PDA

צפה בגרסא המלאה : מסה או אסתטיקה?

Deja Vu
16-04-07, 20:57
אך הייתם מעדיפים ליראות בקיץ 90 קילו על 16 אחוז שומן או 70 קילו על שמונה סתם מעניין אותי למי פה יותר חשוב המסה מאשר האסתטיקה אז יאללה זרקו מה הייתם מעדיפים

Ilan-V
16-04-07, 20:57
אסתטיקה

ofirdesign
16-04-07, 20:58
ברור שאסטתטיקה

P-a-n-1-c
16-04-07, 20:58
אסתטיקה.

SiX PACK
16-04-07, 20:59
עלייה במאסה זה רק אמצעי, אף אחד באמת לא רוצה להראות ככה..

70 קילו זה קצת, אבל הייתי מעדיף להראות איך שאני עכשיו...

אסטטיקה.

Nareznoy
16-04-07, 20:59
אסתטיקה, מסה בלי אסתטיקה דוחה בנות

Ilan-V
16-04-07, 21:00
אחי תקשיב כולם פה.. עולים במסה וזה כדי שבסופו של דבר יהיה אפשר לחטב ולהיראות טוב אסתטי אז ברור שיגידו אסתיטיקה כי אם אני לא טועה זאת המטרה של הרוב פה לא

Mazoz3
16-04-07, 21:02
אסתטיקה כמובן, אבל - כולם הרי כאלה... אפילו מתחרים עולים במסה בצורה מטורפת בשביל לחטב בסוף ולהיראות אסתטים.

Ilan-V
16-04-07, 21:03
אסתטיקה כמובן, אבל - כולם הרי כאלה... אפילו מתחרים עולים במסה בצורה מטורפת בשביל לחטב בסוף ולהיראות אסתטים.
מה שאמרתי:whistle:

Deja Vu
16-04-07, 21:04
ברור שהרוב יעדיפו תאסטטיקה ושהעלייה במסה זה רק אמצעי בשביל להגיע למטרה הסופית אבל מעניין אותי אם יש פה איזה פריק שבשביל עוד כוח ואיזה כמה קילו שריר יעדיף להיות באחוז שומן גבוהה לדוגמא המאמן שלי בסביבות העשרים אחוז שומן כבר שנים אני אומר לו למה תלא מחטב הוא אומר לי שהוא לא רוצה לרדת 20 קילו בשביל להיות חטוב והוא מעדיף להיות ככה

Ilan-V
16-04-07, 21:05
ברור שהרוב יעדיפו תאסטטיקה ושהעלייה במסה זה רק אמצעי בשביל להגיע למטרה הסופית אבל מעניין אותי אם יש פה איזה פריק שבשביל עוד כוח ואיזה כמה קילו שריר יעדיף להיות באחוז שומן גבוהה לדוגמא המאמן שלי בסביבות העשרים אחוז שומן כבר שנים אני אומר לו למה תלא מחטב הוא אומר לי שהוא לא רוצה לרדת 20 קילו בשביל להיות חטוב והוא מעדיף להיות ככה
כל אחד והשיגעונות שלו

Johnny
16-04-07, 21:09
90 קילו על 16 אחוז שומן זה לא הרבה, לפחות לא בגובה שלי. אם כבר בגובה 175 אז כן הייתי מעדיף 90 קילו.

Deja Vu
16-04-07, 21:11
כל אחד והשיגעונות שלו
הכי הורג אותי שהוא אוכל סרטים שהוא יגיע למאה ועשר קילו[כרגע הוא תשעים]הוא יירד למאה קילו ויהיה חטוב והבן אדם כבר עשרים אחוז שומן גם אם הוא יעלה יחסית נקי[שבהתחשב בעובדה שהוא מתאמן כבר איזה עשרים שנה זה נתון בלתי אפשרי] עכשיו בשביל להגיע לאחוז שומן נורמלי הוא צריך לרדת איזה 15 קילו שרובם המוחלט שומן קיצר עזבו חי בסרטים עוד מאמן שלא מבין כלום וההוכחה הכי טובה לזה זה גוף שלו

Ilan-V
16-04-07, 21:13
הכי הורג אותי שהוא אוכל סרטים שהוא יגיע למאה ועשר קילו[כרגע הוא תשעים]הוא יירד למאה קילו ויהיה חטוב והבן אדם כבר עשרים אחוז שומן גם אם הוא יעלה יחסית נקי[שבהתחשב בעובדה שהוא מתאמן כבר איזה עשרים שנה זה נתון בלתי אפשרי] עכשיו בשביל להגיע לאחוז שומן נורמלי הוא צריך לרדת איזה 15 קילו שרובם המוחלט שומן קיצר עזבו חי בסרטים עוד מאמן שלא מבין כלום וההוכחה הכי טובה לזה זה גוף שלו

חחח בדיוק באתי לשאול אותך איך הגוף שלו ניראה אבל כבר אמרת הכל חח :1eye:

Leo
16-04-07, 21:19
דרך הזהב..........

SuzukiR
16-04-07, 21:21
אני הייתי רוצה ת95קילו על 8אחוז שומן כמובן שיהיה פרופורציות וכו

זה מה שאני הייתי רוצה

Deja Vu
16-04-07, 21:22
חחח בדיוק באתי לשאול אותך איך הגוף שלו ניראה אבל כבר אמרת הכל חח :1eye:
שלא תבין לא נכון הוא ענק ויש לו פוטניצאל להראות מפחיד אחרי חיטוב אבל כבר כמה שנים שהוא נשאר באותו אחוז שומן ואפילו עולה אשכרה יש לו כרס לבן אדם אן מטרות ראליות הוא רוצה להיות חטוב על מאה קילו חח חי בסרט הוא יודע שעכשיו אחרי חיטוב רצחני הוא ישקול איזה 75 והוא מעדיף להיות גוש ענק חסר פרופורצייה ואסטטיקה ולא תגיד הוא לא משקיע זה אשכרה כל החיים שלו אוכל לפי תפריטים לוקח מלא תוספים וכל זה אני כבר ממזמן לא מקשיב לו התוכנית האחרונה שהוא בנה לי לעלייה במסה הייתה שני סטים לשריר גדול בשבועעעעע אשכרה אדיוט

SiX PACK
16-04-07, 21:23

זה מה שאני הייתי רוצה

אני הייתי רוצה יגואר ופורד מוסטנג קלאסית בחנייה, כולל וילה על החוף בהאוואי ואישה כוסית נינפומנית..

Ilan-V
16-04-07, 21:24
אני הייתי רוצה יגואר ופורד מוסטנג קלאסית בחנייה, כולל וילה על החוף בהאוואי ואישה כוסית נינפומנית..

אותי יספק BMW ופנטאאוס לא רע בתל אביב..

Deja Vu
16-04-07, 21:30

זה מה שאני הייתי רוצה
גם אני אחי אבל זה לא עונה על השאלה השאלה זה אך הייתה מעדיף ליראות בלי שתוכל לחולל שינויים או 70 קילו חטוב בטרוף או תשעים קילו אם אחוז שומן די גבוהה זה כל העניין תצריך לבחור ברור שרובינו רוצים לשלב אבל אם הייתה צריך לבחור בן השניים מה הייתה מחליט[סעמק זה מזכיר לי תדילמות האלה שאומרים לך להחליט במי הייתה יורה בבן שלך או באשתך ודברים כאלה אם היה ביצפר לבאדי בילדרים בטח ככה היו מלמדים אותנו על מצפון חח ועברית היו מלמדים כמו יוגי אם" היא מילת תנאי, למשל: אם היה לי משהו לאכול במקרר, לא הייתי רעב. חחחחח וואי זה רעיון גאוני ביצפר לבאדי בילדרים תרואה בקפיטריה יש לך טונות במים פסטרמה דלת שומן לחם קל גיינרים אבקות חלבון וכל שלוש שעות יש לך הפסקה גדולה שתיכול לאכול בא במקום לאכול בזמן שעורים כמו עכשיו]:jockey:

Bullet
16-04-07, 21:37
בטח ש90 על 16%.

Vee
16-04-07, 21:58
האמת שאני נמצא בהתלבטות הזאת ברגע זה ממש. הקיץ מתקרב, ואני עוד חודש מסיים חיטוב...
איבדתי המון מאסת שריר במהלך החיטוב, ואם אני אמשיך בקצב הזה, בקיץ לא ישאר ממני כלום. חוץ מזה, אני מת לחזור להפציץ שוב.
אני לא כזה מת על ים וכאלה, ככה שזה לא הכי משנה לי...
בכל אופן לא על 16%.

Deja Vu
16-04-07, 21:58
בטח ש90 על 16%.
אבל תלא יכול לעשות חיטוב ככה תנשאר כל הקיץ תשמע זה מוזר לאללה מה שתאומר תחשוב בשבעים קילו על שמונה אחוז שומן הרבה יותר אנשים יאהבו תגוף שלך הרבה יותר נשים ימשכו ויתחילו איתך הרבה יותר אנשים זרים וחברים יחמיאו לך על הגוף בתשעים כולה אולי יחזיקו מימך חזק ומגודל אבל רוב הבנות לא יאהבו תגוף שלך או שהיו סבבה איתו לא יתלהבו במיוחד על כל זה תמוכן לוותר בשביל עוד איזה 20 קילו בבנץ ועוד איזה שמונה קילו שריר שנלווה אם הרבה שומן אם כן אז אתה מוזר

סוליקו
16-04-07, 22:00
אסתטיקה

סהר!
16-04-07, 22:04
מחטוב ללא ספק

maradona
16-04-07, 22:05
תחשבו חברה להיות על 90 קילו על 16% שומן זה אומר עוד 13 קילו שריר
לא יודע מה איתכם אני הייתי מעדיף את זה גם אם כל הקיץ אני יהיה על האחוז הזה
ואז בסיום הקיץ תוך שלוש חודשים אני יורד ל 8 וזהו אני מרוצה מהגוף שלי להמשך החיים חח
(אני מדבר על מישהו בגובה בסביבות ה 1.70)

Leo
16-04-07, 22:10
טוב אז אני הייתי רוצה לראות כמו גיבור קומיקס marvel

או מינימום איזה סאן גוקו.

SuzukiR
16-04-07, 22:57
:boxing: אני הייתי רוצה יגואר ופורד מוסטנג קלאסית בחנייה, כולל וילה על החוף בהאוואי ואישה כוסית נינפומנית..

אם קצת מזל ושכל הכל אפשר להשיג

SuzukiR
16-04-07, 22:59
גם אני אחי אבל זה לא עונה על השאלה השאלה זה אך הייתה מעדיף ליראות בלי שתוכל לחולל שינויים או 70 קילו חטוב בטרוף או תשעים קילו אם אחוז שומן די גבוהה זה כל העניין תצריך לבחור ברור שרובינו רוצים לשלב אבל אם הייתה צריך לבחור בן השניים מה הייתה מחליט[סעמק זה מזכיר לי תדילמות האלה שאומרים לך להחליט במי הייתה יורה בבן שלך או באשתך ודברים כאלה אם היה ביצפר לבאדי בילדרים בטח ככה היו מלמדים אותנו על מצפון חח ועברית היו מלמדים כמו יוגי אם" היא מילת תנאי, למשל: אם היה לי משהו לאכול במקרר, לא הייתי רעב. חחחחח וואי זה רעיון גאוני ביצפר לבאדי בילדרים תרואה בקפיטריה יש לך טונות במים פסטרמה דלת שומן לחם קל גיינרים אבקות חלבון וכל שלוש שעות יש לך הפסקה גדולה שתיכול לאכול בא במקום לאכול בזמן שעורים כמו עכשיו]:jockey:

תאמין לי רק לאנשים כמונו יש תסוג מחשבה הזה

Ilan-V
:boxing:

אם קצת מזל ושכל הכל אפשר להשיג

צודק וזה לא כזה בשמיים

kashmar
חחח אני 95 קילו 10% שומן כבר 5 שנים ואני רק נקי

Deja Vu
16-04-07, 23:01
תאמין לי רק לאנשים כמונו יש תסוג מחשבה הזה
ברור אחי זאת שריטה עמוקה לכל החיים שקשה לצאת מימנה אן מצב שאדם שמשקיע בתזונה ואימונים למשך תקופה ארוכה וצובר ידע ויש לו תמודעות לכל דבר שהוא עושה ואך הוא משפיע על אימונים לא יחשוב על זה כמאט בכל הקשר ובכל דבר שהוא עושה :helpsmilie:

Ilan-V
16-04-07, 23:03
ברור אחי זאת שריטה עמוקה לכל החיים שקשה לצאת מימנה אן מצב שאדם שמשקיע בתזונה ואימונים למשך תקופה ארוכה וצובר ידע ויש לו תמודעות לכל דבר שהוא עושה ואך הוא משפיע על אימונים לא יחשוב על זה כמאט בכל הקשר ובכל דבר שהוא עושה :helpsmilie:

חחח וגם מיסתכל על כולם ברחוב.... ומתחיל להגיד איפה זה צריך לאמן איפה זה חח :wiggle:

SuzukiR
16-04-07, 23:05

דרך אגב אחי יש לי דיבור איתך יש לך אי סי הוא משהו ? מסנגדר?

Deja Vu
16-04-07, 23:07
חחח וגם מיסתכל על כולם ברחוב.... ומתחיל להגיד איפה זה צריך לאמן איפה זה חח :wiggle:
לא אחי זה כי אתה הומו :laugh: וברצינות תחשוב על זה כל דבר שתעושה תחושב אכשהו בצורה עקיפה על האמונים או על התזונה גם אם תבסוף לא שם על זה עדיין המחשבה עולה לך בראש לדוגמא בוא לאילת ישר אינסטינק ראשוני אך אני יתאמן אך אני ישמור על התזונה תמשחק כדורגל ישר תחושב על מה תאכל אחרי וכמה קלוריות תשורף ויש עוד מליון דוגמאות מסקנה אנחנו אנשים שרוטים אל תתכחשו לזה

Bodybuilder
16-04-07, 23:10
90 על 16% בתח 90 ! דרך אגב הינה הגיע הקיץ ואני באמת 92 קילו על 16-18 שומן אכשיו :1eye:
+ בחיטוב:cry_1: ...

Deja Vu
16-04-07, 23:11
דרך אגב אחי יש לי דיבור איתך יש לך אי סי הוא משהו ? מסנגדר?
קח אחי אני מקווה שאתה לא מהמטרידים 334383030 :whistle:

Bullet
16-04-07, 23:12
אבל תלא יכול לעשות חיטוב ככה תנשאר כל הקיץ תשמע זה מוזר לאללה מה שתאומר תחשוב בשבעים קילו על שמונה אחוז שומן הרבה יותר אנשים יאהבו תגוף שלך הרבה יותר נשים ימשכו ויתחילו איתך הרבה יותר אנשים זרים וחברים יחמיאו לך על הגוף בתשעים כולה אולי יחזיקו מימך חזק ומגודל אבל רוב הבנות לא יאהבו תגוף שלך או שהיו סבבה איתו לא יתלהבו במיוחד על כל זה תמוכן לוותר בשביל עוד איזה 20 קילו בבנץ ועוד איזה שמונה קילו שריר שנלווה אם הרבה שומן אם כן אז אתה מוזר
יש לך מושג מה זה 90 קילו? 16% זה לא כזה הרבה. זה 75.6 קג LBM
70 קילו על 8% זה 64.4 קילו LBM. תחשוב... 10 קילו מסת שריר יותר.
לא תמיד נראים טוב יותר על % שומן נמוך. יש אנשים שבאחוז שומן נמוך הם נראים גרוע בגלל שאין להם מסה, ויש גם אנשים שבגלל שיש להם כ"כ הרבה מסה, באחוז שומן נמוך מדי הם ייראו מפלצתיים מדי ופריקים. בקשר לנשים, הן אולי יימשכו אלי יותר מבחינת מראה, אבל אני ארגיש הרבה יותר טוב עם עצמי כשיש לי 10 קילו מסת שריר יותר, וכשאני לא איזה שחיף עם קוביות.
ו20 קילו יותר בבנצ' גם יעשו לי את זה יותר. חוץ מזה, אתה מדבר כאילו אי אפשר לעשות חיטוב חודש אחד מהקיץ, וחודש שני להיות די חטוב.

Nareznoy
16-04-07, 23:17
70 קילו 8אחוז שומן זה מייקל לואיס :p

Deja Vu
16-04-07, 23:18
70 קילו 8אחוז שומן זה מייקל לואיס :p
אני מדבר איתך על מטר שבעים וחמש לא על מטר תשעים זה בהרבה יותר מסה ממיקל לואיס שגם דרך אגב כמה שמשמיצים אותו פה ישר רואים שהוא מתאמן מה שאי אפשר להגיד פה על כולם

SiX PACK
16-04-07, 23:19
חלאס לחפור על שטויות, זה גם ככה לא מציאותי אז עזבו אותכם....

Nareznoy
16-04-07, 23:20
אני מדבר איתך על מטר שבעים וחמש לא על מטר תשעים זה בהרבה יותר מסה ממיקל לואיס שגם דרך אגב כמה שמשמיצים אותו פה ישר רואים שהוא מתאמן מה שאי אפשר להגיד פה על כולם
נכון רואים שלמייקל לואיס לא חסר מסה

Deja Vu
16-04-07, 23:35
נכון רואים שלמייקל לואיס לא חסר מסה
מה אתה מכניס לי מילים לפה מי אמר שלא חסר לו מסה אמרתי שרואים שהבן אדם מתאמן ואם זה אי אפשר להתווכח תגיד שחיף תגיד מה שתרוצה אליו אבל שהוא אם גופייה או בלי חולצה ישר רואים שהוא מתאמן אן אנשים שנראים ככה שבכלל לא מתאמנים כמה שהוא לא כזה גדול

Nareznoy
16-04-07, 23:37
מה אתה מכניס לי מילים לפה מי אמר שלא חסר לו מסה אמרתי שרואים שהבן אדם מתאמן ואם זה אי אפשר להתווכח תגיד שחיף תגיד מה שתרוצה אליו אבל שהוא אם גופייה או בלי חולצה ישר רואים שהוא מתאמן אן אנשים שנראים ככה שבכלל לא מתאמנים כמה שהוא לא כזה גדול

חחח טוב אז אני אומר שלא חסר לו מסה :1eye:

Homie
17-04-07, 02:16
90 קילו ו 16 % שומן, עלק "בנות אוהבות חיטוב"
בנות יכולות למצוץ, וזה מה שהן עושות, גם אם אתה 10 8 אחוז וגם אם אתה 16, זה
לא באמת מעניין אותן, מה שכן יעניין אותן, זה כשתלך איתן ברחוב בלילה
וחבורה של ערסים תשב באיזה פינה, אתה ותשקול 70 קילו אז הם יבואו וידקרו אותך
ויאנסו אותה, ואם תשקל 90 קילו, הם יקומו וינקו את הכביש כדי שהסולייה החדשה שלך לא תתלכלך.

אוי אני עייף.

מתן18
17-04-07, 02:25
90 קילו ו 16 % שומן, עלק "בנות אוהבות חיטוב"
בנות יכולות למצוץ, וזה מה שהן עושות, גם אם אתה 10 8 אחוז וגם אם אתה 16, זה
לא באמת מעניין אותן, מה שכן יעניין אותן, זה כשתלך איתן ברחוב בלילה
וחבורה של ערסים תשב באיזה פינה, אתה ותשקול 70 קילו אז הם יבואו וידקרו אותך
ויאנסו אותה, ואם תשקל 90 קילו, הם יקומו וינקו את הכביש כדי שהסולייה החדשה שלך לא תתלכלך.

אוי אני עייף.

אני לא מאמין שאני אומר את זה,אבל יש משהו במה שאתה אומר:huh: :huh:

Homie
17-04-07, 02:30
אני לא מאמין שאתה מצחיק.

תעלה כבר תמונות לפורום.

מתן18
17-04-07, 02:34
אני לא מאמין שאתה מצחיק.

תעלה כבר תמונות לפורום.

חחחחח אין סיכוי בנאדם,אני אמרתי לא פעם ולא פעמים שהמצב שלי על הפנים..וזה לא חדש אז למה אתה מזכיר את זה?!....תאמין לי "הומי" אם אתה היית חוטף פציעה בגב גם אתה היית מאבד את כל המסה שלך..

דבר שני,מי שמדבר על "מצחיק"...אתה משתמש בכל הזדמנות כדי לומר דברים בשנינות כדי להצחיק..אל תבין אותי לא נכון..אין לי בעיה עם זה,אבל אם לך מותר אז למה לא לי?

אגב,איך זה שאני יעלה תמונות לפורום קשור?

Homie
17-04-07, 02:42
סתם רציתי שתעלה תמונות לפורום
90 % מהאנשים פה כותבים הרבה, כמוך, מעל 1000 הודעות,
ואפילו לא פעם אחת האלו תמונה או משהו שמקשר אותם לפיתוח גוף בכלל..
לא ידעתי על הפציעה הזאת, אבל זה לא קשור, אם אתה לא יכול להתאמן או משהו
אז מה אתה קשור, ואני מניח שאתה צעיר, אז בטח לא היית מושבת שנה שנתיים,
כבר כמה מאסה מאבדים..

ובטח שיש משהו במה שאני אומר, אם לא לא הייתי אומר את זה.
90 קילו על 16 % זה לא מטורף! זה לא עצום! זה מכובד, זה הכל,
זה בערך אמצע הדרך, אז אם אנשים פה חושבים שזה עצום מדי בשבילהם,
אני לא מבין מה הם שייכים לפורום הזה.. במיוחד שמסתבר
שרובם מזיינים בשכל על בנות ולא עושים את זה כי הם אוהבים את זה,
אלא כי הם רוצים להרשים בנות, מה אתם קשורים.

מתן18
17-04-07, 02:50
כבר כמה מאסה מאבדים..

הרבה..התחלתי מ39 קילו(תת מישקל רציני)..השיא היה כמעט 60..עליתי ב2% שומן בלבד,בערך תוך שמונה חודשים..הפציעה נמשכת יותא מחצי שנה...כרגע אני שוקל 50 קילו..כן כן אני קיסם שיניים מה לעשות..אפילו הידידות שלי שוקלות יותר ממני..והן עוד נחשבות רזות..קיצר,אין לי מה לעלות תמונות..

בקשר לפיסקה השניה,90 קילו למטר שבעים זה אכן מכובד..

מנגד תזכור שהכל יחסי..לי למשל יספיקו 75 קילו,גם בגלל המבנה הסופר צר שלי..וגם בגלל הגובה(162)..

Deja Vu
17-04-07, 02:57
אם לא הבנתה הכוונה לא הייתה אם תשעים קילו זה יותר מדי בשבילך לדעתי גם מאה קילו זה יפה כל עוד האחוז שומן נמוך השאלה הייתה שבמצב שהייתי נאלץ לבחור בן 70 קילו שמונה אחוז שומן לבן תשעים קילו 16 אחוז שומן מה הייתה בוחר זה הכול לא ישר צריך להכפיש וכן מה לעשות מעניין אותי מה בחורות חושבות סליחה באמת שאני לא הומו והדבר היחידי שחשוב לי זה שגברים יחשבו שאני חזק :cry_1:

Homie
17-04-07, 02:57
עזוב שטויות אתה תסתפק ב90 קילו 12 % שומן ולא פחות מזה.

Homie
17-04-07, 03:00
אם לא הבנתה הכוונה לא הייתה אם תשעים קילו זה יותר מדי בשבילך לדעתי גם מאה קילו זה יפה כל עוד האחוז שומן נמוך השאלה הייתה שבמצב שהייתי נאלץ לבחור בן 70 קילו שמונה אחוז שומן לבן תשעים קילו 16 אחוז שומן מה הייתה בוחר זה הכול לא ישר צריך להכפיש וכן מה לעשות מעניין אותי מה בחורות חושבות סליחה באמת שאני לא הומו והדבר היחידי שחשוב לי זה שגברים יחשבו שאני חזק :cry_1:

מה אתה קשור עכשיו ?

אז לא יצא לך אף פעם להיות עם מישהי, או שהיית עם מישהי אחת רק, ואתה לא מכיר בנות
לא אשמתך, זה יגיע אל תדאג, בנות, לא אכפת להן מהשטויות האלו מה לא מובן...

מה גם ששואלים את זה כאילו 90 קילו 16 אחוז שומן ו70 קילו 8 % שומן
זה הבדל קליל, כאילו זה "מה תעדיף גופייה שחורה או גופייה כחולה כהה" .

Deja Vu
17-04-07, 03:03
מה אתה קשור עכשיו ?

אז לא יצא לך אף פעם להיות עם מישהי, או שהיית עם מישהי אחת רק, ואתה לא מכיר בנות
לא אשמתך, זה יגיע אל תדאג, בנות, לא אכפת להן מהשטויות האלו מה לא מובן...

מה גם ששואלים את זה כאילו 90 קילו 16 אחוז שומן ו70 קילו 8 % שומן
זה הבדל קליל, כאילו זה "מה תעדיף גופייה שחורה או גופייה כחולה כהה" .
פחחחח מה אתה חש מעצמך אל תלמד אותי מה בנות אוהבות או לא אוהבות אני מדבר באופן כללי

יונתן מהמעלית
17-04-07, 13:16
אסטטיקה
גם ככה אני בקושי יכול מסה

ואני מעדיף אסטטיקה

amir harduf
17-04-07, 13:24
מסה

SiX PACK
17-04-07, 13:25
כבר כמה מאסה מאבדים..

מי שלא מעלה תמונות קרוב לבדי שהוא גם נראה בהתאם (שחיף קטן או חזיר שמן)

ואל תביאו לי את הזבל הזה של "אני לא רוצה שיסתובבו תמונות שלי באינטרנט) מקסימום מוחקים פנים..

אני לא מבין איך יש פה אנשים עם יותר מ 1,000 הודעות אפילו 3,000 והם אף פעם לא העלו תמונות..

Amit
17-04-07, 13:26
ברור שמסה

toxicity
17-04-07, 13:27
ברור ש90 על 16 :)

ahtung
17-04-07, 13:33
אסטטיקה,מה לי ולמשקלים גדולים,אני לא מתחרה או משהו.
כמובן אם יש יותר מסה יותר טוב,אבל על גבול הטעם הטוב.

Homie
17-04-07, 20:09

ואל תביאו לי את הזבל הזה של "אני לא רוצה שיסתובבו תמונות שלי באינטרנט) מקסימום מוחקים פנים..

אני לא מבין איך יש פה אנשים עם יותר מ 1,000 הודעות אפילו 3,000 והם אף פעם לא העלו תמונות..

damn straight

Johnny
17-04-07, 20:20
תכלס אני פעיל בפורום ולא העלתי תמונות, אני לא רואה שום רע בזה.
אין לי סיבה להעלות תמונות, זה לא מה שעושה לי את זה אם מישהו יגיד לי וואי איזה גוף, אם אני רוצה חוות דעת אני שואל אנשים במכון, למה לשבור את הראש לחפש מצלמה להעלות תמונות לאינטרנט וכל זה? ואני לא שחיף. חח

YNZ
17-04-07, 20:28
90 קילו על 16% שומן ...
ייקח שנים של אימונים להגיע ל90 קילו על 16% שומן לאחד שהוא גובה 1.70..
16% זה ממש לא הרבה .. מלא הייתה אומר 20% .. אבל 16% זה לא הרבה אחי ..

אליאב קרייסלר
17-04-07, 20:45
אסתטיקה, מסה בלי אסתטיקה דוחה בנות

חחח נו ו..?

אם אתה נותן לי 100 קילו על הגובה שלי (14 קילו מעל מה שאני כרגע) ומעלה אותי ל15 אחוז שומן ככה לא אכפת לי לקבל את זה בתנאי שלאחר מכן אני נותן אותה בסייקל של חיטוב :clap:

SiX PACK
17-04-07, 21:12
חחח נו ו..?

אם אתה נותן לי 100 קילו על הגובה שלי (14 קילו מעל מה שאני כרגע) ומעלה אותי ל15 אחוז שומן ככה לא אכפת לי לקבל את זה בתנאי שלאחר מכן אני נותן אותה בסייקל של חיטוב :clap:

גם בלי סייקל, מה הבעייה לרדת מ 14 אחוז שומן, אתה תהיה 90-85 קילו על 10 אחוז שומן מה רע..

מתן18
17-04-07, 21:19

לא יודע לגביי השאר,אני בכל מקרה הסברתי למה.:sleep:

אליאב
17-04-07, 21:22
חחח נו ו..?

מה יא עצום... מה אתה רוצה ממך? די אתה מספיק מגודל. :clap:

אליאב
17-04-07, 21:25
אגב למי שפתח את הפוסט הזה
אני הייתי מעדיף 90 קילו על אחוזי שומן גבוהים ולא 70 קילו אבל אסתטי
אם היית כותב 110 קילו אחוזי שומן גבוהים או 90 חטוב הייתי רוצה 90 חטוב

ועל הזין שלי ים, בנות, בלה בלה
אני הקיץ הזה בכח ואז במסה קיץ הבא חיטוב (תאמת אני עושה חיטוב שאני מרגיש צורך קשור לעונה של השנה)

SuzukiR
17-04-07, 21:29
אני לא מעלה תמונות מהסיבה הפשוטה אחת שאנשים פה ברובם לא יודעים לתת לי תגובה מספיק בונה ולדעת מה לשפר למרות שאני ביכלל לא שחיף אבל גם לא גדול במיוחד

לאט לאט אני בונה את הגוף שלי שאני יגיע למטרה הראשונית שלי אני יפרסם תמונות

שהתחלתי להיתאמן לפני 9חודשים בערך לא הבנתי כלום רק אחרי 5 חודשים הגעתי לגיל ומשם כול העליה הרצינית שלי התחילה

בתאכלס אני מיתאמן חצי שנה אבל אם הפסקה באמצע של חודשיים בגלל העבודה ורק השבוע אני באמת מצליח להשלים 4 אימונים בשבוע

אני התחלתי על מטר 75 52 קילו בערך 5 % שומן ב"שיא" שלי לפני חודשיים הייתי 70 קילו על אחוז שומן נמוך
ועכשיו בגלל הפסקות מזדינות בגל עבודה ושהייתי חולה
אני 68 קילו
על אחוז שומן נמוך
ורק מהשבוע הזה אני חוזר ל4 אימונים + ממש מקפיד על תזונה

אליאב
19-04-07, 22:33
אני לא מעלה תמונות מהסיבה הפשוטה אחת שאנשים פה ברובם לא יודעים לתת לי תגובה מספיק בונה ולדעת מה לשפר למרות שאני ביכלל לא שחיף אבל גם לא גדול במיוחד

לאט לאט אני בונה את הגוף שלי שאני יגיע למטרה הראשונית שלי אני יפרסם תמונות

שהתחלתי להיתאמן לפני 9חודשים בערך לא הבנתי כלום רק אחרי 5 חודשים הגעתי לגיל ומשם כול העליה הרצינית שלי התחילה

בתאכלס אני מיתאמן חצי שנה אבל אם הפסקה באמצע של חודשיים בגלל העבודה ורק השבוע אני באמת מצליח להשלים 4 אימונים בשבוע

אני התחלתי על מטר 75 52 קילו בערך 5 % שומן ב"שיא" שלי לפני חודשיים הייתי 70 קילו על אחוז שומן נמוך
ועכשיו בגלל הפסקות מזדינות בגל עבודה ושהייתי חולה
אני 68 קילו
על אחוז שומן נמוך
ורק מהשבוע הזה אני חוזר ל4 אימונים + ממש מקפיד על תזונה

גוף האדם לא מגיע ל-5 % שומן ללא חומרים שאני לא יפרט כאן כי אסור.
לא יכול להיות שהתחלת להתאמן על 5 אחוז. אולי על 8 וזה נדיר נדיר.
אם אתה כזה על אחוזי שומן נמוכים תתחיל לאכול כמו בהמה וצא לשנתיים מסה בלי הפסקה אם תתקע צא לאימוני כח תתחזק ותחזור למסה. שכח מחיטוב. עד שתיהיה 1.75 גובה על 90 קילו ככה, ואז תן חיטוב. ותראה מתאמן מסיבי.