PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון - אחרי אימון או אחרי ריצה ?

roee_y
23-09-13, 11:00
חג שמח לכולם !

אני מתאמן בבית בממוצע 3 פעמים בשבוע, אימון משקולות + בטן בסביבות השעה / שעה וחצי, ואחרי זה אני יוצא לריצה בסביבות 45 דקות.
קניתי אבקת חלבון של pro whey protein, במטרה להעלות מסה (לא חיטוב) ורציתי לדעת מתי הכי מומלץ לצרוך אותה - ישר אחרי אימון המשקולות, לפני הריצה - או רק אחרי הריצה ?

תודה מראש לעוזרים.. :)

roee_y
27-09-13, 15:12
עזרה ? מישהו ???

אחלה גבר (:
27-09-13, 16:11
לא כל כך הבנתי מה שאלת, אז אני אגיב מה שאני חושב שהבנתי -

אתה עושה אימון משקולות, ובאותו אימון עובר לריצה.
אם כך אז אחרי הריצה כשסיימת ואתה בדרך הביתה.

אחרי ריצה, לי המליצו לא לקחת חלבון כי זה מיותר. אלב אם אתה במאסה אז ניראה לי שאתה יכול.

אחרי המשקולות לא משנה חיטוב או מאסה מומלץ חלבון.

denous
27-09-13, 20:34
אם אתה רוצה לעלות במאסה תתעסק באכילת מזון ולא שתיית חלבון...
מעבר לזה, אין שעה מדוייקת או זמן מסוים לשתות את החלבון.
פעם היו מדברים על חלון זמן מסוים, אני חושב שהיום יש מספיק מחקרים שמוכיחים את הדבר הבא - בסופו של יום, (לפני שנכנסת לישון) תגיע לכמות הנדרשת של חלבון.
בכל זאת, לא הייתי מנסה ללכת דווקא על השוליים כשאפשר ללכת באמצע... תאכל חלבון במשך כל היום.. אחרי אימון\לפני אימון, שניהם יניבו את אותה התוצאה...
מאסה - 1.8 - 2 כפול משקל גוף...
כדי שלא תרגיש שסתם קנית חלבון אז תקח אותו ישר אחרי אימון.. גם אחרי ריצה לא יזיק..
רק שתכנס קצת לפרופורציה, אבקת חלבון היא סה"כ הכנסת השלמה, מיום ליום, אני חושב שאנשים מתחילים להבין שחלבון הוא סה"כ לאנשים שאין להם את היכולת, הכסף או הזמן להכניס את כמות החלבון היומית שהם נדרשים להכניס כדי להשיג את המטרות שלהם..

roee_y
02-10-13, 23:12
קודם כל - תודה רבה על ההתייחסות.. :)

אם אני מנסה לעלות במסה - היה עדיף לי לקנות גיינר במקום האבקת חלבון ?

ואתה רושם לי להתעסק באכילת מזון.. הבעיה אצלי היא שברגע שאני אוכל כמויות (של אוכל בריא) - אני ישר מתנפח בבטן ואז קשה לי להוריד אותה. יש לך המלצה איך להוריד בטן, בעיקר בטן תחתונה ?

golaniz
03-10-13, 12:40
קודם כל - תודה רבה על ההתייחסות.. :)

אם אני מנסה לעלות במסה - היה עדיף לי לקנות גיינר במקום האבקת חלבון ?

ואתה רושם לי להתעסק באכילת מזון.. הבעיה אצלי היא שברגע שאני אוכל כמויות (של אוכל בריא) - אני ישר מתנפח בבטן ואז קשה לי להוריד אותה. יש לך המלצה איך להוריד בטן, בעיקר בטן תחתונה ?

מה הגיל והמשקל והגובה?
להוריד בטן בעיקר זה הרבה אירובי.

אחלה גבר (:
03-10-13, 13:36
להוריד בטן בעיקר זה הרבה *פחות שעות מטבח פתוח*

roee_y
03-10-13, 14:50
משקל : 68
גובה : 174

יש לי מבנה גוף רזה (שחיף), הבעיה שבמקום שהאוכל יתנקז לשרירים - הוא נתקע באיזור הבטן, בעיקר בבטן התחתונה :)

ואני לא אחד שמבקר במטבח קבוע, אני מנסה להעלות מסה בזה שאני אוכל יחסית בריא בכמויות יותר גדולות מבעבר, אבל לא מצליח להוריד את הבטן למרות שאני אוכל בריא, עושה הרבה כפיפות בטן, וריצה..