PDA

צפה בגרסא המלאה : מגנט למשקולת

yanix0
22-09-13, 11:46
מישהו שמע או מכיר מקום לקנות באינטרנט מגנט למשקולת?
אני אישית ראיתי באמזון ובאיי ביי והמחירים הזווים
יכול להיות 35 דולר למגנט אחד של איזה קילו?
מישהו משתמש בזה בכלל?

Yoshi-Moto
22-09-13, 14:59
מה הייעוד של זה?

yanix0
22-09-13, 17:33
אני יסביר לך , לא יודע אם ככה זה בכל החדרי כושר או בחלקם אבל אצלנו הקפיצות בדמבלים זה 10 , 12.5 , 15 , 17.5 וכן הלאה. ואלה קפיצות לדעתי שהם גדולות מדי ומאוד קשה לי לעלות במשקלים בגלל זה
תסכים איתי שלעלות 2.5 במכה ביד אחת זה מטורף
והמגנט זה כדי למתן את העלייה במשקל
לדוגמא בפטישים אני עושה 15 קילו כל יד בקלות , ו 17.5 אני מתקשה בחזרה הרביעית בערך וזה מבאס אותי.

gorneo1
22-09-13, 19:38
יש רצועות עם משקל שקושרים סביב היד.
למה צריך את המגנטים האלה.... :/

ובתרגילים הגדולים זה לא רלוונטי כי קפיצה של 5 קילו היא לא רק אפשרית היא גם בדרך כלל עוברת כמעט בלי הרגשה...

yanix0
22-09-13, 20:16
מה אתה חייב להתחכם? איפה ראית שדיברתי על התרגילים הגדולים?
ואיך בדיוק רצועות שקושרים סביב היד יותר נוח מלשים מגנט? יותר פשוט מזה?
אנשים פה מדברים בלי היגיון

אמרון
22-09-13, 23:31
האמת שלא שמעתי על זה , יכול בהחלט לעזור למתאמן המתחיל .
ולכותב הפוסט הבחור נתן לך אחלה אופציה כרגע הרצועות האלה זה הדבר היחיד שיש לך להשיג כרגע והאמת שזה רעיון טוב .

yanix0
23-09-13, 06:03
האמת שלא שמעתי על זה , יכול בהחלט לעזור למתאמן המתחיל .
ולכותב הפוסט הבחור נתן לך אחלה אופציה כרגע הרצועות האלה זה הדבר היחיד שיש לך להשיג כרגע והאמת שזה רעיון טוב .

זה יכול לעזור גם למתאמן מתקדם , מה ההבדל? אני בטוח שגם למתאמן מתקדם יהיה קשה הקפיצות של ה 2.5 קילו בדמבלים

וכמה עולות הרצועות האלה?

אמרון
23-09-13, 09:33
זה יכול לעזור גם למתאמן מתקדם , מה ההבדל? אני בטוח שגם למתאמן מתקדם יהיה קשה הקפיצות של ה 2.5 קילו בדמבלים

וכמה עולות הרצועות האלה?

לא נכון מה שאתה אומר ההבדל בין 32 ל34 קילו לדוגמא לא כזה משמעותי ,

לעומת זאת ההבדל בין 5 קילו ל7.5 קילו זה משמעותי . 2.5 זה חצי מחמש זה אומר שהעלתה חצי משקל ממה שאתה מרים בדרך כלל ( אני בכוונה נותן דוגמאות קיצוניות שתבין את ההבדל).

לגבי כמה זה עולה אין לי מושג ואין לי מושג מאיפה קונים את זה אבל בדרך כלל תמיד יש בחדר כושר כאלה, תמיד יש איזה קופסה בחדר כושר תחפש שם.

gorneo1
23-09-13, 14:58
לא נכון מה שאתה אומר ההבדל בין 32 ל34 קילו לדוגמא לא כזה משמעותי ,

לעומת זאת ההבדל בין 5 קילו ל7.5 קילו זה משמעותי . 2.5 זה חצי מחמש זה אומר שהעלתה חצי משקל ממה שאתה מרים בדרך כלל ( אני בכוונה נותן דוגמאות קיצוניות שתבין את ההבדל).

לגבי כמה זה עולה אין לי מושג ואין לי מושג מאיפה קונים את זה אבל בדרך כלל תמיד יש בחדר כושר כאלה, תמיד יש איזה קופסה בחדר כושר תחפש שם.

+++111

Abercrombie
26-09-13, 18:34
נשמע לי דבר דבילי ובכלל משהו שמתאים לעצלנים, ולפי דעתי עצלנים צריכים להשאר בבית ולא
לבזות את חדר הכושר.

קפיצה של 2.5 קילו ומטה (1.25 לדוגמא) זה בדיחה, משהו שלא מורגש בד"כ אלא אם כן מדובר
בתרגיל מבודד ו/או משקל שאתה עושה בתור סט אחרון.
אם תעשה פטישים עם תוספת של 2.5 קילו יכול להיות שלא יהיה לך נעים כמו שתעשה
בלעדהים, אבל אתה בהחלט תוכל להרים אותם. אם אתה רגיל ל-10 חזרות אז תעשה 8, במקסימום.

ובכלל, מתאמן מתחיל צריך תקופה לא קצרה להשאר עם משקלים שמתאימם למשקל שהוא מסוגל
להרים ולא לנסות להעלות משקל בזמנים קצרים, הגוף צריך להתרגל ואתה צריך לבצע את התנועה
כמו שצריך.

בקיצור, Don't be a PUSSY. תתאמן טוב, תתחיל להתחזק ולאט לאט תעלה במשקלים.