PDA

צפה בגרסא המלאה : דעות על תוכנית אימונים חדשה

yanix0
16-10-13, 17:07
שלום אני מתאמן כבר כמעט שנה , החלטתי לשנות את התוכנית אימונים שלי לזמן הקרוב
התוכנית כתובה באנגלית כי תאמת שאני לא ממש מכיר את השמות של התרגילים בעברית
אשמח לתגובות

A
back

deadlift 3x5
bent over rows 3x6-8
wide pull ups 2xfailure
seated rows 2x10

shoulder

press 3x5
lateral raise 3x8
front raise 3x8

biceps

biceps curles 2x8
preacher curles 2x8
Seated Incline Dumbbell Bicep Curl 2x10

b

chest

bench press 3x6-8
incline bench 3x8
crossover 3x10

legs
squat 3x5

triceps

dips 3x8
skullcrusher 2x8
pushdown 2x10

yanix0
16-10-13, 17:43
וכמה דברים להבהיר , אני עושה רגליים אחרי חזה , כי יותר חשוב לי כרגע לעבוד על החזה
דבר שני כבר עשיתי ss ועשיתי 5x5 אז בבקשה לא לזיין תשכל על זה

igal1992
16-10-13, 21:46
מה משקלי העבודה שלך בתרגילים הכבדים לחמש חזרות?

yanix0
16-10-13, 23:24
טוב אז נתחיל בזה שאני מתאמן כמעט שנה ברוטו , היו לי כמה נפילות בדרך שזה לא בהכרח באשמתי
אני מתאמן בערך 8 חודשים נטו.
אז משקלי העבודה הם ככה :

דדליפט - 105 קילו
סקוואט - 80 (לא התאמנתי על סקוואט כמעט 4 חודשים )
בנץ - 80
חתירה - 87.5
פרס - 50

yanix0
17-10-13, 08:37
מישהו???

nadavmoore
17-10-13, 10:04
תוכנית בסדר , תשים לב שאתה מתקדם במורכבים זה הכי חשוב. בהצלחה

igal1992
17-10-13, 11:55
טוב אז נתחיל בזה שאני מתאמן כמעט שנה ברוטו , היו לי כמה נפילות בדרך שזה לא בהכרח באשמתי
אני מתאמן בערך 8 חודשים נטו.
אז משקלי העבודה הם ככה :

דדליפט - 105 קילו
סקוואט - 80 (לא התאמנתי על סקוואט כמעט 4 חודשים )
בנץ - 80
חתירה - 87.5
פרס - 50

יש לך עוד לאן להתקדם. הייתי ממליץ לך להוריד קצת תרגילים לכתפיים, גב וחזה שנמצאים בתוכנית שהבאת כדי שתוכל להתמקד בצורה יעילה יותר בתרגילים הכבדים ולשפר את השיאים שלך בהם. לכתפיים הייתי ממליץ לעשות רק פרס. לחזה וגב מספיק 2 תרגילים והייתי מקצץ גם בסטים לידיים.

בהצלחה.

yanix0
17-10-13, 12:22
יש לך עוד לאן להתקדם. הייתי ממליץ לך להוריד קצת תרגילים לכתפיים, גב וחזה שנמצאים בתוכנית שהבאת כדי שתוכל להתמקד בצורה יעילה יותר בתרגילים הכבדים ולשפר את השיאים שלך בהם. לכתפיים הייתי ממליץ לעשות רק פרס. לחזה וגב מספיק 2 תרגילים והייתי מקצץ גם בסטים לידיים.

בהצלחה.

במילים אחרות היית אומר לעבור ל ss וזהו , מה אתה מנסה רק לרמוז לי?
אנשים אתם יותר מדי תקועים על ה ss , עשיתי ss ועשיתי 5x5 כמו שכבר אמרתי.
ההתקדמות הרצינית שלי עשיתי בתוכנית ab , אני מאוד אוהב ss וממליץ עליה גם לחברים שלי
אבל אני מתאמן כבר 11 חודשים ואני מספיק חזק לעשות תוכנית כזאת , תפסיקו להיות תקועים על דברים.

ועוד משהו , כבר עשיתי תוכנית AB לפני , ועדיין הצלחתי להתקדם כל שבוע במשקלי עבודה שלי בתרגילים המורכבים...
וזה עוד היה כשעבדתי 10 שעות בעבודה פיזית מאוד מאוד קשה....

igal1992
17-10-13, 14:50
צודק, אני אפסיק לרמוז.

זה יפה שעשית, אבל לפי המשקלים שרשמת אני חושב שעדיין לא מיצית את תוכניות הכוח האלה. אני לא בא להגיד שאלה משקלים נמוכים אבל גם לא כאלה שאפשר לבוא איתם ולהגיד "סיימתי ss\5X5".

התוכנית שלך לא רעה כי היא מכילה תרגילים כבדים לסטים וחזרות נורמליות, אבל די חבל לוותר על התקדמות לינארית נוחה עם נפח נורמלי כמו ב-ss\5X5 כשיש לך עוד לתת. אבל זה בחירה שלך.

yanix0
17-10-13, 15:23
צודק, אני אפסיק לרמוז.

זה יפה שעשית, אבל לפי המשקלים שרשמת אני חושב שעדיין לא מיצית את תוכניות הכוח האלה. אני לא בא להגיד שאלה משקלים נמוכים אבל גם לא כאלה שאפשר לבוא איתם ולהגיד "סיימתי ss\5x5".

התוכנית שלך לא רעה כי היא מכילה תרגילים כבדים לסטים וחזרות נורמליות, אבל די חבל לוותר על התקדמות לינארית נוחה עם נפח נורמלי כמו ב-ss\5x5 כשיש לך עוד לתת. אבל זה בחירה שלך.

לא מתיימר להגיד שהמשקלים שלי גבוהים , להפך , אני מאוד מאוכזב מהמשקלים שלי.
אבל אני מרגיש שמיציתי את ה ss ואת ה 5x5 ( ואני מודה שהפסקתי אותם מוקדם מדי )
אני מקבל התקדמות יפה מאוד בתרגילים המורכבים גם בתוכניות האלה.
אבל תודה על העצה בכל מקרה.

nadavmoore
17-10-13, 18:14
אם אתה מקבל התקדמות יפה בתרגילים האלו אז בss עם אכילה נכונה אתה יכול להתקדם כפליים. אבל שים לב שלא רשמתי לך לעשות ss התוכנית יחסית בסדר אם כמו שאתה אומר אתה מתקדם. כל עוד התקדמת הכל טוב, אבל אתה צריך גם לקבל את העובדה שיש תוכניות שתוכל לפי רמתך להתקדם בהן יותר, זה הכל.

yanix0
17-10-13, 23:28
אם אתה מקבל התקדמות יפה בתרגילים האלו אז בss עם אכילה נכונה אתה יכול להתקדם כפליים. אבל שים לב שלא רשמתי לך לעשות ss התוכנית יחסית בסדר אם כמו שאתה אומר אתה מתקדם. כל עוד התקדמת הכל טוב, אבל אתה צריך גם לקבל את העובדה שיש תוכניות שתוכל לפי רמתך להתקדם בהן יותר, זה הכל.

מסכים לגמרי , אין פה שום הודעה שאני טוען שאני מתקדם באותה המידה כמו ב ss , מן הסתם ב ss אני יתקדם יותר כי העצימות יותר נמוכה.
אבל בתוכנית שלי אני גם מצליח להתקדם וגם רואה תוצאות הרבה ( הרבה! ) יותר טובות.
זאת הייתה הנקודה שלי

nadavmoore
18-10-13, 11:25
מסכים לגמרי , אין פה שום הודעה שאני טוען שאני מתקדם באותה המידה כמו ב ss , מן הסתם ב ss אני יתקדם יותר כי העצימות יותר נמוכה.
אבל בתוכנית שלי אני גם מצליח להתקדם וגם רואה תוצאות הרבה ( הרבה! ) יותר טובות.
זאת הייתה הנקודה שלי

אז אם אתה מגיע למטרות שלך וזה עובד, תמשיך. תזהר רק לא להפצע וכו' והכל טוב

shestak
19-10-13, 17:36
תוריד נפח בכתפיים ל7-8 סטים
בגב תחליף את הbor תרגיל שלא מומלץ לביצוע לאף אחד
שמת דדליפט במקום הלא נכון הוא אמור להיות בגב
תעשה 6 סטים לטרייספס,תוסיף לרגליים דדליפט ותרגיל קוואדרי כמו מכרעים או לחיצת רגליים במכונה