PDA

צפה בגרסא המלאה : תפריט למסה

golaniz
26-09-13, 15:19
אלה הערכים לפי יום אימון ויום ללא אימון:
יום ללא אימון הוא בדיוק אותו תפריט רק שבמקום כף הגשה של אבקת חלבון אני לוקח טונה בשמן.

יום אימון:
2951 קלוריות
180-190 חלבון
284 פחמימות
102 שומנים

יום ללא אימון:
3123 קלוריות
185-195 חלבון
282 פחמימות
112 שומן

* יש לציין שהכל בערך בערך לא ממש מדוייק
*מה אומרים להעיף תטחינה? שמתי לב שהיא באמת מלאה במלא שומן.

גובה 176 על משקל 74 בן 22 מתאמן שנה
מה אומרים יש איזון ?
תגובות בבקשה אחים שלי

Abercrombie
26-09-13, 18:18
כמה דברים שדרוש להעיר עליהם:
1. כמות החלבון שאתה צורך ב-2 התפריטים היא גבוהה מדי. הגוף שלך לא מסוגל לספוג את כל
הכמות הזו שאתה מכניס. בממוצע גוף האדם סופג כ-140 גרם חלבון וכל השאר מומר לשומן.
2. לא ברור לי מדוע צריכת הקלוריות ביום ללא אימון גבוהה יותר מיום עם אימון. אם תחשוב בהגיון
תבין שאתה צורך יותר אנרגיה ביום עם אימון, ועל כן יש לפצות בהתאם בכמות הקלוריות.

בקיצור, לצרוך פחות חלבון ולהפוך את הרגל התפריטים. לא לשכוח להתאמן חזק.

golaniz
27-09-13, 13:52
קודם כל תודה רבה על התגובה
וההבדל היחיד ביניהם ששכחתי לרשום הוא שביום ללא אימון אני לוקח אחרי צהריים כארוחת ביניים במקום אבקת חלבון פשוט טונה ופרכיות בגלל זה יש יותר קלוריות
הקטע גם שזה מאוד בערך ואני בטוח שמתוך ה180 חלבון האלה נטו נספגים 150 לאו דווקא כולם נפסגים בגוף כמו שצריך.

Abercrombie
28-09-13, 19:39
הנוסחא אומרת - 2 גרם חלבון לכל ק"ג משקל גוף. כרגע אתה שוקל 74 ק"ג כפי שאמרת, ולכן הצריכה
שלך צריכה להיות כ-148 גרם חלבון ליום. אם אתה חושב שהחלבון שאתה לוקח לא נספג מספיק
טוב בגוף לא אתווכח איתך, אני לא תזונאי במקצועי ולכן אני לא יודע לומר לך כמה חלבון באמת יספג
לך בגוף וכמה לא. לך לפי התחושות שלך ואם אתה רואה תוצאות טובות מהתפריט הזה - אל תעצור.

בנוגע לפרכיות - תקח אותם גם ביום עם אימון ;)

golaniz
28-09-13, 19:53
הנוסחא אומרת - 2 גרם חלבון לכל ק"ג משקל גוף. כרגע אתה שוקל 74 ק"ג כפי שאמרת, ולכן הצריכה
שלך צריכה להיות כ-148 גרם חלבון ליום. אם אתה חושב שהחלבון שאתה לוקח לא נספג מספיק
טוב בגוף לא אתווכח איתך, אני לא תזונאי במקצועי ולכן אני לא יודע לומר לך כמה חלבון באמת יספג
לך בגוף וכמה לא. לך לפי התחושות שלך ואם אתה רואה תוצאות טובות מהתפריט הזה - אל תעצור.

בנוגע לפרכיות - תקח אותם גם ביום עם אימון ;)

לוקח.. תודה גבר !
אפשר עוד תגובות חברים??

golaniz
30-09-13, 18:36
עוד תגובות?
בבקשה זה ממש חשוב לי
בעיקר על האיזון בין השומן חלבון ופחמימות יחסית למשקל והגובה שלי..
תודה רבה לעוזרים !!!