PDA

צפה בגרסא המלאה : אוסף מרק ריפורט שהכנתי

motherfuckerscreamer
04-10-13, 11:35
אם אתה מתעקש לחבוש כפפות, וודא שהן נכנסות לך לתיק יד.
#
אתה לא יכול לעשות אדם חכם יותר. אתה יכול לחשוף בפניו מידע מסויים, אבל האחריות שלך נגמרת שם.
#
לכל דבר בעולם יש תירוץ, פרט לתעשה את הסקוואט שלך ותשתוק.
#
אם הסקוואט שלך לא נכון, אתה יוצר דפקות בגוף. אם הסקוואט שלך נכון, אותם דפקות נדפקים מעצמם.
#
מבנה גוף חלש הוא תוצאה של צעקות חלשות.
#
אתלטים טבעים הם למדנים ויזואלים.
#
מושלם הוא האוייב של טוב.
#
אימון הינו תהליך, לא אירוע.
#
אין שום תירוץ בעולם, וכמובן שאין שום תרגיל ההמסוגל להפעיל את רמת הפעילות המרכזית של מערכת העצבים, לשפר את הקורדינציה והשיווי משקל, לחזק את העצמות, לגרות את השריר ולגדלו, למזג נפלאות בין הכוח והלחץ, הדורש יכולות פסיכולוגיות וקשיחות, וניהול סיסטמטי נכון של הגוף, כמו סקוואט נכון.
#
השרירים שלך לא רזים, אתה רזה!
#
על המוסריות בשחיטת תרנגולות.

"עמדת פעם מול תרנגול? אוקיי, אז תדע שהן מפגרות, אינן משתפות פעולה, בלתי משכנעות בעליל, עם פתיל קצר וחולני, אז כנראה שמגיע להן להישחט! שייזדיינו התרנגולות!"
#
אנחנו לא לובשים גופיות. כי גופיות זה להומואים.
#
אתה חייב ללבוש גרביים או לפחות מכנסיים נוחות בזמן הדדליפט, אנחנו לא רוצים את הדי אן איי שלך על המוט!"
#
אין תחליף לחלב. סורי.
#
על סטרואידים.

אין כזה דבר 'קיצורי דרך'. העובדה שאתה מחפש את הקיצור דרך הזה מעידה על העבודה שאתה נקבה. אם אתה לא נחוש מספיק להרים סקוואט במשקלים כבדים או לשתות מספיק חלבון, סימן שאתה נקבה. אין לי זמן לבזבז על נקבות, ותסמור את זה לכל מי שאתה מכיר.
#
על השאלה למה בחרו לקרוא לזה פרס ולא שולדרז פרס

"אנחנו קוראים לזה פרס, כי הגיונית, איך אתה יכול לעשות פרס בלי הכתפיים? אתה יכול לעשות פרס רגליים, אבל זה גיי".
#
צעיר שואל את מרק: יש לך איזה תוכנית טובה לקוביות?
מרק עונה: יש לך שאלות יותר טובות?
#
אם אתה רוצה להיות דוגמן של אברקומבדי, תמצא לך תוכנית אחרת, ויהיה לך גוף יפהייפה וסקסי, אם אתה רציני בקטע של להתקדם במשקלים - אז פשוט תכניס ראש מתחת למוט המזורגג ותתחיל להתאמן.
#
לצבור פציעות זה התגמול שאנחנו מקבלים בשביל זה שאנחנו לא מחממים את הביצים על הכסא.
#
אל תתעסק במה היה צריך לעשות. תתעסק במה צריך לעשות.
#

תוסיפו עוד משפטים !!!

sagi10
04-10-13, 13:34
מצטער, אבל אם לא הייתי מכיר אותו ולא הייתה לי הערכה רבה לרמת ההבנה שלו באימוני כח ופיתוח גוף - הייתי חושב שמדובר באידיוט גזען ואינפנטיל

motherfuckerscreamer
04-10-13, 14:49
גזען למה ? כאילו אני מבין שהוא הומפוב אבל מה זה קשור לגזען ?

sagi10
04-10-13, 14:54
http://en.wikipedia.org/wiki/Homophobia
מקבילים הומופוביה לגזענות, או יותר נכון, מכלילים הומופיה תחת גזענות בחלק מהמקרים.

אתה צודק, בגדול, יש הבדל בין השניים - אבל לשם כיוונתי