גניבות שיררים כי אפילו תמוניטין ותכסף מהאנשים שהוא לוקח מהם קטעים הוא לא נותן קיצר אל תקשיבו לראפ ישראלי:cry_1:

להה, למה ללכלך ? את הליריקס הוא כותב בעצמו..

וד"א חרא של כתבה הייתה בעיתון. כמעט כל שיר שכתבו שהעתיק וכתבו את ה"מקור" זה לא היה נכון.

המפגרים האלה כתבו שהוא העתיק את קלאסית ופרסי מ I just wanna love you של ג'ייזי..:cry_1:

ותגידו מה שתגידו, הראפר הכי טוב במזרח כיום הוא נאס ולא יעזור כלום.. לא שזה אומר שאני הכי אוהב אותו. על טעם ועל ריח אין להתווכח. אבל גם עם עובדות אי אפשר להתווכח ;)

Deja Vu
17-04-07, 01:59

וד"א חרא של כתבה הייתה בעיתון. כמעט כל שיר שכתבו שהעתיק וכתבו את ה"מקור" זה לא היה נכון.

המפגרים האלה כתבו שהוא העתיק את קלאסית ופרסי מ I just wanna love you של ג'ייזי..:cry_1:

ותגידו מה שתגידו, הראפר הכי טוב במזרח כיום הוא נאס ולא יעזור כלום.. לא שזה אומר שאני הכי אוהב אותו. על טעם ועל ריח אין להתווכח. אבל גם עם עובדות אי אפשר להתווכח ;)
נאס באמת פצצה i made you look זה שיר בן החזקים אבל לאחרונה לא יצא לי לשמוע יותר מדי מימנו

Deja Vu
17-04-07, 02:12
תשמע, קובי לא ראפר רע, אבל אל תעשה ממנו הכי טוב בארץ, במיוחד כשאתה לא מכיר עשירית מהראפרים בארץ. רוב הראפרים בארץ עדיין באנדרגראונד בגלל שהתחום עדיין לא במיינסטרים. חוץ מזה, פיפטי לא רע, אבל הוא לא הכי טוב וגם לא מתקרב.
אחי ייצא לי לשמוע הרבה שגם לא ידועים בכלל וברור שמסתתר שם מישהו יותר מימנו אבל שבקושי תשומע חומרים שלו קשה לשפוט אפשר להגיד את זה על כל דבר לדוגמא מה תחושב שמייקל גורדן השחקן הכי טוב בעולם חכה שתראה שחקנים ברחוב זה לא משנה סאבלימינל הכי הוכיח את עצמו ומבן המצליחים אני הכי אוהב אותו ושוב גם הוא לדעתי לא משהו הראפ בארץ הדרדר לזנות

DMX
17-04-07, 03:24

נאז היה הראפר הכי טוב , כרגע אין במיינסטרים ראפרים טובים לדעתי . האלבום האחרון שנאז הוציא היה בושה וחרפה למעט שיר אחד עם ג'יי זי , כרגע לפי דעתי הראפר הכי טוב בעולם זה ראפר האנדרגראונד "E-Shy" הביאו קליפ שלו לפורום לפני הרבה זמן "Black And Jews" בכל מקרה ראפר בן בן :):):):) תוכלו לשמוע תשירים שלו פה->
http://www.indie911.com/index.php?cID=16345

בקשר לסאבלימנל , עכשיו אני לא סובל אותו, אבל בכל זאת פעם הוא היה באמת ראפר טוב

The Iron Man
17-04-07, 11:17
נאז היה הראפר הכי טוב , כרגע אין במיינסטרים ראפרים טובים לדעתי . האלבום האחרון שנאז הוציא היה בושה וחרפה למעט שיר אחד עם ג'יי זי , כרגע לפי דעתי הראפר הכי טוב בעולם זה ראפר האנדרגראונד "E-Shy" הביאו קליפ שלו לפורום לפני הרבה זמן "Black And Jews" בכל מקרה ראפר בן בן :):):):) תוכלו לשמוע תשירים שלו פה->
http://www.indie911.com/index.php?cID=16345

בקשר לסאבלימנל , עכשיו אני לא סובל אותו, אבל בכל זאת פעם הוא היה באמת ראפר טוב
מה ישי הזה יהודי?
ד''א אני לא מבין בראפ אני מתעסק באלקטרונית
חח שמתם לב שהוא מזכיר בקול שלו את אמינם?

HotChizzy
17-04-07, 11:51
כל הכבוד לו
הוא עושה את זה למטרה טובה וספק אם להכניס כסף לעצמו.

DMX
17-04-07, 14:17
מה ישי הזה יהודי?
ד''א אני לא מבין בראפ אני מתעסק באלקטרונית
חח שמתם לב שהוא מזכיר בקול שלו את אמינם?

כן הוא מזכיר את אמינם מאוד וכן הוא יהודי

slim shady
17-04-07, 14:33
כן הוא מזכיר את אמינם מאוד וכן הוא יהודי

אל תזכירו את שמו של אמינם לשווא....:emb2:

ד"א... עוד ראפר יהודי טוב זה מתיסיהו מת על המוזיקה והשירים שלו... זה לא בדיוק ראפ יותר סגנון ג'אמיקני כזה אבל ממש יפה..

DMX
17-04-07, 14:37
אל תזכירו את שמו של אמינם לשווא....:emb2:

ד"א... עוד ראפר יהודי טוב זה מתיסיהו מת על המוזיקה והשירים שלו... זה לא בדיוק ראפ יותר סגנון ג'אמיקני כזה אבל ממש יפה..

זה רגאיי עם שילוב של ראפ , אני לא סובל רגאיי אבל יש לו שיר אחד שאני שומע שהוא נחמד מאוד
"King without a crown" .
בקשר לאמינם , תשמע את יישי ואז תגיד "לא לשאת את שמו לשווא"

slim shady
17-04-07, 14:41
זה רגאיי עם שילוב של ראפ , אני לא סובל רגאיי אבל יש לו שיר אחד שאני שומע שהוא נחמד מאוד
"King without a crown" .
בקשר לאמינם , תשמע את יישי ואז תגיד "לא לשאת את שמו לשווא"

בדיוק... אני דווקא ממש אוהב את זה.... והוא דתי אז בכלל...:clap:
בכל מקרה לא שמעתי אף אחד שאהבתי כמו אמינם אפילו לא טופאק אבל נראה...

DMX
17-04-07, 14:47
בדיוק... אני דווקא ממש אוהב את זה.... והוא דתי אז בכלל...:clap:
בכל מקרה לא שמעתי אף אחד שאהבתי כמו אמינם אפילו לא טופאק אבל נראה...

לא תאהב אותו כמו אמינם...וגם אני לא אוהב אותו כמו אמינם כי הוא רק בתחילת דרכו ..אבל לפי דעתי יש לו עתיד מבטיח