PDA

צפה בגרסא המלאה : והינה זה מתחיל לצערי הרב

Ilan-V
16-04-07, 18:49
http://news.walla.co.il/?w=//1092879 התחילו לתפוס תחת נקווה שזה לא יובל לדברים לא נעימים

מה אתם אומרים

The Iron Man
16-04-07, 18:51
תאמין לי עד שלא תהיה מלחמה נגד כל מדינות ערב זה לא יגמר הסיפור הזה.

Ilan-V
16-04-07, 18:51
תאמין לי עד שלא תהיה מלחמה נגד כל מדינות ערב זה לא יגמר הסיפור הזה.

אתה יודע מה אני מתחיל כבר להאמין באמת

Kachok
16-04-07, 18:55
זה עכשיו סוריה כמו פיצ'רים מעבר לגדר נובחים עלינו אבל הם יודעים טוב טוב שאנחנו נפתח להם תתחת ככה שיהיו להם טחורים במשך 20 שנה....
נגד החיזבאללה זו הייתה מלחמת גרילה נגד ארגון התנגדותי ולא נגד מדינה
במקרה של מלחמה נגד מדינה אמיתית,אנחנו לא נבחל באמתעים,והם יצטערו על היום שבו הם פתחו תפה עלינו,צה"ל יראה להם מזה

Ilan-V
16-04-07, 18:57
זה עכשיו סוריה כמו פיצ'רים מעבר לגדר נובחים עלינו אבל הם יודעים טוב טוב שאנחנו נפתח להם תתחת ככה שיהיו להם טחורים במשך 20 שנה....
נגד החיזבאללה זו הייתה מלחמת גרילה נגד ארגון התנגדותי ולא נגד מדינה
במקרה של מלחמה נגד מדינה אמיתית,אנחנו לא נבחל באמתעים,והם יצטערו על היום שבו הם פתחו תפה עלינו,צה"ל יראה להם מזה

אני באמת מקווה אבל אם לעשות חושבים.... יכול להיות והם חמושים מספיק... כדי להתחיל לעיים... ויכול להיות.... יש עוד גורמיים מהצד... כמו מדינות ערביות למיניהם שיהיו איתם.. רק שהם בנתיים שותקים... נישמע לי לא טוב כל הסיפור הזה

IGOR
16-04-07, 19:09
סתם משחקים אותה העברים האלו.שולחים שעידים כדי להתעבד.הם לא יכולים לעמוד פנים מול פנים מול חייל ולהסתכל לו ישירות בעניים..!!!!

Bodybuilder
16-04-07, 19:13
סתם משחקים אותה העברים האלו.שולחים שעידים כדי להתעבד.הם לא יכולים לעמוד פנים מול פנים מול חייל ולהסתכל לו ישירות בעניים..!!!!

:):):):) העברים האלו http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif

Ilan-V
16-04-07, 19:14
:):):):) העברים האלו http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif

אתה צוחק כי הוא התכוון להגיד ערבים ורשם עברים יענו יהודים ברוסית?

ran_z
16-04-07, 19:26
מחזק את דברי קצ'וק, הם סתם עושים רעש, אסד לא יעיז לעשות כלום.
זה לא כמו להתחיל לחפש את לוחמי חיזבאללה בדרום לבנון, פה צבא סוריה עושה פיפס בתחום ישראל, אם לא הופכים את סוריה למישור, אני אישית עף מהארץ בבושה.

Bodybuilder
16-04-07, 19:27
אתה צוחק כי הוא התכוון להגיד ערבים ורשם עברים יענו יהודים ברוסית?
בדיוק :):):):) זה יצא חזק אחושרמוטה YEVREIM חחחחח

Leo
16-04-07, 19:28
אז רגע , מה שהם אומרים "תכנעו ליוזמה הערבית" (השמדת מדינת ישראל המיידית מי שמבין משהו)
או תהייה מלחמה??

SuzukiR
16-04-07, 19:32
אנחנו עולים על סוריה בכל האמצעים
אין ספק שאין להם שום סיכוי לו בקרקע למרות שהם רוכשים טילי נט חדישים מרוסיה ובטח שלא באוויר

ובטח שלא בחילות החיר והארטלריה שלנו פי וכמה יותר מיומנים יותר מתוחזקים

הנזק העקרי שיקרה במצב מלחמה אם סוריה זה התקפות בליסטיות שיכוונו לכל הארץ

אבל זה יהיה מינומום נזק בהשוואה שמה שנעשה להם

תריצו בגוגל פצצות דלק אוויר וכדומה שיש לישראל ותיראו מה הם מסוגלות לעשות :)

Bodybuilder
16-04-07, 19:32
אז רגע , מה שהם אומרים "תכנעו ליוזמה הערבית" (השמדת מדינת ישראל המיידית מי שמבין משהו)
או תהייה מלחמה??

אוי לא יהיה שום דבר:jockey: http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon14.gif

אני מקווה:bye1:

SuzukiR
16-04-07, 19:33
או תהייה מלחמה??

חח אין שום סיכוי שנסכים לזכות השיבה או לחזרת לגבולות 67 ולמדינה כלל אזרחיה ככה שבטח מלחמה :)

Bodybuilder
16-04-07, 19:35
אנחנו עולים על סוריה בכל האמצעים
אין ספק שאין להם שום סיכוי לו בקרקע למרות שהם רוכשים טילי נט חדישים מרוסיה ובטח שלא באוויר

ובטח שלא בחילות החיר והארטלריה שלנו פי וכמה יותר מיומנים יותר מתוחזקים

הנזק העקרי שיקרה במצב מלחמה אם סוריה זה התקפות בליסטיות שיכוונו לכל הארץ

אבל זה יהיה מינומום נזק בהשוואה שמה שנעשה להם

תריצו בגוגל פצצות דלק אוויר וכדומה שיש לישראל ותיראו מה הם מסוגלות לעשות :)

פצצות דלק אוויר :sad: :cry_1: אל תחיה בסרט !
בוא נודה באמת:ישראל במצב גרוע עמוק עמוק בתוח החרא כרגע ! וזה ימשיך ככה עד שלא ישתנו המנהיגים ..

SuzukiR
16-04-07, 19:42
פצצות דלק אוויר :sad: :cry_1: אל תחיה בסרט !
בוא נודה באמת:ישראל במצב גרוע עמוק עמוק בתוח החרא כרגע ! וזה ימשיך ככה עד שלא ישתנו המנהיגים ..

אתה מטומתם הוא שאתה עושה את עצמך ?

יש פצצות דלק אוויר אל תיזרוק דברים בלי שאתה מבין

אפילו אם המנהגים החרא האלה אנחנו יכולים לעמוד מול סוריה בכל שעה ובכול גיזרה לפחות בצבא עכשיו מפקים לקחים מהמלחמה

Bodybuilder
16-04-07, 19:49
אתה מטומתם הוא שאתה עושה את עצמך ?

יש פצצות דלק אוויר אל תיזרוק דברים בלי שאתה מבין

אפילו אם המנהגים החרא האלה אנחנו יכולים לעמוד מול סוריה בכל שעה ובכול גיזרה לפחות בצבא עכשיו מפקים לקחים מהמלחמה

1)דבר ראשון תשתמש במילים רגילות ולא בקללות ! נ.ט מטומטם זה לא קללה... זה אתה...
2)אל תהיה בתוח כזה,גם במלחמה שעברה נגד חיזבאללה היתה בתוח שאנכנו נפרק אותם

SuzukiR
16-04-07, 19:52
1)דבר ראשון תשתמש במילים רגילות ולא בקללות ! נ.ט מטומטם זה לא קללה... זה אתה...
2)אל תהיה בתוח כזה,גם במלחמה שעברה נגד חיזבאללה היתה בתוח שאנכנו נפרק אותם

אני לא קיללתי שאלתי זה 1

ויש הבדל בין מלחמה נגד מדינה ובין מלחמה נגד חלאות אדם טרוריסטים שמישתמשים בנשים וילדים בתור מגן אנושי

במלחמה מול מדינה מישתמשים בכל האמצעים שיש
ויש לישראל מלא פצצות מתוחכמות שלא שומשו במלחמת לבנון בגלל הפחד שליפגעו באזרחים
הישתמשו רק במצרר
אבל בתאכלס אם היו מישתמשים בפצצות החודרות בונקרים כמו שמיתכוונים לעשות בכור האטומי באירן ובפצצות דלק אוויר וכו יש עוד
הרבה

היה נישאר מדרום לבנון אבק אבל מה לעשות שאנחנו עם מוסרי לעומת עמים רוצחים אנסים

Bodybuilder
16-04-07, 19:56
אני לא קיללתי שאלתי זה 1

ויש הבדל בין מלחמה נגד מדינה ובין מלחמה נגד חלאות אדם טרוריסטים שמישתמשים בנשים וילדים בתור מגן אנושי

במלחמה מול מדינה מישתמשים בכל האמצעים שיש
ויש לישראל מלא פצצות מתוחכמות שלא שומשו במלחמת לבנון בגלל הפחד שליפגעו באזרחים
הישתמשו רק במצרר
אבל בתאכלס אם היו מישתמשים בפצצות החודרות בונקרים כמו שמיתכוונים לעשות בכור האטומי באירן ובפצצות דלק אוויר וכו יש עוד
הרבה

היה נישאר מדרום לבנון אבק אבל מה לעשות שאנחנו עם מוסרי לעומת עמים רוצחים אנסים

פה אתה צודק.

פצצות דלק אוויר
http://shimon-yanowitz.com/afew/air-fuel-explosive.htm

SuzukiR
16-04-07, 20:00
פה אתה צודק.

ישראל הישתמשה במלחמת לבנון בסיבבות ה 10% מהכוח שלה בזמן שחיזבלאלה הישתמש במאה אחוז ועדיין הסבנו להם פי כמה וכמה נזק

תחשוב מה היה קורה לחזיבללאה ולכל דרום לבנון אם היו מישתמשים ב40 אחוז מהכח הכללי של ישראל

SuzukiR
16-04-07, 20:01
יש לי סירטון באינטרנת שמראה איך הם פועלות אני יחפש ויעלה

Exhibit
16-04-07, 20:03
סוריה חזקה, אבל אם ישראל תדע מה לעשות ולא לפשל כמו במלחמה הקודמת, ישראל יכולה לקחת את סוריה בתוך ימים ספורים.
ואני לא מגזים~

Bodybuilder
16-04-07, 20:04
ישראל הישתמשה במלחמת לבנון בסיבבות ה 10% מהכוח שלה בזמן שחיזבלאלה הישתמש במאה אחוז ועדיין הסבנו להם פי כמה וכמה נזק

תחשוב מה היה קורה לחזיבללאה ולכל דרום לבנון אם היו מישתמשים ב40 אחוז מהכח הכללי של ישראל

רגע: אתה אומר את זה.... או שיש עובדות לזה ? 10% ? אתה צוחק ? נשמע הזוי...
פעם ראשונה שאני שומע על זה.

Bodybuilder
16-04-07, 20:05
יש לי סירטון באינטרנת שמראה איך הם פועלות אני יחפש ויעלה

רגע זה טילים תוצרת ישראל או ?
היתי רוצה לראות סרטון של הדבר הזה:jockey:

SuzukiR
16-04-07, 20:07
סוריה חזקה, אבל אם ישראל תדע מה לעשות ולא לפשל כמו במלחמה הקודמת, ישראל יכולה לקחת את סוריה בתוך ימים ספורים.
ואני לא מגזים~

לפי איךא תה אומר שסוריה חזקה?

רוב הארטלריה שלה מסוף שנות ה70 שכבר סימני היושן מתחילם להיות מורגשים במיוחד בעת פעילות

הטנקים הכי חדשים שלה לא מיתרכבים למרכבה ולשאר הטנקים שיש לישראל בארסנל

לגבי חיל האוויר אין מה לדבר היא מורכבת בעיקר מי מיגים רוסיים ישנים ולטייסים שלהם אין עשרית מי הנסיון שיש לטייסים שלנו

לגבי מערכת הפיקוד המערכת הפיקוד שלנו ספגה במלחמה האחרונה טלטלה
הטלטלה הזאתי לא תחזור שנית תהיה בטוח

חילות הקרקע שלנו פי כמה וכמה עולים על חילות הקרקע שלהם בעיקר במיומנות ובנסיון

האטלריה שלנו חדישה ומתחוכמת
מערך הפצצות שלנו הרבה יותר מגוון וחדיש

הדבר היחיד שסוריה משקיעה בצבא שלה זה טילים בליסטים זה האיום העיקרי מכל "כח" הצבא הסורי

SuzukiR
16-04-07, 20:08
רגע: אתה אומר את זה.... או שיש עובדות לזה ? 10% ? אתה צוחק ? נשמע הזוי...
פעם ראשונה שאני שומע על זה.

אחי אני ביכלל לא צוחק רק ביומיים האחרונים של המלחמה שהתחילו פעולה קרקעית נירחבת התחילו להזרים יותר כוחות

וכן אחי נישמע הזוי אבל זה המצב שיש לנו הנהגה שחשבו שרק חיל האוויר לבדו יוכל להכריע את המערכה

חילות הקרקע קיבלו יחסית חופש פעולה רק ב3 ימים האחרונים למלחמה ואז חיזבללאה ספג המון הרוגים

SuzukiR
16-04-07, 20:10
רגע זה טילים תוצרת ישראל או ?
היתי רוצה לראות סרטון של הדבר הזה:jockey:

לא יודע אם זה תוצרת ישראל אבל אני יחפש וישים פה סירטון של זה!
תהיה בטוח!

Bodybuilder
16-04-07, 20:11
אחי אני ביכלל לא צוחק רק ביומיים האחרונים של המלחמה שהתחילו פעולה קרקעית נירחבת התחילו להזרים יותר כוחות

וכן אחי נישמע הזוי אבל זה המצב שיש לנו הנהגה שחשבו שרק חיל האוויר לבדו יוכל להכריע את המערכה

חילות הקרקע קיבלו יחסית חופש פעולה רק ב3 ימים האחרונים למלחמה ואז חיזבללאה ספג המון הרוגים

אני באמת רוצה להאמין בזה ! הלבאי וזה ככה !
אבל נחיה ונראה...

SuzukiR
16-04-07, 20:13
אני באמת רוצה להאמין בזה ! הלבאי וזה ככה !
אבל נחיה ונראה...

אחי אלה העובדות בשטח
זה לא מה שרוצה להאמין זה פשוט היה

הלוואי שעומרי טורובו שמבין גדול בנושא יוכל לתת לנו תגובה יותר טובה בנושא הזה אבל תיכנס לפורמים של צבא ותישאל כמה מהכח הכללי של צה"ל שולב במערכה

Bodybuilder
16-04-07, 20:20
אחי אלה העובדות בשטח

הלוואי שעומרי טורובו שמבין גדול בנושא יוכל לתת לנו תגובה יותר טובה בנושא הזה אבל תיכנס לפורמים של צבא ותישאל כמה מהכח הכללי של צה"ל שולב במערכה

נחקה לעומרי,באמת מוזר שעוד לא ראינו אותו פה

Nareznoy
16-04-07, 20:29
אם באמת תהיה מלחמה ואני יעבור גיבוש טייס אולי אני יזכה להפציץ את סוריה :wiggle:

Ilan-V
16-04-07, 20:34
אחי אלה העובדות בשטח

אתה צודק בהרבה דברים ונכון אני גם שמעתי שהם התשמשו רק ב 10% מהכוח שלהם

אבלל..... אין ... אפשר להרגיש פשוט שעומדת לפרוץ עוד מלחמה לא יודע מה איתכם.... לי יש הרגשה שזה מה שיקרה =/ קוס עמקק למה אי אפשר לחיות בשקט בלי כל זה

Ilan-V
16-04-07, 20:49
מעניין אותי ליראות מה יגיב אותו עומרי

Leo
16-04-07, 21:30
אתם יודעים יכול להיות מגניב עם חיפה תהפוך למרכז הארץ...

צריך לכבוש עוד שטחים כדי להחזיר עשירית מהם לערבים תמורת "שלום"

Nareznoy
16-04-07, 22:17
אתם יודעים יכול להיות מגניב עם חיפה תהפוך למרכז הארץ...

צריך לכבוש עוד שטחים כדי להחזיר עשירית מהם לערבים תמורת "שלום"

צריך לכבוש עוד הרבה מאוד שטחים כמו את כל סוריה ולבנון ואולי גם את ירדן..

Ilan-V
16-04-07, 22:19
צריך לכבוש עוד הרבה מאוד שטחים כמו את כל סוריה ולבנון ואולי גם את ירדן..
צודק בכלל צריך להשמיד את כל הערבים האלה

dror
16-04-07, 22:28
יפה יפה אני רואה שמהקיץ לא למדתם לא לזלזל באויב "אנחנו ניפתח להם את התחת נזייין אותם "ידוע שלישראל יש כוח ונשקים וטכנולוגיה שלא מפרסמים אבל למה אתם חושבים שלסוריה אין? מה מישהוא מהפורום במודיעין ? ידוע שנגד גרילה צבא מסודר תמיד יפסיד ראה ערך אמריקה -ויאטנם רוסיה -אפגניסטן אבל דיי לזלזל באוייב לסוריהה טילים הרבה יותר מדוייקים שמכסים את כל הארץ אם הרבה יותר חומר נפץ +רש ביולוגי כימי וכו..

dror
16-04-07, 22:33
חח אני קורה את התגובות של zuzukir ונקרע מצחוק פצצות חכמות כן נוצלו במלחמה והרבה ,פצצות חכמות ניתן לשלוט לאן הם עפות בגלל זה הישתמשו בהם כדי לא לפגוע באוכלוסיה ופצצות מצרר יותר מסוכנות אגב כל מי שאומר שבגלל ההנהגה היפסדנו צודק מי אמר במלחמה לזרוק להם מהמטוסים מיכתבים שעתיים לפני ההפצצות אולמרט פרץ חלוץ אין כזה דבר מלחמה הומנית אחר כך מיתפעלים איך לא פגעו במטרות כן הישתמשו בפצצות חודרות בונקרים כמו במיקרה של אל מנר שניסו להרוס את השידורים שלה אין לך מושג על מה אתה מדבר

SuzukiR
16-04-07, 22:54
יפה יפה אני רואה שמהקיץ לא למדתם לא לזלזל באויב "אנחנו ניפתח להם את התחת נזייין אותם "ידוע שלישראל יש כוח ונשקים וטכנולוגיה שלא מפרסמים אבל למה אתם חושבים שלסוריה אין? מה מישהוא מהפורום במודיעין ? ידוע שנגד גרילה צבא מסודר תמיד יפסיד ראה ערך אמריקה -ויאטנם רוסיה -אפגניסטן אבל דיי לזלזל באוייב לסוריהה טילים הרבה יותר מדוייקים שמכסים את כל הארץ אם הרבה יותר חומר נפץ +רש ביולוגי כימי וכו..

אף אחד לא מזלזל באוויב פשוט אומרים תאמת

ואם לא סמתה לב בהודעות שלי כתבתי שהנשק העיקרי של סוריה נגד ישראל הוא אך ורק בתחום הבליסטי כי זה התחום שהם משקעים את מיטב כספם וגם בכל השאר אין ספק שאנחנו עולים עליהם

ואל תישכח שישמוש ביולגי וכימי מצריך חשיבה רבה כי גם לנו יש את זה ואם חס ושלום באמת מפחיד מאוד לחשוב שאם סוריה תעיז להישתמש בנשק ביולגי שהוא מאוד מאוד מאוד מסוכן וגורם נזק עצום

אז לנו יהיה עילה להישתמש בנשק גרעני זה מאוד מסוכן להישתמש בנשקים האלה כי על כול טיל ביולגי שסוריה תישלח היא תיקבל פי כמה וכמה

Nareznoy
16-04-07, 22:55
היתרון של ישראל הוא באוויר

SuzukiR
16-04-07, 22:56
חח אני קורה את התגובות של zuzukir ונקרע מצחוק פצצות חכמות כן נוצלו במלחמה והרבה ,פצצות חכמות ניתן לשלוט לאן הם עפות בגלל זה הישתמשו בהם כדי לא לפגוע באוכלוסיה ופצצות מצרר יותר מסוכנות אגב כל מי שאומר שבגלל ההנהגה היפסדנו צודק מי אמר במלחמה לזרוק להם מהמטוסים מיכתבים שעתיים לפני ההפצצות אולמרט פרץ חלוץ אין כזה דבר מלחמה הומנית אחר כך מיתפעלים איך לא פגעו במטרות כן הישתמשו בפצצות חודרות בונקרים כמו במיקרה של אל מנר שניסו להרוס את השידורים שלה אין לך מושג על מה אתה מדבר

אתה צוחק לי אין מושג על מה אני מדבר לך אין מושג על מה אתה מדבר

תיבדוק באיזה שנים יצרו את פצצות המצרר ונכון ניכשלנו בהשגת המטרות במלחמה בגלל שאנחנו עם מוסרי וגם את זה כתבתי

והשימוש בפצצות בונקרים גם היה אבל לא בפצצות הכי מטוחכמות כי היה פחד ליפגוע באזרחים אז

על איזה בדיוק הודעות שלי אתה צוחק??

SuzukiR
16-04-07, 22:59
היתרון של ישראל הוא באוויר

לא קשור

ברור שיש לנו יתרון מאוד גדול באוויר אבל גם בקרקע אנחנו מאוד חזקים פי כמה וכמה על פני הנשקים והמיומנות של הצבא הסורי

dror
16-04-07, 23:01
http://www.fresh.co.il/vBulletin/printthread.php?t=300150

shahaflol
16-04-07, 23:21
ברור שלא השתמשנו בכל כוחנו מול החיזבאללה, למי ששאל. גם עם הכוח שכן השתמשנו היינו פוגעים בהם הרבה יותר אם לא היינו מנסים להיות "הומניים" - וזה במלחמה נגד החיזבאללה בלתי אפשרי.

בודיבילדר, פצצות דלק אויר אכן מאוד יעילות( למרות שעדיף פצצות נפלאם, אבל הן נאסרו לשימוש), אבל שימוש בהם בדרום לבנון, בשטח מלא אזרחים, היה גורם לנו להרבה צרות בעולם, ואולי אפילו למלחמה נגד עוד כמה ממדינות ערב.

Nareznoy
16-04-07, 23:24
לא קשור

ברור שיש לנו יתרון מאוד גדול באוויר אבל גם בקרקע אנחנו מאוד חזקים פי כמה וכמה על פני הנשקים והמיומנות של הצבא הסורי

כן, וגם לנו יש יחידות גרילה בין החזקות בעולם - שייטת 13 , מטכ"ל, שלד"ג

Ilan-V
16-04-07, 23:26
כן, וגם לנו יש יחידות גרילה בין החזקות בעולם - שייטת 13 , מטכ"ל, שלד"ג

מה שכן.. אני כמעט בטוח שאם תיהיה מלחמה זה כבר יהיה כמה מדינות... מולינו.. אני רק מקווה שאמריקה... תיהיה איתנו כל הזמן אם כן אז אנחנו בטוחים אפשר להגיד תתקנו אותי אם אני טועה

Nareznoy
16-04-07, 23:29
מה שכן.. אני כמעט בטוח שאם תיהיה מלחמה זה כבר יהיה כמה מדינות... מולינו.. אני רק מקווה שאמריקה... תיהיה איתנו כל הזמן אם כן אז אנחנו בטוחים אפשר להגיד תתקנו אותי אם אני טועה

גם לבד נהיה בטוחים, בסוף תמיד יש את האפשרות לאיים עליים באטום והם יסוגו..

Ilan-V
16-04-07, 23:31

הבעיה היא שאם ניהיה לבד אז באמת יגיע סופינו כי אז לא תיהיה התמיכה שכולם מפחדים ממנה (אמריקה) וכולם פשוט יכנסו בנו ואטום לא יעזור כי אני בטוח שאירן תפתח או אולי כבר פיתחה אלוהים יודע מה יקרה בקיצור

shahaflol
16-04-07, 23:32
אנחנו לא נשתמש באטום על אף מדינה אלא אם כן יש איום שלה להשתמש עלינו. אם אנחנו נשתמש בפצצות גרעיניות, אז צריך לקחת בחשבון שגם אנחנו נופצץ בפצצות דומות, ואני ממש לא בטוח שיש לנו יכולת מכה שניה.

Nareznoy
16-04-07, 23:33
אנחנו לא נשתמש באטום על אף מדינה אלא אם כן יש איום שלה להשתמש עלינו. אם אנחנו נשתמש בפצצות גרעיניות, אז צריך לקחת בחשבון שגם אנחנו נופצץ בפצצות דומות, ואני ממש לא בטוח שיש לנו יכולת מכה שניה.

אתה לא זוכר את המקרה של גולדה מאיר?

Ilan-V
16-04-07, 23:35

עזוב אני יכול להבטיח לך שאם נישאר לבד. ללא תמיכה מארצות הברית.... יגיע סופינו מהסיבה הפשוטה שהברתי אותה למעלה

shahaflol
16-04-07, 23:36

זוכר, אבל זה גם לא הוכח כנכון, וגם לא ממש היתה לנו ברירה, במצבים קיצוניים משתמשים באמצעים קיצוניים.

PoweRule
17-04-07, 12:13
פורסם בעיתון מזמן שלישראל יש מספיק פצצות מימן, ניוטרון ואטום כדי לפוצץ את המזרח התיכון 200 פעם. ברגע שסוריה תשתמש בנשק בלתי קונבציונאלי לישראל לא תשאר ברירה אלא להחזיר באותו מטבע.

Bir0x
17-04-07, 12:15
Yוב מאוד שהכל יתפוצץ ונקרע להם תתחת..

רק חייבים להחליף כבר את הרמטכ"ל לביבי נתניהו ולא לליצן הזה..

אבא שלי שעובד בחייל האוויר באמת אמר לי שעוד מעט ייקרה משהו כי ישראל לא סתם התכוננה למלחמה..כל יום מאז סיום המלחמה האחרונה יש אימונים והרחבת מאגרי נשק...
קיצור לדעתי יש לנו צבא חזק אבל עמיר פרץ חייב לפנות את המקום זה פשוט עלוב שאיש כמוהו שר ראו מקרה המשקפת

The Iron Man
17-04-07, 12:50
Yוב מאוד שהכל יתפוצץ ונקרע להם תתחת..

רק חייבים להחליף כבר את הרמטכ"ל לביבי נתניהו ולא לליצן הזה..

אבא שלי שעובד בחייל האוויר באמת אמר לי שעוד מעט ייקרה משהו כי ישראל לא סתם התכוננה למלחמה..כל יום מאז סיום המלחמה האחרונה יש אימונים והרחבת מאגרי נשק...
קיצור לדעתי יש לנו צבא חזק אבל עמיר פרץ חייב לפנות את המקום זה פשוט עלוב שאיש כמוהו שר ראו מקרה המשקפת
אם תשים לב לעמיר פרץ הדביל הזה, תראה שבכל פעם ששואלים אותו שאלה הוא מתחמק
וגם לפני כמה שבועות שאלו אותו שאלה על המלחמה או משהו והוא נתן תשובה לא קשורה לשאלה הוא התחיל להסביר את זה כאילו שאתה במטבח (קשה לי להסביר) הוא אמר להם: תארו לכם שאתם במטבח ואז כאילו ענה על השאלה בעזרת מטאפורה של מטבח \= בנאדם טיפש
וכמו שהזכרת את מקרה המשקפת אני מזכיר את הנאום באנגלית :):):):) זה היה מצחיק:XDemoticon:

angrymofo
17-04-07, 13:34
זה אולי נשמע מטורף, אבל זה דווקא טוב שתהיה מלמה כזאת של ישראל מול אחת המדינות הערביות, והאמת שהכי טוב סוריה.
הבעיה המרכזית עם המלחמה בלבנון, מעבר לכל הפגיעות בנפש שספגנו, זה שכוח ההרתעה שלנו נפגע מאד. כל פוץ עם טרבוש סטייל נאסרלאללללה עכשיו מעז להרים תראש שלו, וזה כולל את הסורים האלה.
מה זה צריך להיות? הם יענו מאיימים עלינו ישירות שאם לא נתן להם את הגולן בדרכי "שלום" הם יתקפו אותנו?
שיתקפו. במלחמה של מדינה מול מדינה לא עוצרים. תוך שבוע אנחנו נטחן אותם ככה שהם לא ידעו מה נפל עליהם. פעם שעברה שזה קרה עצרנו כמו טמבלים 40 קילומטר מביירות במקום להכנס עד הסוף ולזיין שמה את כולם להרוס את כל הארמונות של אסד האבא ולהשאיר שם אבק. הפעם עד הסוף נקטוש אותם ככה שהם יכנסו לחור שלהם ולא יצאו, ואז כל כוח ההרתעה שלנו יחזור, וזה ישפיע גם על הגזרה האירנית והלבנונית.

Leo
17-04-07, 14:15
זה אולי נשמע מטורף, אבל זה דווקא טוב שתהיה מלמה כזאת של ישראל מול אחת המדינות הערביות, והאמת שהכי טוב סוריה.
הבעיה המרכזית עם המלחמה בלבנון, מעבר לכל הפגיעות בנפש שספגנו, זה שכוח ההרתעה שלנו נפגע מאד. כל פוץ עם טרבוש סטייל נאסרלאללללה עכשיו מעז להרים תראש שלו, וזה כולל את הסורים האלה.
מה זה צריך להיות? הם יענו מאיימים עלינו ישירות שאם לא נתן להם את הגולן בדרכי "שלום" הם יתקפו אותנו?
שיתקפו. במלחמה של מדינה מול מדינה לא עוצרים. תוך שבוע אנחנו נטחן אותם ככה שהם לא ידעו מה נפל עליהם. פעם שעברה שזה קרה עצרנו כמו טמבלים 40 קילומטר מביירות במקום להכנס עד הסוף ולזיין שמה את כולם להרוס את כל הארמונות של אסד האבא ולהשאיר שם אבק. הפעם עד הסוף נקטוש אותם ככה שהם יכנסו לחור שלהם ולא יצאו, ואז כל כוח ההרתעה שלנו יחזור, וזה ישפיע גם על הגזרה האירנית והלבנונית.
יש לנו את אולמרט בשלטון , קודם תולים אותו ואת המשפחה שלו (שמאלאנים משטמטים לסבית ואישה פלצנית סנובית)ואז יוצאים למלחמה!

ענק וחזק
18-04-07, 18:57
ניצחנו במלחמות עד היום ואם יהיו חס וחלילה מלחמות נוספות ננצח גם בהם רק בזכות זה שה' שומר עלינו.

חשוב מאד להבין ולזכור את זה.

zidan
18-04-07, 19:08
ניצחנו במלחמות עד היום ואם יהיו חס וחלילה מלחמות נוספות ננצח גם בהם רק בזכות זה שה' שומר עלינו.

חשוב מאד להבין ולזכור את זה.

''השם צבאות ישראל, יושב הכרובים. אתה ציוויתנו בתורתך לאמור: שמע ישראל, אתם קרבים היום למלחמה על אויבכם, אל ירך לבבכם, אל תיראו ואל תחפזו ואל תערצו מפניהם. כי ה' אלוהיכם ההולך עימכם להילחם לכם על אויבכם להושיע אתכם''

Ilan-V
18-04-07, 19:14
''השם צבאות ישראל, יושב הכרובים. אתה ציוויתנו בתורתך לאמור: שמע ישראל, אתם קרבים היום למלחמה על אויבכם, אל ירך לבבכם, אל תיראו ואל תחפזו ואל תערצו מפניהם. כי ה' אלוהיכם ההולך עימכם להילחם לכם על אויבכם להושיע אתכם''

-____-

Kachok
18-04-07, 19:22
הבעיה שלנו היא לא בכוח הצבאי שלנו,כי מבחינת נשק,ציוד,כוח אדם ,טכנולוגיה וכו' אנחנו כמה רמות מעליהם.

הבעיה שלנו היא כאמור ההנהגה חסרת האונים שלנו.
אמיר פרץ לא קשור בכל צורה או אופן לתפקיד שהוא ממלא,שילך ללחום שוב על זכויות חברתיות ופיננסיות ולא ינסה לשחק בחיילי צעצוע כמו שהוא עושה עכשיו,כי הוא יביא אותנו לסופנו במקרה של מלחמה גדולת היקף.
גם אולמרט צריך לפנות את תפקידו כמה שיותר מהר שכן הוא לא יותר מאשר פוליטיקאי שוליים מושחת ותאב בצא שבפוקס "החליק" לתוך התפקיד הזה , כתוצאה מהתדרדרותו של שרון. אולמרט לא יותר מפינצ'ר שהיה רגיל לרוץ ולכשכש בזנב מאחורי המנהיגים הבאמת גדולים והחשובים בארץ (גם אם לשעבר). עד כמה שאני ממש מתנגד לדעותיו ופעולותיו שביניהן ההתנתקות וכל זה , שרון היה לפחות מנהיג,הייתה לו נוכחות, הייתה לו הרגשת כח , כל פעם שהוא נתן נאום או ראיון רואים שהוא נחוש בדעתו,מחזיק בכוח בדעותיו ושהוא יודע מה לעשות , שהוא שולט במצב.
לעומת זאת אולמרט רק מגיב באיחור על אירועים,עוסק בעסקים שחורים ואפורים מאחורי גבה של המדינה ורק מפגין אוזלת יד בכל מה שקשור להנהגת המדינה הזו.

אם ההצלחה של ישראל בזירה הפוליטית מדינית במזרח התיכון הייתה תלויה רק בכוח צבאי אין ספק ששום ערבי מסריח לה היה מעז לשלוח אפילו מבט עקום לעברנו אבל בגלל הרמה הנחותה של ההנהגה שלנו,ועצם הזלזול שהאזרחים רוחשים להנהגה החלולה הזו , כולם חושבים שהם יכולים להיכנס באבי אבינו ולצערנו המוקדם או במאוחר אנו ניאלץ להוכיח את ההפך בכוח, ושום אירוע כזה לא עובר ללא אבדות קשות משני הצדדים.