PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב ואיבוד מסת שריר

אחלה גבר (:
05-10-13, 08:57
אז ככה,

נניח בן אדם מתחיל את תקופת החיטוב שלו על 18.7% שומן. יש עליו אחלה של מאסת שריר מאסה מעולה אפילו מרים משקלים יפים מאד תוצאות יפות.

עכשיו הוא התחיל את החיטוב ועבר כבר חודש+שבוע. משהו כמו 4-5 שבועות.
בזמן הזה, עשה חיטוב עד הסוף. בלי לוותר. אכל נקי, מים, חזה עוף, בייצים, לחם קל [3 פרוסות ביום - כל פרוסה 30 קלוריה זה כאילו לאכול אוויר שעולה כסף]

התאמן חזק שבחזקים, בריצות נתן פייט עד שהדופק לא יכל יותר.
באימוני כח נתן הכל כדי לא לאבד אפילו גרם מסת שריר.

כמה לדעתם משקל הוא אמור לאבד בחודש הזה? חודש+שבוע נניח?

4-5 קילו? מה הלגיטימי כדי לא לאבד מסת שריר יותר מדי?

כי הרי אני מעדיף לאבד משקל לאט לאט מאשר בבום, אני יכול לרדת גם 7 קילו בחודש ויותר אבל המסת שריר תאבד...

IGOR
05-10-13, 09:15
שמע אתה חופר רצחח

אחלה גבר (:
05-10-13, 09:52
וזה ידידי היקר למה לא תעשה שום דבר בחיים שלך מלבד סלקטור. כל שריר שגדל על היד כל תא שריר שנעלם במוח.
תמשיך בשלך אחי יש מליוני בוריסים כמוך בכל מועדון איגור היקר
לא רואה אותך ממטר ואני בטוח שגם אף אחד אחר פה לא רואה אותך ממטר
השאלה רק מתי תבין את זה מקווה לטובתך שבחיים האמיתיים שהם לא מאחורי מסך יש מישהו אחד שאוהב אותך
מלבד עצמך

IGOR
05-10-13, 15:24
לא הבנתי מה אתה רוצה... אתה חופר תמצא חיים כבר שמנמוך

nadavmoore
05-10-13, 18:04
אתה באמת חופר, במקום לקרוא ולהבין בעצמך.
קיצר בגלל זה המאזן צריך להיות מבוקר ולא גדול מידי (עד500 קלוריות של גירעון)
בכל מקרה אתה מוזמן לנסות על עצמך כל גוף הוא גם תלוי גנטיקה ומה שכתוב בתיאוריה יכול לעבוד או לא לעבוד עליל הכל עניין של ניסוי וטעיה.
בהצלחה

ORs
06-10-13, 01:24
מורידים קצת כל הזמן באוכל אפילו בהתחלה להוריד אוכל למצב נטראלי כלומר לא עולה ולא יורד. ואז להתחיל להוריד אוכל כל הזמן קצת 400-500 קלוריות לראות איך הגוף מגיב אתה יורד מהר מדיי תעלה קצת אוכל יורק לאט תוריד אוכל . המטרה פה להרגיל את הגוף לשינוי הגוף לא אוהב שינויים מהירים... הכל צריך להיות לאט יחסית . כמובן שלרדת 5-7 קילו שריר בחיטוב זה הרבה. יש לאכול אוכל טוב תוספים במידת הצורך בדרך כלל לחיטוב טוב צריך... ונדרש בחיטוב לשמור על משקלי עובדה כמה שאפשר