PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב די מאכזב

i.sh.
15-10-13, 22:31
אהלן חברים.
אז התחלתי חיטוב.
הייתי על 95 ק"ג, 182 ס"מ, מסת שריר סבבה, כשהדבר היחיד שהפריע לי זו הבטן הנפוחה.
אני קורא תמיד את הדיונים כאן בנושא החיטוב, הבנתי שצריך לעשות גרעון קלורי של 400- 500 קל', להשתדל להרים משקלים כבדים, עושה אינטרוואלים 3 פעמים בשבוע..
תזונה: חלבון פי שניים ממשקל הגוף, שומנים- כמשקל הגוף-גר' לכל קילו, והשאר פחמימות.
תוספים אני לא לוקח כי אני מגיע לערכים הנצרכים.
ואחרי שלושה שבועות חיטוב אני כרגע על 91 ק"ג, לא ירידה גדולה אבל העיקר שהבטן ירדה קצת. העניין הוא שאני יורד במשקל אבל גם השרירים יורדים. החזה נהיה קטן יותר- אגב זה השריר היותר קטן אצלי.
האם יש משהו שאני מפספס?

Homie
16-10-13, 01:10
תוסיף שומן לתפריט , שומן רווי, בשר שמן / גבינות תראה איך פתאום השריר נשמר

i.sh.
16-10-13, 01:36
אוקיי. עד כמה גר׳ שומן אני אמור להגיע בתפריט שלי? כמה שומן רווי? גבינה אני אוכל 100 גר׳ של 5% צריך יותר?

Homie
16-10-13, 08:31
תרשום את התפריט שלך

מנחם בגין
16-10-13, 09:08
תנסה להפריד את האימוני ארובי מהמשקולות.
תיקח בכל זאת אמינו

Homie
16-10-13, 10:31
למה שיפריד.

i.sh.
16-10-13, 11:03
תרשום את התפריט שלך

האמת שקשה לי ללכת עם תפריט קבוע כל הזמן, אז מה שאני עושה זה: אוכל פחמימות מורכבות- אורז/פירה/ לחם שיפון, ספגטי מלא וכו.. וקצת פשוטות- פרי..
חלבונים- בשר/עוף/דגים/גבינות, ביצים..
שומנים- אגוזי מלך/אבוקדו/טחינה..
בגדול אני אוכל 4 ארוחות ביום.
ונעזר במחשבון קלוריות מהרשת, וכל יום מחשב שהגעתי לכמות הקלוריות הנצרכת.
זה בסדר?

yanix0
16-10-13, 11:10
האמת שקשה לי ללכת עם תפריט קבוע כל הזמן, אז מה שאני עושה זה: אוכל פחמימות מורכבות- אורז/פירה/ לחם שיפון וכו.. וקצת פשוטות- פרי..
חלבונים- בשר/עוף/דגים/גבינות..
זה בסדר?

ככה גם אני עושה , לדעתי אין עם זה שוב בעיה כל עוד אתה מחליט לאכול x ביום ואתה בסוף היום אוכל x וכמובן מבחינת חלבונים פחמימות ושומנים אתה אוכל כמו שרצית אז אין עם זה שום בעיה.

nadavmoore
16-10-13, 11:14
האמת שקשה לי ללכת עם תפריט קבוע כל הזמן, אז מה שאני עושה זה: אוכל פחמימות מורכבות- אורז/פירה/ לחם שיפון וכו.. וקצת פשוטות- פרי..
חלבונים- בשר/עוף/דגים/גבינות..
זה בסדר?

עצה שלי, תכניס לעצמך דברים שתמיד קבועים בתפריט נגיד 1000 קלויות שבאות משומן קבוע \חלבון קבוע וכו'.. את השאר תשנה ותבדוק ערכים.
דבר שני, אתה לא חייב להתחיל ישר עם אירובי. עדיף לך להיות בגרעון בהתחלה למשך שבוע\שבוע וחצי אחרי זה להוסיף אירובי אחרי זה להגדיל את הגירעון + האירובי ובסוף אירובי(אינטרוולים) וגרעון יחסית גדול.
דבר שני אני הייתי מתחיל מ200 גרם פחמימה וכל שבוע חותך
200-שבוע ראשון
150-70 שבוע שני
100-120 שבוע שלישי
50-80 שבוע רביעי
0-50 שבוע חמישי
משהו כזה, תשחק עם זה לפי כמה זמן אתה הולך לעשות את החיטוב\ אל תשכח לעשות העמסות שאתה כבר בדל פחמימה

בהצלחה

מנחם בגין
16-10-13, 14:12
למה שיפריד.

שלא ישרוף שריר

i.sh.
16-10-13, 22:33
עצה שלי, תכניס לעצמך דברים שתמיד קבועים בתפריט נגיד 1000 קלויות שבאות משומן קבוע \חלבון קבוע וכו'.. את השאר תשנה ותבדוק ערכים.
דבר שני, אתה לא חייב להתחיל ישר עם אירובי. עדיף לך להיות בגרעון בהתחלה למשך שבוע\שבוע וחצי אחרי זה להוסיף אירובי אחרי זה להגדיל את הגירעון + האירובי ובסוף אירובי(אינטרוולים) וגרעון יחסית גדול.
דבר שני אני הייתי מתחיל מ200 גרם פחמימה וכל שבוע חותך
200-שבוע ראשון
150-70 שבוע שני
100-120 שבוע שלישי
50-80 שבוע רביעי
0-50 שבוע חמישי
משהו כזה, תשחק עם זה לפי כמה זמן אתה הולך לעשות את החיטוב\ אל תשכח לעשות העמסות שאתה כבר בדל פחמימה

בהצלחה
קודם כל תודה רבה.
אני אנסה את השיטה שלך, פחות אירובי כרגע.
השאלה היא האם להתקדם לדל פחמימה זה מה שיעזור לי לרדת פחות בשריר? כי אני כבר ממש חושב לחזור למסה בגלל זה.
וכשעושים דל פחמימה, אני אמור להשלים את הקלוריות האלו משומנים? כמה שומנים אני אהיה אמור לאכול ביום?

nadavmoore
17-10-13, 09:08
שומן+חלבון עדיף ל "שמירה על השריר" אבל אין מה לעשות אתה בחיטוב וטבעי כמובן שיירד קצת מהשריר.
אתה לא ב"דל פחמימה" רק שתגיע ל50-70 תהיה בדל וכן תעלה את השומן ואת החלבון קצת שיתאים לך להכנסה הקלורית הרצוייה

Homie
17-10-13, 11:52
שלא ישרוף שריר

וואלה איזה הסבר,
תרשום הסבר, אף אחד לא שורף שריר אם הוא עושה אירובי או לא מפריד בינהם. עובדתית.

i.sh.
17-10-13, 11:57
הבנתי. וכשאמרת לעשות העמסות בדל פחמימה, התכוונת שיום אחד בשבוע לעשות העמסת פחמימות? איך בדיוק עושים את זה?

nadavmoore
17-10-13, 13:31
הבנתי. וכשאמרת לעשות העמסות בדל פחמימה, התכוונת שיום אחד בשבוע לעשות העמסת פחמימות? איך בדיוק עושים את זה?

יש תורה שלמה מאחורי העמסת פחמימות, אני לא יכול להתחיל להסביר לך הכל כאן. חפש מאמרים על העמסת פחמימה בדיאטה דלת פחמימות

Homie
17-10-13, 13:55
http://articles.elitefts.com/training-articles/brian-carroll-carb-back-for-powerlifters/

מנחם בגין
17-10-13, 14:11
וואלה איזה הסבר,
תרשום הסבר, אף אחד לא שורף שריר אם הוא עושה אירובי או לא מפריד בינהם. עובדתית.

וואלה... איזה הסבר, עובדית? כי אתה אמרת ?

עובדית - אירובי לפני אימון או אחרי אימון = שריפת שריר. אלא אם כן אתה על חומרים וגם אז בספק..

נגיד שאתה צודק

למה כל מפתחי הגוף למינהם מפרידים את האימון ארובי מהמשקולות ?

nadavmoore
17-10-13, 14:36
וואלה... איזה הסבר, עובדית? כי אתה אמרת ?

עובדית - אירובי לפני אימון או אחרי אימון = שריפת שריר. אלא אם כן אתה על חומרים וגם אז בספק..

נגיד שאתה צודק

למה כל מפתחי הגוף למינהם מפרידים את האימון ארובי מהמשקולות ?

שאתה אומר "לשרוף שריר" למה אתה מתכוון בדיוק, דבר איתי פיזיולוגית או אנטומית ומושגים מדוייקים.

מנחם בגין
18-10-13, 09:33
שאתה אומר "לשרוף שריר" למה אתה מתכוון בדיוק, דבר איתי פיזיולוגית או אנטומית ומושגים מדוייקים.

ילד מתנשא, ציני ומסריח

חפש בגוגל מונח אנטומי ל"שריפת שומן", אני לא מכיר.

בכל מקרה הכוונה שלי היא לעצימות גבוהה של ארובי לפני אימון תגרום לשריפת פחמימות ואנרגיה.

ועצימות גבוהה לאירובי לאחר אימון תגרום להפרעת התאוששות השריר.

כל עוד מדובר באירובי של 20-30 דקות זה בסדר

Homie
18-10-13, 10:09
שריפת אנרגיה? שריפת פחמימות? אתה יודע על מה אתה מדבר?!
אין לך מושג על מה אתה מדבר אתה זורק סתם מושגים לאוויר וחושב שאתה יוצא חכם, בדיחה פשוט.

ולצורך העניין אתה יכול להתייחס לכל הדברים שאני אומר כעובדה.
מפתחי גוף לא מפרידים כלום על מה אתה מדבר, אם כבר אתה מדבר על פיתוח גוף
הרבה עושים אירובי אחרי כוח בזמן חיטוב בשביל לסיים לדלל את מאגרי הגליקוגן בגוף
מה שיקרה אחרי זה כתוצאה מתזונה נכונה ותהליך שלם שהגוף נמצא בו כתוצאה מהגירוי החיצוני שהמשקולות
גורמות לשרירים זה שהגוף ירצה כמה שיותר לצמצם את השימוש בחלבון התוך גופי למטרות אנרגיה
(חלבון תוך גופי בשפה פשוטה יותר = שרירים פריפריאלים, לפחות מה שרלוונטי לדיון)
ויותר בפחמימה זמינה ואו פירוק השומן התוך גופי ושימושו למטרות אנרגיה זמינה ואו חידוש מאגרי הגליקוגן,
ובגלל שאתה בחיטוב ואתה אמור לאכול פחות פחמימות בשביל לשמור על רמות אינסולין נמוכות יחסית לאורך כל היום, הגוף יחדש את המאגרים מן השומן שיש לו וכמה שפחות מהשריר והופ אתה מתחטב.

מתווכח עם :):):):) על זיון

nadavmoore
18-10-13, 10:46
ילד מתנשא, ציני ומסריח

בכל מקרה הכוונה שלי היא לעצימות גבוהה של ארובי לפני אימון תגרום לשריפת פחמימות ואנרגיה.

א. אני לא ילד.
ב. אתה זורק פה מושגים בלי להבין דבר באנטומיה ופיזיולוגיה
ג. תפסיק להקשיב ל"יוסי יד50" הוא גם לא מבין בפיזיולוגיה ואנטומיה.
ד. "לשרוף שומן" - זה גם סלנג שמתאר מצב שהגוף משתמש בשומן כאנרגיה, "לשרוף שריר" אתה מתכוון אולי שהגוף לוקח את האנרגיה ממאגרי הגליקוגן בשריר (כמו שאמר הומי) אבל אח"כ הוא ממלא אותם חזרה ככה שאם אין לך מושג בפיזיולוגיה של המאמץ אז אל תזרוק שטויות בלי שאין לך מושג.
אי אפשר "לשרוף שריר" כי לסרקומרים לא ייקרה כלום בזמן האימון עצמו (חוץ מהקרעים המינייטורים שקורים בכל מקרה אחרי כל אימון) , בחיטוב לא נכון מאבדים מהשריר כי
א. לא גירית אותו מספיק, משמע אין לו טעם להשאר גדול
ב. לא אכלת מספיק חלבון (אין לו דלק לבנות את עצמו מחדש)
ג. אתה במאזן קלורי גדול מידי והאנרגיה שצריכה ללכת להשארת השריר באותו הגודל בחיטוב הולכת לביצוע התפקידים היותר "הכרחיים" בגוף ומתבזבזת שם ואז לא נשאר "דלק" כדי לשמור על השריר להיפך הגוף לוקח מהשריר אנרגיה כדי להשאיר את עצמו בחיים (מעגל קרבס) ולכן השריר "נשרף" אבל אין קשר בין האימון והאירובי אחריו או לפניו ל"שריפת שריר" אלו תהליכים קטבולים שקורים בגלל שלא אכלת נכון\גירית מספיק את השריר באימון עצמו.

מנחם בגין
18-10-13, 11:11
אחלה,
אשמח ללינק ו/או כל הוכחה מדעית/פזיולוגית/אנטומית המתאר את מה שרשמתם

והומי, לא הבנתי השורה האחרונה שלך עם הסמיילים, תחזור שנית.

nadavmoore
18-10-13, 11:19
אחלה,
אשמח ללינק ו/או כל הוכחה מדעית/פזיולוגית/אנטומית המתאר את מה שרשמתם

והומי, לא הבנתי השורה האחרונה שלך עם הסמיילים, תחזור שנית.

בטח אני עובד אצלך, יום טוב.

מנחם בגין
18-10-13, 11:20
חחחחחחחח
כמה צפוי

nadavmoore
18-10-13, 11:23
חחחחחחחח
כמה צפוי

תמשיך לשתות כלורופיל עחי , אולי תתחזק.

מנחם בגין
18-10-13, 11:28
המטרה שלי זה להיות סוס כמוך חיים שלי

nadavmoore
18-10-13, 11:29
המטרה שלי זה להיות סוס כמוך חיים שלי

יש לי גנטיקה של 1 למליון.

מנחם בגין
18-10-13, 11:30
תאכלס
אתה גם חתיך

מנחם בגין
18-10-13, 11:31
ישמצב אתה רוצה להיות חבר שלי ונשחק בסוני ?

Homie
18-10-13, 13:54
הסמיילים זה הפורום הוסיף.
בקיצור זה העובדות, אתה רוצה לנסות ולסתור תרשום משו רציני ולא שריפת שריר בילדרים ובלה בלה.

מנחם בגין
19-10-13, 16:49
הומי. אז מהי הסיבה שהבילדרים המקצועיים עושים אירובי בבוקר ומשקולות בערב.

באמת שאני שואל

nadavmoore
19-10-13, 17:58

באמת שאני שואל

"בילדרים מקצועיים" הם לא דוגמא לכלום כי הם מקבלים הורמונים חיצוניים. כל מה שתקף לגביהם לא תקף לשום מתאמן טבעי.
אגב , רוני קולמן היה עושה אירובי שעה שהוא קם על בטן ריקה ועוד שעה מיד אחרי האימון...ועדיין זה לא דוגמא לכלום

Homie
19-10-13, 18:12

באמת שאני שואל

1. מיתוסים.
2. כמו שנדב טען כשמתעסקים בחומרים הכל שונה.
3. הסיבה התכלס שאני יכול לחשוב עליה זה פשוט להקפיץ עוד טיפה את חילוף החומרים
כי בעצם אתה יוצר מצב שפעמיים ביום יש לך דילול גליקוגן ולחץ דופק נשימה הכל גבוה, ואז
התהליך אחרי האימון מתרחש פעמיים ביום.

אלברט ברכה
19-10-13, 18:31

באמת שאני שואל

כי הבילדרים המקצועים בשאר היום אוכלים, מאוננים וישנים. ובעיקר כי הם יכולים.

כל הבלבולי ביצים על להוסיף אירובי במא0ה זה פשוט הבל הבלים ואין קשר.

אם אתה במא0ה = אתה בפלוס קלורי.
--> אם אתה בפלוס קלורי (במא0ה) ועושה אירובי, אז אירובי יצמצם את הפלוס הקלורי או יהפוך אותך לנייטרלי, במקרים שאתה מגזים והופך לזונת אירובי אתה תהיה בגרעון קלורי והמא0ה לא תהיה בכלל מא0ה.

העניין הוא מאוד פשוט - יש גרעון - יש ירידה במשקל.
ממה מורכבת הירידה במשקל זה תלוי ב:
1. מה גודל הגרעון
2. מה אחוז השומן של המתאמן
3. כמה עצימים האימונים של המתאמן
4. כמה שומן וחלבון הוא צורך (הכי חשוב בתכלס)
ועוד כל מיני משתנים משניים לאלו.

זה שכמה אנשים פה הולכים להתאמן עם פאוץ', נעלי דוקטור מרטין או משהו מוזר כזה שהלשונית שלה בחוץ והשרוכים לא קשורים ועושים אירובי ישר אחרי אימון כדי לא לעלות מלוכלך - הם מזיינים תשכל ומחקים את חבריהם הבילדרים שמככבים ביוטיוב. תועלת בזה אין, אולי פרט לשריפת אנרגיה המגיעה מגלוקוז\פחמימות\whatever, אבל אפשר גם פשוט להוריד 50 גרם פחמימה במקום. אין באירובי משהו ייחודי או הכרחי לא במא0ה ולא בחיטוב. כל הסוגדים לקולמן מוזמנים לקרוא ובעיקר לראות איך נראה ג'ון קיפר ואז לחזור לדיון.
מה גם שאותם בילדרים המחקים את אותם גיבורי יוטיוב על חומרים, ולכן יש להם רמות טסטוסטרון גבוהות מאוד שגם ככה הופכים כל עליה במא0ה להרבה הרבה הרבה יותר נקיה והרבה יותר גדולה ממה שהיתה לולא היה שימוש בחומרים. וכמובן כל חיטוב על חומרים מצמצם את איבוד השריר למינימום, בעוד חיטוב טבעי = איבוד מא0ה המוני, ולכן אתה לא תראה אנשים טבעיים גדולים על אחוז שומן נמוך, בטח לא באופן קבוע ולאורך זמן (קשה מאוד להגיע ועוד יותר קשה לתחזק מצב כזה).

בילדרים מקצועיים גם לא עושים תמיד סקוואט ודדליפט, עושים צ'יטינג בכל תרגיל, מגיעים לכשל בכל תרגיל ועושים טריפל-קוואדרופל סטים -> נראה את המתאמן הממוצע מכניס את כל אלה לתוכנית, שלא לדבר על אימון.

Homie
19-10-13, 19:54
הדבר היחידי שאני לא מסכים איתך, אירובי תורם להתאוששות אז הוא כן יכול לעזור במאסה, בנוסף מה רע כבר להיות בריא יותר על הדרך ?

מנחם בגין
19-10-13, 21:53
אלברט, לא מסכים איתך. את הקלוריות שהם שורפים 300-500 באירובי
הם מחזירים את זה בחצי ארוחה בלי בעיה.
מעבר לזה, דווקא במסה לדעתי זה חשוב ללחץ דם. חילוף חומרים וכו

i.sh.
19-10-13, 22:00
חבר'ה. אני אחזור לנושא רגע.
את הסרטון מהלינק של הומי ראיתי ולא הבנתי יותר מדאי. לא אלוף באנגלית..
חיפשתי בגוגל, וקראתי קצת על דיאטה דלת פחמימות בלינק הזה- http://www.kilogram.co.il/848/ , האם זה טוב ונכון?

Homie
19-10-13, 23:35
בקצרה, אני עושה דל פחמימה יחסית קיצוני, ירדתי כבר 17 קילו, כרגע על ניטרלי מבחינת מאזן קלורי, בקרוב כנראה אחזור לחיובי ממש קטן, בקצרה, אתה צריך לשמור על רמות אינסולין יחסית קבועות נמוכות, אם תיהיה במאזן
שלילי גם תוריד שומן, אבל בגלל שהאינסולין נמוך הגוף "יהיה בסטרס" מבחינת מה שהוא צריך ויקח שומן מהגוף
(במידה ותתאמן כבד עדיין)
מתאמן בקרוספיט מונחה כוח וסטרונגמן, להגיד לך שאיבדתי מאסת שריר? לא איבדתי,
להגיד לך שהתחזקתי תוך כדי? התחזקתי, להגיד לך שאני טבעי? אני טבעי.
לצורך העניין הלכתי 20-30 מטר עם 100 קילו בכל יד על משקל גוף 85 עם מאזן שלילי.

i.sh.
19-10-13, 23:42
אם הבנתי אותך נכון, אתה אומר שלא איבדת מסת שריר בגלל ששמרת על רמות אינסולין נמוכות?
ואיך עושים את זה בדיוק? אני לא מבין במושגים האלו.
אגב, נראה שהתנסית בנושא, מה כוונתך מאזן חיובי קטן? עד כמה קטן?

gorneo1
20-10-13, 08:20
ילד מתנשא, ציני ומסריח

אני לא יודע מי אתה, אני לא יודע מה אתה חושב שאתה יודע, ואני לא יודע בן כמה אתה.....
אבל חד וחלק בלי שום ויכוח ובלי שום מקום לספק שאתה מדבר שטויות!

ה"אירובי העצים" הזה שאתה מדבר עליו מעודד ייצור של טוסטסרון בגוף, בצורה חד משמעית! עוזר לבנות מאסה! [הדוגמא הכי טובה היא להסתכל על רצי ספינטים- יוסיין "המפלצת" בולט]
לאירובי לטווח בינוני וארוך [15+ דקות] יש נטייה לאכול מהמאגרי אנרגיה [גליקוגן] בשריר בהתחלה, אחרי זה זה מתחיל להיות באמת רק אירובי ואין שום פגיעה [עובדות פיזיולוגיות וביולוגיות], מעבר לזה!
רק אם באמת תגזים ותתחיל לרוץ 30+ דקות כל יום אתה תפגע לעצמך במאסה וגם זה רק אם לא תאכל מספיק.....
כמו שכבר אמרו פה!

תעשה ניסוי בעצמך, תאכל מספיק [המון] ותישן מספיק ותעשה אינטרוולים של 4 5 סיבובים [אמור לקחת לא יותר מ10 דקות] לפני אימון [בתחילת האימון] תנוח 3 4 דקות ותתחיל אימון [לוקח זמן להתרגל לנושא, לפחות שבוע שבועיים] תגיד לי אתה עוד חודש +- מה קורה עם התוצאות שלך?

רמז, אתה תגדל ותראה פי 100 יותר תוצאות...

בהצלחה.

מנחם בגין
20-10-13, 08:48
אני בפורום הזה הרבה לפנייך, בהתחלה עוד קראתי את התגובות הטיפשות שלך.

עכשיו, לאחר הפיסקה הראשונה, כבר הפסקתי

שחרר אותי

מנחם בגין
20-10-13, 08:59
ואחרי שבכל זאת קראתי :

א. אכן מדובר על אירובי של 30 דקות ומעלה
ב. לא דיברתי על לאבד מסה (להחזיר את הקלוריות זה שטויות)
ג. לא דיברתי על אינטרוולים
ד. התכוונתי יותר לאירובי של לפני אימון
ד. אם כבר, הגיוני יותר לעשות אירובי של 40 דקות ומעלה ולא 15 דקות.
ה. הומי ונדבמור כבר ענו לי, אתה לא חייב על כל פוסט להכנס לגוגל ואז לחפור

יום טוב

gorneo1
20-10-13, 10:23
לא נכסנתי לגוגל, ואין קשר למתי אתה בפורום יש קשר למה אתה אומר...

כמוך גם לי הוכח שלפעמים אני טועה, ואני שמח להגיד שזה רק גרם לי להבין יותר ולחקור דברים יותר לעומק.
לפעמים מיותר להתווכח...

בהצלחה.

מנחם בגין
20-10-13, 10:28
בקצרה, אני עושה דל פחמימה יחסית קיצוני, ירדתי כבר 17 קילו, כרגע על ניטרלי מבחינת מאזן קלורי, בקרוב כנראה אחזור לחיובי ממש קטן, בקצרה, אתה צריך לשמור על רמות אינסולין יחסית קבועות נמוכות, אם תיהיה במאזן
שלילי גם תוריד שומן, אבל בגלל שהאינסולין נמוך הגוף "יהיה בסטרס" מבחינת מה שהוא צריך ויקח שומן מהגוף
(במידה ותתאמן כבד עדיין)
מתאמן בקרוספיט מונחה כוח וסטרונגמן, להגיד לך שאיבדתי מאסת שריר? לא איבדתי,
להגיד לך שהתחזקתי תוך כדי? התחזקתי, להגיד לך שאני טבעי? אני טבעי.
לצורך העניין הלכתי 20-30 מטר עם 100 קילו בכל יד על משקל גוף 85 עם מאזן שלילי.

מה הגובה שלך וכמה אחוז שומן בערך ? אני זוכר תמונה שלך עם כרס בירה שהיית בערך 100 קילו.

הליכה עם 100 קילו כל יד, אתה עושה את זה באימוני קרוספיט?

Homie
20-10-13, 10:36
170+/- אחוז שומן כרגע לא ידוע, אבל וורידים והרביעיה של הסרעפת כבר בחוץ, זה מלפני כמה שבועות :

http://israelbody.com/showthread.php?t=80430

פה יש סירטונים, אין משו יותר מדי מעודכן

http://www.youtube.com/playlist?list=UUffyegqVoNHf3HNN6w19sjg

תכלס זה סירטון שמבינים טיפה יותר ומאז התחטבתי איזה 3-4 אחוזים +/- (בגלל החולצה שחושפת טיפה יותר והיא צמודה יותר)

http://www.youtube.com/watch?v=KwT3EhebMXw&list=UUffyegqVoNHf3HNN6w19sjg

איך שומרים על רמות אינסולין קבועות? לי הכי נוח לאכול כמה שפחות פחמימות, כרגע הוספתי פחמימות ואני אוכל פחמימות "אמיתיות" 3 פרוסות לחם ביום מחולקות,
אין לי כוח לחפור יותר מדי על זה אז תראה את הסירטון הזה (אגב אני לא אוכל פליאו, הסירטון רק בא להסביר לך את המנגנונים בגוף שעובדים וכו)
אם אתה רוצה יש לי מלא מאמרים רציניים בנושא (בניגוד למי שיגיד לך ששומן זה לא בריא שלא באמת יכול להביא לך מאמר רציני אלא רק דברים שירשמו לך
העורקים שלך יסתמו תקבל איידס שחפת ואפילו השכנים שלך יהיו חולים, כשאתה קורא מאמר, תחפש הורמונים ונתונים מספריים, אם אין לך את הנתונים האלו זה חרטא.)

http://www.youtube.com/watch?v=evcNPfZlrZs

i.sh.
20-10-13, 11:47
אשמח לקבל מאמרים רציניים (רק אם אפשר בעברית) כי להגיד לך את האמת, רציתי בדיוק לשאול אותך אם אין בעיה לאכול הרבה שומן רווי כמו שאמרת? עד כמה שאני יודע ( וזה לא הרבה) שומן רווי לא ממש בריא, לא?
אגב, הלינק שרשמתי לפני כן שממנו קראתי על דיאטה שלת פחמימות הוא טוב?

Homie
20-10-13, 11:50
אין בעברית מאמרים רציניים, תכלס אם יהיה לי כוח אני ירים את הכפפה ואכתוב אחד,
אגב הסירטון ששמתי עם תרגום.

אני יעשה לך הפוך, תסביר לי למה שומן רווי לא בריא. (באמת תרשום מה שאתה יודע על זה )

i.sh.
20-10-13, 12:19
האמת שאני לא יודע יותר מדאי, חוץ ממה שאני קורא כאן בפורום.
לפני כמה זמן קראתי איזה מאמר שהיה רשום בו שלא בריא יותר מ 5% שומן רווי כי הוא מצטבר על הגידים..משהו כזה.. ופה ושם שמעתי על זה. אולי תחדש לי אתה בנושא.

i.sh.
20-10-13, 13:22
בנוסף, מחיפוש מהיר ברשת על שומן רווי, בכל מקום שנפתח לי היה כתוב שהוא לא בריא ללב, כלי הדם וכו..-
http://www.reader.co.il/article/109021/%D7%9E%D7%94%D7%95-%D7%A9%D7%95%D7%9E%D7%9F-%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%95%D7%9E%D7%94%D7%9D-%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%AA%D7%96%D7%95%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%E2%80%93-%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2-%D7%97%D7%A9%D7%95%D7%91-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%90%D7%95%D7%9B%D7%9C

http://www.nrg.co.il/online/29/ART2/082/769.html
ועוד..

מה דעתך בנושא?

Homie
20-10-13, 13:23
לא פתחתי, זה בעברית ובטוח טיפשי,
האנשים האלו מסתמכים על המחקר שמדובר בסירטון, תראה אותו.

i.sh.
20-10-13, 16:43
אתה מדבר על הסרטון הזה? http://www.youtube.com/watch?v=evcNPfZlrZs
הוא בלי תרגום. אני אנסה לראות אותו בזמן הפנוי עד כמה שאצליח להבין, אבל בעצם הוא מוכיח ששומן רווי הוא כן בריא?
ובשביל לעשות דיאטה דלת פחמימות חייב שומן רווי?

Homie
20-10-13, 23:34
http://www.youtube.com/watch?v=9ZnlW_w1HF8

i.sh.
21-10-13, 13:00
תודה רבה לך הומי על כל העזרה והתשובות!